Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Eveline, Nail Therapy Professional, Multiwitaminowa odżywka z wapniem i kolagenem SOS dla kruchych i łamliwych paznokci

Wielozadaniowa ekstremalnie wzmacniająca odżywka to szybka pomoc dla kruchych i łamliwych paznokci. Kompleksowa, silnie działająca kuracja jest idealnym rozwiązaniem dla słabych, zniszczonych i rozdwajających się paznokci. Odbudowująca formuła z witaminami wapniem i kolagenem precyzyjnie łączy z płytką paznokciową, odbudowuje regeneruje i maksymalnie ją utwardza. W ciągu 10 dni kuracji SOS paznokci z dnia na dzień stają się nieprawdopodobnie mocne, elastyczne i piękne.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać 2-3 dniową próbę uczuleniową.

Skład: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Phthalic Anhydride/ Timellitic, Anhydride/ Glycols Copolymer, Cellulose Acetate Butyrate, Surose Acetate Isobutyrate, Nirtocellulose, Aqua, Formaldehyde (2%), Acetyl Tributyl Citrate, Surose Benzoate, Acrylates Copolymer, Camphor, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Alcohol Denat, N-Butyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Hydrolized Collage, Citric Acid, Calcium Pantothenate, Phosphoric Acid, CI 17200 (29.01.2014.)

Cena: 9,30zł / 12ml

Problem z rozdwojonymi końcówkami znikł

Stosowałam odzywkę z tej samej firmy 8w1, jednak kiedy się skończyła postanowiłam wypróbować tą i... jest jeszcze lepsza! O wiele lepiej działa na rozdwojone paznokcie, one jakby "zrastają sie" i nie musze ich ścinać, paznokcie są gładkie w dotyku, nie żółkną i szybciej rosną. 8w1 sprawdza się jednak lepiej jeśli chodzi o twardość paznokci.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1547831].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawdziwe S.O.S

Wypróbowałam wszystkie odżywki Eveline. Teoretycznie nie powinny się od siebie różnić, bo producent deklaruje, że wszystkie zawierają tyle samo formaldehydu(2%), jednak u mnie w praktyce okazało się, że najlepsza jest właśnie ta odżywka z wapniem i kolagenem-diamentowa i 8w1 psują mi paznokcie, a ta przyspieszająca wzrost nie robi cudów. Zaś S.O.S zawsze mi ratuje paznokcie gdy są w gorszej kondycji. Na ogół z moimi nie mam problemów, są mocne i zdrowe, jednak czasami zdarza się, że zaczynają się bardzo rozdwajać na wskutek zaniedbań, pracy(moja paznokci nie oszczędza) czy osłabienia organizmu. Wtedy sięgam właśnie po tą odżywkę Eveline.

Jest łatwodostępna, w każdej drogerii, mogę ją dorwać nawet w małym sklepie chemicznym w małej miejscowości obok. Jej cena regularna jest dosyć średnia(12-15 zł), ja zawsze staram się ją kupować na promocjach(choćby tej słynnej rossmannowskiej na kolorówkę).

Odżywka znajduję się w klasycznej szklanej buteleczce, dodatkowo zapakowanej w kartonik(więc nikt nie będzie jej w sklepie otwierał, chyba, że jest macantem ekstremalnym) z ulotką co wygląda naprawdę profesjonalnie.
Pędzelek jest klasyczny-dłuższy, wąski, dobrze się nim maluje.
Widziałam też mniejsze opakowanie, podobne gabarytowo do lakierów MiniMax tej firmy.

Odżywka jest całkowicie bezbarwna co mi się bardzo podoba, ładnie nabłyszcza paznokcie.
Konsystencja na początku jest lekka i rzadka, łatwo się rozprowadza i szybko wysycha, trzyma się też długo na paznokciach-do 5-6 dni niezależnie od ilości warstw.
Jednak z czasem(gdy zostaje 1/3 odżywki w buteleczce) gęstnieje, staje się bardziej glutowata, wtedy nakłada się na paznokcie grubszą warstwą i schnie dłużej, a także trzyma się krócej na paznokciach-po dniu-dwóch odchodzi z paznokci na zasadzie peel-off. Gdy kończę buteleczkę to nie muszę używać zmywacza, wystarczy kąpiel i odżywka ładnie schodzi jednym płatem :D

Odżywki używam raz na jakiś czas w formie kuracji trwającej około 3 tygodni. Nakładam przez trzy dni kolejne warstwy, potem zmywam i od nowa. Nie stosuję jej jako bazy pod lakier.
Jest to chyba jedyna odzywka, która naprawdę działa i poprawia stan paznokci. Preparat genialnie je wzmacnia, stają się twarde mocne, przestają się łamać i rozdwajać(nawet po bokach), do tego naprawdę szybko rosną. Od kiedy jej używam to ani razu nie zrobiła mi się biała plamka(choć tu dużo zależy tez od diety), paznokcie ładnie wyglądają. Co ważne-ten stan utrzymuje się długo, nie znika od razu po odstawieniu preparatu.
Wiem, że zawiera kontrowersyjny formaldehyd, ale mi w tej odżywce nie zaszkodził-nie czułam żadnego bólu czy pieczenia, nie złapałam onycholizy(co mnie spotkało przy odzywce 8w1 i raz przy diamentowej), ale ja zachowuję ostrożność-nie używam jej bez przerwy i nie nakładam za jednym zamachem więcej niż jednej warstwy.
Odżywka nie przesuszyła mi płytki, ale skórki już potrafi wysuszyć-zawsze je zabezpieczam kremem i nie wyjeżdżam pędzelkiem poza krawędź.

