Oriflame, The One [Beauty] Eyebrow Kit (Zestaw do brwi)

Oriflame, The One [Beauty] Eyebrow Kit (Zestaw do brwi)

Podkreśla kolor i nadaje wymarzony kształt brwi. Zestaw zawiera 2x cienie (jasno i ciemnobrązowy), wosk do wygładzenia brwi oraz dwa małe pędzelki.

Szybko wyrysowane brwi

Zestaw zawiera dwa cienie i wosk. W opakowaniu znajdziemy małe lusterko, które moim zdaniem jest bardzo nieporęczne. Z boku znajduje się wysuwana szufladka z dwoma pędzelkami, moim zdaniem za grubymi do ładnego wyrysowanie brwi. Lubię sięgać po tę paletkę kiedy chcę zrobić szybki makijaż brwi. Efekt przyciemnienia można stopniować. Wosk niestety nie przypadł mi do gustu. Do moich brwi spokojnie starczyłby mi jedynie ten ciemniejszy cień, ale super, że znalazł się tam też cień jaśniejszy, dzięki czemu paletka jest bardziej uniwersalna. Cienie bardzo dobrze utrzymują się na brwiach i nie rozmazują. Jestem konsultantką Oriflame i muszę powiedzieć, że klientki bardzo chętnie kupują ten zestaw.

Jest dobrze

Dałabym tutaj z 3 kolory, a są tylko dwa i wosk. Przydałby się czarny i byłoby okej, bo można by blendować. Ogólnie z cieniami super się pracuje, ale jeśli ma się jakiekolwiek brwi. Od zera brwi tym nie zrobię. Cienie bardzo dobrze i długo się trzymają, a wosk ujarzmia włoski. Pudełeczko mi się niestety rozwaliło - lusterko odpadło, no ale mówi się trudno!

Idealna paletka do konturowania brwi!

Zawsze balam się stosowania tego typu kosmetyków, a w zasadzie teho, że nie będę potrafiła się nimi posłużyć. Ta paletka okazala się doskonała. Jest łatw a w użyciu, ma doskonale dobrane kolory, a wosk sprawia, że brwi są wygladzone i mają określony kształt. Wyprofilowane pędzelki sprawiają, że konturowanie brwi staje się dziecinnie proste ;)

Świetne cienie do brwi

Zestaw do brwi zawiera dwa cienie: jasny i ciemny brąz, wosk, oraz dwa ukryte w szufladce pędzelki: jasny do wosku i ciemny do cieni. Opakowanie jest z lusterkiem z którego jednak nie korzystam. Jest za małe i niewygodne. Cienie są bardzo dobre. Nie obsypują się i brwi wyglądają cały dzień bardzo wyraziście. Ciemnym pędzelkiem można w prosty i wygodny sposób nałożyć cień na brwi. W moim przypadku nie spełnia się jednak jasny pędzelek do wosku. Mimo wszystko uważam że produkt jest wart swojej ceny.

Najlepszy

Uwielbiam ten zestaw do brwi. Składa się z 2 cieni i takiego jakby wosku. Ja jestem naturalną blondynką i zawsze mieszam 2 cienie , żeby uzyskać idealny efekt, nie za ciemny nie za jasny. Lubię też na końcu poprawić efekt, kształt woskiem. Cienie utrzymują się cały dzień. 2 szczoteczki (sztywne włoski i bardziej miękka) ja używam tej z twardszej. Ogólnie cienie bardzo wydajne. Ja używam codziennie , a paletka wystarcza mi na ponad pół roku - 9 m-cy.

Super

Używam od lat , cienie są dobrze napigmentowane, trwałe wytrzymują cały dzień bez rozmazywania i bardzo wydajnie opakowanie starcza mi na mniej więcej rok przy czym używam głównie ciemnego cienia ten drugi dla mnie za jasny.

