Kolastyna, Balsam po opalaniu dla osób o wrażliwej skórze i alergików (z kompleksem łagodzącym)

Balsam koi podrażnienia i oparzenia, a także dobrze nawilża skórę. Doskonały na plażę, polecany szczególnie osobom o wrażliwej skórze i alergikom.

Cena: około 10 zł

Oprócz powyższych niezaprzeczalnych pozytywów dodam, że jest idealny dla osób korzystających z solarium - naprawdę polecam, nie można go zastąpić żadnymi oliwkami i balsamami, przynajmniej nie w tym przedziale cenowym :-)

Super

Balsam łagodzi, fajnie się rozprowadza, bardzo ładnie pachnie. Moja skóra po nim jest miękka i gładka. Wchłania się szybko, ale na skórze pozostawia delikatny "połysk". Mogłabym się nim smarować cały czas:)

Naprawdę godny polecenia.

Używam tego produktu od:miesiaca

Naprawdę działa!

Balsam świetnie się rozprowadza.Przynosi ulgę spalonym słońcem ciałom ;)Kosztuje niewiele i jest bardzo wydajny :) Polecam!

Serum na zmarszczki

B.dobry

Używałam go podczas tegorocznych wakacji i muszę przyznać,że spisał się b.dobrze.Zawiera pantenol, który łagodzi wszelkie poparzenia, więc przynosi ulgę opalonej skórze. Wydajny, mimo swojej wodnistej konsystencji.Tani

ilość zużytych opakowań: ...1

Trzy gwiazdki

Balsam ma odpowiednią konsystencję i przyjemny zapach, dobrze nawilża. Zostawia po sobie tłustą warstwę i nie koi podrażnień; nie uczula. Dobrze nadaje się na plażę do posmarowania spieczonej słońcem skóry i wygodnie się go aplikuje; jest tani i starcza na długo. Zużyłam jedno opakowanie kosmetyku.