Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Lemon & Oil, Żel pod prysznic z perełkami olejku o zapachu trawy cytrynowej

Lemon & Oil, Żel pod prysznic z perełkami olejku o zapachu trawy cytrynowej

Cena już od 8,04 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odkryj unikalne połączenie świeżości i zaawansowanej pielęgnacji pod prysznicem. Pobudź swoje zmysły dzięki orzeźwiającemu zapachowi trawy cytrynowej, podczas gdy jedwabisty, orzeźwiający żel z rozpieszczającymi perełkami olejku otuli Cię miękką, pielęgnującą pianą, zapewniając wyjątkowe uczucie świeżej i zadbanej skóry.
Unikalna formuła Hydra IQ sprawia, że dzięki nowym sieciom akwaporyn - białek stymulujących powstawanie nowych kanalików dystrybuujących wodę w skórze, jest ona optymalnie nawilżona nawet w głębokich warstwach naskórka. pH odpowiednie dla skóry, produkt przebadany dermatologicznie.

Zapach na lato :)

Cytrusowe zapachy zawsze beda mi sie kojarzyły z latem i słońcem :) żel posiada drobinki, które podczas masowania w skore ulegają rozpuszczeniu. Przyjemna, żelowa konsystencja, dobrze sie pieni. Nie kosztuje wiecej niz 7-8zl. Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1463277].usefull || 0 }}% pomocna.

odświeżający

Zele z tej serii są naprawdę bardzo dobre. Aktualnie używam tego- Pięknie pachnie cytrusowo, odświeża i dobrze oczyszcza. Mimo niedużej pojemności jest bardzo wydajny. Zawiera małe mikrogranulki w których zawarty jest olejek pielęgnujący- coś wspaniałego! Lekko masują po czym uwalniają olejek który sprawia że skóra jest dogłębnie nawilżona i nie trzeba stosować balsamów po kąpieli.
Najbardziej z tej seri chyba przypadł mi jednak do gustu water lily- ma obłędnie cudowny zapach kwiatów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1461197].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyjemny :-)

Cała seria Nivei ...&oil przypadła mi do gustu :-)

Zapach bardzo przyjemny, rześki. Estetyczne opakowanie. Konsystencja dosyć gęsta, żel bardzo dobrze myje jednocześnie nawilżając. Jako bonus - zdarzyło mi się zmywać nim makijaż pod prysznicem - bez problemu i większego pocierania schodził.
Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1453362].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Nie polubiliśmy się.

Żel, który nijak nie przypadł mi do gustu.

+ Opakowanie.
+ Cena.
+ Dostęność.
+ Wydajność.
+ Konsystencja która dobrze się pieni.

- Ziołowo-cytrusowy zapach.
- Strasznie wysusza skórę.

Nie kupię ponownie ze względu na brak wartości pielęgnacyjnych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1427891].usefull || 0 }}% pomocna.

Swietnie nawilża

Żel doskonale oczyszcza skórę i zarazem ją nawilża. Zapach jest odświeżający i utrzymuje się na skórze przez kilka godzin. Drobinki olejku rozprowadzają się po skórze z łatwością.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1423136].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny zapach.

Jeden z moich ulubionych żeli pod prysznic.

Plusy:
+ Zapach, bardzo świeży i energetyzujący.
+ Konsystencja, dobrze się pieni.
+ Nie wysusza i nie podrażnia skóry.
+ Jest wydajny.
+ Przyjemna dla oka butelka.
+ Cena podczas promocji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1368606].usefull || 0 }}% pomocna.

Letni

Żel ma przyjemny i świeży zapach..

Skóra jest dobrze oczyszczona ale nie wysuszona.

Wydajność średnia (żelowa konsystencja jest zawsze mniej wydajna).

Opakowanie no cóż - rzeczywiście się wyślizguje z dłoni ale za to ładne i porządne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1362921].usefull || 0 }}% pomocna.

Orzeźwiający żel dodający energii

Zalety:
- ma bardzo świeży, energetyzujący zapach
- idealny do szybkiego odświeżenia organizmu, super dla osób uprawiających sport
- dobrze się pieni jest gęsty i wydajny
- wygładza skórę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1335276].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny zapach

Żel na prawdę wspaniale pachnie, tak orzeźwiająco i cytrusowo. Normalnie rozkosz dla nosa i zmysłów. Niestety to główna zaleta żelu. Jest on żelowy, ale niesamowicie gęsty, przez co trzeba go rozcieńczyć wodą bo źle się rozprowadza. Wydajność też kiepska. Żel też wysusza troche skórę a te całe drobinki tylko wkurzają. Słabo się pieni. Jest troche drogi i dostępny tylko w małych opakowaniach. Gdyby tylko był troche rzadszy, bardziej się pienił i był dostępny w opakowaniach 500 ml to zostałby moim ideałem. Chociaż bardziej podoba mi się zapach tego różowego i niebieskiego żelu z tej serii, ale ten też jest super. Daję aż 5 gwiazdek dla samej pięknej woni.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1331441].usefull || 0 }}% pomocna.

Numer jeden, orzeźwienie

Jak w tytule, orzeźwienie. Momentalnie uderza cudowny zapach. Drobinki potrafią rozruszać krążenie krwi. Po umyciu rano ciężko siąść i nic nie robić. Butelka jest wygodna w użyciu a sam produkt dość wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1329761].usefull || 0 }}% pomocna.