Clinique, Anti Blemish Solutions, Night Time Gel

Clinique, Anti Blemish Solutions, Night Time Gel

Łagodnie działający żel do stosowania na noc, zapobiega powstawaniu krostek i tym podobnych wykwitow i atakuje juz te istniejące. Pomaga również w likwidowaniu śladów po tychze oraz redukuje zaczerwienienia temu towarzyszące. Pozostawia skóre gładką, nie powoduje uczucia ściągnięcia, ma własciwości antybakteryjne. W składzie obecny kwas salicylowy, a więc także występują własciwosci złuszczające.

Cena: ok. 80 zł

Bardzo fajny żel

Na początku podbierałam go mamie ;) teraz sama od czasu do czasu go stosuję na pojednyńcze krostki. Efekty są bardzo dobre, na początku troche piecze. Niestety mocno wysusza no ale jak prawie jak każdy kosmetyk do skóry trądzikowej... Mam zaufanie do firmy clinique- Polecam, bo warto a opakowanie wystarcza na bardzo długo :)

Używam tego produktu od:marca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bardzo skuteczny

Bardzo skuteczny na wypryski, w zasadzie uratowal mnie, kiedy po ciazy mialam jakis totalny kryzys i masowy wysyp pryszczy, z ktorymi nie moglam sie zadnym kosmetykiem uporac. Zapach jest dosc nieprzyjemny i konsystencja rowiez oslizgla, ale ten zel nie jest stosowany dla przyjemnosci a dla efektu. Stosuje go jedynie w wypadku pojawiania sie wypryskow a nie regularnie, bo bardzo wysusza skore. Bardzo wydajny, mysle, ze bede go miec przez nastepne dwa lata.

Używam tego produktu od: 4 mcy

Agent do zadan specjalnych

Faktycznie zapach nie jest mocna strona tego specyfiku, a powstajaca po jego wyschnieciu zelowa powloczka lekko sciaga skora, ale czego sie nie robi dla urody!
Nieustraszony pogromca pryszczy rozprawia sie z nimi noca. Delikatnie zluszcza i rozjasnia skore nie przesuszajac jej przy tym koszmarnie. Sprawdza sie stosowany punktowo lub np co druga noc na przemian z jakims normalizujacym kremem nawilzajacym.Używam tego produktu od:2 lat

Salon fryzjerski

Świetny !

[+] działanie zgodne z opisem producenta
[+] wysoka wydajność
[+] skuteczność
[+] lekkość i niewyczuwalność na skórze
[+] wyskoka skuteczność w łagodzeniu podrażnień, a nawet "cofnięcia" zmian zapalnych
[+] niezastapiony jako dopełnienie działania emulsji "day time shield" z tej samej serii Clinique

[-] jak cała reszta produktów Clinique jest to "zabawka" droga, ale przynajmniej starcza na długo ze względu na jej wysoką wydajność !

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego.

Dosc dobry

Uzywam tego zelu zawsze pod inny preparat, zazwyczaj nawilzajacy(DDML Clinique lub Harmonie Decleora). I tak stosowany sprawdza sie b. dobrze. Jednak nie moge go polecic, do samodzielnego stosowania, bo straszny wowczas z niego "wysuszacz"- nawet dla mojej, megatlustej cery.Za to odejmuje gwiazdki:(
Zel pomaga zagoic juz istniejace i zapobiega powstawaniu nowych wypryskow, choc zapewne nie jest to tylko jego zasluga-poniewaz, generalnie odkad zaczelam uzywac kosmetykow Clinique'a, z linii Anti Blemish, zauwazylam, ze stan mojej skory ulegl znacznej poprawie:)
Podobnie jak poprzednia recenzentka, czasem stosuje Night Time Gel, jako preparat punktowy, na wypryski i tu spisuje sie doskonale.

Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

genialny

Wybrałam się kiedyś do Sephory i bardzo miła pani poleciła mi ten żel. Dostałam sporą próbkę (słoiczek ok 5 ml). Po trzech nocach większość krostek zniknęło. Teraz stosuję, jak pojawi się jakaś większa niespodzianka i w ciągu dwóch nocy potrafi sobie z nią poradzić. Stosuję miejscowo i dlatego jest bardzo wydajny. Zapach i taki lepki film, który zostaje na twarzy po użyciu może odstraszać, ale mając w perspektywie ładną cerę można to przeżyć. Polecam

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: próbki

godny polecenia

Bardzo skuteczny, mi nie podraznił skóry, uzywam codziennie na noc, pozbyłam sie pryszczy, bardzo,bardzo mi pomógł..Polecam bardzo...

na krytyczną sytuację

Używam tylko w sytuacji zmasowanego ataku pryszczy na noc (np przed okresem). Zbyt częste uzywanie może wykończyć skórę (nawet bardzo tłustą i nie podatna na podrażnienia).

* * *

Żel nie ściąga skóry, ale tworzy na niej elastyczną warstwę, która się trochę lepi, więc nie należy go stosować na dzień pod makijaż. Jednak pozytywnie wpłynął na moją trądzikową cerę, a to wielki plus. Ma brzydkie opakowanie, brzydki alkoholowy zapach. Usuwa pryszcze, ale mógłby być przyjemniejszy w stosowaniu. Więcej już go nie kupię, bo są lepsze kosmetyki o podobnych właściwościach.

niewypał

Kompletna porażka. Nie działa łagodząco na wypryski (nie mówiąc o ich gojeniu), klei się i ściąga skórę. Stosowałam go tylko miejscowo, bo nałożony na całą twarz powodowałby skurcz mięśni twarzy. Chyba najgorszy produkt markowy, jaki miałam. Zdecydowanie odradzam.

to nie to

Może delikatnie poprwił moja skórę, ale bez żadnych spekrakularnych efektów. Jest wiele kosmetyków lepszych od tego. Dodatkowo wysuszył mi skóre. No i aplikacja tego kremu to istny koszmar, lep się, klei do poduszki, brrr i zapch też koszmarny.:( Moj chlopak juz wiedzial, że jak nałożyłam ten kremik to z przytulania nici:-D. Zawiodlam się na Clinique.:(

dla zdecydowanych

Użyeałam go na początku ciązy kiedy moja cera zareagowała na zmiany hormonalne zmasowanym atakiem pryszczy i tego typu paskudztw. Żel jest dla ludzi z masa wyprysków i tłuuuuusta cerą. absolutnie nie moga po niego siegac osoby z jednym rozszerzonym porem myslace że to pryszcz. Ten zel wysusza, leczy wypryski i duże pryszcze. normalizuje wydzielanie łoju do tego stopnia ,ze przez cały dzień (uzywamy go na noc) po zmyciu cery rano twarz mi sie nie świeciła. nie jest zbyt przyjemny w uzyciu, zostawia na skórze błonke, taki film, ktory klei sie do poduszki. zapach tez jest nie miły. ale naprawde działa. jest bardzo silny i dziwie sie ,ze tak mocno działajacy kosmetyk kupuje sie w perfumerii a nie w aptece na recepte.dla ludzi w autentycznym problem jakim jest silny trądzik i łojotok jest znakomity, osobom skarżącym sie na sporadyczne wypryski wypali skórę do kosci. dlatego ostzegam i polecam jednocześnie. dobrze najpierw zużyc próbke.