Eveline, Nail Therapy Professional, Multiwitaminowa odżywka z wapniem i kolagenem SOS dla kruchych i łamliwych paznokci

Cena już od 8,59 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wielozadaniowa ekstremalnie wzmacniająca odżywka to szybka pomoc dla kruchych i łamliwych paznokci. Kompleksowa, silnie działająca kuracja jest idealnym rozwiązaniem dla słabych, zniszczonych i rozdwajających się paznokci. Odbudowująca formuła z witaminami wapniem i kolagenem precyzyjnie łączy z płytką paznokciową, odbudowuje regeneruje i maksymalnie ją utwardza. W ciągu 10 dni kuracji SOS paznokci z dnia na dzień stają się nieprawdopodobnie mocne, elastyczne i piękne.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać 2-3 dniową próbę uczuleniową.

Skład: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Phthalic Anhydride/ Timellitic, Anhydride/ Glycols Copolymer, Cellulose Acetate Butyrate, Surose Acetate Isobutyrate, Nirtocellulose, Aqua, Formaldehyde (2%), Acetyl Tributyl Citrate, Surose Benzoate, Acrylates Copolymer, Camphor, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Alcohol Denat, N-Butyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Hydrolized Collage, Citric Acid, Calcium Pantothenate, Phosphoric Acid, CI 17200 (29.01.2014.)

Cena: 9,30zł / 12ml

Dla mnie ratunek

Używam tej odżywki zamiennie z innymi tej marki i jestem bardzo zadowolona. Moje liche paznokcie zamieniły się w zdrowe, grube i mocne. Aczkolwiek zdarzyły się w przypadku tego konkretnego produktu niepokojące objawy. Zaraz po zdjęciu hybrydy miałam paznokcie cienkie i osłabione przez matowienie płytki. Postanowiłam sobie zrobić przerwę i nałożyć odżywkę. Wtedy pojawiło się pieczenie pod płytką. Szybko zmyłam produkt i przez kilka tygodni nie nakładałam na paznokcie nic oprócz pielęgnującej oliwki. Po kilku tygodniach, kiedy paznokcie doszły do siebie, postanowiłam jeszcze raz spróbować z tą odżywką i objawy już nie wystąpiły. Znowu mam długie, grube i mocne paznokcie.

Polecam spróbować, ale z rozwagą, bo może uczulić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265058].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomogła!

Paznokcie są znacznie twardsze, nie zadzierają się oraz nie łamią. Stosuje od dwóch tygodni. Malowałam nieregularnie, jednego dnia malowałam dwa razy, czasami potrafiłam zdrapac i pomalować jeszcze raz. Odżywka 8w1 spowodowała ze paznokcie dochodziły mi od łożyska paznokcia. Przez dwa tygodnie zużyłam pół buteleczki.
Jedyny minus odpryskuje. Odżywkę kupiłam za 8.59zl w Biedronce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241123].usefull || 0 }}% pomocna.

prawdziwe sos!

Moje paznokcie są bardzo podatne na uszkodzenia, ciągle się łamią i rozdwajają. Są bardzo kruche i słabe. Gdyby nie przypadkowy zakup tej odżywki, pewnie bym ich nie uratowała. Naprawdę polecam!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220368].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - mat i błysk

Wielkie nadzieje, beznadziejne efekty

Czytając na opakowaniu przeznaczenie produktu pomyślałam- super coś dla moich łamliwych paznokci. Zaczęłam stosować czekając na efekty, no i nastąpiły. Tylko,że same negatywne
Minusy
- przede wszystkich nie wzmocniła moich paznokci
- paznokcie stały się jeszcze bardziej łamliwe
- przesuszyła płytkę paznokcia
- zostawiała brzydki efekt po jej nałożeniu
- miałam wrażenie,że po jej stosowaniu paznokcie zaczęły mi rosnąc o wiele wolniej

Plusy
- brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195118].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety to już nie to co wersja 8w1

Odżywka ta nie zrobiła nic specjalnego z moimi paznokciami.
Jedynie co to miałam błysk na paznokciu, nic poza tym.
Żadnego wzmocnienia.
Wydaje mi, że firma Eveline powinna skupić się na jednym produkcie. Na tworzyli wiele odżywek niepotrzebnych.
Pozostaje wierna tylko wersji 8 w 1. Która mi pomaga.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1186128].usefull || 0 }}% pomocna.

