High Definition, Eyeshadow (Poczwórne cienie do powiek)

High Definition, Eyeshadow

Cena już od 14,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Hean High Definition Eyeshadow to zestaw trwałych cieni do aplikacji pacynką lub pędzlem. Wysokie nasycenie cieni pigmentem gwarantuje optymalne odwzorowanie koloru na powiece. Aksamitnie miękkie i trwałe, dobrze przylegają do powieki. Poczwórne cienie do powiek Hean High Definition Eyeshadow dostępne są w 8 zestawach kolorystycznych:
- 401- Plum Explosion,
- 402- Green Garden,
- 403- Orchidea Flowers,
- 404-Blue Jeans,
-4 05- Hot Chocolate,
- 406- Smokey Eye,
- 407- Violet Chic,
- 408- Coffee Twist.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 12

Świetne cienie do powiek -hit !!!

Bardzo dobre cienie do powiek - idealnie się rozprowadzają, wyjątkowe kolory, świetna jakość w bardzo przystępnej cenie. Kupiłam je i jestem zachwycona, cienie trwałe, świetnie "trzymają" się powieki. Kupiłam je wielokrotnie na prezent dla swoich koleżanek i kto raz ich użyje zalicza je do swoich ulubionych kosmetyków. Polecam wyjątkowa jakość, która nie obciąża naszego portfela.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1237776].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

super!

+ super napigmentowane
+ bardzo trwałe
+ super zestawienie kolorystyczne (Colours of fall) pozwalający na uzyskanie różnych makijaży
+ o kremowej konsystencji jak zapewnia producent
+ nie osypują się przy nakładaniu
+ solidne opakowanie
Na pewno skuszę się na inne zestawienia kolorystyczne!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1172043].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 35

Naprawdę bardzo dobre

mam paletke coffe twist i jestem z niej bardzo zadowolona. Kupiłam ja w ciemno i nie żałuje.

+ dobre cienie w niskiej cenie ;)
+nie obsypuja sie i nie zbieraja nawet po calym dniu i bez uzycia bazy!
+ dobra pigmentacja, nawet ten najjaśniejszy jest widoczny
+ fajne kolory, 3 matowe i 1 połyskujacy, ale nie jakims tandetnym brokatem
+ 2 jasniejsze kolory idealne na codzien
+opakowanie jest ok, nie rozwaliło się
+wydajne, mam je ok. pół roku i jedynie najjaśniejszy cień zwiastuje jakiś koniec ale to dopiero za jakis czas, ciemne cienie mam prawie całe
+ cena
+ dostępność
+gama kolorystyczna (muszę dokupić jeszcze inne kolory)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1094706].usefull || 0 }}% pomocna.

Patrol kosmetyczny - kremy z olejami

Napisanych recenzji: 17

Dla samego czarnego cienia warto.

Oceniam paletkę 4 cieni w kolorze 406 Smokey Eye.

Paletka składa się z czterech cieni:
- cień biały - producent nazywa go cieniem bazowym rozświetlającym, jednak nie traktuje go jako rozświetlającego. Jest to intensywna, matowa biel, która zdecydowanie nie nadaje się jako cień bazowy przy makijażu dziennym. Daje nienaturalne białe wykończenie, jednak bywa przydatny. Jest mocno napigmentowany.
- cień ciemnoszary - nazywany przez producenta cieniem dziennym, choć dziennym zdecydowanie nie jest. Jest to bardzo matowy, ciemnoszary cień, który świetnie sprawdzi się w odrobikę lżejszym smokey eye. Cień ma niesamowitą pigmentację.
- cień szary o satynowym wykończeniu - nazwany przez producenta cieniem wieczorowym. Jest to cień z całej paletki najsłabiej napigmentowany, chociaż nie można powiedzieć, że kolor nie jest intensywny.
- cień czarny, czyli tonujący efekt smokey eye - to najczarniejszy cień ze wszystkich jakie kiedykolwiek miałam. Z powodzeniem używam go do rysowania na bazie do cieni kresek na powiekach. Cień jest matowy o niezwykle intensywnej czarnej barwie. Prawdę mówiąc nie wiem, czy odważyłabym się zrobić nim smokey eye. Wspaniała pigmentacja. Doskonały dla osób, które potrzebują prawdziwej czerni. Czarny cień z paletki Sleek Au Naturel nie jest przy nim czarny.

Cienie ciemnoszary i czarny osypują się, ale jest to cena wspaniałej pigmentacji. Zdecydowanie makijaż oka z użyciem tych cieni należy wykonywać przed makijażem twarzy. Wszystkie cienie są rewelacyjnie napigementowane. Doskonale trzymają się na bazie PAESE.

Cena adekwatna do jakości.

Strasznie wolno go ubywa :)

Używam tego produktu od: 1 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041883].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 112

Kup teraz :D

Cienie kupiłam w drogerii internetowej za jakieś śmieszne pieniądze :) Posiadam 406- Smokey Eye.
Na początku nie byłam nimi zachwycona. Najjaśniejszy odcień na powiekach wygląda wręcz cmentarnie, więc go nie używam. Natomiast dwóch kolorów (tych najciemniejszych używam codziennie :D).
Cienie bardzo się sypią, ale już się nauczyłam i rzadko kiedy coś mi spadnie z pędzla. Ja stosuję je do kresek i efekt jest świetny. Od delikatnego na co dzień, do mocnego, wręcz przerysowanego na jakieś tam większe okazje ;)
Na moich powiekach utrzymują się cały dzień, jeśli mam makijaż powyżej 8h ścierają się delikatnie i równomiernie.
Dla mnie rezultat jest zadowalający, biorąc pod uwagę bardzo niską cenę :) Do tego wszystkiego są mega wydajne, mam je od ponad pół roku, a prawie mi ich nie ubyło...

