Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Growing Lashes, Stimulator Mascara (Maskara pogrubiająca i stymulująca wzrost rzęs)

Maskara o gęstej i niewielkiej silikonowej szczoteczce pogrubiająca rzęsy. Dzięki składnikom pielęgnacyjnym ma za zadanie dodatkowo wzmacniać rzęsy i stymulować ich wzrost.

Szczoteczka
silikonowa

Bardzo fajny, tani tusz.

Kupiłam na Rossmanowskiej promocji -49 razem z żółtym Lovely, tak bardzo zachwalanym. Wyszło mi wiec za ten rusz 5zl z groszami - cena po prostu śmieszna ;)
I o dziwo u mnie lepiej sprawdził sie ten niz zachwalany żółty z siostrzanej marki. Od początku zdecydowanie lepiej wydłużał, pieknie rozdzielał, tworzył efekt dosc długich, pięknych rozdzielonych rzes, czyli to na czym mi zalezy. Mam rzesy średniej długości, bardzo geste przez co nie kazdy tusz daje rade z rozdzieleniem, ten faktycznie ladnie sobie radził i rzesy były wydłużone, zwracały uwage otoczenia. Podkręcenie z zalotki ladnie utrzymywał, rzesy nie opadały w ciagu dnia. Zero sklejania, pajęczych nóżek i tego typu historii.
Mam wrażliwe, łzawiące oczy i nosze soczewki, ten tusz ich nie podraznil, nie kruszył sie, utrzymywał sie ladnie cały dzien, nie odbijał, nic złego nie robił. Wiec znow wypadł lepiej niz Curling Pump Up.
Żywotność jednak maja podobna - nie jest to tusz jakos bardzo wydajny. Wydaje mi sie jednak ze służył mi minimalnie dłużej niz tamten, jakies 1,5 miesiąca tak na oko, i niestety zgęstniał.
Jedyne do czego mogłabym sie na sile doczepić gdybym chciala to to, ze nie spełnia podstawowej obietnicy producenta ;) nijak sie ma do wzrostu rzes, nie wpływa ma to absolutnie, nie zauważyłam żadnej zmiany w ich kondycji. Ale na litość boska, to tylko tusz za 10zl. Takie obietnice to mozna miedzy tęczowe jednorożce włożyć :)
Ogolnie zrobił na mnie zdecydowanie lepsze wrazenie, dawał ładniejszy efekt wachlarzu długich, rozdzielonych, kruczoczarnych rzes. Bardzo dobrze tez sobie radził z rzęsami dolnymi.
Chetnie do niego powrócę, zwłaszcza za taka cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1510336].usefull || 0 }}% pomocna.

Tani tusz na co dzień

Jako tusz na co dzień sprawdza się świetnie. Szybko się go aplikuje i nie muszę się męczyć z wyczesywaniem rzęs, bo w ogóle ich nie skleja! Ładnie wydłuża i utrzymuje się do końca dnia bez kruszenia. Być może po czasie, gdy nieco wyschnie zacznie się kruszyć, ale cena jest tak niska, że można sobie pozwolić na nowe opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1504516].usefull || 0 }}% pomocna.

Tusz na krótką metę

+ cena
+ rzęsy są rozczesane, wydłużone – ogólnie ładny efekt
+ pasuje mi szczoteczka, łatwo się nią nakłada tusz
+ makijaż jest szybki, nie trzeba nałożyć Bóg wie ile warstw, żeby był efekt
– kruszy się, obsypuje – pod koniec dnia wygląda się jak panda
– nie polecam na lato ani na imprezy – tusz na pewno wyląduje pod oczami, i to bardzo szybko

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448736].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

Napewno nie wpływa na wzrost rzęs

Produkt na pewno nie stymuluje wzrostu rzęs.
Tusz po całym dniu zaczyna się osypywać z rzęs.
Jeżeli użyłabym tylko tego tuszu to na pewno pod koniec dnia nie miałabym na rzęsach nic.
Kusi ceną.. w chwili kryzysu zdecydowałam się na niego jednak znam lepsze tusze w tej cenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447621].usefull || 0 }}% pomocna.

Na pewno nie

Nic mnie nie wkurza jak kruszący się tusz. Ten niestety tym się charakteryzuje. Mimo wielu zachwytów niektórych użytkowniczek, na moich oczach dosłownie poi 30 minutach od nałożenia zaczyna się kruszyć oraz odbijać na górnej powiece. Poza tym szczoteczka jest bardzo twarda, jak przez przypadek dotknę do powieki, to ból jest niesamowity. Strasznie kluje. Co z tego, że rozdziela rzęsy i wyglądają na dłuższe skoro strasznie się osypuje. i psuje cały makijaż. Dla mnie ten kosmetyk to bubel niestety.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443896].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

- nie stymuluje wzrostu rzęs, a powiem szczerze liczyłam na choćby lekkie efekty

+cena
+trwałość
+ładne wydłużenie i pogrubienie rzęs
+"inna" mała szczoteczka, którą dobrze tuszuje się rzęsy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443836].usefull || 0 }}% pomocna.

Tani ulubieniec

Kupiona za około 7 zł na promocji -49%. Łup przypadkowy, a stał się ulubieńcem z niższej półki. Moje pierwsze wrażenie po jego otwarciu - co to za szczoteczka? On ma pogrubiać rzęsy? Jakie było moje zdziwienie, gdy produkt wylądował na moich rzęsach! Tusz naprawdę je pogrubił, a dodatkowo sprawił, że stały się one o wiele ciemniejsze. Ładnie je rozdziela, daje wspaniały efekt. Nie odciska się, po kilku godzinach lekko osypuje. Trzeba z nim szybko pracować, bo schnie na rzęsach błyskawicznie i później raczej trudno dołożyć kolejną warstwę. Czy przyśpiesza wzrost rzęs? Nie zauważyłam, ale rzęsy po nim nie wypadają więc jest to mało istotne. Jedynym minusem jest strasznie długa szczoteczka (a raczej patyk, który ją trzyma), często malując rzęsy przypadkiem dotykam nią policzka i cała się brudzę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1397306].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię

To jeden z najlepszych drogeryjnych i tanich tuszy. Kosztuje mniej niż 10 zł. Co prawda żeby go dostać robiłam kilka podchodów, bo często nie ma go w sklepach (taki rozchwytywany jest ). Ma małą, ale precyzyjną szczoteczkę, którą dobrze się maluje. Ma mieć jakieś działanie pielęgnacyjne i pobudzające wzrost, ale ja tego nke zauważyłam. Nie zasycha tak szybko po otwarciu, ani nie osypuje się. Jest trwały, ale nie daje aż tak spektakularnego efektu jak ten z Lovely. Mimo to lubię go i polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390951].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie świetny !

Tusz kupiłam na promocji w rossmannie zachęcona bardzo niską ceną. Nie spodziewałam się po nim za wiele a jednak się pomyliłam. Tusz jest świetny idealnie wydłuża i pogrubia rzęsty. Fajna silikonowa szczoteczka ładnie rozczesuje rzęsy i ich nie zlepia. Po za tym w takiej cenie to grzech nie spróbować :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1381211].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony

Używam tuszu koło 6 lat :) serio zdarzyło mi sie inny wypróbować ale zawsze do niego wracam bo nie znalazlam żadnego innego tuszu który lepiej pomalowałby mi rzęsy. Nie skleja ładnie rozczesuje rzęsy, wydłuża, delikatnie pogrubia. Po tylu latach nie zauważyłam porostu rzęs ale też nie zauważyłam żeby się jakoś pogorszyły. Ogolnie Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1315796].usefull || 0 }}% pomocna.