L'Oreal Paris, Ideal Balance Foundation (stara wersja)

L'Oreal Paris, Ideal Balance Foundation (stara wersja)

Podkład przeznaczony do cery mieszanej. Łatwo się rozprowadza, matuje, nie ściąga.

Skład: aqua /water, cyclopentasiloxane, phenyl trimethicone, bis-peg-15 methyl ether dimethicone, polymethyl methacrylate, titanium dioxide, polyglyceryl-4 isostearate, propylene glycol, peg-8, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, hexyl laurate, isostearyl diglyceryl succinate, polyglycerin-6, peg-20, magnesium sulfate, nylon-12, disteardimonium hectorite, phenoxyethanol, acetylated glycol stearate, parfum/ fragnance, diazolidinyl urea, alumina, methylparaben, butylparaben, isopropyl titanium triisostearate, pentylene glycol, glycerin, triethanolmine, hexyl cinnamal, silica, hamamelis virginiana/ witch hazel extract, butylphenyl methypropional, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carbohaldehyde, linalool, benzyl salicylate, citronellol, limonene, nelumbo nucifera/ nelumbium speciosum flower extract. [+/- may contain: ci 77891 / titanium dioxide, ci77492, 77499, ci 77491 / iron oxides, mica]

Cena: ok. 50zł / 30ml

dobry

to był jeden z moich pierwszych podkładów, zakupiony we Francji(wtedy nie było go w Polsce;/ ale ciocia mi przysyłała:) aktualnie szukam go i bez skutku;/ chyba znowu muszę do Lille dzwonić:/ ehh

plusy
-do skóry mieszanej superrrrrr
-matuje
-nawilża
-nadaje naturalny efekt
-świetne kolory
-lekka konsystencja, stapiająca się ze skórą
-idealnie współgra ze skórą
-nie zapycha
-tuszuje niedoskonałości ale nie robi maski
-trwały
-nie uczula a jestem alergicą na wszelkie parabenogó**a i pseudo naturalne dodatki:P

minusy-może uwidaczniać pory w przypadku tłustej skóry, albo z niej spływać, Ale dla mieszanej jest idealny:)
-ciężko go dostać;/
jak go odnajdę to kupuje i wracam do niego, póki co testuję inne i szukam podobnego
Używam tego produktu od: 6 lat temu i chcę wrócić
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

sprawdza się u tłuściochów

mam fatalnie tłustą cerę, więc na lato muszę mieć coś ekstra. Próbowałam Vivhy, Estee Lauder, Clinique i nic, a ten L\'oreal jakoś mi siadł. Może jest nieco zbyt wodnisty, ale zdecydowanie najlepszy z tych, które dotychczas testowałam.

Ilość zużytych opakowań: 2 (3 w trakcie)

Świetny

Ten podkład to naprawdę cudo!!! Dla cery mieszanej idealny.Świetnie się rozprowadza,dobrze kryje,cera matowa przez 12h i więcej łatwy w nałożeniu no ideał szkoda tylko że go wycofali :( no ale co dobre szybko się kończy...

Ilość zużytych opakowań: sporo

WŁOSY lokówka objętość

całkiem fajny

Fajny podkład do cery mieszanej. Ładnie matuje i kryje strefę tłustą i nawilża strefę suchą. Makijaż wytrzymuje cały dzień. Generalnie bardzo przyjemny podkład

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1szt

nie znam gorszego

Jako że podkład ten jest już niedostępny w Polsce kupiłam swój sprowadzany ze stanów na jednym z portali aukcyjnych (wersja w szklanym pojemniku). Kiedyś używałam podkładów tej marki i byłam zadwolona ale ten to kompletna katastrofa! Według zapewnień producenta ma on równoważyć strefy suche i tłuste na twarzy, to jakaś bzdura! Już W niecałą godzinę od nałożenia mam na twarzy jeden wielki błysk. Jeszcze czegoś takiego nie doświadczyłam żeby skóra się świeciła tak mocno i tak szybko od momentu rozprowadzenia podkładu. Dodatkowo brzydko gromadzi się w porach, szybko znika z twarzy bo zostawia ślady na czym się da, na ubraniach, słuchawce telefonu, a gdy dotkniemy twarzy dłonią w tym miejscu zostaje placek a podkład na dłoni. Ogólnie beznadziejny produkt.

