Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

Cena już od 12,12 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

To połączenie bazy, podkładu i korektora.
Innowacyjna receptura zapewnia perfekcyjne krycie wszystkich niedoskonałości i długotrwały efekt nieskazitelnej, aksamitnie gładkiej cery.
Podkład idealnie dopasowuje się do skóry, zapewniając jej naturalny i młodzieńczy wygląd bez efektu maski. Formuła Long Lasting 24h, oparta na pigmentach mineralnych, zapewnia wyjątkową trwałość i wysoką odporność na ścieranie. Podkład wzbogacony został o kwas hialuronowy, który nawilża i uelastycznia naskórek, zapewniając długotrwałą i skuteczną pielęgnację. SPF 10 chroni przed procesami przedwczesnego starzenia spowodowanymi negatywnym wpływem promieniowania słonecznego.
Dostępny w 5 odcieniach.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 1

Doskonała cena za dobry produkt, zalety przeważają

Co mi się podoba:
- niska cena
- krycie (przebarwienia, krostki, wyrównuje koloryt skóry)
- nienajgorszy mat, który można poprawić transparentnym pudrem
- trwałość (w zależności od mojego stanu skóry potrafi wytrzymać cały dzień i noc)
- wydajność
- brak zapachu
- nie sprawia efektu maski
- praktyczne opakowanie bez udziwnień
- wystarczy niewielka ilość aby zakryć wszelkie mankamenty

Wady:
- z czasem zaczyna ciemnieć (po zakupie nowego produktu z tej samej gamy kolorystycznej widać różnicę)
- może wysuszać i/lub podkreślać suche skórki
- mała gama barw (jasny beż to najjaśniejszy odcień, to bardzo dziwne)

Z pewnością mogę polecić ten produkt, w porównaniu do innych tego typu produktów z tego jestem jak najbardziej zadowolona ☺

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1229873].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Jak na razie najlepszy podkład

Maluję się od około 4-5 lat. Jak na razie był to mój najlepszy podkład. Maxymalna cena jaka wydaję za podkład to 20zł. Pewnie gdybym kupowała droższe to jakis inny byłby lepszy, ale z tanich produktów najlepszym okazał się ten. Nie jest idealny, ale dotychczasowo najbardziej się sprawdził dla mojej twarzy. Mam cerę trądzikową. Dwa najjaśniejsze kolory są najlepsze dla mnie :) Jeden na zimę, drugi na lato. Cena jego to około 10zł. Na długo starcza i nie wylewa się zopakowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1207878].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 51

bardzo fajny

nie wiem co się stało, że nigdzie go nie mogę dorwać a był to jeden z najlepszych podkładów jakie używałam. mam wrażenie, że jego miejsce zajął ideal cover ale on nie dość, że jest dużo droższy to jeszcze słabszy.

plusy:
-ładnie krył nie robiąc efektu maski
-dobrze się utrzymywał
-nie miał jakiegoś zapachu co jest według mnie plusem
-dobra gama kolorystyczna
-ładnie się stapiał ze skórą
-cena <3

minusy:
-nie ma go już w drogeriach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145481].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Modelowanie twarzy bronzerem

Napisanych recenzji: 4

Dobry podkład w rozsądnej cenie

Fluid łatwo się rozsmarowuje, ma konsystencję która współgra z lekko suchą skórą, bo trochę nawilża. Nie tworzy maski na skórze, ale jednocześnie ładnie ją wygładza i dosyć długo pozostaje na buzi. Mi utrzymuje się prawie cały dzień. Nie zauważyłam, żeby zapychał mi skórę, ale nie mam też szczególnych problemów skórnych. Za tę cenę to dobry produkt.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1107491].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

Jak ktoś nie ma dużych krostek to będzie ok

Zachecona opiniami oraz moją siostrą kupiłam ten podkład. Mam cerę mieszaną z błyszczącą strefą T oraz trądzikiem. Mój trądzik nie jest jakiś mega okropny, ale mam takei krostki, które bolą, kilka takcih białych i chciałam jakiś podkład który to ukryję.
Plusy:
+ cena
+ długo jest na twarzy
+,nie robi tapety

Minusy:
- krycie jego jest średnie, czasami nie daję rady i muszę użyć korektora co czasami wygląda żle a na kryciu zależy mi najbardziej
- strefa T błyszczy mi się nawet jak ją zmatuję pudrem w kamieniu w ciagu 30 min od wyjscia z domu.