Używam tego produktu od: ok 9 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006091].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 16

Zakochanie od pierwszego uzycia :)

Mam 3 paletki: 402 Green Garden; 411 Nude; 408 Coffee Twist.
Spodobaly mi sie od pierwszego uzycia :))).

fajnie sie nakladaja (na baze tez Heanu); z rozcieraniem tez nie mam wiekszych problemow

wytrzymaleeeeee ze hej (ostatnio kilka razy mialam je nawet caly dzien bedac na stoku i moze tylko troszeczke zbladl makijaz);

kolorki z 411 i 408 idealne na co dzien;

wlasciwie to sa matowe (pojedyncze maja drobinki) a ja ostatnio takie polubilam

fajnie by bylo jakby zrobili wiecej zestawien kolorystycznych

Używam tego produktu od: 1.5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 3 rozne paletki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992734].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 378

mogą być

Miałam 2 paletki Violet Chic i Nude. Są to moje pierwsze cienie, więc nie mam za bardzo porównania do innych. Udało mi się nimi wykonać całkiem przyzwoity makijaż. Są średnio napigmentowane. Ich największą wada jest mała trwałość-szybko znikają po nałożeniu i osypują się. Jak za taką cenę nie są złe, ale szukam czegoś lepszej jakości.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984213].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 130

to nie ideał

Po bardzo pozytywnych opiniach na temat tych cieni postanowiłam, że i ja je wypróbuję. Nabyłam je w sklepie internetowym Hean w dwóch wariantach kolorystycznych - violet i coffee. Co mogę powiedzieć o tych cieniach ? na pewno jest to dobry produkt, ale do doskonałości mu brakuje. Cienie są aksamitne, dobrze się rozprowadzają, nie zbierają w załamaniach powieki, nie podrażniają. Z pigmentacją jest różnie - cienie najjaśniejsze są za jasne, a te najciemniejsze bardzo ciemne przytłaczające. Żadnego z tych cieni nie stosuję solo bo kolor po prostu mi nie odpowiada - zazwyczaj łączę dwa odcienie - przyciemniam je lub rozjaśniam. Są dla mnie też zbyt matowe, wolę cienie które rozjaśniają spojrzenie - no ale to kwestia gustu. Cienie mają dwa największe wg mnie minusy. Po pierwsze jeden z cieni w każdym zestawie jest bardzo kruchy, pęka osypuje się, brudzi nie tylko opakowanie ale też zabrudza inne cienie, a drugi minus to dołączony aplikator - jest bardzo krótki, dwustronny - łatwo ubrudzić nim ręce, a poza tym bardzo ciężko i topornie nakłada się cienie przy jego użyciu. Początkowo myślałam że to wina cieni, ale gdy użyłam innego aplikatora okazało się że cienie nakłada się jak bajka, bez żadnych problemów. Cienie są dobrej jakości więc jeśli ktoś gustuje w takiej matowej tonacji kolorystycznej są warte wypróbowania.

Ilość zużytych opakowań: dwa różne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[958499].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 45

Idealne na wszystkie pory roku

Są takie poręczne, że zmieszczą się w malutkiej torebce i możemy po pracy szybko zamienić makijaż dzienny na wieczorowy i iść na imprezę. Ponad to na odwrocie opakowania mamy napisane do czego jest przeznaczony każdy z cieni. Dla mnie jako osoby początkującej jest to bardzo pomocne i dzięki temu nie zaliczę makijaż-owej wpadki.

Moja opinia:
Cienie mają super pigmentację i bardzo dobrą jakość. Ponadto są do siebie świetnie dopasowane kolorystycznie. Można nimi stworzyć mnóstwo makijaży na różne okazje. Od klasycznych jasnych do mocniejszych. Dobrze przylegają do powieki, nie osypują się i bardzo ładnie się ze sobą łączą. Trzymają się też naprawdę bardzo długo w moim przypadku jest to prawie cały dzień oraz całonocna impreza. Wydajność jest ich ogromna myślę, że mimo częstego używania bardzo je polubiłam szczególnie ten beżowy cień starczą mi na lata naprawdę!
Aplikator jest bardzo solidny pomimo częstego stosowania nic się z nim nie dzieje. Inne aplikatory często już nie wytrzymywały a więc za to ogromny plus.

No i najważniejsze cienie nie podrażniają oczu co w moim przypadku bardzo często się zdarzało ponieważ mam bardzo wrażliwe oczy i często nawet tusze do rzęs mnie podrażniały a tutaj nic takiego się nie dzieje.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[948858].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

Bardzo dobre cienie

Posiadam zestaw 405- Hot Chocolate, używam tych cieni do makijażu dziennego.

Plusy:
- Bardzo dobrze napigmentowane;
- Dobrze się rozcierają i łączą ze sobą;
- Używane na korektor (nie używam bazy) trzymają się długo i nie zbierają się w załamaniach;
- Cena!
- Polski produkt!

Minusy:
- Bardzo pylą przy nakładaniu na pędzel;
- Lubią się osypać (ale który cień nie lubi się osypać...)

Jest to mój pierwszy produkt marki Hean i jestem naprawdę mile zaskoczona jakością. Cienie stały się moimi ulubionymi do makijażu codziennego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[913270].usefull || 0 }}% pomocna.