Eveline, Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

Eveline, Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

To połączenie bazy, podkładu i korektora. receptura zapewnia krycie wszystkich niedoskonałości i efekt nieskazitelnej, gładkiej cery. Podkład dopasowuje się do skóry, zapewniając jej naturalny wygląd bez efektu maski. Formuła Long Lasting 24h, oparta na pigmentach mineralnych, zapewnia trwałość i odporność na ścieranie. Podkład wzbogacony został o kwas hialuronowy, który nawilża i uelastycznia naskórek, zapewniając pielęgnację. SPF 10 chroni przed procesami przedwczesnego starzenia spowodowanymi wpływem promieniowania słonecznego. Dostępny w 5 odcieniach.

Bardzo dobry, jednak ma swoje małe wady.

Podkład kupiłam na kwietniowych promocjach w Rossmannie. Czytałam o nim bardzo dużo recenzji i był dość polecany. Po pierwszym użyciu byłam bardzo zaskoczona, ponieważ zapłaciłam za podkład 8 zł, a jego jakość była naprawdę dobra. Jednak po pewnym czasie podkład zaczął się zbierać w załamaniach. Była to moja wina, ponieważ źle się pudrowałam. Teraz, gdy już nauczyłam się porządnie pudrować podkład jest wyśmienity. Jest trwały, dobrze kryje, jest po prostu idealny. Serdecznie go polecam dla osób początkujących swoją przygodę z makijażem.

Świetny podkład!

Kupiłam go zachęcona opiniami youtuberek i nie zawiodłam się. Podkład jest lekki, ma dobre krycie, które można budować do bardzo dobrego. W połączeniu z korektorem wygląda zjawiskowo. Nie tworzy efektu ciastka, idealnie wtapia się w skórę, dzięki czemu nasza twarz wygląda bardzo naturalnie.

Jeden z gorszysz podkładów

Podkład kupiłam z polecenia osób na YouTube. Wszyscy byli nim zachwyceni. Także postanowiłam wypróbować. I co muszę wam powiedzieć że podkład jest tragiczny. Zacznijmy od tego że kolor najjasniejszy jest bardzo ciemny i pomarańczowy po nałożeniu na twarz jeszcze bardziej się utleniania, jeżeli chodzi o krycie też nie jest jakieś hiper mocne a podkład i tak na twarzy wygląda mega sucho, ogólnie nic mi w tym podkładzie nie pasuje. Dziwi mnie ze najjasniejszy kolor jest naprawdę ciemny. Jeżeli chodzi o trwałości jest ona wpozadku. Podkład ładnie łączy się z korektor i innymi produktami aczkolwiek nie jest to absolutnie produkt który mi się sprawdził. Ja go nie polecam dla osób jasnych, uważam że nie jest to dobry podkład.

+utrzymuje się parę godzin
+nie zapycha

-kolor
-średnie krycie
-wysusza

Średni

Nie przepadam za tym podkładem, ponieważ krycie jest średnie, utrzymywanie również. Plusem jest cena oraz ilość produktu 40ml (zazwyczaj podkłady mają 30 ml). Spodziewałam się czegoś lepszego, kolor jeszcze gorszy, pomarańcz na twarzy. Opakowanie przeciętne, produkt wylewa się.

Mój ulubieniec

Produkt jest łatwo dostępny w sklepie za co uważam za duzą zaletę.
Dostępne wersje kolorystyczne są dobrane do każdego koloru skóry, kazdy znajdzie coś dla siebie.
Podkład jest bardzo dobrze kryjący, utrzymuje się długo na skórze.
Wart swojej ceny, polecam

OK

Jak dla mnie ok, Mam cerę naczynkową i delikatna warstwa podkładu świetnie to maskuje. Krycie nie jest mocne a delikatne, naturalne. Nie sądzę by ten pokład sprawdzał się przy kryciu większych niedoskonałości.

