Eveline, Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

Eveline, Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

To połączenie bazy, podkładu i korektora.
Innowacyjna receptura zapewnia perfekcyjne krycie wszystkich niedoskonałości i długotrwały efekt nieskazitelnej, aksamitnie gładkiej cery.
Podkład idealnie dopasowuje się do skóry, zapewniając jej naturalny i młodzieńczy wygląd bez efektu maski. Formuła Long Lasting 24h, oparta na pigmentach mineralnych, zapewnia wyjątkową trwałość i wysoką odporność na ścieranie. Podkład wzbogacony został o kwas hialuronowy, który nawilża i uelastycznia naskórek, zapewniając długotrwałą i skuteczną pielęgnację. SPF 10 chroni przed procesami przedwczesnego starzenia spowodowanymi negatywnym wpływem promieniowania słonecznego.
Dostępny w 5 odcieniach.

zbyt cięzki jak dla mnie

Lubię markę eveline, jednak moja cera nie wymaga aż tak dużego krycia jaki daje ten podkład. Jest dobry ale dla bardziej wymagającej cery. Ja jednak stawiam na coś lżejszego.

Beznadziejny

Tytuł recenzji mówi wszystko. Kupiłam po zobaczeniu filmu jednej z blogerek makijażowych, gdzie ona się owym produktem zachwycała. No ja już niestety nie. A miałam takie nadzieje na hit... Na dodanym zdjęciu u góry dla porównania jest Fit me! z Maybelline , a na dole Art Scenic w kolorze JASNY BEŻ (aha.). Podkład po dosłownie niecałej sekundzie już robi się pomarańczowo-różowy.

Pierwsza aplikacja

I już wiem, że się nie polubimy. Nie wiedziałam, który kolor wybrać, kość słoniowa była bardzo różowa, a jasny beż w drogerii wyglądał na ciemniejszy niż naturalny, więc wzięłam ten naturalny. I przeraziłam się gdy zobaczyłam kolor w domu. Jest bardzo ciemny, prawie, że brązowy. No ale dobra, jakoś go rozprowadziłam i kolejne rozczarowanie - nie dość, że pobrudził koszulkę to jeszcze strasznie podkreśla rozszerzone pory. Jedyny plus to fakt, że portfel zbytnio nie ucierpiał, bo dałam na niego całe 14 zł.

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Taki sobie

+na promocji czy nie cena jest bardzo okej
+/-opakowanie fajne pod tym względem, że można wykorzystać w całości rozcinając je nożyczkami. Trzeba uważać by się nie wylało przy otwieraniu, a mimo ostrożności i tak zdarzyło się rozlać, nie higieniczne przez brak pompki

-słaba trwałość
-krycie znikome
-podkreśla suche skórki
-minimalnie zbyt lejący

Jeden z ulubionych podkładów

Świetny podkład. Kupiłam już czwarty raz. Dobrze kryje , idealnie sprawdza się na mojej mieszanej cerze. Jest naprawdę produktem godnym uwagi. Atrakcyjna cena . Podkład wystarcza na długi czas.

Neutralny

Duży minus za opakowanie- wystarczy lekko przycisnąć, a leje się bez przerwy. Nie ma pompki, ale przy takiej cenie bym sie jej nie spodziewała. Podkład jest w porządku, nie ciemnieje, nie wysusza, nie swieci sie nadmiernie. Z drugiej strony nie jest trwały, po pewnym czasie mamy tylko wyrównany koloryt, ale nie zakrywa niedoskonałości.

Powiem tak...

Długotrwały- wytrzymuje cały dzień, aczkolwiek po kilku godzinach trochę gorzej wygląda. Bardzo dobrze kryje , jak na moją cerę z niedoskonałościami , cieniami pod oczami i pajaczkami. Dodatkowo , po nalozeniu nie tworzy efektu maski, ale jest dość ciężki i trochę przesusza skórę. Mój jeden z lepszych, jak za tą cenę :)

nie jest zły, ale nie dla mnie

ładnie wyrównuje koloryt, ale nie kryje tak jak inne podkłady mojego rumienia na policzkach
nawilża, nie ma uczucia ściągnięcia skóry
szkoda, że opakowanie takie zwykłe, ale zawsze pod koniec można rozciąć i wydobyć całą resztę
cena zadowalająca

Ten podkład to magia.

