Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lipfinity Lasting Lip Tint (Szminka w postaci pisaka)

Lipfinity Lasting Lip Tint (Szminka w postaci pisaka)

Nowość od Max Factor - innowacyjna szminka w postacie pisaka, której kolor nie zmywa się z ust i nie pozostawia śladów podczas jedzenia, picia lub całowania.
Jej formuła została stworzona na bazie wody. Pozwala to, zawartemu w niej barwnikowi, wtopić się w głębsze warstwy ust. Cienka końcówka umożliwia precyzyjne obrysowanie linii ust, a płaska strona aplikatora gwarantuje dokładne nałożenie produktu. Nie zawiera olejków ani wosku, dlatego gwarantuje ustom całkowicie nowy, niezwykle lekki wygląd.

Masakra!

Nie tego spodziewałam się po firmie Max Factor. Szminka smakuje i pachnie jak zwykły flamaster, wysusza usta i zjada się po pierwszym oblizaniu ust (nie wspominając oczywiście o jedzeniu i piciu).
Szkoda, bo kolor byłby naprawdę piękny (posiadam nr. 04)
Na pewno więcej nie kupię ponownie..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1467172].usefull || 0 }}% pomocna.

Koszmarek

Ten precyzyjny flamaster nadawał się jedynie jako konturówka do ust, niestety "końcówka" dość szybko wyschła. Do całych ust się nie nadawał, gdyż niesamowicie wysusza i nierówno barwi. Opakowanie estetyczne lecz tylko przez moment, bardzo szybko z opakowania zeszły wszystkie nadruki, przez co szminka wygladała jak kosmetyczny koszmarek.

Używam tego produktu od: 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 Pisak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1113831].usefull || 0 }}% pomocna.

Ładna, wydajna pomadka

Kolor pomadki jest prześliczny posiadam 08 taki bordowy. Bardzo łatwo aplikuje się nią na usta. Jest średnio trwała, ale wygląda bardzo naturalnie. Uwielbiam ją za to, że nie pozostawia śladów, dzięki temu nie boję się pocałunków ;)
Flamaster jest bardzo wydajny, a kolor po 2 latach wciąż świeży. Zapach i smak (słodkawy) nie przeszkadzają mi. Jeśli się upudruje usta po nałożeniu pomadki, efekt będzie jeszcze bardziej naturalny, co jest bardzo na plus. Trzy minusy: Za cenę (chociaż jest wydajna, to jednak jest to sporo za naturalny efekt), za podkreślanie suchych skórek, i za opakowanie z której schodzą napisy.

Nie wiem czy zakupie go ponownie, ze względu na cenę. Jednak czasem naprawdę się przydaje gdy mamy minimum makijażu, a jednak chcemy podkreślić minimalnie usta.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988777].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak wybrać szczoteczkę tuszu do rzęs?

Fajna

Plusy:
- bardzo łatwa aplikacja, można precyzyjnie pomalować usta bez użycia pędzelka
- kolor jest naprawdę przyjemny dla oka
- szybko schnie, nie rozmazuje się
- nie przesusza ust

Minusy:
- szybko znika

Może nie jest idealna, ale na pewno kiedyś kupię sobie więcej

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[982725].usefull || 0 }}% pomocna.

kolor najciemniejszy

Kupiłam najciemniejszy kolor jak to cudo pojawiło się w sklepach- sygnowany przez Path McGrath- ooo coś dla mnie.
Kupiłam najciemniejszy kolor, miał być bordowo- malinowy.
Był, owszem.
Do pierwszego oblizania ust.
Żenada. Nietrwały, wysychający i przede wszystkim zostawia tylko brudne plamy.
Absolutnie nie polecam tego koloru (może inne lepsze?)
W błoto poszło 8 funtów.
Do tego dziwacznie słodkawy, obleśny smak aspartamowy.
Nie kupię ponownie, przez to coś zraziłam się do flamastrów

Ilość zużytych opakowań: 1 najciemniejszy kolor

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[917528].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam go!

"Jak to robisz, że masz takie malinowe usta a ja nie jestem brudny od szminki?" - między innymi dlatego jest super. Poza tym - nie cierpię błyszczyków, zwyczajnie mi nie pasują, a ten mazak zostawia tylko kolor na ustach. Nie rozmazuje się, długo trzyma. Mam już swój bardzo długo, wystarczy potrząsnąć i ciągle działa. Pół gwiazdki odejmuję za podkreślanie skórek. Przeraża mnie tylko że nie widzę go już nigdzie w drogeriach, a przecież w końcu musi się wypisać...

Ilość zużytych opakowań: 2 różne kolory

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[884768].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam jako KONTURÓWKĘ!

