Ceralip (Balsam do ust)

Ceralip (Balsam do ust)

Balsam do ust zniszczonych, wysuszonych, spękanych. Natłuszcza i nawilża, zapewnia ich regenerację.

Mam sentyment

Bardzo dobry produkt. Wracam do niego zawsze latem, zwłaszcza gdy uprawiam sporty wodne, jest super na zbyt owiane wiatrem usta. Na zimę jest za mało tłusty.
Nawilża, lekko natłuszcza, goi.

Używam tego produktu od: chyba od 2002..
Ilość zużytych opakowań: 6 normalne

szkoda kasy, przereklamowany

szkoda pieniędzy, ponoć ten balsam jest zalecany przy kuracji retinoidami a on nie poradził sobie nawet ze zwykłymi spierzchniętymi ustami w wyniku mrozu. porównanie do wazeliny jest trafione, konfort tylko przez chwilke po nałożeniu pózniej wydaje mi sie sie, że usta jeszcze bardziej suche. odradzam.

Używam tego produktu od: 2011
Ilość zużytych opakowań: 1/2

godny polecenia!!!!

Ten balsam wyleczył moje usta z ogromnej suchości połączonej z bolącymi zajadami, co zdarza mi się bardzo często podczas przeziębienia!!!!!
Nie spodziewałam się takiego działania!! tym bardziej jestem mile zaskoczona skutecznością produktu.

Mam go już pięć miesięcy i nie zaczął ani śmierdzieć ani nie zmienił koloru!!
Najlepiej jest go używać wyciskając porcję na palec a potem posmarować usta. To wydaje mi się bardziej higieniczne i na pewno uchroni balsam przed rozwojem bakterii, no i zapewne brzydkim zapachem balsamu w przyszłości...:)

La Roche Posay Skin Checker

Szybka regeneracja!

Kosmetyk zakupiłam w sytuacji kryzysowej i byłam naprawdę bardzo miło zaskoczona szybkością jego działania.

Dziwi mnie, że niektóre recenzentki porównują Ceralip do wazeliny.
To czego ja nie lubię w wazelinie to to, że tworzy barierę na ustach i mam wrażenie, że w ogóle w nie nie wnika i nie pomaga im.
Natomiast Ceralip poza tym, że ma inną konsystencję musi zawierać składniki, które faktycznie wnikają w skórę ust i pomagają jej się szybko zregenerować, bo na moich ustach miałam okazję to sprawdzić.

Polecam!Naprawdę działa!Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego opakowania

edit: No niestety... Tuż po tym, jak napisałam tę recenzję i oceniłam Ceralip na 5 gwiazdek przydarzyła mi się bardzo dziwna rzecz. Otóż mój Ceralip zaczął... strasznie brzydko pachnieć,a mówiąc prosto z mostu po prostu śmierdzieć.
Nie roztrząsałam jak? kiedy? i dlaczego? tylko wyrzuciłam go do śmieci i już nigdy więcej go nie kupię...]
Ale przed tym wypadkiem muszę przyznać, że sprawował się świetnie ... Może to data ważności ...
Tak czy inaczej zostałam odstraszona na zawsze !

wazelina

tak jak w podsumowaniu - Wazelina !!! Co nie oznacza, że wazelina jest kompletnie do kitu, no ale nie za te pieniądze. Odczucia po nałożeniu balsamu - śliskie jak po wazelinie, ale nie tłuste. W jakis tam sposób to chroniło przed zimnem i nawilżało, ale za mało. Ponadto nie leczyło ust z istniejących uż pęknięć i wysuszeń.
Drogi, nijaki, wazelina, opakowanie niezłe, zapachu brak co dla mnie ejst plusem.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

bardzo w porządku

- Jak w podsumowaniu: "bardzo w porządku" :)
Przydatna w pielęgnacji suchych, spierzchniętych warg wazelinka. Najlepiej się sprawdza nałożona na noc. Generalnie nie mam zastrzeżeń, opakowanie z aplikatorem w postaci dziubka mi nie przeszkadza, a najważniejsze że preparacik faktycznie działa. Mam straszliwie wysuszone wargi, zwłaszcza dolną, odstające suche skórki, które notorycznie obgryzam (no tak, wiadomo, jedni paznokcie - inni usta )
W dzień wazelinka również się sprawdza, nie gryzie z błyszczykiem, ładnie wygładza wargi, szybko się wchłania, ale nie powiedziałabym że działa jakoś szczególnie długotrwale. Przy regularnym stosowaniu się sprawdza, dosyć wydajna.
Planuję niedługo zakup balsamu do ust Vichy i zobaczymy jak wypadnie porównanie ;)
Po przetestowaniu Vichy nutrilogie od razu mogę powiedzieć, że LRP wypada nieco słabiej - mniej treściwy i mniej długodystansowy w działaniu.
Używam tego produktu od: coś około 4 miesięcy

sama nie wiem...

