Prévention Soleil, Sztyft ochronny z faktorem 25

Prévention Soleil, Sztyft ochronny z faktorem 25

To podwójna ochrona przed słońcem dzięki połączeniu:
- filtrów przeciwsłonecznych przeciwdziałających UVA, UVB i promieniom podczerwonym; o wysokim wskaźniku ochrony 25, niezbędnym dla skutecznej walki z porażeniami słonecznymi, starzeniem się skóry i oparzeniami;
- ekstraktu roślinnego z Reishi - grzyb od dawna używany w tradycyjnej medycynie chińskiej ze względu na swe właściwości przywracające siły witalne - pełniącego rolę aktywatora systemu obronnego skóry.

Cena: 46 zł

polecam mamom!

to jest jedyny kosmetyk przeciwsloneczny jakim smaruje sie moj synek. Mleczka i spraye maja zero szans bo wlaza w oczy i szczypia. Poza tym sa "mokre" ;-). Tym sztyftem mozna nalozyc filtry p.slon. docelowo. Ladnie sie rozprowadza. Dziecie smaruje sie zreszta zawziecie samo a ja moge sie zajac czym innym (np. smarowaniem siebie lub dzieciecia nr dwa ;-)). Polecam goraco!!!!
Poza tym produkt jest bardzo wydajny! I skuteczny.

bajerek

Dobrze się rozprowadza, nie jest za twardy, choć trzeba trochę siły. Bezzapachowy. Niestety, brzydko się zużywa, głównie ubywa go ze środka, a po bokach zostają dwie górki, którymi potem trzeba manewrować tak, aby je zetrzeć. Tłusty, ale to już taki urok filtrów, nie lepi się, ale strach cokolwiek dotknąć, żeby nie zatłuścić. Trochę trudno go zmyć, żel pod jego wpływem przestaje się pienić. Wydajny. Ale jak na tę cenę to za mało mam przyjemności z jego używania, a wręcz mnie denerwuje.