Bell, 2Skin Pocket, Prasowany puder matujący

Bell, 2Skin Pocket, Prasowany puder matujący

Sprawdź ceny produktu

Puder matujący w puderniczce. Posiada lusterko i gąbeczkę. Matuje na wiele godzin, bezzapachowy.
Dostępny w czterech kolorach :041 Transparent, 042 Natural, 043 Beige, 044 Sun Beige.

prasowany
Cera
normalna
matujące

Bell

Kupiłam go ciekawości w Biedronce i tak już używam. Na plus dostępność oraz opakowanie z lusterkiem. Przy mojej cerze mieszanej na co dzień sprawdza się dobrze z drobnymi poprawkami.Mat utrzymuje mi 4-5 godz.

Pomyłka

Mam problem z tym pudrem. Po 3-4 godzinach moja twarz się znów zaczyna świecić, może dlatego, że mam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania się, ale używając innych pudrów nie musiałam tak często poprawiać makijażu. Dodatkowo, mimo tego, że mam odcień transparentny, ten puder sprawia, że podkład który używam już któreś z rzędu opakowanie, nagle jest za ciemny!
Jedyne co mogę dobrego powiedzieć o tym produkcje, to to, że jest tani.

Najlepszy!

Odkryłam ten produkt w zasadzie przez przypadek, ponieważ potrzebowałam na szybko jakiegoś taniego pudru matującego. Złapałam go przy okazji zakupów w Biedronce i tak jakoś nasza przygoda się zaczęła. Kosmetyk zamknięty jest w poręcznym, bardzo fajnym opakowaniu z lusterkiem, który jest dodatkowym atutem. Posiada gąbeczkę, której osobiście nie używam, ponieważ w moim odczuciu jest bardzo słabej jakości, a także dlatego, że uwielbiam nakładać puder pędzlem. Aplikacja jest bardzo przyjemna, produkt bardzo fajnie rozprowadza się po twarzy, posiada delikatny zapach umilający nakładanie produktu. Jest dosyć trwały, poprawiam go zaledwie dwa - trzy razy w ciągu dnia, a posiadam cerę mieszaną, więc zdarza mi się świecić. Dodatkowo jest bardzo wydajny, jedno opakowanie starcza mi na 3-4 miesiące, co jest świetną opcją. Bardzo ładnie wtapia się w cerę, nie zatyka porów, ma ładną pigmentację. Posiadam odcień 041 Transparent, który sprawdza się u mnie zdecydowanie najlepiej. Cena jest również ogromnym plusem, ponieważ większość drogeryjnych pudrów o tej jakości byłaby o wiele droższa. Jest zdecydowanie najlepszy z tych, które miałam okazję stosować. Z czystym sumieniem daję mu 5/5 i na pewno kupię go ponownie.

Mój ulubiony puder, jest bardzo tani i ogólnie dostępny. Próbowałam go zastąpić droższymi, ale nie mogę znaleźć lepszego.
Zawsze kupuję odcień 041 Transparent, który polecam dla bladych cer, takich jak moja. Raz spróbowałam 042 Natural, ale jest zbyt różowy (mój odcień cery wpada w żółte tony).
Nie utrzymuje się zbyt długo na skórze, ale mam dość tłustą cerę w strefie T i żaden jak do tej pory sobie z tym nie poradził.

Przyjemny, tani, łatwo dostępny

Puder kupiłam przy okazji zakupów spożywczych w Biedronce. Z tego co pamiętam był tani. Duży plus za lusterko. Produkt dobrze utrwalał makijaż. Dobrze sprawdza się również nałożony bez podkładu. Ma delikatne krycie, które w lecie pozwalało mi na odstawienie podkładu. Stosowałam jedynie korektor pod oczy, puder i tusz do rzęs. Nie bałam się, że mi coś spłynie i będzie wyglądało nieestetycznie.

044 Sun Beige

Wracam d niego latem. Używam go wtedy bez podkładu. Ma ładne krycie i pięknie stapia się w skórę. Można tę wersję dostać w Biedronce za niską cenę. Dodatkowo opakowanie posiada lusterko, co jest bardzo wygodne. Nie zapchał, nie uczulił. Polecam wypróbować.

