Avon, Skin So Soft, Soft & Smooth Hair Removal Cream for Bikini Line (Krem do depilacji okolic bikini do skóry wrażliwej)

Super delikatna formuła bezboleśnie usuwa włoski z okolic bikini w 2,5 min. Kompleks wygładzający wzbogacony ekstraktami łagodzącego aloesu i nawilżającego olejku z jojoby zapewnia skórze ukojenie i aksamitną gładkość. Do produktu dołączona jest szpatułka.

Cena: 14,90zł / 100ml

Godny polecenia

Bardzo dobry produkt. Nawet nie myślałam, ze tak się sprawdzi. Ma konsystencję bitej śmietany. Czas działania 2- 8 minut. Ja trzymam 6 minut. W moim przypadku działa bez zarzutu.Skutecznie usuwa włosy, nie podrażnia , nie uczula, nie ściąga. Skórę nawilża, wygładza, zapobiega szybkiemu odrastaniu . Nie jest drogi. Ja kupiłam za 13 pln. Zamkniety w wgodnej tubce z ze szatułką do kompletu.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

Bardzo dobry

Krem rzeczywiście działa, depiluje większość włosków i to w krótkim czasie, nie jest drogi i jest wydajny.

Pół gwiazdki odjęłam za zapach. Jest okropny i drażniący.

Super

Krem jest najlepszym jakiego używałam. Trzymam go około 3 minut i super sobie radzi z moimi włoskami. Dodam, że używam go tylko do okolic bikini, gdyż jest dosyć mało wydajny i szkoda mi go na resztę ciała.
Cena nie jest wygórowana, ale jakby była ciut niższa to było by super. Zapach według mnie jest nieprzyjemny.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: trzy

depilacja brwi

Mój faworyt

+ szybko usuwa włoski
+ nawilża skórę
+ włoski długo nie odrastają
+ nie podrażnia!!!
+ ma przyjemny zapach
+ dobra konststencja
+ niezła cena

- mało wydajny
- średnio podoba mi się opakowanie, do tego ciężko wydobyć resztki produktu

Pomimo średniej wydajności i opakowania jak dla mnie produkt numer 1 do depilacji okolic bikini. O wiele bardziej sprawdził się u mnie niż Veet. Gorąco polecam :)
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Moge polecic

Uzywam juz tego kremu od jakiegoś czasu, sprawuje się całkiem dobrze, łatwo usuwa wszytskie włsoki nie tylko z bikini, nie podrażnia skóry, nawet nie śmierdzi tak bardzo jak podobne produkty, kiedys nawet chłopakowi wydepilowałm nim plecy i do tej pory pyta mnie o ten krem. Mogły byc troche większy ale do przeżycia. Napewno jest lepswzy od kremów firmowych z Rossmana i Veet,i cenowo w promocji też dobrze wychodzi

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Jeden z lepszych

Bardzo dobry produkt spełniający swoje zadanie. Zawsze miałam pewne obawy co do kremów do depilacji gdyż wydawało mi się, że są one po prostu nie skuteczne... A tu jednak miłe zaskoczenie! Krem ten usuwa większość (jak nie wszystkie) niechciane włoski. I może nie są to 2,5 minuty tak jak obiecuję producent tylko około 5/8 ale tak czy siak krem jest skuteczny! I do tego nie podrażnia, a włoski nie wrastają w skórę. Tak więc polecam go w stu procentach.
Jedyny minus to zapach kremu no ale tak to już mają produkty tego typu.

Używam tego produktu od: jakiegoś roku
Ilość zużytych opakowań: straciłam rachubę

Najlepszy, jaki miałam

Do okolic bikini wolę używać kremów, gdyż maszynki mnie zawsze podrażniają i nie są zbyt skuteczne. Krem działa najlepiej ze wszystkich tych, których korzystałam. Co prawda 2,5 minuty można sobie między bajki włożyć, jednak trzymany do 10 minut usuwa 95% włosków - jest to naprawdę ewenement w moim przypadku, zwykle muszę trzymać te kremy ok. 15 minut.

