Voile Essentiel (Balsam do ciała)

Voile Essentiel (Balsam do ciała)

Delikatnie nawilża, zmiękcza i odżywia skórę, relaksuje i koi. Masło shea odżywia i regeneruje skórę, wyciąg z miodu i serbitol skutecznie ją nawilżają.
Dla optymalnych rezultatów stosować po żelu pod prysznic lub po antycellulitisowym żelu myjącym.
Dostępny w trzech wersjach: z lilią indyjską, wanilią, brzoskwinią.

***

Co? nie wiem czy go kupi?, bo nie znalaz?am ich w Polsce, ale mo?e kiedy? okazja si? zdarzy. Mia?am ten o zapachu wanilii. Na lato bardzo fajny zapaszek, bo nie by? m?cz?cy, ani zbyt mocny. Tylko, ?e po zetkni?ciu ze skór? wyczuwa?am w nim nutk? alkoholu. Mia? nawil?a?, ale niestety s?abo to robi?, wszystko by?o pi?knie ?adnie po wtarciu go, ale ju? na drugi dzie? moja sucha skóra by?a spragniona czego? bardziej od?ywczego. Mo?e dla skór normalnych sprawdzi? by si? lepiej.Ale za to bardzo ciekawa konsystencja taka budyniowa, w stron? leistego a nie g?stego budyniu.

U?ywam tego produktu od:w lecie
Ilo?? zu?ytych opakowa?:1

Fajny

Bardzo ładnie pachnie i nawilża ale niestety nie natłuszcza, dostałam go kiedys w prezencie i spodobał mi się, w tym samym czasie miałam strasznie śmierdzacy (chyba avonu) samoopalacz i po zuzyciu połowy butelki tego balsamu zmieszałam resztę z samoopalaczem uzyskując pachnący balsam brązujący. Przydał się ale troszkę za drogi jak na taka jakość.

może być

Balsam z gatunku "mokrych". Ma rzadką konsystencję, jest lejący - dzięki temu fajnie "schładza" skórę. Nie natłuszcza ale własnie nawadnia skórę, ma delikatny zapach, oraz niestety takież działanie - skóra bardzo szybko wysycha (szczegolnie na łydkach - przez brak natłuszczenia).Ogólnie: jest przyjemny w stosowaniu ale raczej niewiele więcejIlość zużytych opakowań: 1