Extra Lasting Liquid Foundation (Trwały podkład do twarzy)

Extra Lasting Liquid Foundation (Trwały podkład do twarzy)

Supertrwały podkład do twarzy w płynie SPF 12:
- odporny na wodę i pot,
- wytrzymały na wysoką temperaturę i wilgotność powietrza,
- trwały do 18 godzin,
- łatwy do rozprowadzania,
- nie wysusza skóry.
Dostępny w 6 kolorach.

Napisanych recenzji: 1

bardzo fajny do cery tradzikowej

Podkład bardzo dobrze trzyma sie na buzi, jest idealny do mojej cery tradzikowej bo nawilzja ja i nie zatyka

Plusy
+Piękny zapach
+Idealny mat
+Nawilza skórę i nie podraznia jej
Minusy
-kolor Nude jest lekko żółtawy

Ilość zużytych opakowań: 2 po 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1110991].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

niezbyt

Mam mieszane uczucia co do tego podkładu.

Plusy:
+ łatwo się rozprowadza
+bardzo ładny zapach
+nie podrażnia

Minusy:
-wodnisty
- w ogóle (!) nie kryje
- zostawia plamy
- nie matuje

Używam tego produktu od: niedawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1024297].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

TRAGEDIA z gamą kolorystyczną

Jestem konsultantką Avon , postanowiłam wypróbować jeden z ponoć najlepszych podkładów tej firmy . Cena w katalogu była atrakcyjna bo 21,99 , wzięłam odcień Nude . Podkład przyszedł , zadowolona od razu zaczęłam go wypróbowywać. To była masakra , kolor okazał się dużo za ciemny jak na nude , wyglądałam jak po solarium na samą twarz , zostałam wyśmiana przez chłopaka :D Jedynym plusem tego produktu była konsystencja i krycie, więc pomyślałam że może odcień Ivory byłby lepszy dla mnie i po prostu tym razem nie trafiłam. Dałam podkład mamie dla której odcień był dość dobry . Z kolejnego katalogu zamówiłam drugi , z tej samej serii tyle że najjaśniejszy i niestety już droższy ! Przyszedł i kolor oczywiście okazał się jeszcze gorszy ,ciemniejszy niż Nude , byłam załamana . Nigdy więcej nie zamówie żadnego podkładu z Avon , bez wcześniejszych próbek . NEVER ! Ale nie wyrzuciłam go, może przyda się latem :)

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007859].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Napisanych recenzji: 24

mile zaskoczona

Myślę, że to dobry podkład. Spełnił moje oczekiwania.
Mam jeszcze na jedno użycie i kupię ponownie!

+cena
+trwałość

-czasami odznacza suche skórki
- nie wiem czemu, ale w niektóre dni ciemnieje ;/

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997181].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

fajny

Zamówiłam próbki aby dobrać kolor i stwierdzam, że kolor NUDE jest najjaśniejszy ze wszystkich. Bardzo ładnie wygląda na twarzy, nie wysusza, dobrze kryje zamówiłam już buteleczkę, a zakup ELDW odkładam w czasie :)

Używam tego produktu od: dziś
Ilość zużytych opakowań: próbka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995567].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 119

pozytywne zaskoczenie

Porównywalny z Astor Perfect Stay a pod względem wykończenia do Colorstay Revlon. Na szczęście dostałam próbkę w najciemniejszym odcieniu. Naprawdę trwały. Gdyby nie to, że trzeba oczekiwać za zamówieniem zamówiłabym, chociaż kto wie , może kupię:)

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: próbka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[934638].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 149

Przeciętniaczek

Dobry podkład musi dla mnie posiadać trzy główne cechy:
- być trwały (często wychodzę z domu wcześnie rano i wracam wieczorem - nie mam więc czasu na malowanie się drugi raz gdzieś pomiędzy wyjściami)
- zapewniać średnie krycie (nie mam idealnej cery, ale tragicznej też nie - potrzebuję wyrównania kolorytu i zakrycia jakichś, zazwyczaj drobnych niedoskonałości, które pojawiają się od czasu do czasu)
- nie wpływać na świecenie się skóry (o matowieniu nie marzę, moja skóra "wygrywa" ze wszystkim co ma w nazwie "matujący", prędzej czy później i tak się świecę i muszę się przypudrować)

Rok temu skończył mi się podkład, na nadmiar gotówki narzekać nie mogłam, a w katalogu Avonu zobaczyłam ten podkład, za jakże kuszącą cenę 13,90zł! Stwierdziłam, że za taką cenę biorę w ciemno, bo skoro long-lasting, to może i pozostałe dwa wymogi spełni w miarę w porządku ;)

+ naprawdę długo utrzymuje się na skórze. Wiadomo, kiedy patrzę w lustro jakieś 10, 12 godzin po porannym makijażu nie wyglądam tak super świeżo jak zaraz po nałożeniu podkładu, ale jest naprawdę dobrze
+ wydajny (używam go i używam i skończyć nie mogę)
+ poręczne, małe opakowanie z pompką... ale pompka to trochę inna historia :)
+ kryje całkiem nieźle, jak na moje potrzeby całkiem wystarczająco
+ nie zapycha, nie uczula