Okej

Pierwszy raz kupiłam zbyt ciemny odcień. :( Za drugim razem kupiłam najjaśniejszy - pasował do mojej skóry. Ma lusterko co jest dla mnie plusem. Mam wrażenie, że puder jest zbyt twardy. Gąbeczka niestety nie nadaje się do malowania - zostawia smugi. Jest go dużo i starcza na długo. Nie robi nieprzyjemnego wrażenia pyłu na twarzy.

Ocena Pudru

Witam. Puder kupiłam w Biedronce. Jest dla mnie bardzo dobry ma parę plusów i minusów. Zalety - Cena - Lusterko - Opakowanie. Wady słabo matuję. I dla mnie ogolnie HIT

Niezły

Kupiłam przypadkiem w biedronce. Cena ok 10 zł. I muszę przyznać że jest całkiem fajny. Matuje, łatwo można dobrac kolor i jest bardzo bardzo wydajny. Nie jest widoczny na twarzy po nałożeniu. Duży plus za pudełeczko z lusterkiem, co prawda design mógłby być lepszy, ale to drobnostka.
Znam lepsze pudry których działanie 'wystarcza' na dłużej, ale dla mało wymagającej cery jest okej.

Bardzo miłe zaskoczenie

Przyznam się, że puder kupiłam z "braku laku", ponieważ zapomniałam wziąć ze sobą swój, którego zazwyczaj używam. Wzięłam "coś co będzie tanie, bo przecież i tak tylko na raz czy dwa to jakoś przeboleję". Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że zakupując ten puder wygrałam życie. Obecnie mam już drugie opakowanie i jestem bardzo zadowolona. Puder idealnie wykańcza makijaż a przy tym sprawia, że jest on dość trwały. Jest lekki, nie zatyka i, pomimo tego, że jest matujący, nie tworzy efektu "suchych skórek". Dodatkową zaletą jest lusterko zainstalowane w opakowaniu. Ułatwia to szybką poprawę makijażu w ciągu dnia. Ostatnio co raz częściej przekonuję się, że tanie kosmetyki też mogą być super. Polecam wypróbować, myślę, że wielu osobom przypadnie do gustu :)

Świetny produkt, za bardzo niską cenę. Polecam go wypróbować.

Pewnego razu na zakupach w Biedronce, podeszłam do szafy Bell. Obejrzałam kilka kosmetyków i nagle moją uwagę przykuł właśnie ten puder. Zrobiłam kilka swatches i bardzo mile się zaskoczyłam. Chyba głównie ze względu na krycie, piękne kolory idealne dla słowiańskiej urody oraz matowienie. Jak tylko skończył mi się puder, postanowiłam kupić właśnie ten. I to był naprawdę udany zakup.
Tak jak podejrzewałam, miał świetne krycie (jak na puder); nie przyciemniał podkładu i korektora; był trwały; miał świetną konsystencję, matowił na długo moją problematyczną, wrażliwą i mieszaną cerę; kolor idealnie mi pasował; a o cenie chyba nie muszę wspominać ;) Bardzo spodobało mi się też solidne opakowanie z lusterkiem, co prawda, dołączony aplikator nadawał się tylko do wyrzucenia :P Ten produkt bardzo przypominał mi puder Rimmel, Stay Matte, Pressed Powder.
Tak naprawdę, jedyną wadą jaką zauważyłam była słaba wydajność, ale jak za taką cenę można mu to chyba wybaczyć?
Na razie, używam pudrów sypkich, ale gdy powrócę do kompaktowych, sięgnę po właśnie ten ;)

Matujący puder prasowany z lusterkiem

Puder 2Skin pocket mat kupiłam przypadkowo i bardzo miło mnie zaskoczył. Produkt posiada właściwości matujące oraz ładnie wyrównuje koloryt cery. Puder jest zamknięty w wygodnym opakowaniu z lusterkiem. Puder zapewnia trwałe- matowe wykończenie makijażu oraz dobrze się utrzymuje.