Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Growing Lashes, Stimulator Mascara (Maskara pogrubiająca i stymulująca wzrost rzęs)

Maskara o gęstej i niewielkiej silikonowej szczoteczce pogrubiająca rzęsy. Dzięki składnikom pielęgnacyjnym ma za zadanie dodatkowo wzmacniać rzęsy i stymulować ich wzrost.

Szczoteczka
silikonowa

Tusz na krótką metę

+ cena
+ rzęsy są rozczesane, wydłużone – ogólnie ładny efekt
+ pasuje mi szczoteczka, łatwo się nią nakłada tusz
+ makijaż jest szybki, nie trzeba nałożyć Bóg wie ile warstw, żeby był efekt
– kruszy się, obsypuje – pod koniec dnia wygląda się jak panda
– nie polecam na lato ani na imprezy – tusz na pewno wyląduje pod oczami, i to bardzo szybko

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448736].usefull || 0 }}% pomocna.

Napewno nie wpływa na wzrost rzęs

Produkt na pewno nie stymuluje wzrostu rzęs.
Tusz po całym dniu zaczyna się osypywać z rzęs.
Jeżeli użyłabym tylko tego tuszu to na pewno pod koniec dnia nie miałabym na rzęsach nic.
Kusi ceną.. w chwili kryzysu zdecydowałam się na niego jednak znam lepsze tusze w tej cenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447621].usefull || 0 }}% pomocna.

Na pewno nie

Nic mnie nie wkurza jak kruszący się tusz. Ten niestety tym się charakteryzuje. Mimo wielu zachwytów niektórych użytkowniczek, na moich oczach dosłownie poi 30 minutach od nałożenia zaczyna się kruszyć oraz odbijać na górnej powiece. Poza tym szczoteczka jest bardzo twarda, jak przez przypadek dotknę do powieki, to ból jest niesamowity. Strasznie kluje. Co z tego, że rozdziela rzęsy i wyglądają na dłuższe skoro strasznie się osypuje. i psuje cały makijaż. Dla mnie ten kosmetyk to bubel niestety.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443896].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

Fajny

- nie stymuluje wzrostu rzęs, a powiem szczerze liczyłam na choćby lekkie efekty

+cena
+trwałość
+ładne wydłużenie i pogrubienie rzęs
+"inna" mała szczoteczka, którą dobrze tuszuje się rzęsy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443836].usefull || 0 }}% pomocna.

Tani ulubieniec

Kupiona za około 7 zł na promocji -49%. Łup przypadkowy, a stał się ulubieńcem z niższej półki. Moje pierwsze wrażenie po jego otwarciu - co to za szczoteczka? On ma pogrubiać rzęsy? Jakie było moje zdziwienie, gdy produkt wylądował na moich rzęsach! Tusz naprawdę je pogrubił, a dodatkowo sprawił, że stały się one o wiele ciemniejsze. Ładnie je rozdziela, daje wspaniały efekt. Nie odciska się, po kilku godzinach lekko osypuje. Trzeba z nim szybko pracować, bo schnie na rzęsach błyskawicznie i później raczej trudno dołożyć kolejną warstwę. Czy przyśpiesza wzrost rzęs? Nie zauważyłam, ale rzęsy po nim nie wypadają więc jest to mało istotne. Jedynym minusem jest strasznie długa szczoteczka (a raczej patyk, który ją trzyma), często malując rzęsy przypadkiem dotykam nią policzka i cała się brudzę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1397306].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię

To jeden z najlepszych drogeryjnych i tanich tuszy. Kosztuje mniej niż 10 zł. Co prawda żeby go dostać robiłam kilka podchodów, bo często nie ma go w sklepach (taki rozchwytywany jest ). Ma małą, ale precyzyjną szczoteczkę, którą dobrze się maluje. Ma mieć jakieś działanie pielęgnacyjne i pobudzające wzrost, ale ja tego nke zauważyłam. Nie zasycha tak szybko po otwarciu, ani nie osypuje się. Jest trwały, ale nie daje aż tak spektakularnego efektu jak ten z Lovely. Mimo to lubię go i polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390951].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie świetny !

Tusz kupiłam na promocji w rossmannie zachęcona bardzo niską ceną. Nie spodziewałam się po nim za wiele a jednak się pomyliłam. Tusz jest świetny idealnie wydłuża i pogrubia rzęsty. Fajna silikonowa szczoteczka ładnie rozczesuje rzęsy i ich nie zlepia. Po za tym w takiej cenie to grzech nie spróbować :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1381211].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony

Używam tuszu koło 6 lat :) serio zdarzyło mi sie inny wypróbować ale zawsze do niego wracam bo nie znalazlam żadnego innego tuszu który lepiej pomalowałby mi rzęsy. Nie skleja ładnie rozczesuje rzęsy, wydłuża, delikatnie pogrubia. Po tylu latach nie zauważyłam porostu rzęs ale też nie zauważyłam żeby się jakoś pogorszyły. Ogolnie Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1315796].usefull || 0 }}% pomocna.

Żadnych efektów

Mam dość cienkie i rzadkie rzęsy, maskara nie zdaje tego testu.
Nie było żadnego efektu po stosowaniu, nie były dobrze odżywione ani pogrubione. Tusz źle się nakładał i kruszył.
Nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1314931].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z lepszych jaki miałam

Jestem bardzo zadowolona z tego tuszu. Kosztuje dużo mniej niż inne, których używałam, a jest zdecydowanie lepszy.
Plusy:
przyjemna konsystencja i kolor
wąska szczoteczka ze sztywnymi włoskami, dobrze rozdziela rzęsy
nie kruszy się po całym dniu
niska cena

Jeżeli mam się czegoś przyczepić, to nie zauważyłam zmiany w długości, tak jak obiecywał producent, ale może za krótko używam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1294081].usefull || 0 }}% pomocna.