Wydajność jest naprawdę dobra-jej termin przydatności to rok i ja ją zużywam właśnie w ciągu tego czasu, choć ja nie używam jej non-stop tyko w formie kilku kuracji w ciągu roku.

Jeśli szukacie odżywki, która uratuje wasze rozdwajające się i słabe paznokcie, a przy tym nie boicie się kontrowersyjnych składników to warto sięgnąć właśnie po Eveline S.O.S. Spośród wszystkich odżywek do paznokci tej firmy ona jest najlepsza i naprawdę pomaga, a do tego nie robi krzywdy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1547391].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze odżywia

Jedna z najlepszych odżywek jakie miałam.

Nie żółknie na paznokcia i nie powoduje ich żółknięcia, widać w krótkim czasie efekt odżywienia paznokci, nadaje piękny błysk, a paznokcie stają się bardzo twarde po jej stosowaniu.

Jeden mały minus za to że dosyć szybko wysycha w buteleczce.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1500731].usefull || 0 }}% pomocna.
Triki Weroniki: Jak czyścić skórzane buty bez użycia pasty?

Porażka

Jak dla mnie jedna wielka klapa. Zakupiłam jesienią do moich łamliwych i rozdwajających się paznokci żeby je troszkę odbudować i wzmocnić, stosowałam ją prawie 2 tygodnie zgodnie z zaleceniami na opakowaniu. Nie dość że odżywka nie zrobiła totalnie nic w kierunku wzmocnienia to dodatkowo osłabiła je jeszcze bardziej. Stały się kruche, rozdwajały się bardziej, łamały się przy pierwszej lepszej okazji. Skórki wokół paznokci wyglądały tragicznie w miejscach gdzie miały styczność z lakierem.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1386266].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie ratunek

Używam tej odżywki zamiennie z innymi tej marki i jestem bardzo zadowolona. Moje liche paznokcie zamieniły się w zdrowe, grube i mocne. Aczkolwiek zdarzyły się w przypadku tego konkretnego produktu niepokojące objawy. Zaraz po zdjęciu hybrydy miałam paznokcie cienkie i osłabione przez matowienie płytki. Postanowiłam sobie zrobić przerwę i nałożyć odżywkę. Wtedy pojawiło się pieczenie pod płytką. Szybko zmyłam produkt i przez kilka tygodni nie nakładałam na paznokcie nic oprócz pielęgnującej oliwki. Po kilku tygodniach, kiedy paznokcie doszły do siebie, postanowiłam jeszcze raz spróbować z tą odżywką i objawy już nie wystąpiły. Znowu mam długie, grube i mocne paznokcie.

Polecam spróbować, ale z rozwagą, bo może uczulić.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265058].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomogła!

Paznokcie są znacznie twardsze, nie zadzierają się oraz nie łamią. Stosuje od dwóch tygodni. Malowałam nieregularnie, jednego dnia malowałam dwa razy, czasami potrafiłam zdrapac i pomalować jeszcze raz. Odżywka 8w1 spowodowała ze paznokcie dochodziły mi od łożyska paznokcia. Przez dwa tygodnie zużyłam pół buteleczki.
Jedyny minus odpryskuje. Odżywkę kupiłam za 8.59zl w Biedronce.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241123].usefull || 0 }}% pomocna.

prawdziwe sos!

Moje paznokcie są bardzo podatne na uszkodzenia, ciągle się łamią i rozdwajają. Są bardzo kruche i słabe. Gdyby nie przypadkowy zakup tej odżywki, pewnie bym ich nie uratowała. Naprawdę polecam!!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220368].usefull || 0 }}% pomocna.

Wielkie nadzieje, beznadziejne efekty

Czytając na opakowaniu przeznaczenie produktu pomyślałam- super coś dla moich łamliwych paznokci. Zaczęłam stosować czekając na efekty, no i nastąpiły. Tylko,że same negatywne
Minusy
- przede wszystkich nie wzmocniła moich paznokci
- paznokcie stały się jeszcze bardziej łamliwe
- przesuszyła płytkę paznokcia
- zostawiała brzydki efekt po jej nałożeniu
- miałam wrażenie,że po jej stosowaniu paznokcie zaczęły mi rosnąc o wiele wolniej

Plusy
- brak

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195118].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety to już nie to co wersja 8w1

Odżywka ta nie zrobiła nic specjalnego z moimi paznokciami.
Jedynie co to miałam błysk na paznokciu, nic poza tym.
Żadnego wzmocnienia.
Wydaje mi, że firma Eveline powinna skupić się na jednym produkcie. Na tworzyli wiele odżywek niepotrzebnych.
Pozostaje wierna tylko wersji 8 w 1. Która mi pomaga.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1186128].usefull || 0 }}% pomocna.

Dramat

Skusiło mnie SOS w nazwie. To był błąd.
Moje paznokcie były w złym stanie, wysuszone, rozdwajające się. Ale nigdy nie wyglądały tak fatalnie jak po tej odżywce.

Nie dość że paznokcie po tej odżywce są:
- suche,
- szorstkie,
- łamiące się,
- rozdwajające się,
to jeszcze totalnie wysuszyło mi skórki wokół paznokci. W konsekwencji wygląda jakbym miała cały czas suchy osad wokół paznokci. wygląda to naprawdę baaardzo nieestetycznie.

Zauważyłam też gorszą trwałość lakierów do paznokci. O ile wcześniej wystarczyło jak malowałam paznokcie co kilka dni, to teraz lakier odpada już na 2-gi dzień.

Jestem załamana. Idę ratować resztki moich paznokci...

Używam tego produktu od: 1 m-c
Ilość zużytych opakowań: 0,5

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1107546].usefull || 0 }}% pomocna.