Moje usta lubią się wysuszać od wiatru, zimna czy słońca i myślałam że ów kosmetyk bedzie antidotum na moje bolączki..Niestety balsam nie okazał się aż tak dobry jak się spodziewałam. Dość przyzwoicie nawilża, ładnie nabłyszcza , jest bezzapachowy i w zasadzie tu kończą się wszelakie plusy..
Moim zdaniem działa podobnie jak zwykła pomadka Bebe która jest znacznie tańsza...Używam tego produktu od:3 miesięcy

...hyh...

Średni...szczerze mówiąc nie pomaga na spierzchnięte usta, ale fajnie się błyszczy i ładnie pachnie, troszeczkę nawilża...ma też fajne opakowanie...ale nic poza tym...żadna rewelacja

Używam tego produktu od:3 miesięcy

mógłby być lepszy

Mam wyjątkowo suche i spierzchnięte usta. Balsam działa bardzo szybko ale tylko do momentu wchłonięcia.
Dopóki mam ten balsam na ustach są mięciutkie i odpowiednio nawilżone i natłuszczone. Jak już zniknie z ust to wracją do dawnej spękanej postaci.
Plus za brak smaku (na ogół smak takich balsamów jest jakis paskudny np. jak Iwostin).

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań:

Nigdy więcej!

To nie jest balsam do ust, to wazelina. Swoją rolę spełnia znakomicie - natłuszcza usta, regeneruje je, odżywia, leczy. Kupiłam Ceralip na spierzchnięte usta. Już po pierwszej aplikacji odczułam niesamowitą ulgę i ukojenie. Usta przestały piec, odzyskały komfort. Po tygodniu regularnego używania skóra warg była gładka. Teraz używam Ceralip głównie na noc, rano usta są zregenerowane. Minus za stosunkowo krótkie utrzymywanie się kosmetyku na wargach (czyżby tak szybko się wchłaniał?) i opakowanie w formie tubki (zupełnie się nie sprawdza, kosmetyk rozprowadzam palcem; lepszy byłby sztyft). Wiem, że La Roche-Posay produkuje również Lipolevres (balsam ochronny do ust w sztyfcie), ale jest to zupełnie inny kosmetyk niż Ceralip, tzn. nie ma działania regenerującego. Fajnie byłoby, gdyby producent stworzył Cieralip w sztyfcie, wtedy dałabym 5 gwiazdek :)

EDIT: La Roche-Posay testuje swoje produkty na zwierzętach. Wcześniej nie byłam tego świadoma, ale teraz jestem. Nigdy więcej nie kupię!

Używam tego produktu od:4 miesięcy

dobry

Zwykły, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu,balsam do ust. Żadne szminki raczej nie moga się z nim równać, bliżej mu do Nutrilogie Levres i podobnych. Porządnie natłuszcza, nawilża, jakiś szczególnie przyjemny w stosowaniu nie jest-ot, taka wazelinkowata maść, bez zapachu, jak sobie go trzymam na stoliku przy kanapie na której zazwyczaj zasypiam - specyfiki do rąk i ust mam porozsiewane tu i ówdzie. Jest paskudnie wydajny-do znudzenia,wielka tuba,cena przyzwoita.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/6

rozczarowanie

Beznadziejny produkt. Naprawdę. Kupiłam go, bo usta strasznie mi wysychają zarówno zimą jak i latem i miałam nadzieję, że ceralip mi pomoże. Niestety kosmetyk jest tragiczny w porównaniu np z bebe lub byle jaką szminką ochronną nivea.

Zacznę może od tego, że ma wstrętny smak - mniej więcej jak linomag... Nie nawilża wcale, na krótko pozostawia na ustach taką tłustą nieprzyjemna warstwę...

Opakowanie też raczej kiepskie - trzeba mocno ścisnąc tubkę żeby coś wyszło, a jak wychodzi, to się jakoś dziwnie rozmazuje...

Największą niespodzianką jednak było dla mnie to, że po ok miesiącu nieużywania wyciekł z niego jakiś wodnisty płyn i w ogóle pachniał odrażająco...

Pieniądze w błoto.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące, ale nie codziennie, bo się nie sprawdził...
Ilość zużytych opakowań: 3/4