Series, Antyperspirant w żelu

Series, Antyperspirant w żelu

Antyperspirant w przezroczystym żelu z aplikatorem Micro-smooth rozprowadza się gładko i czysto. Szybko schnie, skutecznie chroniąc przed wydzielaniem przykrego zapachu i poceniem się.

średniak

Antyprespirant jest w moim odczuciu przeciętny. Jego ochrona jest przeciętna. Chroni przez kilka godzin, ale przy długim i męczącym wysiłku jest niestety niewystarczający. W dodatku skleja ubranie, a ja bardzo tego nie lubię….

+zapach
+wydajność
+wygodne opakowanie

- konsystencja zbyt żelowa i klei się do ubrania
-krótkotrwała ochrona

Ilość zużytych opakowań: całe 1

beznadziejny:(

nie wiem z kąd tyle pozytywnych opinii

- nie chroni przed potem ani troche
- pozostawia plamy na ubraniu , których nie da się sprać! ciuchy jednym słowem do wyrzucenia, wielkie białe plamy i nic nie da się z tym zrobić:(
- niewydajny ! znika w zaskakująco szybkim czasie
- cena - ja kupiłam a kurat w promocji za 13 zł, ale ogólnie chyba jest po ok.18 zł<?> czyli dość wysoka

na plus ładny zapach , nic pozatym .lipa straszna :/

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:jedno i ani więcej

5 *****

JEDEN Z NAJLEPSZYCH JAKIE ZNAM.

Jest to jeden z najlepszych antyperpisrantów jakie znam. Nie jest moim KWC, bo takiego jeszcze nie znalazłem.
PLUSY:
Dobrze chroni;
Ładnie pachnie;
Nie podrażnia;

MINUSY:
Nie powiedziałbym, że nie brudzi. Owszem, na ciemnych ubraniach nie zostawia plam, ale na białych koszulkach pod pachami zostają "ślady" - na szczęście sperają się w każdym proszku.

Moje subiektywne odczucie.
Wiem, że to nie jego wina, bo tak już mam i nic nia to nie poradzę, ale po pewnym czasie każdy antyperpirant przestaje na mnie dziłać. Odkładam go wtedy i wracam do jakiegoś innego. Wychodzi zawsze tak, że używam 3-4 antyperspirantów.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań:sam nie wiem, nie liczę

depilacja brwi

Zgadzam się ze sweet_strawberry w 100%.
Jest znacznie lepszy od typowych damskich dezodorantów (zarówno wrsja zelowa jak i w sztyfcie).
-jest przezroczysty więc nie brudzi ubrań- nie pozostawia żadnego śladu
- nie podrażnia skóry
- a co najważniejsze jest bardzo skuteczny- nawet w najbardziej stresującej sytuacji ;)
- no i jeszcze jedno - niesamowicie wydajny
Polecam.

Używam tego produktu od: 3 lat ?
Ilość zużytych opakowań:nie wiem, nie liczyłam :)

świetny

Nie wiem za jakie grzechy po raz drugi usunięto stąd moją recenzję,ale się nie poddam i niezmordowanie bedę pisać dalej :-P Nawiązując do tematu,jest to bardzo dobry,nezwykle skuteczny antyperspirant. Zdecydowanie fajniejszy niż te typowo kobiece.Chroni długo przed poceniem jednocześnie nie plamiąc ubrań.Po naniesieniu wsiąka w skórę dość szybko,nie dając uczucia kleju pod pachami. Wydajny,starczy na długo.
Z dotychczas stosowanych przeze mnie jest najlepszy,więc póki co w moim rankingu dostaje maksymalną liczbę gwiazdek.

Używam tego produktu od:w ciagu ostatnich 3 lat parę razy
Ilość zużytych opakowań:kilka

Dżileeet! Najlepsze dla..

mężczyzny i nie tylko. Od miesiąca regularnie używam dezodorantu mojego faceta. Te damskie przestały na mnie działać, a Etiaxilu się trochę boję. No to zaczęłam używać Gillette i skutek okazał się znakomity. Dezodorant jest bardzo skuteczny, nie zapycha kanalików potowych, nie brudzi ubrań, szybko wysycha, jest bardzo wydajny (wystarczy naprawdę niewielka ilość, żeby działał przez cały dzień). Zapach ulatnia się bardzo szybko, więc nie ma obawy, że się pogryzie z zapachem perfum (co mogłoby stworzyć co najmniej ekstraordynaryjną mieszankę). Bardzo polecam nie tylko mężczyznom. Dżileeeeeeet! Nie tylko dla mężczyzny!