Dramat

Skusiło mnie SOS w nazwie. To był błąd.
Moje paznokcie były w złym stanie, wysuszone, rozdwajające się. Ale nigdy nie wyglądały tak fatalnie jak po tej odżywce.

Nie dość że paznokcie po tej odżywce są:
- suche,
- szorstkie,
- łamiące się,
- rozdwajające się,
to jeszcze totalnie wysuszyło mi skórki wokół paznokci. W konsekwencji wygląda jakbym miała cały czas suchy osad wokół paznokci. wygląda to naprawdę baaardzo nieestetycznie.

Zauważyłam też gorszą trwałość lakierów do paznokci. O ile wcześniej wystarczyło jak malowałam paznokcie co kilka dni, to teraz lakier odpada już na 2-gi dzień.

Jestem załamana. Idę ratować resztki moich paznokci...

Używam tego produktu od: 1 m-c
Ilość zużytych opakowań: 0,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1107546].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Zaczęłam uzywać tej odzywki z nadzieją na wzmocnienie moich miękkich i łamliwych paznokci. Niestety, rozczarowałam się. Nie dość, że nie wzmocniła paznokci, to jeszcze odnoszę wrażenie, że łamią się o wiele szybciej. Dodatkowo pojawił się nowy problem - rozdwajanie. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało. Odżywka jest bardzo nietrwała, odpryskuje już pierwszego dnia. Do plusów należy łatwa aplikacja i bardzo krótki czas schnięcia, niestety, to nie wystarczy, żebym sięgnęła po nią ponownie. Mam nadzieję, że moje paznokcie wrócą do stanu sprzed używania tej odżywki, bo teraz wyglądają bardzo źle.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040478].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Kupiłam odżywkę Eveline SOS z nadzieją na ratunek dla moich paznokci.
.Niestety tak jak wiele moich porpzedniczek - również miałam problem z bólem paznokci po stosowaniu tej odżywki.

Plusem natomiast tej odżywki jest jej szybkie schnięcie

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023028].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza !

Kupiłam tą odżywkę w hebe na promocji i bardzo się cieszę bo to najlepsza odżywka jaką stosowałam :) przez 2 miesiące używałam 8w1 ale zaczęły mnie boleć paznokcie które wyglądały przepięknie.Potem kupiłam odżywke SOS i to najlepsza odżywka jakiej do tej pory używałam . Fakt że też ma formaldehyd ale używam jej ostrożniej :)

Plusy
+Odbudowa paznokci
+Paznokcie rosną jak szalone
+Cena
+Wydajność
+idealna baza pod lakier
+Szybko zastyga na paznokciach
+Wygodny pędzelek

Minusy
***-brak***-

Ilość zużytych opakowań: 1 i 2,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022993].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza ze wszystkich Evelinów !

Testowałam już eveline 8w1 i twarde jak diament,ale SoS jest bez porównania. Ogólnie odżywki eveline są przeznaczone dla odważnych dziewczyn, bo mogą wywołać reakcje alergiczne na dany skład produktu. Ja na szczęście nie mam takiego problemu.
Paznokcie stają się mocne, twarde, nie rozdwajają się, nie łamią, nawet nie wysusza mi skórek wokół.
Zatrzymałam się przy tej odżywce, bo dla mnie jest idealna, nie chcę innych testować!:)

Używam tego produktu od: 1,5roku
Ilość zużytych opakowań: ok 7,8 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021905].usefull || 0 }}% pomocna.