Oriflame, The One [Beauty] Eyebrow Kit (Zestaw do brwi)

Oriflame, The One [Beauty] Eyebrow Kit (Zestaw do brwi)

Podkreśla kolor i nadaje wymarzony kształt brwi. Zestaw zawiera 2x cienie (jasno i ciemnobrązowy), wosk do wygładzenia brwi oraz dwa małe pędzelki.

Niekoniecznie się sprawdziła...

Zestaw do stylizacji brwi zamówiłam w jednym z katalogów Oriflame. Sądziłam, że będzie to ulepszona wersja mojej ukochanej palety cieni do brwi z Catrice jednak nic bardziej mylnego...
Jednak zacznę od początku zestaw zawiera dwa odcienie brązu jaśniejszy brąz i ciemniejsze wydanie brązu, w trzeciej miseczce znajduje się wosk. W dole opakowanie szufladka, która standardowo przeznaczona jest do schowania pędzelków. Na przykrywce palety znajduje się małe lustereczko, które zasadniczo moim zdaniem nie ma większego zastosowania w praktyce- jest najzwyczajniej zbędne.
Opakowanie ogólnie utrzymane jest w eleganckiej połyskującej gamie. Wizualnie prezentuje się bardzo elegancko- ale musi być podczas użytkowania i przewożenia w kosmetyczce z innymi kosmetykami bardzo szybko się niszczy mam tutaj na myśli powstawanie zarysowań.

Przechodząc do samej zawartości... Moim zdaniem cienie dość dobrze napigmentowane, ale bardzo kruche, co za tym idzie zużycie następuje ekstremalnie szybko. Sam wosk niekoniecznie się sprawdził po aplikacji przez 2-3 godziny prezentował się dość dobrze jednak po upływie kilku godzin przykleja się do niego dosłownie wszystko. |Wówczas wygląda nieestetycznie i koniecznie wymaga poprawek.
Podsumowując paleta stara się gonić swoją siostrę Catrice w tej dziedzinie jednak jak dla mnie była to jedno opakowaniowa przygoda, której z pewnością za taką kwotę nie powtórzę...

bardzo fajny

bardzo fajny zestaw do stylizacji brwi . Zdecydowanie nadaje wyrazisty kolor, który idealnie podkreśla brwi ale i nadaje odpowiednio przez nas wybrany kształt. Zestaw jest bardzo praktyczny, malutki ale wydajny, mozna go zabrać ze sobą wszedzie, zmieści sie nawet do kieszeni. w pudełeczku znajduje się lustereczko- które jest bardzo pomocne, zestaw zawiera dwa cienie (jasno i ciemnobrązowy)no i wosk oraz dwa małe pędzelki. Moim zdaniem jest bardzo dobry, przydatny i zdecydowanie podkresla brwi! Warto go zamowić

Nic dodać, nic ująć

Naprawdę świetny produkt do stylizacji brwi. Cienie są wysokiej jakości, nie osypują się, świetnie się rozcierają na brwiach, są bardzo wydajne i długo się utrzymują.
Opakowanie jest totalnie użytkowe. Super jest małe lustereczko, dzięki któremu możemy dokonać poprawek w ciągu dnia- nie tylko na brwiach. Szufladka, w której znajduje się pędzelek z końcówką do rozczesywania brwi oraz pęseta też super się spisuje. Opakowanie jest naprawdę solidne, zestaw mam od ponad roku i nie ma żadnego uszczerbku.

Może być

Zestaw jest bardzo dobrze przemyślany. Sprytna szufladka na pędzelki plus dwa cienie i wosk. Lusterko też jest przydatne. Do torebki jak znalazł. Niestety sama zawartość już się tak nie broni. Wosk jest zbyt zbity, trzeba się sporo napracować żeby jakoś go dobrze rozprowadzić. Używam tylko jaśniejsze cienia bo ten ciemniejszy mocno się odznacza na mojej twarzy. Pędzelki są bardzo twarde, ciężkie w użyciu. Trwałość jest dobra. Cienie się nie osypuja przez cały dzień, więc ostatecznie spełniają swoją rolę, ale użytkowanie ich nie należy do najłatwiejszych. Jak dla mnie regularna cena jest zdecydowanie zbyt wygórowana.

bardzo dobry produkt

Tym zestawem zaczęłam moją przygodę z malowaniem brwi. Bardzo wygodne w użyciu cienie, ładne kolory. Jedynym minusem są pędzelki, niestety trochę za grube.

