Growing Lashes, Stimulator Mascara (Maskara pogrubiająca i stymulująca wzrost rzęs)

Growing Lashes, Stimulator Mascara

Maskara o gęstej i niewielkiej silikonowej szczoteczce pogrubiająca rzęsy. Dzięki składnikom pielęgnacyjnym ma za zadanie dodatkowo wzmacniać rzęsy i stymulować ich wzrost.

Szczoteczka
silikonowa

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 8

fajny

+bardzo ładnie wydłuża i rozdziela rzęsy
+mała szczoteczka, niskie prawdopodobienstwo ubrudzenia się
+nie osypuje się w ciągu dnia
-nie pogrubia rzęs

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234283].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Mój hit!

Widziałam sporo dobrych recenzji na temat tego tuszu, troszkę w to nie wierzyłam i postanowiłam go wypróbować. Było warto!

Plusy:
+ bardzo ładny odcień czerni
+ nie skleja rzęs, bardzo ładnie je rozdziela
+ jest bardzo trwały, nie kruszy się ani nie obsypuje
+ rzeczywiście pogrubia rzęsy
+ mega tani

Minusy:
- jest mało wydajny

Co do stymulacji wzrostu rzęs - ciężko powiedzieć czy rzeczywiście ma takie właściwości, jak dotychczas nie zauważyłam zmian w długości moich rzęs, ale są naturalnie całkiem długie, więc nie widzę w tym problemu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219641].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 41

Tani i dobry

Jestem maniaczką tuszy, kiedy będąc w rosmanie zauważyłam go w promocji od razu włożyłam do koszyka. Ma fajną szczoteczkę która łatwo rozdziela rzęsy, pogrubia niesamowicie a na moich rzęsach widac jeszcze niezłe wydłużenie. Polecam jak najbardziej. Tani i dobry;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218021].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

Napisanych recenzji: 2

Świetny produkt

Kupiłam go na promocji -49% w Rossmannie, za śmieszne pieniądze. Zdecydowałam się właśnie na ten tusz, ponieważ bardzo spodobała mi się silikonowa szczoteczka, z króciutkimi "włoskami".
Nigdy nie wierzyłam w obietnice producentów, którzy pisali o stymulacji wzrostu rzęs, więc szybko o tym zapomniałam. Jednak po krótkim czasie, lekko się zdziwiłam!

PLUSY:
+ daje efekt wydłużonych rzęs
+ nie robi grud
+ nie nadaje efektu "wachlarza", ani "pajączka"
+ można bez problemu rozdzielić nim dolne rzęski
i UWAGA: po 2tyg. stosowania zauważyłam, że moje rzęsy są jakby mocniejsze i dłuższe - nie mam pojęcia jak to możliwe, ale na mnie tusz działa świetnie!

MINUSY (mi kompletnie nie przeszkadzają, są mało znaczące) :
- na samym początku jest zbyt lepki i troszkę skleja rzęsy (po 3-5 razach konsystencja jakby się poprawiła)
- wysycha w opakowaniu dość szybko
- lekko wykrusza się z dolnych rzęs
- końcówka szczoteczki jest płaska, więc dużo tuszu na niej zostaje - trzeba go wycierać o buteleczkę(najlepiej o chusteczkę, żeby w buteleczce nie tworzyły się grudki z zaschniętego przy zakrętce tuszu)

Polecam każdemu, kto chce kupić doskonały produkt, za kilka złotych i cieszyć się efektem naturalnie czarnych i długich rzęs!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217756].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Cudowny

Zdecydowanie najlepszy z tanich tuszów do rzęs, kocham kocham i kocham. Jedyny minus jest taki, że niekoniecznie stymuluje on wzrost rzęs, mimo informacji o takiej wlasciwosci na opakowaniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1212343].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Okropny

Plusów nie posiada, natomiast minusów mogłabym znajdować w nieskończoność.
- pomimo opisu, produkt wcale nie stymuluje wzrostu rzęs
- wzmacniać również nie wzmacnia
- skleja
- tworzy grudki
- kruszy się
- rzęsy po nim są sztywne i odnoszę wrażenie, jakby miały się zaraz złamać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1207958].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 56

Napisanych recenzji: 832

Rewelacja!

Doskonały tusz za śmieszne pieniądze.
+ Dostępność.
+ Cena.
+ Wydajność.
+ Piękne wydłużenie, pogrubienie rzęs
+ Dodatkowa pielęgnacja dająca się zauważyć.
+ Ładna czerń.
+ Nie obsypuje się,
+ Nie rozmazuje się nawet podczas płaczu.

Wad nie zauważam. Jeden z lepszych tuszy jaki do tej pory testowałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1205113].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Nie da mnie

Od dawna przy wyborze maskary kieruje się opiniami na Wizażu i tym, żeby była ona pogrubiająca. Po przeczytaniu wielu opinii postanowiłam ją kupić. Cena nie jest wysoka. Jakież było moje zaskoczenie kiedy zobaczyłam szczoteczkę, której tak na prawdę prawie nie ma. Ale to może kwestia gustu. Natomiast jeśli chodzi o działanie to nie robiła nic. Dawała tylko kolor, ale żeby do tego dojść to też trzeba było się namęczyć. Poszukajcie czegoś lepszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1204573].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Mój hit!

Skusiłam się na ten tusz juz bardzo dawno.Po pierwszym uzyciu nie bylam zadowolona ze wzgledu na to, ze trudno maluje sie nim rzesy. Po paru miesiacach znow do niego wrocilam i nie zamierzam sie rozstawać :)
PLUSY:
-wzrost rzes zauwazylam juz po 3 uzyciu
-tusz posiada bardzo małą szczoteczkę, wiec bedzie pasowal do kazdego oka
-nie osypuje sie
MINUSY:
-trudno sie nim maluje, czasami musze uzyc spiralki zeby rozdzielic sklejone rzesy
-nie rodziela rzes ani nie wydłuża jakos ekstremalnie, daje raczej bardzo "zwykly" wygląd, ale bardzo go lubię
Ogolnie tusz bardzo godny polecenia, bede go kupowała po kazdym skonczonym opakowaniu :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1204173].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Najlepszy

Dla mnie to najlepszy tusz ;) jego cena jest dodatkowym plusem ;) z droższych tuszy nie byłam tak zadowolona jak z tego ;) dla mnie idealny.
Jedynym minusem jest to, że wcale nie wydłuża rzęs, ale za tą cenę nawet się tego nie spodziewałam ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1200878].usefull || 0 }}% pomocna.