Bell, 2Skin Pocket, Prasowany puder matujący

Bell, 2Skin Pocket, Prasowany puder matujący

Puder matujący w puderniczce. Posiada lusterko i gąbeczkę. Matuje na wiele godzin, bezzapachowy.
Dostępny w czterech kolorach :041 Transparent, 042 Natural, 043 Beige, 044 Sun Beige.

matujące
prasowany
Cera
normalna

Nie dla cery tłustej

To mój pierwszy przetestowany puder. Bardzo odpowiada mi jego opakowanie, poręczne i z lusterkiem, niezbyt ciężkie. Idealne do torebki, bo można każdej chwili wprowadzić poprawki w ciągu dnia. Puder ma dość jasny odcień, idealny nawet dla bardzo jasnej cery. Niestety nie sprawdzi się przy ciężkich podkładach, bo tworzy efekt ciastka. Przy tłustej cerze efekt matu szybko znika, myślę, że dobrze sprawdziłby się przy cerze suchej.

jest całkiem dobrze

Kupiłam go podczas zakupów w Biedronce, bo akurat kończył mi się mój puder, a nie miałam czasu na zakupy w drogerii. Opakowanie bardzo fajne bo zawiera lusterko, folię i puszek do nakładania , zamknięcie dobrze trzyma, więc można go śmiało wrzucić do torebki i mieć pewność, że się nie otworzy i nie zrobi bałaganu. Duży plus za kilka kolorów do wyboru, ja wybrałam odcień transparentny i mogę powiedzieć, że jest na prawdę dobry, jakościowo nawet porównywalny z droższymi pudrami, ale mniej wydajny , bardziej się sypie. Ja go aplikowałam pędzlem a nie puszkiem dołączonym do opakowania. Nie tworzy efektu maski, nie zapycha ani nie podrażnia, całkiem dobrze utrwala makijaż i nie bieli. Polecam spróbować.

Ogólnie ok

To chyba najtańszy puder z tych, które używam. Cena to ok. 10-12zł, dostępny np. w Biedronce. Kupiłam przypadkiem, z braku czasu na zakupy w drogerii, a okazało się, że puder fajnie się sprawdza na co dzień i w sumie stosuję go jako zamiennik do ulubionych pudrów, gdy chcę zrobić makijaż a nie planuję za bardzo wychodzić :)
Wydaje mi się, że jest go trochę mniej niż w droższych pudrach, chyba że jest po prostu mniej wydajny.
Troszkę się bardziej sypie niż inne pudry, ale nie jakoś bardzo.
Ma kilka wariantów kolorystycznych, wg mnie odcienie dobrze stapiają się ze skórą. Ja wybieram te najjaśniejsze.
Niestety puder po pewnym czasie podkreśla na twarzy zmarszczki mimiczne (trochę zbiera się w załamaniach skóry).
Krycie dosyć delikatne, jeśli ktoś ma dużo niedoskonałości na twarzy ten puder nie zamaskuje tego dobrze. Dla mnie akurat to pozytyw, pudru nie widać na twarzy, tylko delikatnie matuje i wyrównuje koloryt.
Opakowanie - niezłe, z lustereczkiem, folią ochronną i gąbeczką, dobry do torebki. Niestety wydaje mi się, że jest go dosyć mało w opakowaniu.
Ogólnie na co dzień dobrze się sprawdza, a cena dodatkowo zachęca.

Lubię go

Puder pozytywnie mnie zaskoczył. Dobrze wygląda na twarzy i nie tworzy maski. Miałam 3 opakowania i pewnie jeszcze czasem do niego wrócę, ponieważ obecnie zaczęłam próbować czegoś nowego ale ten puder aktualnie i tak jest niezastąpiony.

Lubie go

Dobrze., że firma stała się bardziej dostępna dla klientow. Puder podoba mi się, ponieważ jest bardzo drobno mielony. Mocne krycie i można sobie pozwolić na parokrotne poprawki w ciągu dnia. Jeden z moich ulubionych. Tym bardziej za tą cene

Bardzo przyjemny

Puder nie jest bardzo drogi i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Bardzo ładnie matowi skórę. Jest całkiem wydajny. A przede wszystkim można go znaleźć w Biedronce. Kiedy nie mam czasu i nie jest mi po drodze jechać do jakiejś drogerii to jest moje wybawienie. Spełnia swoją rolę i jest w opakowaniu , które przetrwa nawet w bałaganie w mojej torebce. Jestem z niego w pełni zadowolona.

