Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

Cena już od 12,12 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

To połączenie bazy, podkładu i korektora.
Innowacyjna receptura zapewnia perfekcyjne krycie wszystkich niedoskonałości i długotrwały efekt nieskazitelnej, aksamitnie gładkiej cery.
Podkład idealnie dopasowuje się do skóry, zapewniając jej naturalny i młodzieńczy wygląd bez efektu maski. Formuła Long Lasting 24h, oparta na pigmentach mineralnych, zapewnia wyjątkową trwałość i wysoką odporność na ścieranie. Podkład wzbogacony został o kwas hialuronowy, który nawilża i uelastycznia naskórek, zapewniając długotrwałą i skuteczną pielęgnację. SPF 10 chroni przed procesami przedwczesnego starzenia spowodowanymi negatywnym wpływem promieniowania słonecznego.
Dostępny w 5 odcieniach.

nie jest zły, ale nie dla mnie

ładnie wyrównuje koloryt, ale nie kryje tak jak inne podkłady mojego rumienia na policzkach
nawilża, nie ma uczucia ściągnięcia skóry
szkoda, że opakowanie takie zwykłe, ale zawsze pod koniec można rozciąć i wydobyć całą resztę
cena zadowalająca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1341681].usefull || 0 }}% pomocna.

Ten podkład to magia.

Poszłam po inny podkład, wyszłam z tym. Kolor "jasny beż", w drogerii zostawiłam 12 zł, zaś mnie cały czas towarzyszyło niesamowicie sceptyczne nastawienie.
Mam neutralny typ urody z przewagą różowych tonów, a jednak po zrobieniu mini swatcha na ręku byłam przerażona tym, że po wyschnięciu podkład okazał się dosyć mocno różowy. Dodatkowo wydawało mi się, że jest ciemny. Nakładam na twarz - ciemny. Czując się niezbyt komfortowo wyszłam do pracy.
I tutaj pojawia się moje pytanie. Co to za magia? Jakim cudem ten podkład po jakimś czasie idealnie dopasowuje się do koloru skóry? Jakim cudem, mimo zoksydowania na ręku na róż (i to pomarańczowy róż) na twarzy wygląda idealnie? Jestem anemicznie blada, a podkład całkowicie się nie odznacza, zupełnie tak, jakby wtapiał się w skórę.
Podkład ma naprawdę solidne krycie, tubka jest praktyczna i nie zajmuje dużo miejsca w torebce. Produkt trzyma przyzwoicie puder, bardzo mocno przetłuszczam się na brodzie i nosie, jak dla mnie trzy godziny matu to wybawienie.
Odejmuję jednak gwiazdkę za to, że po kilku godzinach - nie po dwóch czy tam trzech, mówię o solidnych sześciu, siedmiu godzinach - zaczyna się ciastkować i odchodzić od twarzy przy dotykaniu jej. Dlatego nie polecam tego podkładu na dłuższy czas noszenia makijażu. Jednak naprawdę super sprawdza się na co dzień, jeśli nie zależy nam na jakimś nieskazitelnym wyglądzie . Jak za tę cenę - 12 zł - to po prostu bomba. Revlon Colorstay nie sprawdził się na mojej twarzy tak dobrze, jak to cacuszko.
Ach, no i warto wspomnieć o tym, że podkład kupiłam na początku sierpnia. Mamy początek października, a w opakowaniu mam jeszcze prawie połowę produktu. Domyślam się, że skończę go dopiero w listopadzie..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1296056].usefull || 0 }}% pomocna.

uwielbiam

Pierwszy taki podkład dostałam do testowania od wizaz.pl parę lat temu. i od tego czasu używam codziennie. Jedno opakowanie starcza mi na około 2 miesiące codziennego malowania. Podkład ma bardzo fajną konsystencję, doskonale kryje wszystkie niedoskonałości mojej cery

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258763].usefull || 0 }}% pomocna.

