Fraîcheur Végétale, Gel Moussant Vivifiant Corps et Cheveux (Szampon-żel pod prysznic) (różne rodzaje)

Tonizujący żel do mycia ciała i włosów o zapachach bambusa, wiciokrzewu, zielonej herbaty, cyprysa, cedru. Zachowuje naturalną równowagę i pH skóry, zapewnia uczucie intensywnej świeżości. Wzbogacona składnikami nawilżającymi i zmiękczającymi, nie naruszająca równowagi skóry ani włosów.

Bardzo fajny żel

Zakupiłam żel w promocji 2 szt za cenę 1 szt. Miałam wersję zielona herbata. Bardzo fajny, uniwersalny produkt. Zabierałam na wakacje, ponieważ buteleczka mała, poręczna a do tego żel od razu z szamponem. Zapach bardzo ładny-świeży i lekki, rześki - idealny na lato. Ładnie się pieni, nie wysusza skóry. Produkt wart polecenia!

Ilość zużytych opakowań: 6szt

Dla mnie rewelacja

Uwielbiam tę serię żelów. Miałam już wiele rodzajów, do części ciągle wracam i oczywiście wypróbowuję wszystkie nowości. Charakteryzują się przede wszystkim niesamowitym zapachem- Kawa jest kawą a pomarańcz pomarańczą a nie czymś "okołopodobnym". Zapach jest niezwykle głęboki, od razu rozbudza wszystkie zmysły i dodatkowo po zakończeniu kąpieli nadal na nas pozostaje, a to ogromny plus!
Co do działania szczególnych plusów czy minusów nie znajduję - myje, delikatnie nawilża, jak większość żeli.
Ale jak dla mnie to sprawa drugoplanowa, bo w zapachu tej serii jestem zwyczajnie zakochana

zachwycił ...

przede wszystkim zapachem. mam ziarna kawy z brazyli i zapach sprawie że można sie rozpłynać... jest cudowny, polecam każdemu chociaz raz na spróbowanie.

jego pojemność to tylko 300 ml ale całkiem nieźle broni sie, bo jest w miarę wydajny.

ładnie się pieni, ładnie myje, zapach utrzymuje sie na skórze.
nie jest napakowany chemią, nie wysusza, naprawdę go lubie!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

depilacja czego nie wolno

świetny!

Mam werbenę i jestem bardzo zadowolona.
+świetnie się pieni
+dobrze myje
+przyjemny. orzeźwiający zapaszek
+wydajny
+świetne uzupełnienia dla wody kolońskiej o tym samym zapachu
+wygodny kształt opakowania
+miły dla oka kolorek żelu
+szata graficzna opakowania
+długo utrzymujący się zapach

No ale niestety tak jak w każdym żelu YR zamkniętym w tym opakowaniu jest problem z klipsem-strasznie ciężko otworzyć i zamknąć.

Nie odnoszę się co do jego wielofunkcyjności bo kupiłam go jako żel pod prysznic a nie szampon.

Używam tego produktu od: niedawna

bez rewelacji

Miałam bambusa. Nie jest to kosmetyk, który zachwyca. Ot zwykły żel i to za niemało.

+ dobrze się pieni,
+ myje należycie,

ale:

- jest za drogi jak na 200ml,
- zapach jest znośny ale nie zaliczam go do typu przyjemnych,
- długi i jak dla mnie nieciekawy skład,
- nie posiada żadnych właściwości nawilżających, pielęgnujących, ściema,
- niewydajny,
- z zamknięciem trzeba toczyć wojnę.

Nie polecam

Używam tego produktu od: czerwiec 2012
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Rewelacja! żel świeżaczek!

Miałam 2 zapachy - Cedr i Zielone Herbata.

Są to żele- szampony, rewelacyjne!
- zapach idealnie oddaje to co ma oddawać, czyli to co sugeruję nazwa.
- świetna konsystencja - nie za gęsty, nie za wodnisty
- pięknie pachnie - intensywnie
- pieni się!!
- nie wysusza
- jest średnio wydajny ale mogę być nie obiektywna, bo myjąc się zieloną herbatą ciągle dokładałam żelu :D
- cena na promocji przystępna
- wygodne opakowanie

Zieloną herbatą nie byłam włosów, ale cedrem już tak i o dziwo świetnie myje włosy!!

Ilość zużytych opakowań: 6x zielona herbata, 2x cedr

Nie zachwycił mnie

Kupiłam ten produkt przez pomyłkę - i już po odejściu od kasy żałowałam :D
Stosowałam go tylko jako żel pod prysznic, ponieważ nie preferuję takich specyfików 2:1 do ciała i włosów..

