Growing Lashes, Stimulator Mascara (Maskara pogrubiająca i stymulująca wzrost rzęs)

Maskara o gęstej i niewielkiej silikonowej szczoteczce pogrubiająca rzęsy. Dzięki składnikom pielęgnacyjnym ma za zadanie dodatkowo wzmacniać rzęsy i stymulować ich wzrost.

Szczoteczka
silikonowa

Znasz skład tego produktu?

PÓŁ NA PÓŁ

To już moje drugie opakowanie i jak za pierwszym razem byłam zachwycona, tak drugie mniej już mnie przekonuje. Faktycznie rzęsy są wydłużone po nim i wyglądają bardzo ładnie. Nie zauważyłam żeby pogrubiał rzęsy. Bardzo fajna szczoteczka.
Jeden duży minus jest to, że tusz się kruszy. Po kilku godzinach muszę sprawdzać czy nie mam czarnych kropek pod oczami.
Kupiłam go na promocji, dałam za niego ok, 5zł,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273481].usefull || 0 }}% pomocna.

Napewno nie

Kupiłam ten tusz ponieważ nie było mojego ulubionego tuszu z Lovely Curling Pump Up, zachęcona opinią koleżanki skusiłam się na ten właśnie . Zacznę może od plusów:
-szczoteczka, dobrze rozczesuje rzęsy

Jeśli chodzi o plusy to by było na tyle
Przejdźmy do minusów a właściwie jednego minusa który wyklucza ten produkt

- STRAASZNIE się osypuje, nałożony ok godziny 7 osypuje się już ok godziny 11-12 co jest dla mnie nie dopuszczalne

Jeśli chodzi o porost rzęs to od koleżanki słyszałam że działa, ale ja nie zdążyłam nic zauważyć bo zaraz wróciłam do swojego tuszu z lovely

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1266943].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie

Kupiłam go pod wpływem dobrych opini tu i na yt i się zawiodłam. Maskara może i pogrubia, ale moje rzęsy wygladają są posklejanie i nie wyglądają dobrze tak jak w przypadku gdy używam innych tuszy. I nie wiem czy to moje oczy są zbyt wrażliwe ale je podrażnia i łzawią.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1262686].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

Nic szczególnego...

No niestety, na zwykłych, przeciętnych rzęsach szału nie robi:
- nakładam jedną warstwę - słabo, drugą - rzęsy nadal nie są zagęszczone i wydłużone, ale zaczynają już się sklejać..., dokładam trzecią myśląc, że coś jeszcze tym uratuje i niestety rzęsy wyglądają słabo
- osypuje się i to dosyć szybko co w pracy doprowadza mnie do szewskiej pasji, bo nie mam czasu latać co 1h do łazienki, żeby kontrolować co się dzieje a nie chcę też wyglądać jak idiotka z pandami pod oczami
- naprawdę brzydko pachnie a zazwyczaj nie jestem przewrażliwiona na punkcie zapachów różnych produktów
Nie polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261341].usefull || 0 }}% pomocna.

Super! :)

+ nie skleja rzęs
+ super rozczesuje
+ nie osypuje się
+ wygodna, mała szczoteczka

- nie pogrubia
- póki co nie stymuluje wzrostu rzęs

Polecam! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1261081].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny

+bardzo ładnie wydłuża i rozdziela rzęsy
+mała szczoteczka, niskie prawdopodobienstwo ubrudzenia się
+nie osypuje się w ciągu dnia
-nie pogrubia rzęs

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234283].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój hit!

Widziałam sporo dobrych recenzji na temat tego tuszu, troszkę w to nie wierzyłam i postanowiłam go wypróbować. Było warto!

Plusy:
+ bardzo ładny odcień czerni
+ nie skleja rzęs, bardzo ładnie je rozdziela
+ jest bardzo trwały, nie kruszy się ani nie obsypuje
+ rzeczywiście pogrubia rzęsy
+ mega tani

Minusy:
- jest mało wydajny

Co do stymulacji wzrostu rzęs - ciężko powiedzieć czy rzeczywiście ma takie właściwości, jak dotychczas nie zauważyłam zmian w długości moich rzęs, ale są naturalnie całkiem długie, więc nie widzę w tym problemu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1219641].usefull || 0 }}% pomocna.

Tani i dobry

Jestem maniaczką tuszy, kiedy będąc w rosmanie zauważyłam go w promocji od razu włożyłam do koszyka. Ma fajną szczoteczkę która łatwo rozdziela rzęsy, pogrubia niesamowicie a na moich rzęsach widac jeszcze niezłe wydłużenie. Polecam jak najbardziej. Tani i dobry;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218021].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt

Kupiłam go na promocji -49% w Rossmannie, za śmieszne pieniądze. Zdecydowałam się właśnie na ten tusz, ponieważ bardzo spodobała mi się silikonowa szczoteczka, z króciutkimi "włoskami".
Nigdy nie wierzyłam w obietnice producentów, którzy pisali o stymulacji wzrostu rzęs, więc szybko o tym zapomniałam. Jednak po krótkim czasie, lekko się zdziwiłam!

PLUSY:
+ daje efekt wydłużonych rzęs
+ nie robi grud
+ nie nadaje efektu "wachlarza", ani "pajączka"
+ można bez problemu rozdzielić nim dolne rzęski
i UWAGA: po 2tyg. stosowania zauważyłam, że moje rzęsy są jakby mocniejsze i dłuższe - nie mam pojęcia jak to możliwe, ale na mnie tusz działa świetnie!

MINUSY (mi kompletnie nie przeszkadzają, są mało znaczące) :
- na samym początku jest zbyt lepki i troszkę skleja rzęsy (po 3-5 razach konsystencja jakby się poprawiła)
- wysycha w opakowaniu dość szybko
- lekko wykrusza się z dolnych rzęs
- końcówka szczoteczki jest płaska, więc dużo tuszu na niej zostaje - trzeba go wycierać o buteleczkę(najlepiej o chusteczkę, żeby w buteleczce nie tworzyły się grudki z zaschniętego przy zakrętce tuszu)

Polecam każdemu, kto chce kupić doskonały produkt, za kilka złotych i cieszyć się efektem naturalnie czarnych i długich rzęs!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217756].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowny

Zdecydowanie najlepszy z tanich tuszów do rzęs, kocham kocham i kocham. Jedyny minus jest taki, że niekoniecznie stymuluje on wzrost rzęs, mimo informacji o takiej wlasciwosci na opakowaniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1212343].usefull || 0 }}% pomocna.