Słoneczna ochrona, Kremowa maseczka regenerująca

Słoneczna ochrona, Kremowa maseczka regenerująca

Głęboko regenerującą włosy maseczkę opracowano specjalnie, aby odżywić i odbudować włókno włosa po słonecznych kąpielach. Bogata formuła kremowej maseczki nawilża i ochrania włosy przesuszone słońcem, wiatrem i morska wodą, dzięki współdziałaniu takich składników, jak proteiny migdałowe, kompleks witaminowy, ekstrakt ze słonecznika i filtr UV. Po zastosowaniu włosy stają się jedwabiście miękkie, bardziej sprężyste i błyszczące.

Cena: 9zł/ 200ml

nie dla mnie

Maseczka jest tania, wydajna ( nie mogę jej zmęczyć!), ma łądne opakowanie, z którego ciężko ją wydobyć. Podoba mi sie zapach i kremowa konsystencja. Być może regeneruje włosy - ja jej używam bardzo nieregularnie, więc o tym się nie przekonam. Natomiast wiem, że moje włosy( długie, farbowane, miękkie ) obciąża w sposób straszliwy! Myję je zwykle co drugi dzień, a przy tej masce - musiałabym codziennie :(. Właściwie strączki pojawiają się parę godzin po wysuszeniu włosów, zatem cały czas wyglądałyby niechlujnie...Cóż, reszta maseczki wyląduje w koszu.

beznadziejna

Koszmarek, normalnie mam blyszczące wlosy, podobno ładne, a po tej maseczce zrobiły sie po prostu beznadziejne, matowe, zauważyłam efekt "szopa na głowie" :D. Poza tym śmierdzi i trzeba ją strasznie długo spłukiwać. Podobno regeneruje, ale napewno nie moje włosy. Jakość adekwatna do ceny. Gorąco nie polecam

Świetna

Kupiłam tą maske poniewaz już używałam innych produktów z tej linii. Dla mnie świetna, wlosy sa mięciutkie, świecące i ślicznie sie układają.A przy tym zapbezpiecza przed wysuszeniem i tworzy barierę przed słoncem.
Mimo ze jest po sezonie nie dałam rady jej zużyc. Jest wydajna. Zapach też mi odpowiada.

Manicure - odwrócony french

niefajna

Jedyne co da się zauważyć po zastosowaniu tej maseczki to gładkie włosy. Dalej sama minusy :
- okropnie śmierdzi, co uniemożliwia dłuższe trzymanie jej na włosach :(
- nie regeneruje włosów, nie nawilża, nie pielęgnuje
- konsystencja ciut za gęsta, mam wrażenie że obciąża włosy i nasila wydzielanie sebum
Pozatym jest dosyć wydajna i tania, ale to nie zmienia mojej oceny.

eeee

RJakoś nie widzę różnicy w działaniu pomiędzy tą maseczką a zwykłym balsamem, a przecież powinna być. Owszem, włosy dobrze sie rozczesują, może są odrobinę bardziej miękkie niż zazwyczaj, ale różnica jest naprawdę minimalna, o większej regeneracji można zapomnieć. Trzymanie kosmetyku dłużej na głowie nie zwiększa skuteczności, jak niekiedy w przypadku innych preparatów.

slabe dzialanie

Uzywalam zeszlego lata, i patrzac na zdjecia widze, ze mialam niezle siano na glowie :D. Nie jest to wina tej maski oczywiscie, tylko kilku srednio udanych eksperymentow z farbowaniem. Tak wiec, dla zniszczonych wlosow nie polecam. Slabo nawilza, nie odzywia. Ale za to nie obciaza :), co dla niektorych moze byc zaleta. Ja jednak siegnielam po mocniejsze maski.

przyjemna

Lekka, nie za tłusta, ładnie pachnie. Dobrze się rozprowadza i nie spływa. Dobrze się spłukuje. Rzeczywiście szybko działa. Włosy są nawilżone, gładkie, wzmocnione, a przy tym nie obciąża. Dla naprawdę suchych włosów może być niewystarczająca, ale dla tylko wymęczonych słońcem jest świetna. Poprawia skręt włosów, sprawia, że ślicznie się falują. Zapach długo się utrzymuje. Mam zastrzeżenie tylko co do opakowania, pod koniec trudno coś wydobyć. Wydajna.

nic ciekawego

Zapach całkiem przyjemny. A maseczka całkiem zwykła; po jej zastosowaniu włosy lepiej dały się rozczesać niż po użyciu samego szamponu. Ale żadnych rewelacyjnych efektów nie zauważyłam. Trzeba ją dobrze wypłukać, co trwa trochę czasu.Tania. Na razie ponownie jej nie kupię...