Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Growing Lashes, Stimulator Mascara (Maskara pogrubiająca i stymulująca wzrost rzęs)

Maskara o gęstej i niewielkiej silikonowej szczoteczce pogrubiająca rzęsy. Dzięki składnikom pielęgnacyjnym ma za zadanie dodatkowo wzmacniać rzęsy i stymulować ich wzrost.

Szczoteczka
silikonowa

mascara

Najlepsza szczoteczka, można dokładnie dotrzeć w każdy kącik rzęs, a do tego super cena. Używam już kilka lat, bardzo polecam, nie skleja tylko wydłuża

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1560281].usefull || 0 }}% pomocna.

Niedroga alternatywa

Polski tusz niskopółkowy, ale wart wypróbowania. Dla moich rzęs jak najbardziej odpowiedni (bardzo długie, niezbyt gęste i z pojaśniałymi końcówkami). Ładna, dość głęboka czerń. Prosty w aplikacji: niewielka, wąska szczoteczka precyzyjnie dociera do najmniejszych rzęs w wewnętrznym kąciku oka i dobrze rozczesuje, nabiera odpowiednią ilość produktu. Po jednym przeciągnięciu rzęsy są pięknie wydłużone, po drugim także lekko pogrubione. Poręczne, wygodne opakowanie, dobrze leżące w dłoni. Byłby bardzo dobry, gdyby nie to, że się kruszy i osypuje; może nie generuje pandy, ale deszcz czarnych drobin pod oczami. Wracam do niego co jakiś czas, kiedy chcę trochę zaoszczędzić. Podsumowując: niezła maskara za niewielką cenę, ale na krótkie wyjścia (nie wytrzymuje całego dnia).Tusz niestety nie stymuluje wzrostu rzęs - tu producent rozminął się z prawdą.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1555151].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Ten tusz pięknie rozczesuje, pogrubia i podkręca rzęsy, kupiłam go w poromocji więc był bardzo tani i widzę że zostanie ze mną na dłużej, jak dla mnie idealna maskara

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554081].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

Mój ulubiony

Jest to zdecydowanie moja ulubiona maskara. Posiada małą silikonową szczoteczkę która dociera do wszystkich rzęs, pięknie je wydłuża, podkręca i pogrubia a jednocześnie nie skleja.
Jednym zdaniem - świetny tusz za grosze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551716].usefull || 0 }}% pomocna.

efekt ładny ale krotkotrwaly

tusz kupiłam na promocji w rosssmannie poniewaz chcialam sprawdzic czemu budzi az takie zainteresowanie. tusz daje piekny efekt wydluzonych i rozdzielonych rzes. kupowalabym go regularnie gdyby nie to, ze zasycha dosc szybko.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1550191].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny tusz, jeszcze nie wiem czy działa na wzrost rzęs

Z ciekawości, zaintrygowana możliwością stymulowania wzrostu moich rzęs poprzez ich malowanie (!) kupiłam maskarę Wibo.
Jako maskara sprawdza się nieźle, jest intensywnie czarna, bardzo wygodnie się nakłada (ta silikonowa szczoteczka to dla mnie hit - tylko przy takich szczoteczkach z krótkimi "włoskami" jestem w stanie umalować się nie brudząc tuszem górnej powieki, normalnie tuszując rzęsy od nasady mam oko upaprane tuszem przy linii rzęs i muszę czyścić makijaż).
Daje fajny, naturalny rezultat, nie skleja rzęs.
Niestety nieco się osypuje po pewnym czasie, ale nie jest to bardzo duży problem.
Co do stymulowania wzrostu, to po 2 tygodniach nie zauważyłam jeszcze nic, ale żyję nadzieją ;-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1542771].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny, tani tusz.

Kupiłam na Rossmanowskiej promocji -49 razem z żółtym Lovely, tak bardzo zachwalanym. Wyszło mi wiec za ten rusz 5zl z groszami - cena po prostu śmieszna ;)
I o dziwo u mnie lepiej sprawdził sie ten niz zachwalany żółty z siostrzanej marki. Od początku zdecydowanie lepiej wydłużał, pieknie rozdzielał, tworzył efekt dosc długich, pięknych rozdzielonych rzes, czyli to na czym mi zalezy. Mam rzesy średniej długości, bardzo geste przez co nie kazdy tusz daje rade z rozdzieleniem, ten faktycznie ladnie sobie radził i rzesy były wydłużone, zwracały uwage otoczenia. Podkręcenie z zalotki ladnie utrzymywał, rzesy nie opadały w ciagu dnia. Zero sklejania, pajęczych nóżek i tego typu historii.
Mam wrażliwe, łzawiące oczy i nosze soczewki, ten tusz ich nie podraznil, nie kruszył sie, utrzymywał sie ladnie cały dzien, nie odbijał, nic złego nie robił. Wiec znow wypadł lepiej niz Curling Pump Up.
Żywotność jednak maja podobna - nie jest to tusz jakos bardzo wydajny. Wydaje mi sie jednak ze służył mi minimalnie dłużej niz tamten, jakies 1,5 miesiąca tak na oko, i niestety zgęstniał.
Jedyne do czego mogłabym sie na sile doczepić gdybym chciala to to, ze nie spełnia podstawowej obietnicy producenta ;) nijak sie ma do wzrostu rzes, nie wpływa ma to absolutnie, nie zauważyłam żadnej zmiany w ich kondycji. Ale na litość boska, to tylko tusz za 10zl. Takie obietnice to mozna miedzy tęczowe jednorożce włożyć :)
Ogolnie zrobił na mnie zdecydowanie lepsze wrazenie, dawał ładniejszy efekt wachlarzu długich, rozdzielonych, kruczoczarnych rzes. Bardzo dobrze tez sobie radził z rzęsami dolnymi.
Chetnie do niego powrócę, zwłaszcza za taka cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1510336].usefull || 0 }}% pomocna.

Tani tusz na co dzień

Jako tusz na co dzień sprawdza się świetnie. Szybko się go aplikuje i nie muszę się męczyć z wyczesywaniem rzęs, bo w ogóle ich nie skleja! Ładnie wydłuża i utrzymuje się do końca dnia bez kruszenia. Być może po czasie, gdy nieco wyschnie zacznie się kruszyć, ale cena jest tak niska, że można sobie pozwolić na nowe opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1504516].usefull || 0 }}% pomocna.

Tusz na krótką metę

+ cena
+ rzęsy są rozczesane, wydłużone – ogólnie ładny efekt
+ pasuje mi szczoteczka, łatwo się nią nakłada tusz
+ makijaż jest szybki, nie trzeba nałożyć Bóg wie ile warstw, żeby był efekt
– kruszy się, obsypuje – pod koniec dnia wygląda się jak panda
– nie polecam na lato ani na imprezy – tusz na pewno wyląduje pod oczami, i to bardzo szybko

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448736].usefull || 0 }}% pomocna.

Napewno nie wpływa na wzrost rzęs

Produkt na pewno nie stymuluje wzrostu rzęs.
Tusz po całym dniu zaczyna się osypywać z rzęs.
Jeżeli użyłabym tylko tego tuszu to na pewno pod koniec dnia nie miałabym na rzęsach nic.
Kusi ceną.. w chwili kryzysu zdecydowałam się na niego jednak znam lepsze tusze w tej cenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447621].usefull || 0 }}% pomocna.