18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Florina Kraków, Chusteczki szałwiowe

Florina Kraków, Chusteczki szałwiowe

Średnia ocena użytkowników: 2,5 /5

Kategoria
Pojemność 0 ml
Cena 7,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Miękkie, higieniczne chusteczki do twarzy, zawsze wilgotne i gotowe do użycia. Myją, oczyszczają skórę, działają antybakteryjnie, łagodzą podrażnienia, lekko wysuszają. Zawarta w nich biosiarka reguluje działanie gruczołów łojowych. Zalecane jest stosowanie kilka razy w ciągu dnia.

Cena: ok. 7zł

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 2,5 /5

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

bajerek

Cienkie, trochę słabo nasączone, bardzo delikatnie pachną. Nie nadają się do usuwania makijażu, poręczne wszędzie tam, gdzie trudno o tonik, np. na plaży, podczs ćwiczeń, w pracy. Ja przecieram nimi twarz przed nałożeniem kolejnej warstwy filtrów. Troche nieporęczne, trzeba je odrywać podczas wyciągania, bo same się nie oderwą, trochę trzeba się nagimnastykować zanim je rozłożymy do użytku. Przyjemnie odświeżają, lekko wysuszają, twarz jest po nich gładka i matowa. Mało wydajne, bo na raz trzeba co najmniej 2, a używam ich kilka razy w ciągu dnia. Ale czasem są przydatne. Ładne, poręczne opakowanie.

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Gadżet

W okresie fascynacji Floriną nabyłam i owo dziwo, dziwo, bo ani to czyści, ani jak tonik odświeża, troche się jakby lepi i zostaje na buzi, takie cosik do przetarcia i tyle, zapach na szczęście nie taki jak żel, tzn. smierdzi, ale mniej, antybakteryjnych aspektów nie zauważyłam, pryszczy nie likwiduje, ale nie wysusza i nie ściąga buzi, fatalne opakowanie, chusteczki sie ciągną, a w zasadzie wyciagają od razu całe zwiniete w kłębek z opakowania, potem wysychają, ale gadżet nie był drogi. Tylko po co ?...Używam tego produktu przez kilka tygodni rok temu/ Ilość zużytych opakowań: 1...

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  1
  produktów

  40
  recenzji

  400
  pochwał

  10,00

 2. 2

  24
  produktów

  108
  recenzji

  281
  pochwał

  9,76

 3. 3

  28
  produktów

  74
  recenzji

  290
  pochwał

  8,86

Zobacz cały ranking