Special 3, Peeling do ciała masujący

Special 3, Peeling do ciała masujący

Preparat wygładzający i przygotwujący skórę do dalszej pielęgnacji kosmetycznej. Jego gruboziarnista struktura stanowi idealny masaż dla skóry dotkniętej lub zagrożoenj cellulitem. Zawiera wyciąg z owoców kawy zielonej, wspomagajacy proces wyszczuplania. Działa wyjątkowo szybko i skutecznie, gdyż drobinkom ścierającym naskórek pomagają kwasy owocowe. Peeling złuszcza zrogowaciały naskórek, ułatwia wnikanie składników pielęgnacyjnych, wygładza skórę i poprawia w niej krążenie. Dostępny w słoiczku z ciemnozieloną nakrętką.

Cena: 17 zł / 200 ml

Inne zastosowanie

Kupiłam go bardzo dawno temu. Nie odpowiadal mi i porzucilam go na rzecz Erisa. Jednak nie dawno przypadkiem powrócił do łask. Któregoś dnia miałam wyjść na ważną imprezę a na zaniedbanej twarzy miałam łuszczącą się skorupę. Tradycyjnie rzuciłam się na piling do twarzy Avene, ale okazało się że właśnie się skończył. Zdesperowana wygrzebałam śmierdzący piling Kolastyny, użyłam i... o cudo ty moje!!! Mam wrażliwą cerę, a on nie dosć że nie podrażnił to jeszcze załagodzil cerę i wypędzil wszystkie zaskórniaki. Do dzisiaj nie wiem jakim cudem tak się dzieje. Ogólnie do ciała jest za delikatny (za małe drobinki) a do twarzy idealny.

drapie

ten piling bardzo mnie rozczarował. kupiłam go ponieważ jestem zachwycona serum na cellulit z tej serii, a piling na oko wydawał się podobny do mijego ukochanego Yves Rocher. A tu klapa. jakim cudem dwa kosmetyki o tej samej konsystencji, w takim samym pakowaniu moga być tak różne?? ten kosmetyk jest niewydajny, drobinki są zbyt ostre, a mimo to skóra nie jest gładka, tylko jakby " ciągnąca". zapach mi odpowiada, ponieważ serum tez tak pachnie.
NIE KUPUJCIE TEGO

kiepski

Podchodzilam do niego dwa razy, ale trzeciego juz na pewno nie bedzie. Zapach dla mnie do zaakceptowania, skutecznosc - srednia, no i to opakowanie... okropnie nieporeczne. Tani, ale tez bardzo szybko sie zuzywa. Nie polecam.

Cellulit składniki

nie!

Zakupiłam, zachęcona opisem i niestety zawiodłam się. Niewygodne opakowanie, szczególnie do stosowania pod prysznicem, fatalny zapach, którego niestety nie da się znieść, żadnego efektu oraz zupełna niewydajność.

Byłby lepszy, gdyby...

Bardzo fajny peeling o bardzo oryginalnym zapachu, oczywiście w zależności od gustu.Jest gęsty,ale nie do przesady, ziarenka są średniej wielkości, dobrze ścierają i masują skórę.Kolor(śliczna zieleń) i zapach wpływają na mnie bardzo kojąco.Jedynym mankamentem jest mała wydajność w stosunku do ceny (ok.20zł).

masażyk

Gęsty, niestety, niezbyt ładnie pachnie, ale da się znieść. Dobrze się rozprowadza. Drobinki są małe, ale ostre i jest ich dużo, dobrze masują, można uzyskać efekt łagodniejszy, lub dla zwolenniczek porządnego zdzierania skóry, jak ja, mocniejszy, wystarczy mocniej trzeć. Dobrze ściera i złuszcza, skóra jest po nim naprawdę wygładzona, chce pić i chłonie balsam. Wszystko pięknie, ale jest bardzo niewydajny i za to jedna * mniej, bo gdyby nie to, to spokojnie zasłużyłby na 4*.