Po prostu szał

Ostatnio zachwalałam podkład Rimmela, ale kiedy trafiłam na Eveline moje zdanie się zmieniło o 180 stopni! Dostałam małą próbkę w Rossmannie i stwierdziłam ze wypróbuje. Jestem nim zachwycona! Super krycie - mam cerę naczynkowa, wystarczy jedna warstwa i już nie trzeba nic poprawiać, dodatkowo (co mnie zszokowało!) moja strefa T jest matowa ! A wiec daje radę z matowieniem. Trwałość - cały dzień, nic się z podkładem na buzi nie dzieje absolutnie :) używałam go również w upalne dni i mogę z czystym sumieniem stwierdzić ze podkład tylko minimalnie się „świecił” :) pudruje go jeszcze sypkim match prfection i jest idealnie. Na prawdę nie mogę się nadziwić ze za jedyne 16 zł mam podkład w zasadzie idealny. Nie wazy się, nie roluje, nie zauważyłam żeby się utlenial i ciemnial. Super dopasowuje się do cery.
Minusem może być tylko zapach i opakowanie. Pachnie trochę jak podkłady z najniższej polki (ale warto to znieść :P) no i opakowanie w tubce - no ale ze szklanych buteleczek tez ciężko wydobyć końcówkę produktu :) BARDZO POLECAM!

Za tą cenę jest naprawdę godny polecenia.

Dobry podkład za grosze. Mam tłusta cerę i zależy mi matowieniu oraz przyzwoitym kryciu. Podkład ma fajna kremowa konsystencja, dobrze się rozprowadza, dobrze współpracuje z beauty blenderem. Twarz wyglada jak po photoshopie, pięknie wygładza i stapia się ze skóra, nie ma mowy o masce! Zazwyczaj stosuje podkłady z wysokiej pòlki cenowej a tu proszę taka niespodzianka....
Jedyne na co mogę ponarzekać, to mat, po ok. 4hh twarz zaczyna się dosyć mocno świecić,zaznaczam jednak, że mam tłustą cerę. Tutaj zdecydowanie lepiej się spisuje się Maxfactor 3in1 lub Catrice HQ.
Myślę, że dla posiadaczek normalnej,mieszanej cery będzie idealny.

Mile zaskoczenie

Dostałam w prezencie od koleżanki na urodziny. Pierwsza moja myśl "co to za dziadostwo" :D a tu no proszę taka byłam w szoku po pierwszym użyciu że hej. Jeden z najlepszych podkładów jakie używałam za cenę 3- krotnie niższą, niż inni jego poprzednicy. Super kryje, buzia się nie świeci i długo utrzymuje się na twarzy. Całkiem wydajny. Osobiście byłam nim zachwycona i na pewno jeszcze do niego wrócę. Chociaż nie przepadam za "wyciskanymi" podkładami i wolę te z pompką w tym przypadku mi to absolutnie nie przeszkadzało. Dobrze się nakładał, nie zatykał porów ani nie wywoływał podrażnień. Nie jest "ciężki" i idealnie się sprawdza nie tylko na co dzień ale i w makijażu wieczorowym - na imprezy czy jakieś większe wyjście. Dla mnie bomba, jedynie opakowanie mogłoby być troszkę bardziej designerskie ale wtedy cena pewnie byłaby droższa. Tak czy siak super

mocno kremowy klasyczny podkład

Patrząc z perspektywy czasu podkład jest mocno kremowy i taki klasyczny.
Producent zapewnia, że jest to połącznie bazy, podkłądu i korektowa jednak jak dla mnie jest to normalny podkład, który po aplikacji na buzi wygląda bez efektu wow.
Nie utrzymuje się zbyt długo

Super

Bardzo fajny produkt. Od pierwszego użycia byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Opis producenta prawie w 100% zgadza się z rzeczywistością. Jeśli macie cerę trądzikową, mieszaną powinien być dla was perfekcyjny. Jedyną wadą która dosyć mocno mi przeszkadza są kolory, wszystkie tak jakby pomarańczowe...

Nie zbyt dobry

Mam cere mieszaną, na początku bardzo mi sie podobał ten podkład, lecz pod 3 tygodniach użytku zaczelam dostrzegać pewne wady. Jeśli chodzi o krycie zaczerwienień jest znakomity, ładnie wygładza. Nie jest raczej to podkład dla osob z cera tłusta i mieszana, mi kompletnie nie matował. Bez użycia pudru świeciłam sie jak świeczka, a po użyciu pudru lekko sie świeciłam. Gdy robilam makijaż o 8 to o 17 juz byla masakra, mialam strasznie podkreślone skórki i zmarszczki na czole, świeciłam sie i podkład częściowo zszedł. Nie wygladalo to dobrze.