Jest to mocny, krem mocniejszy niż te, które dotąd miałam. Za pierwszym razem jak go zastosowałam, podrażnił mi mocno skórę, obyło się jednak bez reakcji alergicznej. Obecnie, zauważyłam, że skóra w parę godzin po użyciu jest podrażniona, a potem jest ok. Nie uczula mnie, co jest naprawdę dużym plusem.

Ma okropny zapach, wyczuwalny nawet w parę godzin po zabiegu. Wydajność w porządku - ja zwykle zamawiam kilka jak są w promocji.

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu ze względu na skuteczność i brak reakcji alergicznej. Jest to stały element mojej kosmetyczki.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy

Bez rewelacji

Mam bardzo wrażliwą skórę i sądziłam , że będzie dla mnie odpowiedni. Niestety troszkę się rozczarowałam. Po pierwsze : nie odpowiada mi zapach, krem po prostu śmierdzi. Po drugie : podczas pierwszej depilacji dostałam lekkiego uczulenia. Pojawiły się czerwone plamy i swędzenie. Po trzecie : według zaleceń producenta, jeżeli włoski nie usuną się po 2,5 minucie, trzeba poczekać jeszcze chwilę, ale tak, aby łączny czas nie przekroczył 10 minut. Czekałam więc odpowiednio długo, ale włoski nie rozpuściły się całkowicie. Usunęły się tylko włoski cieńsze i rzadsze. Jedynym plusem jest to, że skóra (tam gdzie włoski zniknęły) jest miękka i nawilżona. Podsumowując : produkt nie dla mnie, ale każda z nas ma inną skórę, więc warto wypróbować na sobie. ;)

Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Bardzo dobry

Krem dostalam jako gratis do zakupow w avonie i jestem bardzo zadowolona. Zdziwilo mnie ze tak szybko usuwa wloski i jest bardzo delikatny dla skory.

Minusy:
-brzydki zapach

Plusy:
+szybko usuwa wloski
+nie podraznia

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Najlepszy!

Mam ten krem w starszej wersji (teraz w katalogu jest w nowym opakowaniu) i naprawdę nic mu nie mogę zarzucić. Zapach charakterystyczny dla tego typu kremów jest bardzo delikatny, wyczuwalny tylko z bliska. Krem bardzo szybko działa, trzymam go na skórze ok. 3-4 minut, po czym odsuwam dołączoną szpatułką i wszystkie włoski odchodzą bez problemu. Nie podrażnia i nie uczula, efekt gładkości długo się utrzymuje. Dałam za niego 9 zł (z oferty netto), więc finansowo też się opłaca. Polecam z czystym sumieniem!

Używam tego produktu od: tygodnia

Śmierdziel

Wiem, kremy do depilacji nie pachną dobrze ale to już jest przesada. Zapach jest nie do opisania, to trzeba powąchać.Ja naprawde jestem w stanie wiele zapachów znieść ale nie ten. Gdyby on jeszcze był dobry w usuwaniu włosków. Produkt pozostawiam na skórze ok 3 - 4 min. Po czym usuwam go dołączoną do kremu łopatką. Krem nie usuwa wszystkich dokładnie, muszę dodatkowo kłaść drugą partię. Ma plus za to że mnie nie uczulił, co wiele razy się zdarzało w przypadku innych sposób depilacji, dlatego zastanowię się nad jego ponownym zakupem.

Używam tego produktu od: tydzień

smród jak zgniłe jajko!!

coś strasznego!!!!!!!!!!myślałam, że kosmetyk jest już przeterminoway dlatego tak śmierdział,ale nie! jeszcze 2 lata przydatności! jak chciałam go nałożyć wydobył się taki smród, że przez godzine nie mogłam się go wyzbyć z łazienki pomimo stosowania wszystkich peerfum jakie miałam w domu! cos starsznego! pomijając również fakt, że nic nie robił kiedy go jeszcze wcześniej używałam żadnych wlosków nie usuwał ewentualnie troszkę tragedia NIE POLECAM!