Nie wiem jak sprawuje się ten produkowany w plastikowym opakowaniu, być może różnią się od siebie też recepturą.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: kilka prób/1

dawno dawno temu

Jakiś czas temu był moim idealnym podkładem, dopóki nie zaczęłam, niestety dla mojego portfela, z tymi "droższymi".
Dla młodych osób z nie za dużymi problemami skórnymi (ja w tym czasie nie maiłam prawie żadnych) prawie idealny. Dobrze się rozsmarowuje, nie jest widoczny, nie podkreśla porów.
Myślę, że jako podkład ze średniej(czy tam niskiej) półki jest całkiem dobry.

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: sporo

stare czasy - przeciętny

Używałam kiedyś ten podkład bo szukałam czegoś lekkiego i matującego. Spisuje sie srednio, faktycznie jest lekki, nie tworzy maski na twarzy, kolor naturalny i ładnie stapia sie ze skórą. Przeciętnie kryje. Jednak nie matuje najlepiej, musiałam robić kilka poprawek w ciągu dnia. Dodatkowo łatwo się ściera , trzeba było uważać aby nie dotknąc twarzy.
Na plus- łatwo nim robić poprawki bo nie wałkuje się , nie warzy i nie tworzy smug.
Jednak w trwałości i matowaniu daleko mu do ColorStay Revlona.

Używam tego produktu od:kilka lat temu

lekki

podkład dobrze stapia się ze skórą, w ogóle go nie widać a jednak doskonale wyrównuje koloryt i ukrywa drobne niedoskonałości, większych nie mam więc trudno powiedzieć ;) nie mam problemów z błyszczeniem - jedynie podczas całonocnych tańców zaczynam się świecić w strefie T, podkład ten znacznie to zmniejsza, ale jak ktoś oczekuje pełnego matu to raczej bez pudru się nie obejdzie.

jednak jest jeden minus - solarium strasznie wysuszyło mi skórę na twarzy i lekko się łuszczyła - wtedy podkład strasznie to podkreślał, o wiele bardziej niż zwykły tani puder.

a fluid można kupić na allegro, w większeści odcień 22 rose sand odpowiedni akurat dla mojej średnio jasnej lekko różowej karnacji.

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1sze

Doskonały!

Bardzo chciałabym go kupić ponownie,ale nie mogę go nigdzie dostać:-(Dla mnie najlepszy,jaki dotąd miałam (używam też inne z LOreala oraz m.in. Max Factora,Vichy).
Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej.

Zalety podkładu:
-wspaniale się rozprowadza
-świetnie kryje drobne niedoskonałości,maskuje pory
-lekki,nie tworzy maski,wtapia się w skórę
-pięknie matuje na wiele godzin (miałam go upalnym latem na weselu i doskonale się sprawdził),a gdzie trzeba,to nawilża
-cera wygląda i jest w dotyku idealnie gładka i aksamitna
-jest wydajny
-warty swej ceny

Wady:
-nie mogę go nigdzie dostać

Używam tego produktu od: ostatnie opakowanie skończyłam kilka lat temu i do dziś nie mogę go dostać

niezawodny przez lata,

używam fluidu ideal balance odcień 22 od ładnych kilku lat, mam tłustą cerę, fluid ładnie ją matowił ( a przetestowałam wiele kosmetykow i mało który dawał taki efekt) i krył niedoskonałości skóry,

jednak od jakiegoś czasu nie można kupić tego podkładu w sklepach, dwóch ostatnich zakupów dokonałam przez allegro, opakowania były przaznaczone na rynek niemiecki, data ważnosci ok. ale podkłady "ważyły" się na twarzy

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok 8 -9

Genialny

Trafiłam na niego przypadkiem. Była to miłość od pierwszego nałożenia :) Kolor był IDEALny dla mnie, ożywił moją buzię, nadał jej blasku. 16 - Beige Dore.MMM Po prostu cud :)
Dobrze się nakłada, nie zostawia smug, konsystencja jest IDEALna :D Płynna, nie za gęsta, ale przy tym dość dobrze kryje.
Wydajny i niedrogi - na allegro 30 zł + przesyłka.
Przy takiej jakości mógłby spokojnie walczyć z podkładami z górnej półki.

Jedyny MINUS - za bardzo ubogą kolorystykę :(( 16. jest najjaśniejsza, jednak dla bladolicych wciąż za ciemna..

Używam tego produktu od: rok

Jestem zadowolona

Ja jestem jak najbardziej ZA!

Matuje bardzo dobrze
a mój kolor rose sand
jest idealny do mojej karnacji !

Mam wrażliwą cerę i nie spotkało mnie żadne uczulenie.

Używam tego produktu od:miesiąca