Beauty Moments, Balsam do ciała Satin Touch

Beauty Moments, Balsam do ciała Satin Touch

Balsam do codziennej pielęgnacji skóry normalnej. Wzbogacony morskimi minerałami, głęboko nawilża skórę, podczs gdy perłowe, opalizujące drobinki nadają jej naturalny blask. Sprawia, że skóra jest gładka i miękka.

Cena: 10 zł

zachwytu nie ma

Balsamu używałam już dość dawno, ale doskonale pamietam co mi sie w nim nie podobalo. Jego konsystencja jest zbyt lejąca się, przez co balsam słabo się wchłania; trzeba długo masować nim skórę, by mieć poczucie, że balsam wnika głęboko w skórę; naprawdę trudno się go rozprowadza;
Po wmasowaniu balsam lepi się i pozostawia tłustawą warstwę na skórze; Nie byłam zachwycona efektem i dlatego nie używałam go już więcej...

Używam tego produktu od: dość krótko i dawno
Ilość zużytych opakowań: jedno i to chyba niecałe

naprawdę świetny

Używałam go w zeszłym roku i chętnie ponownie widziałabym go w swoich kosmetycznych zbiorach,ale nie wiem, czy jeszcze można go kupić.
Jest wspaniały, przepięknie rozświetla skórę, staje się ona perłowa i lśniąca, bardzo kusząca.
Zapach średni, ale to kwestia gustu.
Nawilża i wygładza skórę.
Najlepszy rozświetlający balsam do ciała, jaki miałam.

Używam tego produktu od: w zeszłym roku przez 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

fajny, ale nie doskonaly

Jest ok. Ogromny plus za to rozswietlenie :) To glowny powod dla ktorego kupilam go ponownie :) Smarowalam sie nim glownie przed wyjsciem :) Czy lato czy zima wygladalam olsniewajaco :D
Niestety minus za kiepskie nawilzenie, co przy mojej bardzo suchej skorze jets nie do przyjecia:) Ale moze kupie go ponownie- za rozswietlenie, no chyba ze znajde lepszy rozswietlacz :D

Peeling do ciała

fajny

Balsam jest dobry, ma małe drobinki rozświetlające, które równomiernie pokrywają skórę. Konsystencja lekka, łatwo się wsmarowuje i dostatecznie nawilża normalną skórę. Nie klei się, jest wydajny.
Zapach jest specyficzny, ale mi się podoba (bardziej niż rozświetlającego Dove).
Stosunek ceny do jakości wychodzi na plus.

Nienaturalny.

Dostałam go w wigilię 2003. Ma fajne opakowanie i koniec zalet. Jeste bardzo żadki, źle się wchłania, lepi się , drobinki wyglądają sztucznie, mimo że używałam go także na opaloną skórę. Dam dwie gwiazki bo przy jakimś większym wyjściu gdzie musiałam się bardzo błyszczyc sprawdzał sie. Mimo to brokat nie rozprowadzał sie równomiernie, w jednym miejscu było go sporo, w drugim mało, twożyła maskę. Nie kupię go na pewno, zużyłam połowę w wielkich trudach reszta powędrowała do smietnika.

śliczny

Świetna konsystencja, gęsty, taki jakby wazelinowaty, ale nie tłusty. Ładnie, delikatnie, mlecznie i ciepło pachnie i ładnie wygląda, ma biały kolorek z opalizującymi drobinkami. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania, nie zostawia tłustej warstwy. Dobrze nawilża. Ze względu na drobinki stosuję go na dzień. Drobinki są bardzo delikatne, nie widać ich pojedyńczo na skórze, dają raczej wrażenie blasku, trzeba się przyjrzeć, żeby je dojrzeć. Ale efekt jest bardzo ładny, lubię go i podoba mi się. Wydajny i tani.