Swatche Urban Decay Naked Ultimate Basics

Doskonała cena za dobry produkt, zalety przeważają

Co mi się podoba:
- niska cena
- krycie (przebarwienia, krostki, wyrównuje koloryt skóry)
- nienajgorszy mat, który można poprawić transparentnym pudrem
- trwałość (w zależności od mojego stanu skóry potrafi wytrzymać cały dzień i noc)
- wydajność
- brak zapachu
- nie sprawia efektu maski
- praktyczne opakowanie bez udziwnień
- wystarczy niewielka ilość aby zakryć wszelkie mankamenty

Wady:
- z czasem zaczyna ciemnieć (po zakupie nowego produktu z tej samej gamy kolorystycznej widać różnicę)
- może wysuszać i/lub podkreślać suche skórki
- mała gama barw (jasny beż to najjaśniejszy odcień, to bardzo dziwne)

Z pewnością mogę polecić ten produkt, w porównaniu do innych tego typu produktów z tego jestem jak najbardziej zadowolona ☺

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1229873].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak na razie najlepszy podkład

Maluję się od około 4-5 lat. Jak na razie był to mój najlepszy podkład. Maxymalna cena jaka wydaję za podkład to 20zł. Pewnie gdybym kupowała droższe to jakis inny byłby lepszy, ale z tanich produktów najlepszym okazał się ten. Nie jest idealny, ale dotychczasowo najbardziej się sprawdził dla mojej twarzy. Mam cerę trądzikową. Dwa najjaśniejsze kolory są najlepsze dla mnie :) Jeden na zimę, drugi na lato. Cena jego to około 10zł. Na długo starcza i nie wylewa się zopakowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1207878].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo fajny

nie wiem co się stało, że nigdzie go nie mogę dorwać a był to jeden z najlepszych podkładów jakie używałam. mam wrażenie, że jego miejsce zajął ideal cover ale on nie dość, że jest dużo droższy to jeszcze słabszy.

plusy:
-ładnie krył nie robiąc efektu maski
-dobrze się utrzymywał
-nie miał jakiegoś zapachu co jest według mnie plusem
-dobra gama kolorystyczna
-ładnie się stapiał ze skórą
-cena <3

minusy:
-nie ma go już w drogeriach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145481].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry podkład w rozsądnej cenie

Fluid łatwo się rozsmarowuje, ma konsystencję która współgra z lekko suchą skórą, bo trochę nawilża. Nie tworzy maski na skórze, ale jednocześnie ładnie ją wygładza i dosyć długo pozostaje na buzi. Mi utrzymuje się prawie cały dzień. Nie zauważyłam, żeby zapychał mi skórę, ale nie mam też szczególnych problemów skórnych. Za tę cenę to dobry produkt.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1107491].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak ktoś nie ma dużych krostek to będzie ok

Zachecona opiniami oraz moją siostrą kupiłam ten podkład. Mam cerę mieszaną z błyszczącą strefą T oraz trądzikiem. Mój trądzik nie jest jakiś mega okropny, ale mam takei krostki, które bolą, kilka takcih białych i chciałam jakiś podkład który to ukryję.
Plusy:
+ cena
+ długo jest na twarzy
+,nie robi tapety

Minusy:
- krycie jego jest średnie, czasami nie daję rady i muszę użyć korektora co czasami wygląda żle a na kryciu zależy mi najbardziej
- strefa T błyszczy mi się nawet jak ją zmatuję pudrem w kamieniu w ciagu 30 min od wyjscia z domu.

Używam tego produktu od: 4 mięsiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036656].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być.

Kupiłam ten produkt z ciekawości, ponieważ moja kuzynka bardzo go chwaliła. Niestety nie spełnił moich oczekiwań, aczkolwiek nie jest najgorszy. Najbardziej na jego niekorzyść działa moim zdaniem wysuszanie skóry.

+jasny odcień;
+dostępność;
+matowy efekt;
+dobre krycie;

-efekt maski;
-wysusza;

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1;

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1031147].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety nie

Pol gwiazdki daje jedynie za dostepnosc. Zaznacze tez ze jestem bardzo blada i niestety kolor najjasniejszy jest dla mnie duzo za ciemny, poza tym odnioslam wrazenie ze ciemnieje jeszcze na twarzy. Mam cere raczej normalna, raz na jakis czas zdarzy sie ze wyskoczy mi jakas krostka ale raczej problemow z cera nie mam. Podklad wysuszyl moja cere, musialam uzywac czesciej kremu nawilzajacego niz dotychczas. Po 2-3 godzinach od malozenia na bluzi tworzyly mi sie straszne plamy a do poprawek rowniez sie nie nadawal. Mi nie przypadl do gustu.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027005].usefull || 0 }}% pomocna.