Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Alterra, Volume Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Alterra, Volume Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Naturalny tusz do rzęs pogrubiający, nadaje się do oczu wrażliwych. Idealnie rozdziela rzęsy i je pokrywa.

Cena: 3,49EUR / 7ml

efekt końcowy typu "panda"

Plusy:
- neutralny , nie podrażnia, nie szczypie

poza tym jeden wielki MINUS

- długo wysycha i rozmazuje się niemiłosiernie - najgorszy tusz jaki w życiu miałam pod tym względem
- nie wydłuża , a zamiast pogrubiać skleja rzęsy...

Reasumując katastrofa, szczerze odradzam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[970772].usefull || 0 }}% pomocna.

nie trwaly

Kupilam tez tusz w obu kolorach i czarnym i brazie. Czern sie strasznie rozmazuje, braz juz mniej. Dwie wartswy nawet cos pogrubiaja. Mnie tez nie podraznil, a znam osobe, ktore tuszy naturalnycj uzywac nie moze bo alkohol zawarty w nich gdyzie ta osobe w oczy. U mnie sensacji zadnych , poza panda pod oczami , a ze kazdy tusz naturalny jaki mialam tak sie u mnie zachowuje to jestem zla i obrazona na nature, dlatego taka niska ocena. Poza tym moglby tez lepiej pogorubiac.

Używam tego produktu od: dawno jak sie ukazal na niemieskim rynku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[527589].usefull || 0 }}% pomocna.

Super tusz za niewielka cene sklad przjazny SWIETNY!

Zglosilam go i oceniam:) Ale chyba jeszcze kolorowka kosmetykow naturalnych ALTERRA z drogeri Rossmann w Polsce jeszcze nie ma ,ale mam nadzije ze niedlugo sie zjawi bo sa naprawde dobre i tanie!!!

- Niska cena
- Sklad naturalny
- nie podraznia oczu
- tak szybko sie nie rozmazuje ,jak przy niektorych tuszach naturalnych o niebo lepszy od tuszu Dr.Hauschka (15€)
- ladnie rozdziela rzesy
-daje delikatne pogrubienie rzes-efekt naturalny
-jeden ma malutki minuskik jak dotkne rzes palcami to sie kruszy
- nie wiem czy wydluza rzesy ,bo z natury mam bardzo dlugie rzesy wiec nawet tego nie potrzebuje ,a tak wogole jego zadanie to zwiekszenie objetosci rzes ,a nie wydluzanie :)
- wczoraj wytestowalam go na deszczu ,zaczelo padac..a on mi nie splynal,jak w przypadku Dr:hAUSCHKA-tylko mala kropelka a on splywal..
-jedyna jego malutka wada jest to ze jest dosc suchy,ale mozna chyba cos dodac do niego ?

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[521900].usefull || 0 }}% pomocna.