Bardz poręczna, i dobrej jakości

Bardzo polecam ten zestaw do brwi, poręczne opakowanie zawiera pędzelek i dwa kolory do malowania brwi idealne do torebki zajmuje mało miejsca. dobrze się trzyma na brwiach nawet cały dzień

Szybko wyrysowane brwi

Zestaw zawiera dwa cienie i wosk. W opakowaniu znajdziemy małe lusterko, które moim zdaniem jest bardzo nieporęczne. Z boku znajduje się wysuwana szufladka z dwoma pędzelkami, moim zdaniem za grubymi do ładnego wyrysowanie brwi. Lubię sięgać po tę paletkę kiedy chcę zrobić szybki makijaż brwi. Efekt przyciemnienia można stopniować. Wosk niestety nie przypadł mi do gustu. Do moich brwi spokojnie starczyłby mi jedynie ten ciemniejszy cień, ale super, że znalazł się tam też cień jaśniejszy, dzięki czemu paletka jest bardziej uniwersalna. Cienie bardzo dobrze utrzymują się na brwiach i nie rozmazują. Jestem konsultantką Oriflame i muszę powiedzieć, że klientki bardzo chętnie kupują ten zestaw.

Jest dobrze

Dałabym tutaj z 3 kolory, a są tylko dwa i wosk. Przydałby się czarny i byłoby okej, bo można by blendować. Ogólnie z cieniami super się pracuje, ale jeśli ma się jakiekolwiek brwi. Od zera brwi tym nie zrobię. Cienie bardzo dobrze i długo się trzymają, a wosk ujarzmia włoski. Pudełeczko mi się niestety rozwaliło - lusterko odpadło, no ale mówi się trudno!

Idealna paletka do konturowania brwi!

Zawsze balam się stosowania tego typu kosmetyków, a w zasadzie teho, że nie będę potrafiła się nimi posłużyć. Ta paletka okazala się doskonała. Jest łatw a w użyciu, ma doskonale dobrane kolory, a wosk sprawia, że brwi są wygladzone i mają określony kształt. Wyprofilowane pędzelki sprawiają, że konturowanie brwi staje się dziecinnie proste ;)

Świetne cienie do brwi

Zestaw do brwi zawiera dwa cienie: jasny i ciemny brąz, wosk, oraz dwa ukryte w szufladce pędzelki: jasny do wosku i ciemny do cieni. Opakowanie jest z lusterkiem z którego jednak nie korzystam. Jest za małe i niewygodne. Cienie są bardzo dobre. Nie obsypują się i brwi wyglądają cały dzień bardzo wyraziście. Ciemnym pędzelkiem można w prosty i wygodny sposób nałożyć cień na brwi. W moim przypadku nie spełnia się jednak jasny pędzelek do wosku. Mimo wszystko uważam że produkt jest wart swojej ceny.

Najlepszy

Uwielbiam ten zestaw do brwi. Składa się z 2 cieni i takiego jakby wosku. Ja jestem naturalną blondynką i zawsze mieszam 2 cienie , żeby uzyskać idealny efekt, nie za ciemny nie za jasny. Lubię też na końcu poprawić efekt, kształt woskiem. Cienie utrzymują się cały dzień. 2 szczoteczki (sztywne włoski i bardziej miękka) ja używam tej z twardszej. Ogólnie cienie bardzo wydajne. Ja używam codziennie , a paletka wystarcza mi na ponad pół roku - 9 m-cy.

Super

Używam od lat , cienie są dobrze napigmentowane, trwałe wytrzymują cały dzień bez rozmazywania i bardzo wydajnie opakowanie starcza mi na mniej więcej rok przy czym używam głównie ciemnego cienia ten drugi dla mnie za jasny.