Lemon & Oil, Żel pod prysznic z perełkami olejku o zapachu trawy cytrynowej

Lemon & Oil, Żel pod prysznic z perełkami olejku o zapachu trawy cytrynowej

Odkryj unikalne połączenie świeżości i zaawansowanej pielęgnacji pod prysznicem. Pobudź swoje zmysły dzięki orzeźwiającemu zapachowi trawy cytrynowej, podczas gdy jedwabisty, orzeźwiający żel z rozpieszczającymi perełkami olejku otuli Cię miękką, pielęgnującą pianą, zapewniając wyjątkowe uczucie świeżej i zadbanej skóry.
Unikalna formuła Hydra IQ sprawia, że dzięki nowym sieciom akwaporyn - białek stymulujących powstawanie nowych kanalików dystrybuujących wodę w skórze, jest ona optymalnie nawilżona nawet w głębokich warstwach naskórka. pH odpowiednie dla skóry, produkt przebadany dermatologicznie.

Zdecydowanie na lato

Lubię ten żel kupować latem, ponieważ ma bardzo swierzy i cystrusowy zapach. Żel dobrze nawilża i odświeża, oraz bardzo pobudza do działania. Zapach jest wyczuwalny na ciele nawet przez cały dzień.

Kupuje latem

Żel świetnie sprawdza się podczas upałów.Dobrze myje,nie wysusza skóry i pięknie pachnie.Świeżo,cytrusowo,pobudzająco.Dobry na poranny prysznic zeby sie dobudzic.

Bardzo dobry!

Bardzo jestem z niego zadowolona. Ma odświeżający zapach, który cudownie rozbudza. Ma w sobie malutkie "kuleczki", które można zgnieść palcami :) Ma bardzo ciekawą oleisto-żelową konsystencję. Dobrze się pieni i świetnie pachnie. Skóra po nim jest gładka i delikatna. Ja z pewnością kupię go jeszcze nie jeden raz :)

fakty i mity depilacja

świetnie orzeźwia!

Produkt ma intensywny, cytrusowy zapach. Świetnie wyczuwalna woń trawy cytrynowej pobudzi z rana każdego śpiocha. Drobinki w barwie złota, które na pierwszy rzut oka wydawały mi się kuleczkami peelingującymi, to nawilżacz w postaci olejku. Bardzo dobrze się pieni, więc wystarczy na długo.

Wydajny i bardzo orzeźwiający

Te żele Nivea z perełkami olejku bardzo fajnie nawilzaja skórę i są wydajne. Zapach trawy cytrynowej działa na mnie orzezwiajaco i dobrze go czuć. Żel jest idealny na lato i pozostawia skórę czystą i przyjemnie rzeska.

ten zapach!!!

jak coś ma w nazwie 'lemon' i w dodatku jest żelem, to musze to mieć. Zapach jest przepiękny. Taki cytrusowy, orzeźwiający, pachnie faktycznie jak trawa cytrynowa... pięknie!!! Do tego ma gęstą konsystencje. Fajnie się pieni. Nie uczula.
ZALETY:
-ZAPACH!!!
-orzeźwia
-nie uczula
-wydajny
-pieni się
-cudnie myje
-zapach długo zostaje po wytarciu
-proste, schludne opakowanie
WADY:
-nie znalazłam

Niestety, ostatnio zabrakło płynu do prania, nikomu nie chciało się iść do sklepu, no i mama cały mój żel wlała do pralki, no ale cóż... kupie sobie następny.

totalne orzeźwienie

Uwielbiam ten żel po prysznic.
-> ma cudowny, przyjemny cytrusowy zapach
-> odświeża skórę
-> po kąpieli skóra delikatnie pachnie
-> dobrze się pieni i jest dość gęsty, dzięki czemu jest wydajny
-> nie uczula
-> nie podrażnia
-> pozostawia skórę gładką
-> bardzo często można go kupić w promocji
-> bardzo łatwo dostępny
-> ma praktyczne opakowanie, które jest wygodne w użyciu
Jednak może delikatnie przesuszać skórę, ale od czego są oliwki i balsamy? :)

Gorąco polecam, jeśli poszukujecie czegoś co ma przyjemny zapach, jest orzeźwiające i wydajne. Ten żel zaspokoić najbardziej wygórowane oczekiwania :)
Jestem zdecydowanie na tak.

Zapach na lato :)

Cytrusowe zapachy zawsze beda mi sie kojarzyły z latem i słońcem :) żel posiada drobinki, które podczas masowania w skore ulegają rozpuszczeniu. Przyjemna, żelowa konsystencja, dobrze sie pieni. Nie kosztuje wiecej niz 7-8zl. Polecam :)

odświeżający

Zele z tej serii są naprawdę bardzo dobre. Aktualnie używam tego- Pięknie pachnie cytrusowo, odświeża i dobrze oczyszcza. Mimo niedużej pojemności jest bardzo wydajny. Zawiera małe mikrogranulki w których zawarty jest olejek pielęgnujący- coś wspaniałego! Lekko masują po czym uwalniają olejek który sprawia że skóra jest dogłębnie nawilżona i nie trzeba stosować balsamów po kąpieli.
Najbardziej z tej seri chyba przypadł mi jednak do gustu water lily- ma obłędnie cudowny zapach kwiatów.

Bardzo przyjemny :-)

Cała seria Nivei ...&oil przypadła mi do gustu :-)

Zapach bardzo przyjemny, rześki. Estetyczne opakowanie. Konsystencja dosyć gęsta, żel bardzo dobrze myje jednocześnie nawilżając. Jako bonus - zdarzyło mi się zmywać nim makijaż pod prysznicem - bez problemu i większego pocierania schodził.
Polecam!

Nie polubiliśmy się.

Żel, który nijak nie przypadł mi do gustu.

+ Opakowanie.
+ Cena.
+ Dostęność.
+ Wydajność.
+ Konsystencja która dobrze się pieni.

- Ziołowo-cytrusowy zapach.
- Strasznie wysusza skórę.

Nie kupię ponownie ze względu na brak wartości pielęgnacyjnych.

Swietnie nawilża

Żel doskonale oczyszcza skórę i zarazem ją nawilża. Zapach jest odświeżający i utrzymuje się na skórze przez kilka godzin. Drobinki olejku rozprowadzają się po skórze z łatwością.