Pantene, Pantene Pro-V Lśniący Kolor, Odżywka

Pantene, Pantene Pro-V Lśniący Kolor, Odżywka

Odżywka Pantene Pro-V Lśniący Kolor jest ważnym krokiem do utrzymania piękna i zdrowego wyglądu farbowanych włosów. Jej odżywiająca formuła pomaga przywrócić blask i świeżość dając jednocześnie pewność nawilżenia, ochrony i łatwego modelowania
- wzmocniona pro-witaminami formuła dba o zdrowie włosów odbudowując uszkodzenia i utrzymując ich promienny wygląd
- intensywnie nawilża świeżo farbowane włosy
- zawiera filtry UV i przeciwutleniacze
- kieruje delikatne działanie odżywcze w rejony, które najbardziej tego potrzebują
- farbowane włosy wyglądają gładko, promiennie i niewiarygodnie zdrowo
- włosy są miękkie, łatwe do rozczesywania i modelowania
- delikatna formuła idealna do codziennego użycia

Idealna!

Możecie mi wierzyć że mam strasznie wymagające włosy. Pierwszy raz po odżywce są one naprawdę gładkie lśniące i co najważniejsze ani śladu po puszeniu się ! Jedynie co może stanowić malutki minus są silikony w składzie ;)Reszta jak najbardziej na tak !:)

Pozytywnie:)

Po pierwsze to fotka produktu i skład są nieaktualne:) Ale to tak na marginesie.
Odżywka jest gęsta, treściwa, wydajna, zmiękcza włosy, wygładza, ale niestety raczej nie zatrzymuje koloru:D Dobrze się po niej rozczesuje włosy. Śliczny pantenowski zapach:) Włosy mniej wypadają, są wzmocnione, lepiej wyglądają. Raczej nie nawilża, ale tego nie potrafi żadna drogeryjna odżywka.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania małego

U la la...

Świetny zapach, dobra konsystencja. Rewelacyjny skład. Ta odżywka posiada niewiele wad. A jedną z zalet jest także jej cena. Więzi kolor włosów, może nie w 100%, ale na pewno 80% tego, co mogłoby zostać wypłukane. Przetestowane przez specjalistkę od farbowania :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Niewidoczna kreska na powiece

naprawde super

mama kupila ja razem z szamponem z tej serii i bylam pod wrazeniem! Do tej pory zlota byla moim faworytem, ale ta tez jest naprawde powrownywalna. Wlosy sa miekkie, lsniace, nie wygladaja dzieki niej jak miodla. Trzymam ja na wlosach zaledwie pare minut. Konsystencja jest dobra, nie splywa, opakowanie starcza na dlugo.

Używam tego produktu od:2 tyg

najlepsza w drogerii !!!

+zadna odzywka "z drogerii" nie dzialala tak dobrze na moje przesuszone wlosy.
+wlosy sa miekkie, lsniace, dobrze sie rozczesuja
+zapach-zakochalam sie, utrzymuje sie najdluzej ze wszystkich odzywek jakie mialam
+opakowanie-ladne poreczne
+wydajna
+cena

Dlugo nie zmienie tej marki zamierzam wyprobowac inne wersje Pantene. Uzywam wraz z szamponem tej samej serii(on tez swietnie sie spisuje). Polecam. Wszystkie gliss kur, herbal essnece a nawet przereklamowany lOreal nie maja szans :)

Używam tego produktu od: 1 mc

Bez wad

Zużyłam kilkanaście opakowań tej odżywki, z przerwami kiedy testowałam inne - droższe i tańsze, zawsze jednak do niej wracam. Doskonale odżywia, nabłyszcza, włosy są miękkie, gładkie, doskonale się rozczesują, kolor podkreślony, pasemka wyostrzone, głowa lśni;) Pojemność 400 ml jest wydajna i starcza na jakiś czas. Używam wraz z szamponem Pantene. POLECAM!

Używam tego produktu od: dłuuugo;)
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

czwórka z minusem

Fajna odżywka,stosowałam ją razem z szamponem z tej samej serii.Spisuje się lepiej niż szampon.Dobrze się rozprowadza,znacznie pomaga w rozczesaniu włosów,ładnie pachnie, jest wydajna.Nieźle nawilża i wygładza,jednak dla mnie ciut za mało.Ale jak na odżywkę drogeryjną za nieduże pieniądze jest godna polecenia:).