Używam tego produktu od: 4 mięsiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036656].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Może być.

Kupiłam ten produkt z ciekawości, ponieważ moja kuzynka bardzo go chwaliła. Niestety nie spełnił moich oczekiwań, aczkolwiek nie jest najgorszy. Najbardziej na jego niekorzyść działa moim zdaniem wysuszanie skóry.

+jasny odcień;
+dostępność;
+matowy efekt;
+dobre krycie;

-efekt maski;
-wysusza;

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1;

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031147].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Niestety nie

Pol gwiazdki daje jedynie za dostepnosc. Zaznacze tez ze jestem bardzo blada i niestety kolor najjasniejszy jest dla mnie duzo za ciemny, poza tym odnioslam wrazenie ze ciemnieje jeszcze na twarzy. Mam cere raczej normalna, raz na jakis czas zdarzy sie ze wyskoczy mi jakas krostka ale raczej problemow z cera nie mam. Podklad wysuszyl moja cere, musialam uzywac czesciej kremu nawilzajacego niz dotychczas. Po 2-3 godzinach od malozenia na bluzi tworzyly mi sie straszne plamy a do poprawek rowniez sie nie nadawal. Mi nie przypadl do gustu.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027005].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Idealny

Używałam tego podkładu bardzo długo, ale ostatnio nie mogłam go nigdzie dostać więc kupiłam z tej samej firmy podkład Eveline Magical Cover. Oczywiście wole podkład Art Scenic ponieważ jego odcień jest dla mnie idealny, używam jasny beż. Ten podkład idealnie kryje moje niedoskonałości choć akurat tego u mnie wiele nie ma więc nie potrzebny mi lepszy podkład. Super nawilża skórę i jest bardzo lekki za co go uwielbiam i idealny na co dzień. Ja kupuje go za około 14 zł -40 ml więc jest strasznie tani i bardzo dobry dla mojej cery.

Używam tego produktu od:trzech lat
Ilość zużytych opakowań: około 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1026673].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 57

nigdy więcej !

podkład jakich mało... jest najgorszym podkładem z jakim do tej pory miałam styczność... nie wiem czy może być coś jeszcze gorszego. Posiadam odcień Jasny beż.

+ ładne jasne odcienie
+ wydajny
+ konsystencja (ale tylko na dłoni :>)

podkład to chyba za dużo powiedziane w tym przypadku, ponieważ ani to nie kryje, ani to nie nawilża, ani to nie matuje... Jedyna rzecz jaka dobrze wychodzi w połączeniu z tym "podkładem" to podkreślenie wszystkiego, co można podkreślić.
Dzięki niemu dowiedziałam się, że posiadam niezliczoną ilość suchych skórek...
Nakładanie to kolejna droga przez mękę.. ;/
pozostawia taaakie smugi, nierównomiernie się rozprowadza, zostawia plamy, a po nałożeniu czuję się jak bym nałożyła na twarz jakiś klej albo gumę.
Nigdy w życiu nie trafiłam na nic gorszego, ale z pewnośćią znajdzie on swoje fanki :D

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023324].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 18

Nigdy więcej!

Podkład kupiłam pod koneic lutego i męczę go nadal. Wybrałam najjaśniejszy odcień. Wzięłam go pod wpływem chwili - potrzebowałam na szybko jakiegoś podkładu kryjącego. Pieniądze wyrzucone w błoto..

- nierównomiernie się rozprowadza
- podkład wytrzymuje 2-3 h
- zółknieje na twarzy..
- nawet niewielka ilość daje efekt maski
- podkreśla suche skórki

no po prostu tragedia, nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 x 40 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011072].usefull || 0 }}% pomocna.