+/- ani nie matuje, ani nie sprawia, że się świecę,

- kolorystyka... boję się pomyśleć, jak prezentują się inne odcienie, ja wybrałam Ivory, który jest okropnie ciemny! Szczerze - nigdy nie miałam tak ciemnego podkładu :D Było jeszcze w miarę ok, kiedy go kupiłam - lato, opalona buzia, ale jakoś w październiku musiałam zaprzestać używania, żeby wrócić do niego dopiero w sezonie letnim. Do tego, trzeba do niego używać naprawdę jasnego i mało kryjącego pudru - inaczej nawet w lecie można uzyskać efekt okropnej tapety.
- pompka wyciska strasznie mało podkładu. Można się przyzwyczaić, ale na początku jakoś mało komfortowo się przez to używa tego produktu
- brzydki zapach, jakiś taki jakby nieświeży... na szczęście szybko znika, ale nie lubię momentu nakładania podkładu na twarz
- wysusza skórę. Jeżeli nie użyję wcześniej kremu, który chociaż odrobinę natłuszcza, to wyglądam jakbym posmarowała się podkładem na nienawilżaną nigdy twarz, strasznie to brzydko wygląda, i widocznie postarza
- producent obiecuje odporność na pot i wodę - niestety, upałów ten podkład nie znosi za dobrze. Nie robi się na szczęście na twarzy jakaś tragedia, ale taki super wytrzymały też nie jest. Więc z jednej strony mogę go używać tylko w miesiące, kiedy jestem opalona, ale z drugiej nie nadaje się na naprawdę gorące dni.

Więcej do niego nie wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[933525].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Rozczarowanie

Kupiłam ten podkład skuszona opisem. Jestem posiadaczką cery trędzikowej tłustej i szukam podkładu, który nie dość, że będzie zakrywał niedoskonałości, to dodatkowo zmatowi moją cerę.
Zamówiłam najjaśniejzy odcień z gamy - Ivory i ku mojemu zdziwieniu odcień ten na twarzy wygląda pomarańczowo :( Kiedyś miałam próbkę tego podkładu również w koloerze Ivory i była dobra, teraz jednak jestem zawiedziona wydanymi pieniędzmi.
Co prawda podkład dość skutecznie matuje, jednak krycie nie jest tak rewelacyjne jak podaje karta kolorów Avon.

PULSY :
+ dość skuteczne matuje
+ przyjemna konsytencja

MINUSY:
- krycie
- dziwne odcienie
- opakowanie
- cena (jak na taki bubel za wysoka)
- wysusza

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[885143].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 99

Nie.

Niestety wybrałam odcień, który jest pomarańczowy!! (natural beige)
Po nałożeniu wyglądam tak strasznie, że nie da się tego opisać.
Mieszałam go jednak z jaśniejszym (vanilia) Bourjois Flower perfection, i wtedy wyglądało to całkiem przyzwoicie. Dobry mat, baardzoo trwały, idealne krycie. Ale tylko kiedym mieszałam go z tym drugim !!

Sam za to nie matowił skóry, słabo krył, nawet nie wyrównywał koloru za bardzo.

Używam tego produktu od: Nie pamiętam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[836414].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 39

a ja go lubię :)

Jestem zaskoczona, czytając niektóre opinie, mam wrażenie, że ja używam zupełnie innego podkładu, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że nie zawsze należy sugerować się opiniami innych osób. W mojej ocenie ten podkład jest świetny i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Faktem jest, że nie należy spodziewać się tutaj mocnego krycia, raczej jest ono średnie, dla mnie na codzień w sam raz. Na imprezy używam czegoś mocniej kryjącego, zazwyczaj jest to Revlon Colorstay. Jeśli chodzi o trwałość, utrwalony pudrem sypkim (ja używam pudru z tej samej serii- Idealna cera, który również polecam) wytrzymuje u mnie spokojnie cały dzień. Jego największą zaletą jest kolor, który jest dla mnie jak druga skóra, w moim przypadku jest to Nude. Należy jednak przestrzec osoby o bardzo jasnej karnacji- o ile odcień Nude w innych podkładach Avonu jest bardzo jasny, o tyle w przypadku tego podkładu jest on raczej oliwkowy, z dużą ilością żółtego pigmentu. Dziwią mnie bardzo opinie o nienaturalnym wyglądzie- w moim przypadku jest to jeden z najbardziej naturalnie wyglądających podkładów jakie kiedykolwiek dane mi było używać. Może jest to zasługa idealnie dobranego odcienia, nie wiem. W każdym razie ten podkład wraz z pudrem z tej samej serii tworzą zgrany duet, który zapewnia mi "Idealną cerę", a do tego makijaż jest niewidoczny i wygląda bardzo świeżo i naturalnie. Ja taki zestaw szczerze polecam, zawsze można zamówić próbkę i przekonać się na własnej skórze, bez wyrzucania pieniędzy w błoto :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[832912].usefull || 0 }}% pomocna.