Nail Therapy Professional, Multiwitaminowa odżywka z wapniem i kolagenem SOS dla kruchych i łamliwych paznokci

Cena już od 8,59 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Wielozadaniowa ekstremalnie wzmacniająca odżywka to szybka pomoc dla kruchych i łamliwych paznokci. Kompleksowa, silnie działająca kuracja jest idealnym rozwiązaniem dla słabych, zniszczonych i rozdwajających się paznokci. Odbudowująca formuła z witaminami wapniem i kolagenem precyzyjnie łączy z płytką paznokciową, odbudowuje regeneruje i maksymalnie ją utwardza. W ciągu 10 dni kuracji SOS paznokci z dnia na dzień stają się nieprawdopodobnie mocne, elastyczne i piękne.
Uwaga: Zawiera 2% formaldehydu. Przed użyciem należy zabezpieczyć skórki oliwką lub kremem, a przed rozpoczęciem kuracji wykonać 2-3 dniową próbę uczuleniową.

Skład: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Phthalic Anhydride/ Timellitic, Anhydride/ Glycols Copolymer, Cellulose Acetate Butyrate, Surose Acetate Isobutyrate, Nirtocellulose, Aqua, Formaldehyde (2%), Acetyl Tributyl Citrate, Surose Benzoate, Acrylates Copolymer, Camphor, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Alcohol Denat, N-Butyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Hydrolized Collage, Citric Acid, Calcium Pantothenate, Phosphoric Acid, CI 17200 (29.01.2014.)

Cena: 9,30zł / 12ml

• Phosphoric Acid,
  • CI 17200 (29.01.2014.)

Napisanych recenzji: 4

prawdziwe sos!

Moje paznokcie są bardzo podatne na uszkodzenia, ciągle się łamią i rozdwajają. Są bardzo kruche i słabe. Gdyby nie przypadkowy zakup tej odżywki, pewnie bym ich nie uratowała. Naprawdę polecam!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220368].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Wielkie nadzieje, beznadziejne efekty

Czytając na opakowaniu przeznaczenie produktu pomyślałam- super coś dla moich łamliwych paznokci. Zaczęłam stosować czekając na efekty, no i nastąpiły. Tylko,że same negatywne
Minusy
- przede wszystkich nie wzmocniła moich paznokci
- paznokcie stały się jeszcze bardziej łamliwe
- przesuszyła płytkę paznokcia
- zostawiała brzydki efekt po jej nałożeniu
- miałam wrażenie,że po jej stosowaniu paznokcie zaczęły mi rosnąc o wiele wolniej

Plusy
- brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1195118].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 20

Niestety to już nie to co wersja 8w1

Odżywka ta nie zrobiła nic specjalnego z moimi paznokciami.
Jedynie co to miałam błysk na paznokciu, nic poza tym.
Żadnego wzmocnienia.
Wydaje mi, że firma Eveline powinna skupić się na jednym produkcie. Na tworzyli wiele odżywek niepotrzebnych.
Pozostaje wierna tylko wersji 8 w 1. Która mi pomaga.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1186128].usefull || 0 }}% pomocna.

La Roche Posay Skin Checker

Napisanych recenzji: 85

Dramat

Skusiło mnie SOS w nazwie. To był błąd.
Moje paznokcie były w złym stanie, wysuszone, rozdwajające się. Ale nigdy nie wyglądały tak fatalnie jak po tej odżywce.

Nie dość że paznokcie po tej odżywce są:
- suche,
- szorstkie,
- łamiące się,
- rozdwajające się,
to jeszcze totalnie wysuszyło mi skórki wokół paznokci. W konsekwencji wygląda jakbym miała cały czas suchy osad wokół paznokci. wygląda to naprawdę baaardzo nieestetycznie.

Zauważyłam też gorszą trwałość lakierów do paznokci. O ile wcześniej wystarczyło jak malowałam paznokcie co kilka dni, to teraz lakier odpada już na 2-gi dzień.

Jestem załamana. Idę ratować resztki moich paznokci...

