Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Prévention Soleil, Sztyft ochronny z faktorem 25

Prévention Soleil, Sztyft ochronny z faktorem 25

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 0 ml
Cena 46,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

To podwójna ochrona przed słońcem dzięki połączeniu:
- filtrów przeciwsłonecznych przeciwdziałających UVA, UVB i promieniom podczerwonym; o wysokim wskaźniku ochrony 25, niezbędnym dla skutecznej walki z porażeniami słonecznymi, starzeniem się skóry i oparzeniami;
- ekstraktu roślinnego z Reishi - grzyb od dawna używany w tradycyjnej medycynie chińskiej ze względu na swe właściwości przywracające siły witalne - pełniącego rolę aktywatora systemu obronnego skóry.

Cena: 46 zł

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

polecam mamom!

to jest jedyny kosmetyk przeciwsloneczny jakim smaruje sie moj synek. Mleczka i spraye maja zero szans bo wlaza w oczy i szczypia. Poza tym sa "mokre" ;-). Tym sztyftem mozna nalozyc filtry p.slon. docelowo. Ladnie sie rozprowadza. Dziecie smaruje sie zreszta zawziecie samo a ja moge sie zajac czym innym (np. smarowaniem siebie lub dzieciecia nr dwa ;-)). Polecam goraco!!!!
Poza tym produkt jest bardzo wydajny! I skuteczny.

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

bajerek

Dobrze się rozprowadza, nie jest za twardy, choć trzeba trochę siły. Bezzapachowy. Niestety, brzydko się zużywa, głównie ubywa go ze środka, a po bokach zostają dwie górki, którymi potem trzeba manewrować tak, aby je zetrzeć. Tłusty, ale to już taki urok filtrów, nie lepi się, ale strach cokolwiek dotknąć, żeby nie zatłuścić. Trochę trudno go zmyć, żel pod jego wpływem przestaje się pienić. Wydajny. Ale jak na tę cenę to za mało mam przyjemności z jego używania, a wręcz mnie denerwuje.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  10
  produktów

  372
  recenzji

  2
  pochwał

  10,00

 2. 2

  2
  produktów

  364
  recenzji

  4
  pochwał

  9,79

 3. 3

  13
  produktów

  111
  recenzji

  0
  pochwał

  3,02

Zobacz cały ranking