Całkiem dobry

Puder kupiłam na promocji w Biedronce za ok. 10 zł z polecenia koleżanki i muszę powiedzieć że jak za taką cenę to jest naprawdę bardzo dobry. Fajnie wygląda na twarzy, nie tworzy maski, nie ciastkuje się oraz nie zapycha. Dobrze trzyma mat i przy okazji trochę kryję. Dla mnie idealny jest on do poprawek w ciągu dnia.

Bardzo dobry

Jak w tytule: bardzo dobry puder dający naturalne wykończenie. Nie daje płaskiego matu - na to nie liczcie. Daje za to ładny efekt "glow", skóra nawet po kilku godzinach od przypudrowania wygląda dobrze, nie świeci się zbyt mocno. Puder nie ciemnieje, ani nie zmienia koloru podkładu - za co mu chwała. Rownież nie bieli- rownież chwała.
Ma ładną puderniczkę, z totalnie bezużytecznym puszkiem. Jest mocno sprasowany, nawet jak upadnie - puder się nie rozsypie. Cena marzenie : 12zl.

Dobry do torebki

Nie używam go do porannego makijażu, bo jednak jest do tego zbyt ciężki i nie utrzymuje matu wystarczająco długo. Znalazłam dla niego inne zastosowanie, w którym świetnie się sprawdza - poprawki w ciągu dnia. Ze względu na solidne opakowanie nie boję się, że coś mu się stanie w torebce, posiada lusterko, więc mogę go użyć wszędzie. Dołączony puszek jest beznadziejny, zastąpiłam go swoim. Mam najjaśniejszy kolor, który według nazwy jest transparentny, ale nie dajcie się zmylić. Jest to raczej jasny beż i oprócz zmatowienia skóry poprawia też lekko krycie podkładu. Od razu mogę Was uspokoić, że całkowicie nadaje się do bladziochów i nie ciemnieje po nałożeniu, nie robi się też pomarańczowy. Mi nie przesusza skóry, ale używam go tylko w strefie T, która mocno mi się przetłuszcza. Trudno mi stwierdzić czy podkreśla zmarszczki (myślę, że jest to prawdopodobne ze względu na jego ciężkość), bo sama ich nie mam. Nie zapchał mnie, mimo że skład nie jest powalający. Nieumiejętnie nałożony zostawi maskę, trzeba uważać z ilością.
Za taką cenę szczerze polecam jako puder do torebki i na poprawki w ciągu dnia,

Mój ulubieniec z czasów studenckich.

2Skin Pocket używałam na studiach - w przerwach między zajęciami chodziłyśmy z koleżankami do toalety "przypudrować nosek". Wszystkie trzy używałyśmy tego produktu (każda z nas oczywiście miała swój własny). Jeszcze wtedy nie byłam zbyt "wymagająca" w stosunku do kosmetyków kolorowych, zatem ten puder był wówczas dla mnie ideałem. Ładnie krył i matował skórę. Jednak z perspektywy czasu widzę, że ten puder był nieco zbyt "ciężki" dla mojej skóry i stąd bardzo często pojawiały się podkreślone suche skórki na nosie! Dla młodej studentki nie był to jednak problem, ale teraz bardzo mi to przeszkadza. Ten puder kupiłam raczej z sentymentu do tych miłych lat, bo szczerze powiedziawszy nie czuję się pod jego "powłoką" komfortowo - skóra wydaje się być mocno ściągnięta i przesuszona. Fajne opakowanie (od lat takie samo). Efekt - dla kogoś niewymagającego pewnie byłby zadowalający (jak dla mnie parę lat temu), jednak teraz sięgam po inne pudru (marki L.), które w moim przekonaniu służą cerze, nie przesuszając jej.
Podsumowując: całkiem znośny kosmetyk w niskiej cenie, dobry dla nowicjuszek makijażowych.

Stary i niezawodny

Używam tego pudru od paru ładnych lat. Często do niego wracam. Ostatnio kupilam odcień transparentny i nie zostawia on żadnych bialych plam (jak to wiele transparentnych pudrów robi) , ze względu na to, że kolor podchodzi lekko pod beż.

Super puder ;) Pudełeczko z lusterkiem i aplikatorem,więc dodatkowy ogromny plus:) Pięknie matowi skórę na dość spory czas :) Jest lekki i nie obciąża skóry:) Nie podkreśla suchych skórek :) Ładnie wyrównuje koloryt :)