Eveline, Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

To połączenie bazy, podkładu i korektora. receptura zapewnia krycie wszystkich niedoskonałości i efekt nieskazitelnej, gładkiej cery. Podkład dopasowuje się do skóry, zapewniając jej naturalny wygląd bez efektu maski. Formuła Long Lasting 24h, oparta na pigmentach mineralnych, zapewnia trwałość i odporność na ścieranie. Podkład wzbogacony został o kwas hialuronowy, który nawilża i uelastycznia naskórek, zapewniając pielęgnację. SPF 10 chroni przed procesami przedwczesnego starzenia spowodowanymi wpływem promieniowania słonecznego. Dostępny w 5 odcieniach.

Bardzo lubię!

Mój pierwszy podkład. Jestem bardzo zadowolona, cena niska a krycie jak dla mnie super. Czuję się taka świeża i wiosenna w tym podkładzie. Absolutnie nie tworzy maski! Idealnie się dopasowuje do mojej karnacji, zasłania niedoskonałości. Minusem jest to że po kilku godzinach schodzi, nie jest zbyt trwały ale za tą cenę jest dobry dla mnie, gdyż daje efekt naturalny bez sztuczności.

Eveline, Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

To jest mój podkład must heve! Uwielbiam go! Dość ciężko jest mi dobrać odpowiedni podkład do mojej cery, długo szukałam aż w końcu zauważyłam go na promocji w rossmannie. Postanowiłam, że spróbuje... Kupiłam... I nie pożałowałam, ma bardzo dobre krycie, ładnie wklepuje się buzie. U mnie wygląda dość naturalnie. A co z trwałością? U mnie bardzo długo utrzymuje się. A latem nawet nie spływa w słońcu.

Mistrzowska trwałość!

Ten podkład to przez ostatni tydzień mój numer 1!
Kupiła go sobie moja mama na promce za 11zł, dorwałam się do niego i teraz wiem, że muszę kupić go też dla siebie czym prędzej!
Nie kryje spektakularnie - powiedzmy to szczerze od razu, kryje średnio.
Ale ale!
Twarz jest mega wygładzona, taka "wyblurowana", jak po photoshopie! Ma zdrowy, promienny wygląd, jest jednolita, podkład się nie utlenia, nie wchodzi w załamania, nie podkreśla wcale suchości.
Moja skóra po nałożeniu go wygląda przegenialnie, tak, jak jeszcze nigdy!
I teraz the best part: po 13 godzinach wygląda TAK SAMO. Medżik.
Jestem zakochana w tym podkładzie do szaleństwa, kosztuje grosze i jest naprawdę rewelacyjny. Plus za większą pojemność - 40ml.
Ok, przyczepię się do czegoś - tubka jest jakoś tak skonstruowana, że na początku, kiedy produktu w opakowaniu jest dużo, podkład lubi się wylewać w zbyt dużej ilości. Ale przy okazji tego mankamentu odkryłam, że kładąc drugą warstwę tego podkładu mogę spokojnie dobudować krycie, nie tracąc przy tym magicznych właściwości ;D nic się nie ciastkuje, nie roluje, jest bosko <3
polecam polecam poleeeeecam!

Jeden z lepszych drogeryjnych podkładów

Podkład kupiłam na szybko. Potrzebowałam ciemniejszego odcienia na lato, który nie kosztowałby wiele w razie, gdyby się nie sprawdził. Całkiem przypadkiem znalazłam prawdziwy hit. Podkład jest bardzo gęsty, wystarczy go odrobina, aby rozprowadzić na całej twarzy. I należy na to uważać, ponieważ nieświadomie można zrobić sobie krzywdę. W nadmiarze żaden kosmetyk nie wygląda dobrze. :P Krycie ma naprawdę zaskakujące, w kierunku średniego, porządnego. Skóra po nim wygląda na świeżą i promienną. Nie ściera się, jest na swoim miejscu przez cały dzień. Uwaga: lekko oksyduje. Natomiast, czy jest to 3 w 1, nie wiem. Korektora na pewno nie zastąpi. Ogólnie, jak za taką cenę, to naprawdę godny polecenia podkład. Lepszy niż wiele droższych produktów. :)

Tylko gdzie jest to krycie?

Jak w tytule mojej recenzji muszę się zapytać producenta gdzie jest to obiecywane krycie? Ponieważ jakoś go nie zauważyłam...
Podkład ma być połączeniem bazy, fluidu i korektora- i po raz kolejny producent obiecuje cudo, a wychodzi dno... Ten produkt nie ma w sobie nic z wymienionych właściwości. I jeszcze ten long lasting, który znika z twarzy po 4-5 godzinach....Jestem bardzo zawiedziona tym produktem i na pewno nie sięgnę po niego więcej. Pierwsze co to kolor, który z delikatnie żółtego robi się pomarańczowy, na dodatek gama kolorystyczna nie powala, ciężko coś wybrać. Produkt osiada na twarzy, a nie wtapia się w skórę, trzeba więc bardzo uważać, ponieważ najmniejsze dotknięcie grozi starciem podkładu i zrobieniem sobie plamy. Po nałożeniu moja twarz świeci się, jak wiadomo co... nawet pomimo nałożenia pod podkład kremu matującego. Jest bardzo nietrwały, nie pomaga nawet dobry puder. Przemieszcza się na twarzy i lubi wchodzić w zmarszczki, warzyć się. Po jego nałożeniu mam wrażenie, że pory są bardziej widoczne niż bez podkładu. Może dla osób z idealną cerą będzie ok, ponieważ osoby z jakimikolwiek problemami mogą być niezadowolone.
Na jego obronę mogę tylko dodać, że jest tani i ma dużą pojemność- aż 40 ml, co przy tak słabym produkcie nie pociesza mnie.