Mój niezbędnik

Używam tych cieni już bardzo długo. Zawsze kupuje je w promocji, więc cena jest ok :) zacznę od opakowania - pudełeczko jest super: małe, wygodne w użytkowaniu. Zawiera lusterko- na +. W zestawie są też pędzelki, ale ja osobiście ich nie używam, dla mnie są nieporęczne. Same cienie sa ekstra. W pudełku są dwa kolory: jaśniejszy i ciemniejszy - duża zaleta.
Można się nimi bawić, mieszać, dopasować do siebie. Jest także żel - bardzo przydatny :) zestaw jest naprawdę dobry. Ładnie wygląda na brwiach, długo się utrzymuje. Cienie wydajne, żel zawsze kończy mi się dużo szybciej. Polecam!

Fajny zestaw

Zestaw zakupiłam jakiś roku temu i powiem szczerze, że jest bardzo wydajny. Mam włosy w odcieniu ciemny brąz więc kolory w stu procentach mi odpowiadają. Fajnym rozwiązaniem jest dołączenie dwóch pędzelków zamkniętych w wysuwanej kieszonce pod opakowaniem, super jest też obecność lusterka. Nie wiem czy tylko ja trafiłam na takie opakowanie, ale po jakimś miesiącu użytkowania odpadło od niego lusterko i nie jestem w stanie nosić opakowania w kosmetyczne :(

średia

Niestety u mnie się nie sprawdza :/ jeden cień jest mocno brązowy, a drugi nieco zbyt jasny, żeby uzyskać dobry kolor muszę mieszać dwa. Dodatkowo nie jestem w stanie nałożyć małej warstwy cienia, bo widać prześwity, trzeba nałożyć większą ilość co wiąże się z mocnym kolorem

Dobry produkt kiedyś i teraz

Paletki do brwi oriflame używałam bardzo dawno temu ale muszę przyznać, że dorównuje obecnym hitom na rynku. Dwa kolory cieni sprawiały, ze można było uzyskać naturalny efekt przez cieniowanie i zrobienie przejścia między delikatnym początkiem brwi a mocnym końcem, a dodatkowo łatwiej było dopasować kolor do koloru włosów lub własnych upodobań bo każdy miał coś dla siebie. Cienie nie osypywała się, nie kruszyły i były bardzo trwałe i wydajne. Wosk również jak najbardziej na plus, przydatny do ułożenia i utrwalenia niesfornych włosków. Ciekawy pomysł na opakowanie z lusterkiem i szufladką na dwa pędzelki, ale ja korzystakam tylko z tego do wosku bo ten drugi to niewypał. Był za szeroki, co uniemożliwiało precyzyjne podkreślenie brwi. Pomimo tego, duży plus dla Oriflame

Fajna konsystencja

Bardzo lubię tę małą paletkę do brwi, przede wszystkim za to, że jest poręczna, kompaktowa, jasny cień świetnie nadaje się dla blondynek, natomiast ciemny nada się również do podkreślenia końcówek brwi, dodatkowo wosk świetnie utrwala włoski, co w moim przypadku jest ważne, ponieważ moje brwi są zwykle niezbyt okiełznane. Konsystencja cieni jest niezwykle przyjemna, nie są to cienie typowo suche i kredowe, tylko delikatnie miękkie, dobrze się z nimi pracuje. Pędzelki w opakowaniu jak dla mnie są mocno średnie, niezbyt poręczne, ale wystarczy używać swojego ulubionego pędzelka :) Wydajność jak najbardziej na plus,mam wrażenie,że wieki już używam tej paletki.:) Cienie, po utrwaleniu woskiem, są bardzo trwałe.

Moja opinia

Początkowo byłam sceptycznie nastawiona. Próbowałam użyć produktu przy użyciu dołaczonego pędzelka, jednak było to niemożliwe przy moich obfitych brwiach. Rzuciłam produkt w kąt i uznałam za stracony. Jednak gdy mój produkt do brwi się skońćzył ponownie wróciłam do tego zestawu tym razem używając swojego ulubionego pędzelka i zmieniłam o nim zdanie. Cienie są swietne i teraz używam ich codzinnie. Można je łądnie blendowac, mieszać ze sobą, tworzyć ombre i łądnie cieniować.