Baume Butter (Masło do ciała) (różne rodzaje)

Baume Butter (Masło do ciała) (różne rodzaje)

Bogaty w składniki, delikatne masło do ciała, które nawilżając rozpieszcza Twoją skórę. Dzięki unikalnej formule z neutralnym pH, masło wchłania się idealnie pozostawiają skórę naturalnie gładką, bez najmniejszych podrażnień.

Cena: ok. 40zł / 200ml

Struktura
bogate
masło

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 102

W porządku

Posiadam wersje mango.Używam go w zestawie z peelingiem, i żelem pod prysznic z serii, i śmiało mogę polecić dziewczynom z suchą skórą.Faktycznie nawilża, zmiękcza,nie pozostawia tłustego filmu, natomiast zostawia piękny słodki zapach.Jednak za tą cene-wolałabym spróbować czegoś nowego, tym bardziej że lubie zmieniać smarowidła do ciała.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136656].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 19

Napisanych recenzji: 550

porównywalny do TBS

To masło można spokojnie porównać jakościowo do masła z TBS, które są jednak droższe.

Plusy:
-fajna, masłowata konsystencja
-dobrze nawilża suchą skórę
-ładne opakowanie
-trwały zapach
-szybko się wchłania
-wydajny, wystarczy cienka warstwa i skóra jest zadowolona

Na pewno będę do niego wracać, zwłaszcza zimą.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1094156].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 92

Świetny

Miałam dwie wersje zapachowe mango i monoi. Oba pachniały przepięknie choć monoi nieco chemicznie, mógł zmeczyć używany dzień w dzień. Masła mają przesliczne opakowania (zostawiłam sobie i przkladam tam te z mniej uroczych np isana:) zabezpieczone w środku folią więc mamy pewnośc że nikt ich nie otwierał przed nami i nie niuchał. Nawilżają bajecznie, chyba nigdy nie mialam nic równie nawilżającego bez tłustego filmu. Zapach utrzumuje się długo. Skład nie jest w pelni naturalny sle jest dużo masła shea i nie ma parafiny. Minusik za cenę, tyle jestem w stanie dać za organiczne masło, to sephorowe kupuje tylko ze zniżką

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024728].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit adipocyty

Napisanych recenzji: 3

piękny zapach dobre nawilżenie

Posiadam masło kokosowe. Używam go od 4 lat raz w tygodniu. Kosmetyk łatwo rozprowadza się na skórze, szybko wchłania i nie zostawia tłustego filmu na skórze. Najbardziej jednak urzekł mnie zapach i jego trwałość. Ubrania nałożone na balsamowaną skórę także przesiąkają tym zapachem. Nie raz słyszałam pytania nawet od obcych jakie mam perfumy, albo komentarze za plecami " co tak ładnie pachnie". Kolejna zaleta to opakowanie, które umożliwia całościowe wydobycie produktu, nic nie zostaje w tubkach itd. Jedyny duży minus to cena. Zawsze czekam na promocje, a w rodzinie każdy wie co chce dostać pod choinką ;)

Ilość zużytych opakowań: około 10

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966784].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Po prostu dobre masło

Posiadam kokosową wersję tego masła.

Zapach kokosu jest tutaj typowo spożywczy. Zupełnie, jakby powąchać świeże wiórki kokosowe. Nie ma w nim ni grama chemii, dzięki czemu jest wyjątkowo przyjemny dla nosa. Smarując się masłem wieczorem, zapach daje się wyczuwać na piżamie o tej samej porze dnia kolejnego.

Konsysencja jest bardzo wyważona, ani lejąca się, ani tępa. Lekka i kremowa. Dzięki temu nawilżenie całego ciała wymaga niewielkiej ilości produktu, a samo masło jest bardzo wydajne. Porcja nawilżenia nie jest spektakularnie duża, ale przy mojej lekko suchej skórze, kolokwialnie mówiąc, to masło daje radę.

Cena stanowczo za wysoka jak na ten produkt. Podczas promocji warto się skusić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[935243].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 34

Lubię choć jest drogi

Fajny produkt, dobrze nawilża i cudownie pachnie. Sprawdzi się przy skórze suchej, nawet latem przy upałach nie daje wrażenia tłustości. Szybko się wchłania.

Jednym słowem produkt dobry, ale nie wyróżniający się i zbyt drogi.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań, różne warianty zapachowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[906087].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 131

spodziewałam się czegoś lepszego

Produkt zakupiłam pod wpływem impulsu. Nawet nie zwracałam uwagi na alkohol, który pojawił się w składzie. Myślałam, że jak to sephora, to napewno mi się spodoba, ale myliłam się... Produkt po nałożeniu na wydepilowane ciało, po prostu je podrażniał. Pojawiały się takie czerwone kropki, wypryski... Poza tym, konsystencja produktu nie przypominała masła, tylko płynne masło... Produkt zupełnie niewydajny ! Wydanie 40 zł na ponad miesiąc używania tego produktu się nie opłaca.. Jedynym plusem jest ładne opakowanie i zapach. Ale to nie wystracza, abym mogła się po raz kolejny z tym masłem męczyć..

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 całe zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[892271].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Ok, choć bez szału

Kosmetyk zaczęłąm stosować zimą, kiedy skóra nie dość, że już ucierpiała przez skutki temperatury (wysuszenie), to jeszcze odczuła skutki mojego wcześniejszego braku systematyczności w nawilżaniu ;) Masło faktycznie polepszyło jej kondencję, ale mam wrażenie , że efekt nie był długotrwały, czyli o ile korpus (nie wiem jakiego innego słowa użyć;), miałam dobrze nawilżony, to już kończonom przynosiło ulegę doraźnie krótkowfalowo.
Stosowałam zapach "peony" , który z czasem trochę się mi znudził.
Myślę, że za tą cenę można znaleźć coś dużo fajniejszego, ale też produkt ten uważam za przyjemny i jakośtam spełniający swoje funkcje, więc pewnie o ile nie kupiłabym go ponowanie, to nie obraziłabym się jakby ktoś mi to masło sprezentował.

Ilość zużytych opakowań: zużyte całe opakowanie 200 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[886520].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Fenomenalne

To masło do ciała jest niesamowite.Zakochałam się w nim od pierwszego użycia!

PLUSY:

-\'\'smakowity\'\' zapach długo utrzymujący się na skórze:)

-optymalne nawilżenie skóry

-skóra jest aksamitna,mięciutka

-nie zostawia tłustego filmu

MINUS:

-jedyny minus to cena... :(

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[806783].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 8

Napisanych recenzji: 148

ładny zapach i tyle

dostałam w prezencie, sama nigdy nie wydałabym tyle na ten kosmetyk, pięknie pachnie, miałam krem o zapachu kwiatu bawełny, po prysznicu czułam się czysto i świeżo, miły zapach ułatwiający zasypianie, tylko tyle. Skóra słabo nawilżona, nie wchłania się od razu, za 40 złotych miałabym więcej innego produktu, jakby kosztował połowę mniej to można się skusić, żeby czasem sobie umilić zasypianie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[803813].usefull || 0 }}% pomocna.