Wella, Design, Supermocny wosk do włosów

Wella, Design, Supermocny wosk do włosów

Wosk mocno utrwala i nadaje połysk fryzurze. Dzięki Micro - Forming - System linii Wella Design mikroskopijne cząsteczki składników równomiernie otaczają włos. Włosy są bardziej podatne na modelowanie.
Wosk można również stosować ochronnie na wysuszone końcówki włosów.

• peg- 12,
  • PEG- 60,
  • Aqua,
  • Sorbica Cid,
  • PEG- 25 Hydrogenated Castor Oil,
  • Parfum,
  • Betaine

Jeden z najlepszych produktów do stylizacji włosów kręconych.

Jest to pierwszy wosk jaki stosowałam.

Mam kręcone, długie, suche i puszące się włosy.

Wosk stosowałam TYLKO na mokro. Wduszałm we włosy przed suszeniem - i pod kątem takiego zastosowania oceniam.

*włosy nie puszyły się
*loki były podkreślone
*dobrze utrwalał
*nie sklejał
*dyskretnie i naturalnie nabłyszczał
*włosy przy regularnym używaniu zachowywały odpowiednią wilgotność
*miał przyjemny zapach
*był bardzo tani i ogólnodostępny
*dość wydajny (stosowałam codziennie)

Od czasu kiedy zniknął z rynku (razem z jego godnym zamiennikiem z Taft\'a) nie znalazłam żadnego produktu który sięgałby im do pięt. (a stosowałam wszelkie drogie produkty profesjonalne - NIC)

Jak dla moich włosów nie miał żadnych minusów.

Używam tego produktu od: Kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Bardzo dobry!

Był to mój pierwszy wosk do włosów i byłam z niego bardzo zadowolona! :)

+ ładnie pachniał
+ wygładzał włosy
+ trwały
+ wydajny
+ łatwy w użyciu
+ za jego pomocą mogłam ekstra podkleślić pazurki i cieniowanie :)

Minusów brak :)

Używam tego produktu od: 5 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2 - 3

Idealny do włosów kręconych!

Kosmetyk kupiłam dzięki pewnej koleżance.
Świetny do modelowania grubych, zniszczonych, suchych, kręconych włosów.
Bardzo wydajny, opakowanie wystarcza na bardzo długo (sama już nie pamiętam ile czasu zużywałam swoje).
Stosowałam zarówno na wilgotne jak i suche włosy po rozgrzaniu odrobiny kosmetyku w dłoniach. Włosy po nim nareszcie nie puszyły się, układały się w ładne loki. Były posłuszne. Lekko natłuszczone (czego im brak) i błyszczące.
Bardzo fajnie pachnie, tak owocowo.
Łatwo się zmywa.

Jedna maleńka wada: trzeba dobrze umyć ręce, najlepiej szamponem - zwłaszcza jak się wychodzi z domu, bo ręce się kleją.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: 1, bo testowałam różne kosmetyki

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Naprawde dobry

Naprawde dobry wosk,ktory pozwala utrwalic fryzure-uzywam go zazwyczaj kiedy mam wymodelowane wlosy i chce zatrzymac nadany ksztalt-wystraczy doslownie odrobina rozgrzana i roztarta na dloniach by przeciagnac po dlugosci wlosow i tadam!fryzura gotowa:D
Nie nalezy jednak nakladac go od nasady skory glowy tylko po dlugosci poniewaz wtedy wlosy przyklapna;)
Konsystencja przypomina kamienny wosk:D bo zazywczaj wydobywam go szpatulka a raczej zeskrobuje;) i pozniej ogrzewam w dloniach.Jest bardzo wydajny i wystarczy ODROBINA bo inaczej osiegniemy efekt odwrotny od zamierzonego.
Mam miekkie wlosy a wosk jakby je usztywnia,dzieki czemu udaje mi sie utrzymac w ryzach moje wlosy:)

Używam tego produktu od:9 m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-szego

nie dla tłustych włosów

Po pierwsze kosmetyk baardzo wydajny za co plus.Jedno opakowanie starcza mi prawie na 2 lata.Wosk jest nieco gesty i trzeba go używać z jak największym umiarem ponieważ wystarczy troche przesadzić a włosy zamieniają sie w tłuste strąki.Używałam go odkąd miałam krótkie włosy(w połączeniu z lakierem dawał efekt na mur-beton) teraz mam pół-długie i również swiętnie się sprawdza.Idealnie niweluje sypkość włosów zaraz po umyciu i dobrze sprawdza się na wysuszonych końcówkach.Sprawia,że włosów jest jakby więcej i są bardziej puszyste.Trzyma się idealnie.

polecam:)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:3 ...

narazie to moj ulubiony wosk pachnie slicznie:) daje dobre efekty na zniszczonych koncówkach jest baarrdzzoo wydajny odejmuje jedna gwiazdke za konsystencje zbyt "oporny" musze dlugo go rozgrzewac w dloniach

Uważam, że taki wosk jest najlepszym rozwiązaniem dla włosów grubych, gęstych, suchych. Totalnie nie sprawdził się przy moich - cieniutkich, przetłuszczających się i bardzo podatnych na 'oklapywanie' po użyciu cięższych kosmetyków do stylingu.
Wosk jest bardzo ciężki, nawet minimalne jego ilości zamiast modelować kosmyki, sklejały je i obciążały w taki sposób, iż zamiast swawolnych kędziorków, miałam tłuste strączki :(
Nie pachnie przyjemnie, ciężko się go wydobywa z opakowania, ma bardzo twardą konsystencję, która pomimo rozgrzewania go w dłoniach, nie topnieje.
Opakowanie choć maluteńkie zawiera w sobie ogrom produktu. Ja jestem na nie, ale jak wspomniałam, zadowolone będą z niego osoby o włosach o innej strukturze.

Użyłam tego kosmetyku kilkakrotnie/ ilość zużytych opakowań: troszkę z 1

polecam

Używałam wosków wielu firm, ale ten jest zdecydowanie najlepszy.
Znakomity nie tylko do krótkich awangardowych fryzurek,ale też do dłuższych, wycieniowanych.Uzywam go też w przypadku zniszczonych końcówek.
Uwaga!Należy stosować naprawdę ODROBINĘ.