Bardzo dobry, jednak ma swoje małe wady.

Podkład kupiłam na kwietniowych promocjach w Rossmannie. Czytałam o nim bardzo dużo recenzji i był dość polecany. Po pierwszym użyciu byłam bardzo zaskoczona, ponieważ zapłaciłam za podkład 8 zł, a jego jakość była naprawdę dobra. Jednak po pewnym czasie podkład zaczął się zbierać w załamaniach. Była to moja wina, ponieważ źle się pudrowałam. Teraz, gdy już nauczyłam się porządnie pudrować podkład jest wyśmienity. Jest trwały, dobrze kryje, jest po prostu idealny. Serdecznie go polecam dla osób początkujących swoją przygodę z makijażem.

Świetny podkład!

Kupiłam go zachęcona opiniami youtuberek i nie zawiodłam się. Podkład jest lekki, ma dobre krycie, które można budować do bardzo dobrego. W połączeniu z korektorem wygląda zjawiskowo. Nie tworzy efektu ciastka, idealnie wtapia się w skórę, dzięki czemu nasza twarz wygląda bardzo naturalnie.

Jeden z gorszysz podkładów

Podkład kupiłam z polecenia osób na YouTube. Wszyscy byli nim zachwyceni. Także postanowiłam wypróbować. I co muszę wam powiedzieć że podkład jest tragiczny. Zacznijmy od tego że kolor najjasniejszy jest bardzo ciemny i pomarańczowy po nałożeniu na twarz jeszcze bardziej się utleniania, jeżeli chodzi o krycie też nie jest jakieś hiper mocne a podkład i tak na twarzy wygląda mega sucho, ogólnie nic mi w tym podkładzie nie pasuje. Dziwi mnie ze najjasniejszy kolor jest naprawdę ciemny. Jeżeli chodzi o trwałości jest ona wpozadku. Podkład ładnie łączy się z korektor i innymi produktami aczkolwiek nie jest to absolutnie produkt który mi się sprawdził. Ja go nie polecam dla osób jasnych, uważam że nie jest to dobry podkład.

+utrzymuje się parę godzin
+nie zapycha

-kolor
-średnie krycie
-wysusza

Średni

Nie przepadam za tym podkładem, ponieważ krycie jest średnie, utrzymywanie również. Plusem jest cena oraz ilość produktu 40ml (zazwyczaj podkłady mają 30 ml). Spodziewałam się czegoś lepszego, kolor jeszcze gorszy, pomarańcz na twarzy. Opakowanie przeciętne, produkt wylewa się.

Mój ulubieniec

Produkt jest łatwo dostępny w sklepie za co uważam za duzą zaletę.
Dostępne wersje kolorystyczne są dobrane do każdego koloru skóry, kazdy znajdzie coś dla siebie.
Podkład jest bardzo dobrze kryjący, utrzymuje się długo na skórze.
Wart swojej ceny, polecam

OK

Jak dla mnie ok, Mam cerę naczynkową i delikatna warstwa podkładu świetnie to maskuje. Krycie nie jest mocne a delikatne, naturalne. Nie sądzę by ten pokład sprawdzał się przy kryciu większych niedoskonałości.

Po prostu szał

Ostatnio zachwalałam podkład Rimmela, ale kiedy trafiłam na Eveline moje zdanie się zmieniło o 180 stopni! Dostałam małą próbkę w Rossmannie i stwierdziłam ze wypróbuje. Jestem nim zachwycona! Super krycie - mam cerę naczynkowa, wystarczy jedna warstwa i już nie trzeba nic poprawiać, dodatkowo (co mnie zszokowało!) moja strefa T jest matowa ! A wiec daje radę z matowieniem. Trwałość - cały dzień, nic się z podkładem na buzi nie dzieje absolutnie :) używałam go również w upalne dni i mogę z czystym sumieniem stwierdzić ze podkład tylko minimalnie się „świecił” :) pudruje go jeszcze sypkim match prfection i jest idealnie. Na prawdę nie mogę się nadziwić ze za jedyne 16 zł mam podkład w zasadzie idealny. Nie wazy się, nie roluje, nie zauważyłam żeby się utlenial i ciemnial. Super dopasowuje się do cery.
Minusem może być tylko zapach i opakowanie. Pachnie trochę jak podkłady z najniższej polki (ale warto to znieść :P) no i opakowanie w tubce - no ale ze szklanych buteleczek tez ciężko wydobyć końcówkę produktu :) BARDZO POLECAM!