Poszłam po inny podkład, wyszłam z tym. Kolor "jasny beż", w drogerii zostawiłam 12 zł, zaś mnie cały czas towarzyszyło niesamowicie sceptyczne nastawienie.
Mam neutralny typ urody z przewagą różowych tonów, a jednak po zrobieniu mini swatcha na ręku byłam przerażona tym, że po wyschnięciu podkład okazał się dosyć mocno różowy. Dodatkowo wydawało mi się, że jest ciemny. Nakładam na twarz - ciemny. Czując się niezbyt komfortowo wyszłam do pracy.
I tutaj pojawia się moje pytanie. Co to za magia? Jakim cudem ten podkład po jakimś czasie idealnie dopasowuje się do koloru skóry? Jakim cudem, mimo zoksydowania na ręku na róż (i to pomarańczowy róż) na twarzy wygląda idealnie? Jestem anemicznie blada, a podkład całkowicie się nie odznacza, zupełnie tak, jakby wtapiał się w skórę.
Podkład ma naprawdę solidne krycie, tubka jest praktyczna i nie zajmuje dużo miejsca w torebce. Produkt trzyma przyzwoicie puder, bardzo mocno przetłuszczam się na brodzie i nosie, jak dla mnie trzy godziny matu to wybawienie.
Odejmuję jednak gwiazdkę za to, że po kilku godzinach - nie po dwóch czy tam trzech, mówię o solidnych sześciu, siedmiu godzinach - zaczyna się ciastkować i odchodzić od twarzy przy dotykaniu jej. Dlatego nie polecam tego podkładu na dłuższy czas noszenia makijażu. Jednak naprawdę super sprawdza się na co dzień, jeśli nie zależy nam na jakimś nieskazitelnym wyglądzie . Jak za tę cenę - 12 zł - to po prostu bomba. Revlon Colorstay nie sprawdził się na mojej twarzy tak dobrze, jak to cacuszko.
Ach, no i warto wspomnieć o tym, że podkład kupiłam na początku sierpnia. Mamy początek października, a w opakowaniu mam jeszcze prawie połowę produktu. Domyślam się, że skończę go dopiero w listopadzie..

uwielbiam

Pierwszy taki podkład dostałam do testowania od wizaz.pl parę lat temu. i od tego czasu używam codziennie. Jedno opakowanie starcza mi na około 2 miesiące codziennego malowania. Podkład ma bardzo fajną konsystencję, doskonale kryje wszystkie niedoskonałości mojej cery

Doskonała cena za dobry produkt, zalety przeważają

Co mi się podoba:
- niska cena
- krycie (przebarwienia, krostki, wyrównuje koloryt skóry)
- nienajgorszy mat, który można poprawić transparentnym pudrem
- trwałość (w zależności od mojego stanu skóry potrafi wytrzymać cały dzień i noc)
- wydajność
- brak zapachu
- nie sprawia efektu maski
- praktyczne opakowanie bez udziwnień
- wystarczy niewielka ilość aby zakryć wszelkie mankamenty

Wady:
- z czasem zaczyna ciemnieć (po zakupie nowego produktu z tej samej gamy kolorystycznej widać różnicę)
- może wysuszać i/lub podkreślać suche skórki
- mała gama barw (jasny beż to najjaśniejszy odcień, to bardzo dziwne)

Z pewnością mogę polecić ten produkt, w porównaniu do innych tego typu produktów z tego jestem jak najbardziej zadowolona ☺

Jak na razie najlepszy podkład

Maluję się od około 4-5 lat. Jak na razie był to mój najlepszy podkład. Maxymalna cena jaka wydaję za podkład to 20zł. Pewnie gdybym kupowała droższe to jakis inny byłby lepszy, ale z tanich produktów najlepszym okazał się ten. Nie jest idealny, ale dotychczasowo najbardziej się sprawdził dla mojej twarzy. Mam cerę trądzikową. Dwa najjaśniejsze kolory są najlepsze dla mnie :) Jeden na zimę, drugi na lato. Cena jego to około 10zł. Na długo starcza i nie wylewa się zopakowania.