Używam tego produktu od: 1 m-c
Ilość zużytych opakowań: 0,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1107546].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 43

Nie polecam

Zaczęłam uzywać tej odzywki z nadzieją na wzmocnienie moich miękkich i łamliwych paznokci. Niestety, rozczarowałam się. Nie dość, że nie wzmocniła paznokci, to jeszcze odnoszę wrażenie, że łamią się o wiele szybciej. Dodatkowo pojawił się nowy problem - rozdwajanie. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało. Odżywka jest bardzo nietrwała, odpryskuje już pierwszego dnia. Do plusów należy łatwa aplikacja i bardzo krótki czas schnięcia, niestety, to nie wystarczy, żebym sięgnęła po nią ponownie. Mam nadzieję, że moje paznokcie wrócą do stanu sprzed używania tej odżywki, bo teraz wyglądają bardzo źle.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040478].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Nie polecam

Kupiłam odżywkę Eveline SOS z nadzieją na ratunek dla moich paznokci.
.Niestety tak jak wiele moich porpzedniczek - również miałam problem z bólem paznokci po stosowaniu tej odżywki.

Plusem natomiast tej odżywki jest jej szybkie schnięcie

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023028].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Najlepsza !

Kupiłam tą odżywkę w hebe na promocji i bardzo się cieszę bo to najlepsza odżywka jaką stosowałam :) przez 2 miesiące używałam 8w1 ale zaczęły mnie boleć paznokcie które wyglądały przepięknie.Potem kupiłam odżywke SOS i to najlepsza odżywka jakiej do tej pory używałam . Fakt że też ma formaldehyd ale używam jej ostrożniej :)

Plusy
+Odbudowa paznokci
+Paznokcie rosną jak szalone
+Cena
+Wydajność
+idealna baza pod lakier
+Szybko zastyga na paznokciach
+Wygodny pędzelek

Minusy
***-brak***-

Ilość zużytych opakowań: 1 i 2,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022993].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Najlepsza ze wszystkich Evelinów !

Testowałam już eveline 8w1 i twarde jak diament,ale SoS jest bez porównania. Ogólnie odżywki eveline są przeznaczone dla odważnych dziewczyn, bo mogą wywołać reakcje alergiczne na dany skład produktu. Ja na szczęście nie mam takiego problemu.
Paznokcie stają się mocne, twarde, nie rozdwajają się, nie łamią, nawet nie wysusza mi skórek wokół.
Zatrzymałam się przy tej odżywce, bo dla mnie jest idealna, nie chcę innych testować!:)

Używam tego produktu od: 1,5roku
Ilość zużytych opakowań: ok 7,8 opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021905].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 22

Napisanych recenzji: 189

niewypał

Niestety, tym razem zawiodłam się na Eveline. Wcześniej miałam 2 odżywki do paznokci z tej firmy - 8 w 1 oraz diamentową, i bardzo sobie je chwalę, być może jeszcze do nich powrócę. Omawiana odżywka z wapniem miała poprawić kondycję moich paznokci, wzmacniać ich nie musiała bo są super mocne i bez odżywek, ale miała dbać o wygląd paznokcia, a także sprawdzać się jako baza pod lakier. Jednak, nie wiem jakim cudem (bo prawie nigdy nie zdarza się to w wypadku moich paznokci), odżywka potrafi schodzić już pierwszego (w porywach drugiego) dnia. Jeśli zaś wybierasz kąpiel, a nie prysznic, czy twoje paznokcie mają w inny sposób dużo kontaktu z gorącą wodą, to musisz potem pamiętać by chować dłonie przed wzrokiem innych, bo niestety, dobrze wyglądać na pewno nie będą. Liczyłam też, że przy dwóch warstwach jakoś unaoczni się jej różowy kolor, nic z tego, okazała się wtedy jednak nieco trwalsza. Na plus zasługuje to, że ładnie wygląda zaraz po nałożeniu i że łatwo się rozprowadza. W sumie, teraz prawie każda odżywka to potrafi. Ogólnie nie polecam. Oddałam siostrze, może u niej się sprawdzi.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trochę 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[993431].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

NIE, DZIĘKUJĘ.

Nie polecam.
W moim przypadku odżywka się w ogóle nie sprawdziła. Nie dość, że nie wzmocniła moich kruchych i łamliwych paznokci, to jeszcze - mimo stosowania zgodnie z zaleceniami producenta, podrażniła skórki i skórę wokół paznokci. Dodatkowo odpryskuje nawet tego samego dnia, nie mogę jej nawet używać jako bazy pod kolorowy lakier, bo odchodzi płatami z paznokci. Nie odpowiada mi również, mocny, chemiczny zapach. ):
Jestem na nie.

Używam tego produktu od: trudno powiedzieć
Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992220].usefull || 0 }}% pomocna.