Plusy:

+ miły zapach
+ fajna konsytencja
+ opakowanie z ciekawym dozownikiem, dzięki któremu wylewałam na dłoń tyle żelu ile uważałam za stosowne
+ ładnie myje
+ nie wysusza skóry

Minusy:

- cena - zbyt wysoka w stosunku do objętości
- mało wydajny, wystarczył dosłownie na kilkanaście razy
- zawiera w składzie SLS
- nie robi nic specjalnego z moją skórą - myje i to wszystko
- ciężko jest otworzyć opakowanie
- zapach nie utrzymuje się na skórze - a skoro jest przyjemny, dla mnie to wada

Wynalazek bogów

Odkryłam je pół roku temu i jestem uzależniona :) Piękne świeże zapachy, poręczne opakowania, no i opcja 2 w 1, za którą je uwielbiam - moje włosy wbrew obawom spokojnie wytrzymują mycie tym specyfikiem nawet przez tydzień, a myję włosy codziennie. Używam na wyjazdach, na basenie itd., żeby nie taszczyć dwóch butelek. Cena regularna za wysoka, kupuję, jak to w Yves Rocher, w promocji. Miałam już bambus, cedr i zieloną herbatę. Teraz w użyciu kolejny bambus :) Naprawdę polecam!

jedyny sprawdzający się 2 w 1

Miałam wersję z werbeną dwukrotnie, skusiłam się też raz na opcję z granatem.
Zapachy śliczne, pięknie się pienią. Co najważniejsze włosy wyglądają jak po zastosowaniu normalnego szamponu. Idealny na wyjazdy. Dla jednej osoby starcza na około dwa tygodnie jako jedyny kosmetyk do mycia.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: trzy

Są OK.

Przyjemny żel, jak z resztą wszystkie z serii od YR ;) Oceniam wersję werbenową.

+ Naturalny zapach.
+ Dobre pienienie się.
+ Nie wysusza.
+ Ładnie myje.

- Cena.
- Wydajnośc - 9 dni stosowania.
- Rzadka konsystencja.
- Toporne zamykanie.

Świeżość.

Uwielbiam wszelkie kosmetyki pod prysznic marki Yves Rocher z jednego powodu - są oryginalne, różnią się od tych zwykłych, drogeryjnych żeli niezwykłymi zapachami i zdrowym składem. Z tą wersją jest identycznie :)

Są to żele <b>przeznaczone bardziej dla mężczyzn</b> - szampon&żel w jednej buteleczce to coś co się panom podoba :) Ja jednak używałam tego produktu tylko pod prysznic.

Do tej pory miałam do czynienia z dwoma wersjami zapachowymi: <b>cedr i zielona herbata</b> i sądzę, że na tym nie poprzestanę. Niebieski (cedrowy) po kilku użyciach oddałam swojemu mężczyźnie, gdyż jego zapach faktycznie był dość męski, zielony natomiast zużyłam cały.

<b>Konsystencja:</b> żelowy płyn, dość klasyczna konsystencja dla żelu pod prysznic.

<b>Zalety:</b>
*zapachy - bardzo <b>naturalne, świeże, jasne, pobudzające</b>, zwłaszcza zielona herbata - uwielbiam!
*spełnia swoje główne zadanie - <b>dobrze myje</b> skórę
*fajnie i <b>obficie się pieni</b>
*nie wysusza skóry, <b>odświeża</b> ją i zmiękcza
*w składzie ekstrakt z zielonej herbaty, w przypadku cedrowego - z cedru
*cena właściwie jest średnia, ale bardzo często można kupić ten żel w przystępnej <b>promocji</b>
*fajny design opakowania

<b>Neutralnie:</b>
*<b>wydajność</b>, przez to, że konsystencja jest dość rzadka
*cena regularna

<b>Wady:</b>
*zawiera SLS
*jak we wszystkich opakowaniach tego typu zamknięcie może sprawiać problemy - ciężko się go otwiera

Poranny prysznic z tym żelem to prawdziwa przyjemność, zwłaszcza dla miłośniczek zielonej herbaty, którą ja jestem :) Chętnie wypróbuję pozostałe wersje zapachowe - jeśli okaże się, że są zbyt męskie mój mąż z pewnością się z nich ucieszy :)

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Przyjemność pod prysznicem : )

Oceniam żel werbena.

Zalety:
-obłędny, orzeźwiający zapach
-bardzo dobrze się pieni
-wydajny
-uniwersalny (zapach odpowiada także mojemu TŻtowi)
-nadaje się do mycia włosów (TŻ używał i nie narzekał)
-w promocji można kupić w rozsądnej cenie
-świetnie nadaje się na wyjazdy we dwoje : ) nie trzeba brać stosu osobnych kosmetyków ;)

Nie widzę wad.

Polecam!