Artego, Styling Tools, Sliding Smooth (Krem prostujący)

Artego, Styling Tools, Sliding Smooth (Krem prostujący)

Krem prostujący firmy Artego z serii Styling Tools, dyscyplinuje włosy i zapobiega ich puszeniu się. Nadaje fryzurze ekstremalną gładkość, chroni przed gorącym powietrzem suszarki. Nie skleja fryzury i nie pozostawia śladów. Prostuje w sposób trwały (do pierwszego mycia). Przeznaczony do włosów falowanych cienkich lub naturalnych. Sposób użycia: Umyć włosy, lekko podsuszyć do stanu wilgotnego. Rozprowadzić małą porcję na całej długości włosów, np. grzebieniem. Wysuszyć przy użyciu szczotki .
Idealny do wszystkich rodzajów włosów. Ułatwia i przyspiesza suszenie. Chroni przed gorącym powietrzem suszarki.
Zapobiega puszeniu się włosów. Preparat chroni przed wysoką temperaturą prostownicy.

termoochrona
termoochronne, wygładzające
zapachowa

średni produkt

Poleciła mi go raz fryzjerka więc odrazu zamowiłam go w drogerii. Produkt przychodzi w opakowaniu z pompką. Jest wydajny ponieważ wystarczy 1-2 pompki aby pokryć włosy (w przeciwnym razie obciąży!!). Zapłaciłam za niego ok 50 zł i starczył mi na prawie rok. Nie prostuję wlosów codziennie ale kilka razy w tygodniu na pewno. Produkt ma gęstą konsytencję. Nakładałam go na lekko wilgotne włosy po czym suszyłam albo po wyschnięciu prostowałam. Nie mam pojęcia czy rzeczywiście uchronił moje włosy przed wysoką temperaturą. Nic takiego nie zauważyłam. Może lekko wygładzał. Włosy pachniały po nim jak po wyjsciu od fryzjera. Nie jestem w 100 % zadowolona bo oczekiwałam czegoś innego. Myślę ze można dorwać produkt lepszy , lepszej jakości i bardziej funkcjonalny.

Odkrycie:-)

Kupiłam ten krem sugerujac sie opiniami I nie zaluje. Dla moich wlosow, a mam cienkie I puszace sie, ten krem to rewelacja, jak tylko nalozylam go na wlosy, wlosy zmienily swoja strukture, sa gladkie, ladnie pachna I wygladaja jakby byly mega odzywione, dla mnie to odkrycie roku :-) naprawde polecam

dla grubych włosów - nie.

+ ładnie pachnie
+ opakowanie airless
+ dzięki niemu szybciej prostuje się włosy

- wydaje mi się, że jest za lekki, ponieważ pomaga wyprostować włosy, ale w żadnym stopniu ich nie dyscyplinuje i nie wygładza
- słaba dostępność
- cena za wysoka w stosunku do efektów

myślę, że dla cienkich, podatnych włosów będzie wystarczający, jednak dla włosów grubszych, bardziej wymagających będzie za słaby.

Dobry produkt.

Jeden z lepszych produktów (bądź najlepszy) jakich używałam w tej kategorii. Jest wydajny, dobrze się rozprowadza, ma przyjemną konsystencję. Włosy po nim są lejące, gładkie, efekt prostych włosów utrzymuje się dłużej, choć czasami końcówki delikatnie się wywijają. Polecam !

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: W trakcie używania pierwszego opakowania

Witam,
Używam kremu Artego od kilku miesięcy w moim salonie fryzjerskim. Udany produkt. Jestem bardzo zadowolony z efektów. Klientki również ;)
Krem bardzo trwale prostuje. Nie obciąża włosów, włosy są gładkie i lśniące. Nie potrzeba prostownicy, do wymodelowania wystarczy suszarka i szczotka, dzięki czemu włosy nie muszą być "traktowane" prostownicą, co jak wiadomo nie służy ich zdrowiu.
Idealnie sprawdza się nawet do bardzo niesfornych, trudnych włosów.
Włosy pozostają proste nawet w wilgotnych warunkach, nie skręcają się, nie puszą.
Polecam.
Cena również przystępna.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 op

Całkiem nieźle, a nawet lepiej :)

Poleciła mi go fryzjerka, która po strzyżeniu jako pierwsza zaaplikowała go na moje włosy. Efekt był bardzo przyjemny, więc zdecydowałam się na zakup przez internet. Kosztował 37 zł, co nie było szczególnie wygórowaną ceną, jako że na moje włosy wystarczy go bardzo niewiele. Efekt?

+ włosy są miękkie i delikatne
+ wygładza i prostuje
+ ma fantastyczny zapach
+ skutecznie zapobiega puszeniu się
+ bardzo wydajny
+ przystępna cena

- zawiera silikon! -> niestety
- trudno dostępny

Dla mnie idealny!

