Palmolive, Fruit Essentials, Owocowe żele pod prysznic (stara wersja)

Palmolive, Fruit Essentials, Owocowe żele pod prysznic (stara wersja)

Nawilżający żel pod prysznic. Ten delikatnie pachnący żel wzbogacony składnikami nawilżającymi pozostawia skórę naturalnie miękką w dotyku. Delikatny aromat owoców rozbudzi zmysły.
Występuje w 3 zapachach:
- malinowy /Fresh Picked Raspberry/
- arbuzowy /Juicy Melon/
- brzoskwiniowy /Orchard Fresh Peach/

Cena: ~8 zł / 250 ml

Najlepszy :)

Te żele kupowałam już kilka dobrych lat temu, dzisiaj podczas wizyty w rossmannie zauważyłam znajomą nazwę i byłam pewna, że to jest nowa wersja tych starych żeli ;)
Może były już wczesniej, nie wiem, nie miałam widocznie szczęścia na nie trafić.

Plusy:
+ najpiękniej pachnie (granat&mango)
+ niska cena
+ nie wysusza skóry, wręcz ją odrobinę nawilża
+ pięknie się pieni
+ wydajny

Minusów brak ;)

Używam tego produktu od: 2005 roku, z 3latnią przerwą, gdyż do tego czasu nie umiałam znaleźć ich w sklepach
Ilość zużytych opakowań: mnóóóstwo i jeszcze więcej

Soczysty arbuzik ;)

Jeszcze brakuje do kompletu Arbuza ;), więc oto moja recenzja...Bardzo lubię żele Palmolive, na codzień używam tego z mlekiem i miodem (który czasem mam ochotę wypić, taki pyszny ma zapach :) ). Wersję arbuzową miałam latem i wspaniale się sprawdził. Piękny zapach, nawilżenie przesuszonej słońcem skóry, uczucie czystości pozostaje na bardzo długo, kilka godzin po myciu miałam wrażenie jakbym przed chwilą brała prysznic :) Jak najbardziej godny polecenia dla zwolenniczek pysznej pielęgnacji ;)

miłość do brzoskwinek

Wersja brzoskwiniowa jest znakomita. Żel łagodnie myje, świetnie nawilża, ale ten zapach... Raj na ziemi. Bardzo wydajny, ta wersja jest gęsta, sama przyjemność używania :) Ciekawa przezroczysta buteleczka, miła dla oka :) Polecam.

Makijaż MaxFactor

ach te malinki...

Bardzo lubię żele palmolive. Za wydajność, niską cenę i ładne zapachy. Seria owocowa szczególnie przypadła mi do gustu :-) Obecnie używam malinowy i jestem zachwycona tym zapachem. Pachnie świeżymi malinkami :-) zapach dosyć długo utrzymuje się na skórze :-) Żel przypadł mi na tyle do gustu, że stawiam 5Ilość zużytych opakowań: pierwsze