Celia, Tropic (Minilakier do paznokci)

Celia, Tropic (Minilakier do paznokci)

Lakiery do paznokci Celia Tropic bardzo dobrze się rozprowadzają, nie tworzą smug. Długo utrzymują się na paznokciach.

Cena: 3,5zł / 5ml
/m/

za tę cenę warto spróbować

Plusy:
+cena, nawet chyba taniej je kupiłam niż za 3,5zł
+łatwo się rozprowadza lakier
+niektóre kolory są naprawdę ładne

Małe minusy:
- są lakiery w podobnej cenie, które zdecydowanie szybciej schną
-jednak 2 warstwy są koniecznością
-utrzymuje się tak max do 4 dni (na paznokciach dłoni, u stóp oczywiście dłużej]

Słabiutkie....

Kolorki mają cudowne. Cenowo też ok.... Ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Słabo kryją, trzeba nawet 3 warstwy nałożyć. Szybko odpryskują, długo schną. A do tego moje 2 lakiery się rozwarstwiły...

Ilość zużytych opakowań: dwa

słabo kryje, szybko odpryskuje

Niestety zaniżam ocenę.
Mam cztery kolory do wyrobu, skusiły mnie kolorowe urocze buteleczki i niska cena.
Kolory w butelkach intestywne, aby uzyskać taki na paznokciach potrzeba co najmniej trzech warstw co potem utrudnia bardzo wyschnięcie, przez długo czas trzeba uważać na paznokcie aby ich nie uszkodzić.
Poza tym szybko się ścierają, potrafią odpysnąć już kolejnego dnia.

Można spróbować zabawy z kolorami, zwłaszcza za tę cenę aczkolwiek trzeba poświęcić trochę czasu na malowanie i przygotować się na szybkie zmycie lakieru ;)

Pełne zaskoczenie

Najfantastyczniejszy lakier jaki kiedykolwiek używałam! Pożyczyłam buteleczkę od siostry. Ładny fiolecik pasował mi do niebieskiej sukienki na wesele. Pożyczyłam na tydzień z czego pomalowałam (2 warstwami oczywiście) paznokcie 2 razy. Nie odpryskuje. Przetrwał wesele a po weselu jeszcze 5 dni. Nie wytrzymał już skubania słonecznika ale po 5 dniach miał prawo. Przez ten czas ani troszkę nie odprysnął i miałam spokój z malowaniem paznokci, bo mnie byle ryska i odpryśnięcie irytuje.
Moja mama również go użyła bo bardzo spodobał sie jej kolor. Lakier u niej trzymał się 4 dni przetrwał wesele i sprzątenie w domu. Nic nie odprysnął.
Jestem zaskoczona bo cena jest zbyt niska bo lakier jest bardzo dobrej jakości, ale o to akurat się nie czepiam, wcale mi to nie przeszkadza:)
Cieszę się że go odkryłam a raczej moja siostra. Jest tylko problem gdzie mogę kupic go w Warszawie bo siostra kupiła go w Serocku :(

Jestem ciekawa jak inne kosmetki Celi się sprawują bo ten lakier genialny

Używam tego produktu od: po raz pierwszy użyłam 2 tyg. temu
Ilość zużytych opakowań: 2 razy pomalowałam pazurki

Cudowne! Nie tylko na lato!

Posiadam 4 kolorki(numery 1, 3, 8, 12) więc z miłą chęcią je ocenię :D
Na te lakierki natknęłam się w drogerii "Sekrety Urody"( tu pochwała dla owego sklepu, gdyż posiadają wiele trudnodostępnych świetnych kosmetyków). Do zakupu zachęciła mnie ciekawa gama kolorów :D Najpierw zakupiłam odcień nr 1- taki żółty, przypomina mi banana:) Lakier się sprawdził, więc sprawiłam sobie następne egzemplarze:D i stwierdzam, że:
-cena jest świetna- 3,60 zł :D
-opakowania ładne, typowo wakacyjne,
-lakiery rozprowadzają się idealnie, nie tworzą smug, szybko wysychają,
-dużym plusem jest to, że w buteleczce są umieszczone dwie kuleczki, które zapobiegają wysychaniu lakieru :) Jest to bardzo przydatne, gdy nie używamu danego koloru często :D
-minusikiem może być krycie, które w jasnych kolorach jest słabe. Stosując odcienie 1, 3 i 8 muszę zastosować 5 warstw :/
Mimo tej jednej wady polecam te lakiery:) Będę często do nich powracać :D

ma mAXA

Ma same plusy jak dla mnie:

- malutki

- poręczny

- doskonale kryje

- przepiękne kolory

- długotrwały

- doskonale się nim pracuje

u mnie ma maxa 10/10

Używam tego produktu od: misiąca

badziew jakich mało

Dziwią mnie pozytywne oceny tego lakieru bo u mnie to jakaś tragedia.
Mam nr 10 i 13.
Musze nałożyc 3 warstwy aby uzyskac odpowedni kolor- nie mam na to czasu i ochoty.
Widac prześwity po 1 i 2 wartwie.
Końcówki mialam starte po 3 godzinach.

Te lakiery nie mają zalet oprócz ceny -3,50.

Ilość zużytych opakowań: 2 duze

Zero wad same zalety!

Ze względu na to że lubię ciągle malować pazurki nowymi kolorami staram się nie inwestować w duże pojemności lakierów.

Śliczne kolorki i bardzo niska cena 3.30zł zachęciły mnie do kupienia początkowo 2 lakierów Celii.
Okazało się że mimo małej pojemności mają spory pędzelek którym można nałożyć lakier za jednym jego pociągnięciem.

Dodatkowo w przypadku większości lakierów z serii tropic wystarczy jedna warstwa żeby uzyskać intensywny kolor.

Paleta kolorystyczna liczy 16 kolorów i jest bardzo ,,trendy" :)

Byłam bardzo miło zaskoczona, zakupiłam sobie jeszcze 6 lakierów. Mimo małej pojemności i używania ich co 3 dzień jeszcze żaden mi się nie skończył:)

Polecam! Zero wad same zalety!!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie wszyskich zakupionych

SZOK

Lakiery są naprawdę rewelacyjne.
Trafiłam na nie przez przypadek w sklepie typu \'społem\' .
Kolory -świetne
Cena-idealna
Utrzymuje się na paznokciach długo i nie odpryskuje .
Jedyną wadą jest to ,że w zależności od koloru trzeba malować dwa razy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: sześć

Po krótce. Kupiłam przez przypadek, pilnie szukając miętowego odcienia i trafiłam na ostatni w sklepie (!) własnie Celia. Pomalowalam paznokcie i.. zaskoczenie. Za tak niska cene (5 zł) odkryłam rarytas! Nie odpryskuje po jednym dniu, ladnie sie pokrywa. Cudo.

EXTRA

Lakiery maja piekna game kolorystyczna, pasuja w moj gust w 100%!
Kupilam je przypadkiem, zobaczylam sliczne kolorki w cenie 3zl, zal bylo nie sprobowac i to byl strzal w dziesiatke, bardzo dobrze sie rozprowadzaja, wlasciwie wystarcza jedna warstwa lakieru, cena jest swietna. Najbardziej jednak zaskoczyla mnie ich trwalosc, jeszcze zaden lakier nie trzymal mi sie tak dlugo na paznokciach, dodam, ze pomalowalam pazurki a potem musialam zajac sie remontem mieszkania, wieczorem pazurki byly nienaruszone. Lakier trzymal sie chyba jeszcze ze 3 dni.

Ilość zużytych opakowań: napoczelam buteleczki kilku kolorow

ok

Lakier kupiłam zupełnie przypadkiem, spodobał mi się kolor (papaja i zieleń), no i cena. Za lakier zapłaciłam 2 złote za sztukę. Nie obiecywałam sobie zbyt wiele po nim, ale jednak spotkała mnie miła niespodzianka. Papaja na paznokciach wygląda super, a na dodatek długo się utrzymyje. Lakier nie odpryskuje, a dopiero po kilku dniach delikatnie ścierają się końcówki. Jak dla mnie trochę za mało kolorów, na lato okej, ale co potem... Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: kilku tygodni