Bell, 2Skin Pocket, Prasowany puder matujący

Bell, 2Skin Pocket, Prasowany puder matujący

Puder matujący w puderniczce. Posiada lusterko i gąbeczkę. Matuje na wiele godzin, bezzapachowy.
Dostępny w czterech kolorach :041 Transparent, 042 Natural, 043 Beige, 044 Sun Beige.

matujące
prasowany
Cera
normalna

powroty po latach.

używałam go parę ładnych lat temu. ostatnio natknęłam się na niego przypadkiem w sklepie i postanowiłam przekonać się do niego ponownie. dobry matujący puder chociaż mat utrzymuje się przez pierwszych kilka godzin to jak za taką cenę jestem zadowolona. wydajny, do tego zgrabne pudełeczko z lusterkiem i gąbeczką. jedyne do czego można się przyczepić to to, że kolor transparent nie do końca jest taki transparenty i jednak trochę zmienia kolor podkładu i momentami mam wrażenie, że jest lekko pomarańczowy. dobry do przypudrowania w ciągu dnia, ale czy na cały dzień? niezupełnie..

Jak najbardziej udany

Trafiłam na niego przypadkiem, przyposzukiwaniu innego kosmetyku. Cena
niewygórowana, więc postanowiłam zaryzykować. Nie oczekiwałam cudów,
jednakże kosmetyk bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, pozostawiając w tyle
dużo droższe jego odpowiedniki, które do tej pory stosowałam.

Puder ma lekką, delikatną konsystencję. Po nałożeniu na podkład jest
niemal niewidoczny. W tym miejscu warto podkreślić, iż dużo lepszy
efekt uzyskuje się nakładając go pędzlem, zamiast gąbką dołączoną
do opakowania.

Puder bardzo dobrze spełnia swoje zadanie-matuje skutecznie na wiele
godzin.
Nie podrażnia, ani nie wysusza wrażliwej skóry, pozwala jej oddychać.

Kosmetyk jest bardzo wydajny. Jedno opakowanie, przy codziennym używaniu,
spokojnie wystarczyło mi na półtorej miesiąca.

Plus również za poręczne, niewielkie opakowanie, które nie zajmuje
wiele miejsca w torebce.

Podsumowując-produkt godny polecenia. Ja przynajmniej z przyjemnością będę do niego wracać.

Mam wątpliwości, czy dawać mu drugą szansę?

Stosowałam go już dawno, akurat wtedy, kiedy moja cera była w stanie krytycznym, strasznie się świeciła i potrzebowała kosmetyków matujących, które jednocześnie ją nawilżą.

Zakupiony w Biedronce za śmieszne pieniądze. Pierwsze wrażenie wow! Nie myślałam, że moja cera (mieszana) może być tak ładnie i zdrowo przymatowiona. Długo jednak nie nacieszyłam się tym efektem, bo puder szybko się ścierał. Nie zbyt dobrze krył niedoskonałości, cera zaczynała się świecić, a nadmiar sebum + ten puder tworzyły na mojej twarzy dziwny efekt maski. Dodam, że stosowałam pod niego krem nawilżający, a i tak uwydatniał suche skórki.

Teraz stan mojej cery znacznie się poprawił. Już się tak nie błyszczy, jest dostatecznie nawilżona, a ja przypomniałam sobie o tym pudrze i chyba dam mu drugą szansę.

Niewygórowane oczekiwania, niewielki zawód

Przy porannym makijażu stosuję bardzo mocne sypkie pudry matujące, ale noszenie ich w torebce razem z pędzlami i lusterkami żeby móc poprawić się w ciągu dnia nie jest zbyt wygodne. Dlatego też szukałam czegoś co by było małe, poręczne, dyskretne, i nie wymagałoby osobnego pędzla oraz lusterka.
Tak też trafiłam na prasowany puder Bell, który zdaje się łączyć to wszystko w jednym.
Nie oczekiwałam od pudru w takiej cenie spektakularnych efektów, spodziewałam się że będzie matowił moją bardzo przetłuszczającą się cerę tylko na chwilę. Moje przypuszczenia okazały się być prawdą, ale ponieważ nie oczekiwałam cudów, to nie zawiodłam się jakoś bardzo mocno.

Po użyciu tego pudru po około 1-2h jestem zmuszona ściągać nadmiar sebum bibułkami matującymi po czym znowu przypudrowywać twarz. Mimo wszystko jako taki dzienny "poprawczak" puder Bell daje sobie radę całkiem nieźle. Szybko się go stosuje, jest w kamieniu więc nie rozsypuje się, można go dyskretnie użyć praktycznie wszędzie, ale jak dla mnie największym plusem jest to, że nie wymaga noszenia ze sobą żadnych dodatkowych rzeczy, poza nim samym, przez co jestem w stanie przeboleć częstsze użytkowanie i krótkotrwały efekt matu.

Mam wielki problem jaką ostatecznie dać mu ocenę. Z jednej strony nie spełnia obietnic producenta, a z drugiej strony jako tako spełnia moje bardzo niewygórowane oczekiwania, więc myślę, że w mojej subiektywnej opinii zasługuje na mocne 3

Tani a bardzo dobry!