Stosuję ją jako konturówkę, do przywrócenia rozmytego konturu moich i tak wąskich ust. I tu spisuje sie rewelacyjnie. Koloru 08 uzywam na codzień, a 05 na wyjscia. Opakowanie, dosc poreczne. Łatwo mozna dorysować to, czego moim ustom brakuje, reszte wypelniam inna pomadka lub blyszczykiem (moje waskie usta pomalowane w calosci tą pomadką wygladają jak popisane szkolnym flamastrem). Trwalość ok. 8 godzin. Z reguły poprawiam tylko tą pomadkę, którą "zjadlam" podczas jedzenia lub mowienia. Kontur trzyma sie do powrotu z pracy. Można też stopniować intensywność koloru. Zaraz po obrysowaniu ust, kolor wydaje sie mega intensywny ale po wyschnięciu staje sie bardziej delikatny. Jesli wciaż jest intensywny odciskam go na zwilżonej chusteczce. O wydajności trudno mi się wypowiedzieć, używam zbyt któtko.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niepełne dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[875146].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie najgorszy lip tint

Może od razu przejdę do wymienienia plusów i minusów. Mam dwa odcienie.

Plusy:
+ ładne kolory
+ precyzyjny flamaster
+ ładne opakowanie

Minusy:
- trwałość, a raczej jej brak
- wysusza
- nierówno barwi
- po kilku miesiącu używania, z opakowania zeszły wszystkie nadruki, farba się kruszy, a jej kawałki zostają na rękach itp.
- flamaster szybko wycycha
- stosunek ceny do jakości

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[868812].usefull || 0 }}% pomocna.

Kosztowny zbiór wad

Oszczędzę sobie opisu mojego rozczarowania, skupię się na cechach, a raczej wadach tego produktu - bo tych jest znaaaaacznie wiecej niż zalet :)

Jestem maniakiem, jeśli chodzi o szminki, błyszczyki i produkty do makijażu ust. Wiele wypróbowałam i naprawdę nie polecam tego pisaka.

+ ładne, intensywne kolory

+ przyjemny smak i zapach

+ precyzyjna aplikacja, możliwość modelowania konturu ust

i na tym zalety się kończą...

- Zostawia ślady na szklankach, sztućcach, twarzy ukochanego - dosłownie wszędzie

- Produkt jest skrajnie nietrwały! Sciera się, i to szybko, a do tego strasznie nierównomiernie. Po godzinie mamy widoczny tylko ciemny obrys ust, co przywodzi na myśl obciachowy makijaż prezenterek telewizyjnych PRLu i pań bufetowych. Na środku warg nie ma już nic, a wokół ust czerwieni się nieestetyczny obrys przypominający konturówkę

- Jeśli nie trafimy na promocję, jest cholernie drogi, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwage stosunek jakości do ceny. Podobny, ale dużo lepszy, bo niebrudzący produkt od MAYBELLINE (10h lip tint) jest o niebo lepszy, a tańszy

- Flamaster traci intensywność, zapycha się

- Aby dokonać poprawek w ciągu dnia, potrzebne jest lusterko i spooooro cierpliwości

- Kosmetyk dobry tylko do zdjęć. Popatrz, ale nie jedz, nie pij, nie dotykaj! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[835755].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Pisak tak jak zapewnia producent naprawdę trwały i wytrzymujący bardzo wiele od pocałunków do wody, napoów i jedzenia (zmywa się tylko przy tłustszych potrawach), dobrze nałożony wytrzymuje cały dzień. Plusem jest też to, że bardzo łatwo się go nakłada i daje przy naturalnym odceiniu bardzo naturalny efekt bez żadnego błysku. No i zależnie od odcienia nadaje się na każdą okazję. Ja używam tzrech odcieni - 03, 04 i 06.
Odcień 04 jest najbardziej naturalny, do tego stopnia, że kilka razy słyszałam pytanie czy mam naturalnie takie czerwone usta czy jednak je maluję :)
Odcień 03 jest lekko różowy, w odcieniu fuksji, więc widać,że usta są pomalowane, jednak ciągle wygląda bardzo naturalni i nadaje się do codziennego makijażu, fajnie ożywiając twarz.
Odcień 06 wg mnie głównie na wieczorne wyjścia, ma podobną barwę do 03 ale dużo mocniejszą, bardziej intensywną i rzucającą się w oczy.
Ogólnie pomadki nadają dosyć mocny kolor, szczególnie na początku uzywanie, z czasem coraz trudniej jest nałożyć intensywną warstwę i kolor jest raczej naturalny. No i ponieważ podkreślają naturalny kształt ust raczej nie będą pasować dziewczynom z małymi ustami, bo tylko to podkreślą.
Za swoją cenę (30 zł w Hebe) nie wyobrażam sobie niczego lepszego, a byłabym w stanie zapłacić za nią dużo więcej.

Ilość zużytych opakowań: około 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[792100].usefull || 0 }}% pomocna.