Nivea Baby, Sensitive, Chusteczki dla niemowląt (stara wersja)

Nivea Baby, Sensitive, Chusteczki dla niemowląt (stara wersja)

Przeznaczone do delikatnego oczyszczania skóry niemowląt o skłonnościch do alergii i uczuleń.
Nie zawierają związków powierzchniowo czynnych, substancji zapachowych, mydła, alkoholu, olejkow eterycznych.
Zawierają pantenol, który pomaga zachować skórze jej naturalne funkcje ochronne.

Cena: 10 zł

wiecej nie kupie

Jakos nie jestem za bardzo zadowolona z tych chusteczek. Spowodowane jest to przede wszystkim tym ze sa malo nasaczone, wydaja sie suche. Zapach jest mily i delikatny i nie podrazniaja. Aktualnie stosuje do demakijazu twarzy i nie sa zle ale juz niedlugo bede uzywac dla dzidziusia i cos mi sie wydaje ze sie nie sprawdza i nie oczyszcza pupci dziecka odpowiednio. Do przetarcia dloni kiedy sa brudne czy do delikatnego odswiezenia sa fajne ale raczej zakupilam pod katem noworodka. zakupilam w promocji i mam teraz 4 op. zobaczymy jak sie spisza z czasem przy niemowleciu :)

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

OK

Chusteczek używam najczęściej w pracy, gdyż łazienkę mam na piętrze, i żeby do niej pójść muszę zamknąć salon, więc używam ich do wytarcia rąk. Są wystarczająco nawilżone, nie pozostawiają lepkiej warstwy, dłonie szybko są suche. Dobrze oczyszczają ręce w trakcie podróży, w kuchni, na spacerze. Kupiłam w dwupaku taniej więc i cena przystępna. Nie rwą się, są dość duże. Dla mnie ok.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

ogolnie ok ale pure lepsze

uzywam tych oto chusteczek do demakijazu, ale lepsze zdecydowanie a za taka sama cene sa nivea pure, te szczypia w oczy i lekko podrazniaja, moze do pupci dziecicej ok, ale jako do demakijazu polecam pure;)

Używam tego produktu od: zuzylam 1 opakowanie

Konturowanie Smashbox

Mile w dotyku

Chusteczki sa mile w dotyku, maja takie wypustki z jednej strony, wyraznie widoczne i wyczuwalne, kiedy pociera sie skore, daja przyjemne uczucie. Zapach prawie niewyczuwalny, bez aromatow, jednak czuc chemie. Opakowanie dobrze sie zamyka, chusteczki nie wysychaja zbyt szybko, nawet jesli sie zapomni je zabezpieczyc. Skladem nie roznia sie jakos znaczaco od reszty tego typu produktow przeznaczonych dla dzieci. Uzywamy ich z synkiem od czasu do czasu, nie uczulaja, jednak maja wady, sa zbyt cienkie i za suche, nie odswiezaja rowniez tak jak trzeba, znam lepsze i dwa razy tansze. Cena zdecydowanie wygorowana. Mozna srobowac.

Używam tego produktu od: przez rok z przerwami

średniaki

Już ich nie kupię i żałuję, że nie kupiłam wersji soft, tylko skusiłam się na nowość. Zapach jest niemiły, niby ma go nie być, ale jest. Są zbyt cienkie.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

UWIELBIAM

Może to wyda wam się śmieszne ale używam ich w domu, w pracy, w podróży wszędzie gdzie potrzebuje coś posprzątać, zmyć czy poprostu wytrzeć.
Wiem że tego rodzaju kosmetyków powinno używać się tylko do dzieci ale ich nie posiadam.
Używam tych chusteczek nawet do zmywania makijażu fakt oczy troszkę pieką (przy dużym tarciu) ale są idealne nie miałam lepszego i szybszego preparatu do zwykłego demakijażu.
W podróży również są idealne kiedy potrzebuje po prostu odświeżenia a i delikatnie nawilżają wiec dla mnie bąba.
Przyznam szczerze że nawet na świeże plamy są idealne wszystko usuwają i nie zostawiają żadnych śladów.
Gwiazdkę odejmuje za pieczenie przy dużym tarciu :P

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań:dużo i będzie więcej

b. dobry

Używałam ich w ciężkich warunkach podczas wakacji. Dawały ukojenie, odświeżały skórę. Używałam ich nie tylko do twarzy, ale czasem też do ciała ;) Ładny, przyjemny zapach. Skóra stawała się gładsza i dobrze oczyszczona. Opakowanie praktyczne, wygodne.

Używam tego produktu od: już nie używam

znam lepsze

Zamiast nabyc ulubione chusteczki do zmywania makijazu Nivea niebieskie/rozowe, podatna na sykniecia weza dobiegajace z kieszeni, zakupilam te.
Mialy byc sensitive, bez zapachu i przy 63 sztukach w cenie 13 PLN, byc wspaniala pomoca przy zmywaniu filtra i jego reaplikacji.
Niestety, albo nabylam stary, lezacy juz na polce ladna chwile produkt (ale data waznosci w normie a Superpharm ma sp[ory przerob, chyba, ze mamom weze tez sycza i kupuja owe chusteczki taniej gdzie indziej) albo te chusteczki sa po prostu, psu o kant ogona rozbic:
- pachna, nienachalnie ale pachna - kiedy kupowalam takie produkty Bootsa i bylo napisane, ze sa bezzapachowe, takie wlasnie BYLY
- szczypia w oczy a mialo byc sensitiv
- w dodatku rozmazuja tylko makijaz a nie go usuwaja
- ciezko zetrzec nimi filtr+ skrobie z twarzy - sa cienutkie i nie za mocno nasaczone, roluja sie i nie maja poslizgu jak ich "dorosle" siostry, do demakijazu twarzy
- trzeba zuzyc minimum 2 a nawet i 3 zeby zetrzec z buzi caly filtr

Co do weza w kieszeni - kiedys ubije gada.Dla komfortu, nie tylko psychicznego.

Używam tego produktu od:dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego i ostatniego

Superaśne :))

zdecydowanie polecam :)uzywam do demakijazu oczu i twarzy, nie uczulają, sa mieciutkie, delikatne, nawilzają i chłodzą :) fantastyczne :) sadze, ze u maluszków się sprawdzą, a i mamy będą zadowolone :) delikatnie pachną, nie wiem czym, ale miłe jest to pachnienie :) dobrze nasączone :)leciutenko natłuszczją, ale u mnie przy tłustej buzi nie powodują wysypu pryszczy :)dałabym 5 gwiazdek, ale nie wiem jak na nie zareagują bobasy :)dla mnie- są superowe :) :) :) polecam :)

delikatne

Używam do demakijażu w ciągu dnia. Ślicznie pachną, tak pudrowo, dziecięco, choć nie są perfumowane, więc zapach pewnie pochodzi od jakiegoś składnika. Miękkie, takie jakby lekko gąbczaste, delikatne, dobrze nasączone. Szybko i skutecznie usuwają zanieczyszczenia, nie podrażniają, nie wysuszają, lekko nawilżaja i natłuszczają.