Pewnego dnia pilnie potrzebowałam pudru i stwierdziłam, że za taką cenę to nie będzie mi szkoda jeśli okażę się klapą. Zdziwiłam się kiedy zauważyłam, że ładnie utrwala korektor pod oczami bez podkreślania zmarszczek mimicznych. Ładnie wyrównuje również koloryt nawet jeśli podkład nie jest mocno kryjący. Wszystko pięknie się stapia. Efekt matu też jest zadowalający bo osoby o mieszanej/tłustej cerze do 5h mogą spokojnie nie zaglądać do lusterka :)

Bardzo go lubie

Kiedyś na szybko szukałam jakiegoś pudru, ponieważ mój się skonczył, byłam w biedronce i ten właśnie przykuł moja uwagę, jest dostępny w kilku odcieniach, ale ja wybrałam transparentny. dla mnie mega plusem było, że nie jest on koloru białego. Opakowanie solidne, eleganckie i łatwe do otwarcia i zamknięcia. Wewnątrz opakowania oprócz pudru znajdziemy lusterko. Co dla mnie jest super, ponieważ juz nie musimy zabierac do torebki dwóch rzeczy.
Matowy efekt jest idealny jak dla mnie, nie podkreśla mi suchych skórek i wygładza. Dodaje świeżości i doskonale wykańcza makijaż.

Dla mnie bomba

Puder jest wart uwagi, chociażby że względu na cenę. Jednak ja zauważyłam w nim same zalety. Może zacznę po kolei od tego co na początku rzuca się w oczy. Opakowanie solidne, eleganckie i łatwe do otwarcia i zamknięcia. Wewnątrz puder został porządnie ubity, nic się nie kruszy. Kolor 41 jest idealny, ma żółte tony i jasny odcień. Sama aplikacja to przyjemność, pod warunkiem, że używam innego aplikatora niż ten z opakowania. Skóra po tym pudrze jest jedwabista, delikatna, a niedoskonałości zostają automatycznie zakryte. Matowy efekt jest idealny jak dla mnie, nie podkreśla mi suchych skórek i wygładza. Nie ciastkuje na twarzy i nie zmienia koloru podkładu. Dodaje świeżości i doskonale wykańcza makijaż. To mój faworyt.

Pierwsze spostrzeżenia

Jak na razie po około 2 użyciach, mogę powiedzieć że:
- odcień jest jak dla mojej skóry za ciemny(a właściwie, chyba odpowiedniejsze by było stwierdzenie za żółty)( posiadam kolor o nazwie Transparent), ale w ostateczności ujdzie(mam jasną cerę, ale nie ekstremalnie)
- matuje wydaje mi się, że mocno( ale to mój pierwszy taki puder w formie prasowanej), na pewno nałożenie maksymalnej warstwy, na mojej buzi daje taki efekt, który mi się nie podoba
- nie mam jakiegoś szczególnego przekonania co do gąbeczki, ale spełnia swoje zadanie; później zobaczymy co dalej, się będzie z nią dziać
- opakowanie nie jest hiper pociągające z wyglądu dla mnie, ale jest estetyczne i nie wstyd mi je wyciągnąć; chyba jest wytrzymałe
- wydaje mi się, że podkreśla wypukłość wyprysków: ale co do tego jeszcze się upewnię
- chyba jest bezzapachowy: albo w każdym razie nie mogę w tej chwili wyczuć zapachu nawet z nosem prawie że w opakowaniu
- na pewno nie jest transparenty, nadaje buzi kolor
- niestety zawiera talk i parabeny, ale przy tej cenie( około 16 zł), ciężko chyba się spodziewać czegoś lepszego

Super produkt

Dziewczyny jeżeli chcecie uzyskać efekt matowej twarzy to kupcie właśnie ten produkt. Jest naprawdę fajny w porównaniu do tego ile kosztuje. To właśnie z nim zaczęłam moją przygodę z makijażem. Ma dobre krycie i całkiem długo się utrzymuje. Twarz po nim w ogóle się nie świeci. Plusem jest również to, że jest bardzo wydajny. Używałam go przez około 4-5 miesięcy dzień w dzień. Jest bardzo łatwo dostępny. Świetnie wykańcza makijaż. Jego opakowanie jest ładne. Dużą zaletą jest lusterko, które jest w środku.

Przyjemny

Bardzo go lubię :) Nie jest to puder transparentny, nadaje kolor buźce. Ładnie matuje, jest bardzo fajny do codziennych makijaży, nie zbyt wymagających/naturalnych. Nie ciastkuje się na twarzy, ładnie współgra z podkładami :)

Mój pierwszy puder

Mam sentyment do tego pudru. Był moim pierwszym, zakupiony w biedronce za 13 zł. Ależ jakie było moje zaskoczenie, ten puder jest naprawdę ekstra, nie dość że matuje to jeszcze dopełnia krycie, zakrywa to z czym nie poradził sobie korektor i podkład. Puder jest dostępny w kilku kolorach, mój to 002. Naprawdę bardzo go lubię i często po niego sięgam. Nie robi plam, dobrze współpracuje z podkładem, nie robi ciastka na buzi, nie uczula, jest wydajny. Puderniczka jest solidna, z lusterkiem w środku. Idealny do poprawek do torebki. Mój hit z biedronki!!

Bardzo dobry!

Kupiłam ponieważ akurat skończył się mój ulubiony puder matujący a lubię czasami sprawdzić inne opcje. Pudel od Bell okazał się strzałem w 10. Do zmatowienia twarzy potrzeba niewiele produktu, wersja transparentna nie bieli, nie widać go też na skórze. Opakowanie jest solidne, posiada gąbeczkę która może przydać się do poprawek poza domem. Puder ten matowi na dobre 8 godzin w pracy.