Słoneczna ochrona, Dwufazowy ochronny spray-mgła do włosów

Słoneczna ochrona, Dwufazowy ochronny spray-mgła do włosów

Innowacyjny dwufazowy spray-mgła został specjalnie opracowany by zapewnić włosom ochronę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych, wiatru i morskiej wody. Preparat zawiera filtry UV i w połączeniu z roślinnymi proteinami, ekstraktem ze słonecznika oraz prowitaminą B5, kompleksowo chroni i odżywia włosy, przeciwdziałając uszkodzeniom ich struktury i zapobiegając wysuszeniu. Pokrywa włosy delikatnym filmem ochronnym. Nie przetłuszcza włosów. Włosy na słońcu pozostaną lśniące, miękkie i elastyczne.

Cena: 11 zł / 50 ml

letni niezbędnik

Latem moje wlosy zawsze stawaly sie matowe, suche i zniszczone...
Na szczescie kiedys w gazecie wypatrzymlam ten produkt i przed wyjazdem nad morze zakupilam buteleczkę tego kosmetyku.
Działał. Kiedy go używałam nic złego się z moimi włosami nie działo... mimo słonej wody i promieni słonecznych.
Na dodatek produkt ten ladnie pachnie i jest latwy w uzyciu- w kazdej chwili mozna spsikac nim wlosy :). Male opakowanie az sie prosi aby nosic je ze soba :)

Spray wedruje na moja liste zakupow o ktore bede musiala sie zatroszczyc przed nadejsciem lata :D

to jest to

rany ile ja czekałam na taki kosmetyk. Moje włosy od słońca robią się bardzo suche teraz nie mam już tego problemu. Niestety nie jest tak łatwo go znależć w sklepach

przyjemny

Coś co moje włosy lubią ;)Nie dość że zapewnia ochronę przeciwsłoneczną dla włosów (cos dla maniaczek filtrów ;) ) to nie pozwala wysychać końcówkom (a przynajmniej wysuszają sie w o wiele mniejszym stopniu niż bez ochrony), co przy moich delikatnych wlosach jest dużym atutem. Ogólnie - zdaje się odżywiać włosy - są miękkie i ładnie błyszczą, a przy tym wcale nie są posklejane czy obciążone. Dodatkowo bardzo podoba mi się estetyczne opakowanie z grubego szkła, które, co najważniejsze, ma świetny atomizer (jak skończy mi się ten spray to buteleczkę z atomizerem na pewno wykorzystam do innych celów ;) tym bardziej ze jest bardzo poręczna :) )Wadą jest wymieniona juz przez poprzedniczkę mała wydajność, dodam od siebie także nieekonomiczność opakowania. Z drugiej strony - przy takich malych gabarytach spokojnie zmiesci sie do każdej torby (także podróżnej ;) )ogólnie - jestem zadowolona :)

Manicure - velvet nails

świetny

Dobrze się miesza i nie rozdziela się zaraz po wymieszaniu, co ułatwia aplikację. Rozpyla się drobniutką mgiełką, która obejmuje całą głowę. Ślicznie pachnie. Mimo zawartości oleistej warstwy nie obciąża włosów, nie skleja ich, a sprawia, że są pełne blasku i życia. Dobrze chroni, włosy po pobycie na słońcu nie są tak wysuszone i zniszczone, jak bez niego. Niestety, mało wydajny.