Naturals, Tea Tree Exfoliating Facial Scrub (Peeling do twarzy z olejkiem z drzewa herbacianego)

Delikatnie usuwa martwe komórki naskórka oraz zanieczyszczenia mogące zatykać pory. Nawilża, odświeża i ożywia cerę. Dzięki niemu nawet zmęczona, poszarzała skóra odzyskuje blask, staje się gładka i miękka. Zawiera olejek z drzewa herbacianego o działaniu antyseptycznym. Odpowiedni do każdego rodzaju cery.

Cena: 17,9zł/ 100ml

nic dobrego

Peeling ma bardz mało drobinek, trzeba wręcz ich 'szukać' na twarzy. Nie zauważyłam, żeby złuszczał cerę:-/ za to moją przetłuszczającą się - przesuszył. Na twarzy ślizga się, przy tej ilości granulek trzeba soro trzeć, i owszem, ozostawia jakiś tłusty film, ale o wyschnięciu mam suchą skórę. Nie kupię go już, szukam jakiegoś znacznie lepszego.

Kiepski

Niestety jest to najgorszy peeling jaki miałam w swoim życiu, a było ich kilka.Mam wiele zastrzeżeń do tej zielonej masy,która niestety w żaden sposób nie wpływa na stan skóry,wręcz mam wrażenie ,że zatyka pory.Pozostawia po sobie tłusty film.Granulki ścierają dobrze,ale też bez rewelacji.Większość spływa z zieloną breją i nie trzyma się dłoni,ani twarzy.Do tego cera nie jest tak odświeżona jak powinna , dlatego muszę stosować go częsciej niż raz w tygodniu.Już lepszy był aloesowy ,z tej samej serii.

uf, zmęczyłam go

Pomyślałam, że skoro zawiera wyciąg z drzewa herbacianego, to nadaje się do tłustej cery. A tu pomyłka: sam jest tłusty, więc kiepsko się rozprowadza, no i przede wszystkim nie ściera! Te drobiażdżki, które w sobie zawiera (mało!), nie odświeżają buzi. Po peelingu wyglądała niewiele lepiej niż przed i to tylko dlatego, że mocno masowałam. Nie polecam (przynajmniej "gruboskórnym").

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

paskudztwo

konsystencja tego specyfiku przypomina plastelinę, w dodatku nalożony na mokrą dloń od razu zjeżdża... kuleczek pilingujących jest tyle co kot naplakal. Efektów żadnych nie zauważylam. Ogólnie porażka.

hmmm...

Nie jestem do konca zadowolona z tego kosmetyku. Ale jednoczesnie nie rozumiem ponizszych wypowiedzi, ze jest on gesty, tlusty, kremowy. Dla mnie wlasnie jest za malo kremowy. Dobrze sciera, oczyszcza twarz - ale zupelnie nie nawilza. Mas a w ktorej znajduja sie drobinki jest jakby wypelniaczem - po prostu nic nie robi. Zupelnie nie nawilza. poza tym drobinki sa troche za duze jak na moj gust i czasem podrazniaja mi skore.
Ale nie jest tak najgorzej...

O zgrozo :-( !!!

Ten kosmetyk nie spełnia całkowicie swoich zadań. Jest gęsty, kleisty, aby rozprowadzić go na skórze trzeba się nieźle natrudzić. Granulek jak dla mnie stanowczo za mało, a muszę przyznać,że za peelingami ziarnistymi nie przepadam;). Złuszczanie? Jakie złuszczanie?!?!?! Ten specyfik jest gorszy niż ... aż zabrakło mi słów. Próbowałam go zużyć stosując jako peeling do ciała, ale ta jego konsystencja tak mnie odpycha,że ostatecznie wylądował w kuble:-( Nigdy więcej !!! Porażka:-( !

Słabiutki

Jeden z moich pierwszych pellingów i spodziewałam sie czegos lepszego. Granulki takie jak wcale. Trudno sie wyciska, gesty, kremowy. Niestety nic nie scierał, a raczej pozostawiał martwy naskórek na mojej twarzy:/ Podarowałam siostrze i chyba jej bardziej przypadł do gustu.

to chyba nieporozumienie

bardzo trudna aplikacja, gęsta i tłusta konsystencja nie zachęca do nałożenia na buźkę. Zapach nie był dla mnie zbyt przyjemny. Peeling wręcz ślizgał się po twarzy a w końcu to, co udalo sie rozetrzeć, trudno było później usunąć, a i tak na skórze pozostał tłustawy film, dający w moim przypadku duży dyskomfort. Miałam wrażenie, że zamiast oczyszczać i złuszczać - blokuje pory i przykleja martwy naskórek. Po kilku próbach bez żalu pożegnałam ten specyfik, który najzwyczajniej w świecie wylądował w koszu.

Porażka

Peeling jest gęsty, kremowy, tłusty ...po prostu ciężki. Drobinki ma dosyć duże, ale jest ich nie za wiele. Dosyć ciężko się go rozprowadza na skórze. Po zastosowaniu skóra jest lekko wygładzona i na tym koniec działania kosmetyku po którym bądź co bądź spodziewałam się jakiś efektów głównie ze względu na obecność olejku z drzewa herbacianego. Nie ma właściwości złuszczających, oczyszczających, upiększających, itp.
Ponadto moim zdaniem podrażnia skórę twarzy, jednocześnie nie dając żadnych efektów. W rezultacie zużyłam go na nogi.... tu nie podrażniał może skóry, ale efektów także nie dał. Zapach nieszczególny. Ja go na pewno już nie kupię.

bardzo dobry

nierozumiem tych negatywnych opinii..mnie ten peeling odpowiada.Slicznie pachnie,ma fajna konstystencje,a skora po nim jest gladsza i lekko nawilzona.Poza tym jest nie drogi,a wydajny.

nigdy więcej

Kupiłam go w promocji. Strasznie długo się z nim męczyłam. Drobinki bardzo małe, nie czułam tarcia. Konsystencja za gęsta, ciężko się go rozprowadzało. Nie mogłam znieść jeso zapachu. Żeby sie go szybciej pozbyć, używałam go do ciała.

Coś podobnego do aloe

peeling to to nie jest...drobinek ma tyle ile kot napłakał, cieżką do rozprowadzenia konsystencję, te drzewko herbaciane coś nie działa w tym peelignu tak jak powinno. Wydaje mi się, ze natłuszcza skórę a tego nie znoszę....nie polecam