Oriflame, The One [Beauty] Eyebrow Kit (Zestaw do brwi)

Oriflame, The One [Beauty] Eyebrow Kit (Zestaw do brwi)

Podkreśla kolor i nadaje wymarzony kształt brwi. Zestaw zawiera 2x cienie (jasno i ciemnobrązowy), wosk do wygładzenia brwi oraz dwa małe pędzelki.

Moja opinia

Początkowo byłam sceptycznie nastawiona. Próbowałam użyć produktu przy użyciu dołaczonego pędzelka, jednak było to niemożliwe przy moich obfitych brwiach. Rzuciłam produkt w kąt i uznałam za stracony. Jednak gdy mój produkt do brwi się skońćzył ponownie wróciłam do tego zestawu tym razem używając swojego ulubionego pędzelka i zmieniłam o nim zdanie. Cienie są swietne i teraz używam ich codzinnie. Można je łądnie blendowac, mieszać ze sobą, tworzyć ombre i łądnie cieniować.

Bardzo dobra

Paletka zawiera dwa cienie jeden jasny drugi ciemny oraz wosk. Opakowanie ma otwieraną szufladkę, w której znajdują się dwa mini pędzelki, jest także lusterko. Cienie są świetnie napigmentowane, bardzo ładnie wyglądają na brwiach, wosk dodatkowo ładnie je układa. Cienie nie osypują się.Pędzelki mimo swej wielkości są jak najbardziej przydatne. Paletka kosztowała mnie 25 zł z początku cena mnie przeraziła ale uważam, że jest warta tej ceny.

Świetny zestaw

Wielkim plusem jest to, że cienie nie osypują się na wszystkie strony. Łatwo nadać brwiom kształt, kolor jest trwały, nie ściera się. Teraz dostępny pod nazwą Oriflame The One eyebrow kit.

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Bardzo dobry zestaw

Produkt ma wygodne opakowanie z lusterkiem i dosyć precyzyjne aplikatory, którymi z łatwością można nałożyć zarówno wosk jak i cienie. Ma odpowiednią konsystencję, która ładnie podkreśla brwi. Paleta pozwala na doskonałe wymodelowanie i wystylizowanie brwi. Z nią wymodelowanie idealnego łuku nie będzie już problemem. Produkt ma zadowalającą trwałość - makijaż brwi nie rozmazuje się i nie osypuje się w ciągu dnia. Dzięki niemu można uzyskać naturalny, a zarazem trwały efekt. Przy codziennym stosowaniu opakowanie wystarczy na kilka miesięcy.

Stylizacja brwi

pudełko bardzo efektowne z szufladką w której są ukryte dwa małe pendzelki jeden do cienia a drugi do wosku zmieszczą sie w każdej kosmetyczce. produtk bardzo wydajny

fajny, ale są lepsze

Miałam jedno opakowanie i zużyłam całe jednak nie wiem czy wrócę do tego produktu, bo znam lepsze w podobnej cenie. Najbardziej lubiłam je za naturalny efekt i łatwość nakładania.

wygodny i pożyteczny zestaw do brwi

Mam już 3 opakowanie. Zanim na niego trafiłam używałam kredki jednak odkąd używam tych cieni nie ma mowy o powrocie do kredki :) Cienie są idealne do brwi i nadają naturalny wygląd. Są bardzo wydajne, opakowanie spokojnie starcza praktycznie na rok codziennego używania... Pędzelki jedynie są mało praktyczne bo są małe ja używam innego pędzelka do brwi do nakładania produktu.

Przyzwoita

Potrzebuję tylko troszeczkę zaakcentować brwi,
pociągam w sumie pędzlem przez środek,
więc dla mnie super zestaw,
2 odcienie do wyboru, które można spokojnie mieszać,
wosk, którym nadamy i poskromimy włoski
dla mnie pędzelki ok,

Świetny zestaw!

Nie byłam przekonana co do takiej metody poprawiania brwi jednak bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Myślałam, że metoda z pędzelkiem będzie słaba, jednak teraz nie wiem jak mogłam używać kredek :P

Plusy:
-bardzo wydajne;
-dwa kolory;
-trwały kolor (wytrzymuje spokojnie cały dzień);
-łatwo nadać brwiom kształt
-opakowanie z lusterkiem

Minusy:
-szczoteczki w zestawie bardzo słabe, ja kupiłam oddzielnie w Jasmin pędzelek za 7 zł i świetnie się skomponował :)
-wosk do utrwalania według mnie to zbędny dodatek.

Zdecydowanie polecam, uważam, że jest to świetny produkt.

Dobry!

Bardzo przyzwoity i dobry zestaw, zastąpiłam nim mój ulubiony Brow Zing z Benefitu podczas posuchy finansowej i muszę przyznać, że naprawdę fajnie się sprawdził.
+trwały
+dobrze się nakłada, można łatwo regulować i zaznaczyć kształt brwi
+dobrze kryje, dobra konsystencja i formuła
+dobrze dobrane zestawy odcieni
+chłodne odcienie nie wybijające czerwonawych tonów
+opakowanie z lusterkiem, solidnie wykonane

Mały niezbędnik

Jak dla mnie, to produkt który musi znaleźć się w kosmetyczce. Dobrze podkreśla włoski brwi, wosk ujarzmia je i nadaje lekkości. Zaraz po tuszu wonder lash to drugi produkt ,który muszę mieć. Poręczny, wydajny i cena jest przyzwoita

Bardzo dobry

Poręczne, ładne opakowanie, kolor ciemnego brązu idealny dla mnie. Dołączone pędzelki niestety nie są najlepsze, lecz do wygładzania włosków woskiem sprawują się dobrze.