Produkt ten kupiłąm przez przypadek gdy poleciła mi go znajoma i jak dla moich puszących włosów okazał się on dobrym rozwiązaniem
Zalety:
-sprawia że włosy są miekkie w dotyku
- nie puszą się
-wydajny
-bardzo przyjemny zapach oraz konsystencja
Wady:
-po zastosowaniu produktu i nie wystylizowaniu włosów produkt mocniej obciążał moje włosy, jednak gdy użyłam suszarki wszystko było ok

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Bardzo dobry kosmetyk!!!

Staram sie o swoje włosy dbac jak najlepiej. Z racji, że pracowałam z profesjonalnymi kosmetykami fryzjerskimi i przetestowałam wiekszość z nich i wiem, ze nie szystkie sa godne polecenia. Do kremu Artego podchodziłam ostrożnie, poczytałam na Wizazu i stwierdziłam zaryzykuje! Nie żałuję!
\\nWłosy mam blond, farbowane, grube i suche, czesto suszone za pomoca suszarki. Potrzebowałam kosmetyku, ktory:
\\n- bedzie chronił włosy przed ciepłem i wygładzał
\\n- nie bedzie ich obciazał, sklejał, wysuszał
\\n- taki który sprawi, ze włosy beda miekkie w dotyku na dłuższą metę.
\\nKrem Artego spełnił wszystkie oczekiwania, dodatkowo jest wydajny.
\\nKosmetyk na głowę bije:
\\n- Macadamia Oil( wiem ze nie chroni przed ciepłem, ale skusiłam sie bo miały byc wlosy super miekkie- efekt koncowy meeega wysuszone!)
\\n- Kerastase Nectar termiczny( ok! fajnie pachnie, ale czy rzeczywiscie cos dobrego robi na dłuższa mete nie sadze, a powinien bo cena nie mała!)
\\n- Goldwell Flat marvel( niby ok, ale jednak wysusza)
\\n- i wiele innych firm przy ktorych wysiada min, Alfaparf, Joanna, Kemon, farouk( Biosilk) itd....
\\nJednym słowem dobrze wydane pieniadze:)
\\n

Moje cudeńko

Coraz bardziej przekonuję się do marki Artego. Produkt oczywiście znaleziony na wizazu.
Wraz z rozpoczęciem jesieni (a co za tym idzie wieczne deszcze, wilgotne powietrze i silny wiatr) postanowiłam zakupić produk, który ujarzmi moje niesforne włosy.
Z natury mam gęstą, falowaną i sztywną czuprynę. Przy samej głowie pod wpływem wilgocie robią mi się loczki. Nie mam nic do loków, gdyby jednak pojawiały się na całej głowie, a nie tylko przy linii czoła :/ Wygląda to mało korzystnie...
Po użyciu specyfiku na wilgotne włosy juz wtedy robią sie delikatne. Po umodelowaniu to juz w ogole bajeczka :) Sypkie i gładkie. U mnie efekt utrzymuję się do kolejnego umycia. Opakowanie duże i wygodne , ze specjalną pompką.Cena? jak dla mnie korzystna. Pół gwiazdki odejmuję za uczucie ciężkości następnego dnia. Lecz może jest to spowodowane tym że oprócz tego kremu użuwam również maski mlecznej mili .

Używam tego produktu od: tygodnia

Niby okej

Mam oporne włosy - ani się nie chcą porządnie kręcić ani prostować a do tego są bardzo gęste. Z natury delikatnie falowane.
Żeby były proste przez chociaż 3 godziny zużyć musiałam 4 - 6 pompek bo 1 - 2 nie dawały kompletnie nic.
Krem za dużo nie pomógł chociaż trzeba przyznać, że włosy są po nim nie możliwie miękkie i gładkie.

Ilość zużytych opakowań: 2 / 100ml

Super!

Z produktem spotkałam sie kupując inne z tej serii, próbkę kremu prostującego dostałam gratis.
Użyłam go na bardzo duża imprezę, wszyscy ciągle zachwycali się moimi włosami! mam długie włoski, do pasa, które sie puszą i plączą podczas tańca. Włosy były sypkie, mega lsniące.
Polceam jeśli chcecie utrzymać Wasze wyprostowane pasma "w ryzach" na dłużej. Miałam pieknie proste wosy do samego rana :) A normalnie niestety fryzura trzyma mi się może z 2-3h... gorąco polecam!

Używam tego produktu od: jeszcze nie używam
Ilość zużytych opakowań: próbka

REWELACJA

Mam włosy długie, gęste, falowane. Wilgoc powoduje ich skręcanie i puszenie. Jest to najlepszy produkt, który nie tylko prostuje i chroni, ale sprawia, że włosy są miekkie, lśniące, nie puszą się i są odporne na wilgoc- pozostają proste. Bardzo wydajny. Jedna porcja naniesiona na wilgotne włosy wystarcza, aby były proste. Dla lepszego efektu jeszcze używam prostownicy i tu też wystarczy kilka minut- nie trzeba prostowac w nieskończonośc. Włosy są bardzo podatne na prostowanie. Efekt spektakularny. Nie otrzymałam takiego efektu po żadnym szamponie, odżywce ani innym produkcie z tego typu- no chyba, że jeszcze nie wpadł mi taki w ręce:) Polecam