Oriflame, Oriflame Body Lotion with vitamin E (Balsam do ciała z witaminą E)

Oriflame, Oriflame Body Lotion with vitamin E (Balsam do ciała z witaminą E)

Witamina E jest bardzo skutecznym antyutleniaczem, który opóźnia procesy starzenia się skóry. Balsam zawiera również wyciąg z jemioły, której nazwa w starożytnym języku Celtów znaczy ukojenie.

Czar wspomnień.

Pamiętam ten balsam ze świątecznych katalogów sprzed 10 lat :)
Zawsze go kupowałam jak tylko się pojawiał razem z kremem do rąk w podobnym (tylko czerwonym) opakowaniu.
Zapachy tych kosmetyków kojarzyły mi się z choinką i świętami.
Do tego właściwości pielęgnacyjne były niczego sobie ;)
Chętnie kupiłabym go jeszcze.

ŚWIETNY

To był świetny balsam. Kończe wlasnie jego drugie opakowanie (schowane na czarna godzine) ;)
Bardzo dobrze nawilza, szybko sie wchlania, nie pozostawia tlustej warstwy na skorze. Szkoda, ze byl jedynie dostepny 2 i 3 lata temu w swiatecznej ofercie i nie zagoscil na stale w katalogu.

świąteczny

Dosyć rzadki, więc uważam, że niezbyt wydajny. Szybko się wchłania, delikatnie nawilża.
Zapach jest zbyt intensywny, nie potrafię go zapomnieć! I z tego powodu odejmuję gwiazdkę.

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Recenzja Jeden z najlepszych jakie do tej pory używałam. Wspaniale pachnie , szybko się wchłania , pozostawiając skórę miękką i nawilżoną , wydajny i niedrogi. Będzie częstym gosciem w mojej łazience ....

przyjemne smarowidło

Balsam przede wszystkim przyjemnie, słodkawo i długotrwale pachnie. Dla jednych może być to wadą, dla innych zaletą. Przyznam szczerze, że z tego właśnie względu raczej rzadko stosuję go rano, gdyż wtedy jego woń kłóci się nieco z moimi perfumami, ale za to wieczorem bardzo go lubię. Balsam ten trochę się maże podczas smarowania, ale za to dość szybko wchłania, pozostawiając jednak na skórze delikatną (nietłustą) warstewkę. Nawilża całkiem dobrze, dobrze odżywia, ale nie zmiękcza i nie wygładza skóry tak dobrze, jak balsam Neutrogeny. Niemniej jednak za tą cenę jest to bardzo dobre smarowidło ;)

Bardzo dobry.

Jest bardzo dobry dla mnie,ślicznie pachnie i mimo,że ma leistą konsystencję dobrze się wchłania i zostawia delikatny film na skórze.Opłaca się go kupić jest go dużo i jest tani chociaż tylko w święta jest w ofercie to od razu na promocji.

super

Mam nadzieję że jeszcze znajdzie się w ofercie, bo był świetny, zamówię wtedy kilka opakowań! W promocji wychodzi tanio, ma poręczne, ładne opakowanie, pięknie pachnie (to była dla mnie duża niespodzianka), świetnie się wchłania, zmiękcza skórę, dobrze nawilża. Komfort - pierwsza klasa! Więcej takich balsamów!!!

Dwie gwiazdki

Balsam ma leistą konsystencję i zapach, który kojarzy mi się z Bożym Narodzeniem; dobrze rozprowadza się go na skórze acz wolno się wchłania i pozostawia tłustą warstwę. Łatwo wycisnąć go z opakowania, ciężko go do końca zużyć; nie nawilża. Skóra po jego użyciu jest sucha i nieprzyjemna w dotyku; nie koi podrażnień. Jest tani, ale nie przynosi pożądanych efektów. Zużyłam jedno opakowanie kosmetyku.

Miodzio

Dla mnie jest kosmetykiem wszechczasów. Bombowo pachnie, doskonale nawilża a skóra jest gładka. Normalna cena może trochę za wysoko, ale to maluśki pryszcz w stosunku do jakości. Szkoda, że go nie ma w normalnej ofercie.