Garnier, Synergie - Balsam do suchej skóry

Garnier, Synergie - Balsam do suchej skóry

Rewelacja !!! Używam go nieprzerwanie od 2 lat i wiem, że jest to balsam wprost stworzony dla mnie. Ma jedwabistą konsystencję, subtelny zapach, bardzo skutecznie nawilża i odżywia moją suchą skórę. Przyznaję, że zdarza mi się skusić jakąś nowością - ale zawsze powracam do mojego SYNERGIE, nie znalazłam innego kosmetyku do pielęgnacji ciała, który wygrałby z NIM ;) Niazaprzeczalnie Kosmetyk Wszechczasów.

Bardzo dobry

Eksperymentowałam z nim kilka miesięcy temu i byłam z rezultatu zadowolona, zapach mi nie odpowiadał, ale działanie owszem, skóra była po nim bardzo wygładzona i dobrze nawilżona.

skuteczny

bardzo dobrze sie wchlaniaswietnie nawilzadobrze sie go rozprowadzama wygodne opakowanieladny zapachprzystepna cene

cudo:)

Zdecydowanie jeden z najlepszych balsamow na rynku kosmetycznym:)Ja mam skore z tendencjami do gesiej skorki,jest najczesciej bardzo sucha-po uzyciu Garnier moja skora staje sie ladnie odzywiona,delikatna-az milo dotknac:) konstystencja nie jest kleista,szybko sie wchlania.Ja typuej go na kosmetyk wszechczasow:)

Jak makijażem powiększyć usta

niewystarczajacy

Sama nie wiem czy ocenie go sprawiedliwie. Dla mnie ten kosmetyk nie nawilza dostatecznie. Mam bardzo sucha skore i ten balsamik zostaje wchloniety w dosłownie pare sekund po czym znowu odczuwam sciagniecie skory.Moze to jednak przyzwyczajenie do innego typu kosmetykow dziala na niekorzysc tego melczka. Zdecydowanie bardziej lubi geste balsami niz te leiste cudenka.Ogolnie nie jest zły jednak mi nie przypadl do gustuIlość zużytych opakowań: 1

bardzo go lubię

przyjemny zapach, fajne opakowanie (to nowe), dobrze się wchłania, nawilża skórę, warto...

bardzo dobry

Dobrze się wchłania,nie ma problemów z rozsmarowaniem.Nawilża bardzo dobrze,i nie lepi się.Po nasmarowaniu można się zaraz ubrać.Zapach delikatny,prawie niewyczuwalny.Bardzo niewydajny...Po 10dniach pół go już nie ma :( Pomimo tego jestem zadowolona z efektów-widać poprawę.

dobry

Jest to jeden z moich ulubionych produktów do "smarowania" ciała :) Zaraz po oliwe J&J dla dzieci i balsami Loreal :) Lubie go za zapach, za opakowanie z dozownikiem (mam wersję do suchej skóry) i za nawilżenie.Jest ono jak dla mnie średnio wystarczające, dlatego dopiero jest na 3 miejscu wsród mich ulubieńców , ale podoba mi się jego konsystencja, szybko dosyć się wchłania, łatwo rozprowadza.Może czas działania nie jest jakiś bardzo rewelacyjny ale mnie wystarcza.Lubię go używać.

OK

Przyzwoity produkt - ma ładny zapach, dobrze nawilża i pielęgnuje skorę, ale nie jest to tak dlugotrwały efekt jakiego bym oczekkiwała. W bardziej niekorzystnych warunkach juz następnego dnia skóra potrafi być wysuszona. W sumie: szukam dalej, chociaz ten produkt też nie jest najgorszyIlość zużytych opakowań: 1

Rozczarowana skóra

Kupiłam zachęcona świetnymi ocenami. Zacznę od plusów:-pięknie pachnie-ma bardzo funkcjonalne opakowanie-normalną cenę-dobrze się wchłania - i to tyle.Minusy: rozczarował mnie jeśli chodzi o nawilżanie, jest przeciętny. Miałam sporo balsamów, lepiej się spisujących. Ma jeszcze jedną dużą wadę, jest bardzo mało wydajny. Jeden na tydzień, przy smarowaniu się dwa razy dziennie. Gdyby był genialny jakoś bym to zniosła, ale tak szukam dalej. Ilość zużytych opakowań: prawie 2.

Subtelne ukojenie.

Do niedawna mój absolutny numer jeden, ponieważ jednak odkryłam balsam idealny, ten spada na zaszczytne drugie miejsce:)Jak wspomniałam w podsumowaniu, kosmetyk ten to połączenie subtelnej, kojącej zmysły woni z doskonałym efektem nawilżającym, co w warunkach zimowych, wietrznych i kaloryferowych stanowi doskonałą pielęgnację spragnionej ukojenia skóry. Z moimi suchościami w okolicach łokci, kolan i stóp radzi sobie znakomicie. Dodatkowy plusik za pompkę.Ilość zużytych opakowań: trzy i zanosi się na więcej.

świetny

Swietny balasam. Wspaniale i dlugotrwale nawilza, latwo sie rozprowadza i szybko wchlania. Nie pozostawia tlustej warstwy na skorze, wygladza. Mam przyjemny zpach, wygodne opakowanie. Najskuteczniejszy balasam jakiego uzywalam.

Zuzylam kilka opakowan.

super

Mam bardzo sucha skore na nogach a ten balsam naprawde zapobiega jej wysuszaniu. Dobrze sie wchłania, ma ładny zapach. Działa tak jak obiecuje producent. Miałam opakowanie z dozownikiem co moim zdaniem ejst bardzo praktyczne. Własie skonczyłam pierwsze opakowanie i zamierzam kupic nastepne - nigdy mi sie to ejszcze nie zdazylo jesli chodzi o balsamy :)