Planet Spa, White Tea, Odżywcza rosa do twarzy i ciała z białą herbatą

Planet Spa, White Tea, Odżywcza rosa do twarzy i ciała z białą herbatą

Rozpylona na twarzy i ciele nawilżająca, odświeżająca mgiełka dodaje energii i wigoru. Chroni skórę przed wysuszeniem, tonizuje i ożywia koloryt.

Cena: 29,90 zł / 150 ml

dobra:)

Jak zwykle,co dobre u Avonu to wycofuja.

Mgiełke stosowałam po zmyciu makijazu aby nawilżyć twarz, często też spryskiwałam w domu w zime, bo skóa od centarlnego jest przesuszona, w lato podczas wojązy.

Miała jedna zaletę, mianowicie była droga:)

Używam tego produktu od: jakieś kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:z 3

... bardzo miło wspominam ...

Kupiłam te mgiełkę w zeszłe wakacje, jako że potrzebowałam coś uniwersalnego dla kilku typów cer. Używałam jej jako toniku, którym jakkolwiek by jej nie nazwać - jest.
Bardzo dobrze się sprawdziła.
Żadna z osób, które ją miały okazję wypróbować nie miała zastrzeżeń do do tego produktu.

Rozpyla się zaskakująco drobną mgiełką.

Zapach podoba mi się średnio.

Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię, bo została wycofana z oferty :)

Używam tego produktu od: rok

ha!

Przy recenzowaniu ampułek z białą herbatą przypomniało mi się, że mam jeszcze jeden bubel z tej serii. Kupiłam go jakoś przed latem, opis wydawał mi się zachęcający (orzeźwia i nawilża), a realne działanie znowu okazało się pomyłką. Fakt - opakowanie świetne ;) Ale zawartość ... Jak większość kosmetyków Avonu śmierdzi zwyczajną chemią (wg mnie ta mgiełka śmierdzi jak kostka toaletowa), po spryskaniu twarzy najpierw napina, potem się lepi skutkując czerwonymi plamami (mam cerę mieszaną, w tamtym czasie byłam jeszcze przed kwasami więc NIC mnie nie podrażniało). Ale jedną gwiazdkę daję bo może się podobać (moja mama ma cerę suchą ze zmarszczkami i chwaliła, że nawilża jej szyję - ale też bez rewelacji).

Pomyłka.

Używam tego produktu od: pół roku temu używałam
Ilość zużytych opakowań: ze trzy psiknięcia, więc prawie nic

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

polecam!!!

Kolejna doskonała rzecz z avonu wycofana raz na zawsze ze sprzedaży i nie do zdobycia. Rewelacyjna na lato zarówno jako dezodorant jak i mgiełka do spryskiwania całego ciała i twarzy. Cudownie chłodzi w letnie dni i nawilża, w czym jest świetną alternatywą dla wody termalnej i do tego super pachnie.
Polecam!!! i szczerze ubolewam nad tym że już jej nie ma :(

Używam tego produktu od:

Taka sobie

Korzystałam z niej na wakacjach w Grecji. Psikałam i w samolocie i na Akropolu. Fajnie, przyjemnie. Na plus wychodzi zapach (śliczny, świeżutki, orzeźwiający), opakowanie. W gorącym i suchym klimacie bardzo przydatna, delikatnie nawilża co jest bardzo pomocne przy braku możliwości wielokrotnego nakładania kremu w ciągu dnia:P Miałam wrażenie, że nawilża troche lepiej niż woda termalna (no i te walory estetyczno-zapachowe;)). Poza sezonem nie polecam, jest nieprzydatna, warto jednak zaopatrzyć się przed wyjazdem ze zmianą klimatu.

Co to ma być????

Tak sie zastanawiam do czego to ma służyc-ani nie nawilża, ani nie odżywia, ani nie odświeża, za to szczypie w oczy i skóra sie po nim długo lepi.Szkoda kasy na produkt który do niczego nie służy i do tego jest drogi:-(
ilość zużytych opakowań- w trakcie pierwszego.

dobra do ciała

Dobra, aby odświeżyć ciało, szczególnie w upały moja skóra bardzo ją polubiła. Nie używam do twarzy, bo cerę mam raczej tłustą i na niej ten kosmetyk wyraźnie się nie sprawdził. Zapach mógłby być lepszy. Jest lekka, wygodna w użyciu, mgiełka na ciele szybko się wchłania, zostaje przyjemny chłód i uczucie świezości.

ilość zużytych opakowań: 1

genialne uzależnienie

SUPEROWSKIE

kocham ten kosmetyk, super odświeża, poprawia makijaż, nawilża, w suchych warunkach zbawienie, piękny zapach, dobroczynne działanie, rozlużnia, SUPER SUPER SUPER, a dodatkowo absolutnie niezastapiona w samolocie czy dalekich podróżach

hmmm, orzeźwienie jest

Przyjemna, wydajna, dobrze nawilża, łagodzi, ładnie pachnie. Wadą jest to, że po pewnym czasie lepi się a twarzy, więc spryskiwanie się od czasu do czasu nie jest możliwe. Mi się przydaje. :) Brawa za buteleczkę. Wykorzystam ją potem do czegoś innego :DIlość zużytych opakowań: ... w trakcie pierwszego

Dobra na poparzenia

Kupilam bo byla promocja,ale zachwycona nie jestem.Mam tlusta cere i do mojej twarzy nie jest absolutnie wskazana.Natomiast woda ta uratowala moja skore kiedy przesadzilam ze sloncem.Coz szczerze mowiac jednak spodziewalam sie czegos lepszego. Ilość zużytych opakowań: ciagle pierwsze i ostatnie zapewne

do czego ona jest??

Dwie* jedna za pomysl opakowania (przyda si), druga za zapach. A tak poza tym to do czego ona sluzy? Ani na twarz ani do ciala sie nie nadaje. Zbedna rzecz!!! (I na dodatek polskie litery mi wysiadly :( )

a-won!

Co autor miał na myśli?...Stosowanie tej "rosy" mija się z celem - ani działania , ani doznań...Wprawdzie nie szkodzi, więc morduję to opakowanie w pracy, w upały. Odświeżenie trwa 5 sekund, cena nawet w promocji (20zł) jest nieporozumieniem.Coś ta seria spa im nie wyszła...Ilość zużytych opakowań: pierwsze