Luksja, Natural Fragrance Oils, Delikatny żel pod prysznic Smoothing (wygładzający)

Delikatny żel pod prysznic o działaniu wygładzającym. Jest to żel o subtelnym zapachu, z zawartością naturalnych olejków, wzbogacony ekstraktem z irysa i olejkiem z paczuli. Żel koloru jasny fiolet.

Cena: ok. 6zł / 250ml

dobry i tyle :)

Miałam prawie wszystkie wersje kremowych żeli Luksji (chyba poza migdałowym, bo z migdałowych preferuję Palmolive :), obecnie używam Avocado + zielona herbata. Jestem z nich bardzo zadowolona, spełniają wszystkie warunki dobrego kosmetyku do mycia- pięknie pachną, świetnie się spłukują, mają przyjemną, dosyć gęstą konsystencję, ładnie się pienią i, co najważniejsze, rzeczywiście nawilżają i pielęgnują skórę. Także nic dodać, nic ująć :) na pewno będę do nich wracać, mam nadzieję, że pojawią się jeszcze nowe wersje zapachowe :)
Jeden mały minus: niezbyt wydajne, ale cena dobra :)
Używam tego produktu od:dawna

mmm... ten zapach ;)

Ten zel Luksji chyba najbardziej przypadl mi do gustu. Inne zapachy jakos mi nie podchodza.
Ten jest po prostu cudowny :) Az nie chce sie wychodzic spod prysznica. Skora po kapieli jest gladka, nie wysusza sie. Gdyby byl jeszcze bardziej wydajny dalabym mu 5 gwiazdek.

Dosc zmyslowy

Zapach superowski, moim zdaniem wydajny bo sie rewelacyjnie pieni. Bardzo przyjemny w zastosowaniu, zgadzam sie z przedmowczynia ze raczej koi i uspokaja niz ozywia. Jak na to cene to super, bo znam drozsze a mniej ciekawe. Dodam ze mam z tej serii plyn do kapieli (ale zielony) i tez polecam

O botoksie mity

średni

zużyłam jedno opakowanie i raczej więcej nie kupię. Dla mnie ma zbyt intensywny zapach (aż mnie nos szczypał :-), niewydajny. Dobrze się pieni. Skóra po umyciu jest gładka. Moim zdaniem zwykły żel. Nie wysusza ani też nie nawilża zbytnio.

taki sobie

No więc: kosmetyk ma konsystencję mleczka a <b> NIE </b> żelu więc czasami dolewam go też do kąpieli; pachnie dziwnie trochę mlekiem a trochę kwiatami i tą paczulą. Dobrze się go aplikuje i dość dobrze się pieni ale nie nadaje się do pobudzenia ciała rankiem ja raczej uspokajam nim skórę przed snem. Nie nawilża ale i nie szkodzi więc po kąpieli z nim i tak muszę posmarować się balsamem; nie widzę też tej gładkości obiecanej przez producenta. Mam go od trzech tygodni i raczej go będę miała jeszcze długo bo zużyłam dopiero jedną trzecią ale mam nadzieję że może &#8222;coś&#8221; się stanie i będę go miała krócej bo chcę koniecznie spróbować nivei...Zużywam pierwsze opakowanie kosmetyku.

misja Kleopatra ;)))

Kupiłam skuszona promocją :) Żel, a własciwie jedwabiste w konsystencji mleczko oczarowało mnie od samego początku, a własciwie moje zmysły ;) Jasny fiolecik to kolor tego produktu. Rozprowadza się świetnie, bo ma przyjemną konsystencję jedwabistego mleczka, wydajny bo nie trzeba go brać dużo. Rzeczywiście on wygładza, skóra robi się delikatna, miękka. Nie wysusza. I ma coś co ujęło mnie w nim w 100% - bosko, prawie królewsko pachnie. Skojarzyło mi się od razu z pachnącymi kąpielami Kleopatry i po użyciu tegoż tak się czułam ;) Pachniała nim cała łazienka :) Fakt że komuś własnie ten zapach może przeszkadzać. Ma ładne, gustowne, poręczne opakowanie.Jego stosowanie to prawdziwa przyjemność dla ciała i zmysłów :)Z tej serii jest kilka żeli pod prysznic, chyba sobie jeszcze kupię inne :)