Używam tego produktu od:sierpień 2009

4,5.

moim zdaniem bardzo podobna do Intensywnej regeneracji Pantene. Śliczny, klasyczny pantenowski zapach, dobrze wygładza i ułatwia rozczesywanie. włosy są nawilżone i lśniące. odejmuję jedną gwiazdkę za trochę zbyt rzadką konsystencję.

Używam tego produktu od: 1,5 tyg,
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego.

Rewelka [Edycja]

Używam wraz z szamponem z tej serii. Mam włosy farbowane, gęste, długie, puszące, podsuszone prostowaniem. Używałam juz serii regeneracyjnej i jest tak samo świetna jak ta. Włosy nie puszą się (!) co było moja zmorą, po wysuszeniu dawniej bałam się spojrzeć w lustro, a teraz nawet bez prostowania można spokojnie wyjść :slina: Włosy są gładkie, lśniące cudownie, mięciutkie, kolor długo się trzyma, no same achy :D
P.S. Ma w sobie jakiś składnik, po którym jak nie spłukałam dokładnie dłoni pomiędzy palcami-łuszczyła mi się skóra i taka ranka się zrobiła, trzeba dobrze umyć dłonie, ale nie odejmuję za to gwiazdki, z reszta pisze na opanowaniu, żeby nie nakładać na skórę :)
EDYCJA!!! tak, tak...napiałam się nad tą firmą co nie miara...nad różnymi jej rodzajami...czytałam recenzje o szkodliwości tej marki na polskich, jak i zagranicznych forach i sobie myślałam-co za bzdury...nie znałam się wtedy na składach, silikonach, jakie dają efekty i myślałam, że gładki i błyszczący jak lustro włos po niej, to już uzdrowiony włos...do czasu kiedy użyłam szamponu i odżywki 400ml 2 tygodnie z rzędu codziennie i doczekałam się o to wysuszonych na wiór włosów!!! owszem-na początku-super włosy, stąd dawna recenzja, ale z użycia na użycie coraz gorszy stan włosów...nie dziwne, jak w składzie sama chemia i silikony, zero ekstraktów i ten chemiczny zapach..., a teraz jak widzę w reklamie Panią Martę Ż. z niby to ulepszoną serią, to ogarnia mnie śmiech-zerknęłam na składy w sklepie i są tak tragiczne, że już gorsze nie mogą...już nawet nie chodzi o same silikony, bo używam ich, ale wiem, jak się z nimi już obchodzić i jeżeli są w składzie obok ekstraktów roślinnych, olejków, to ok, ale tu...sama chemia...to nam z pewnością włosów nie odżywi i mówi Wam to osoba, która kiedyś wzniecała się nad tą firmą, co widać przed edytowaniem Obniżam na 1 gwiazdkę za to potworne wysuszenie...po zmianie odżywki-włosy odżyły...
Używam tego produktu od:miesiąca

Genialna:)

Moja pierwsza odżywka z tej serii ale na pewno nie ostatnia:)
Jest rewelacyjna!!!
Włosy błyszczące,nawilżone,gładkie,widocznie poprawił się ich wygląd i kondycja:)
Zauważyłam ze zniknął problem z łamaniem się i wypadaniem:)
Zaznaczam ze farbuje włosy regularnie wiec były zniszczone:p
Odzywka regeneruje kolor,wzmacnia połysk,pięknie pachnie i jest wydajna:)
Polecam!!!

Używam tego produktu od: tygodnia

Jedna z moich ulubionych

Jest to pierwsz odżywka pantene, której używam i muszę powiedzieć, że rewelacyjnie się spisuje. Włosy naprawdę się błyszczą, są miękkie i łatwo się rozczesują. Dodatkowo nie obciąża ona włosów, tak jak niektóre odżywki i nie sprawia, że się szybciej przetłuszczają.Jest też dość wydajna.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy.

jedna z lepszych!

Baardzo lubię tę odżywkę. Z ulubionej przeze mnie marki Pantene ta najbardziej przypadła mi do gustu. Tak jak obiecuje producent włosy są po niej lśniące- a to najbardziej cenię w odżywkach. Włosy mam w dobrym stanie, więc nie potrzebuję żadnych regeneracji i innych cudów, tylko połysku. Ta odżywka spełnia moje oczekiwania. Oprócz tego włosy są gładkie miękkie, dobrze się układają. Używam jej bez przerwy od pół roku ( to chyba mój rekord z jedną odżywką) i trochę ten efekt połysku zmalał, choć i tak jest nieźle. Muszę chyba sobie zrobić przerwę od niej, ale wiem że i tak do niej wrócę. Polecam!

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań: chyba 4