Intensywna Pielęgnacja Włosów, Odzywka `Redukcja łupieżu czarna rzepa`

Intensywna Pielęgnacja Włosów, Odzywka `Redukcja łupieżu czarna rzepa`

Cena już od 3,94 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Aktywny preparat bez spłukiwania o niskim pH, który zamyka łuski i regeneruje włosy, aż po same końce. Doskonale pielęgnuje włosy przetłuszczające się i z łupieżem
Właściwości:
- posiada delikatną formułę o wysokiej skuteczności działania,
- ma świeży, przyjemny zapach i jest wydajna w użyciu.
Działanie:
- zmniejsza aktywność gruczołów łojowych i występowanie łupieżu,
- skutecznie wzmacnia oraz stymuluje cebulki włosowe,
- intensywnie nawilżając włosy chroni przed nadmierną utratą wody,
- wyraźnie zwiększa ich wytrzymałość na uszkodzenia.
Włosy lekkie, nie obciążone i bez łupieżu.
Wskazania: do włosów przetłuszczających się i z łupieżem.
Niewielką ilość odżywki nanieść równomiernie na świeżo umyte włosy. Nie spłukiwać. Przy włosach zbyt obciążonych równie dobre efekty można osiągnąć spłukując odżywkę po 3 - 5 minutach.

Napisanych recenzji: 45

Super

Moja opinia:
Plusy:
+ nie obciąża nawet używana bez spłukiwania (ale nie radziłabym nakładać na skalp i należy uważać z ilością)
+ megawydajna, bo wystarczy tylko odrobinka
+ wspaniale odżywiła moje przesuszone włosy, są mięciutkie
+ ułatwia rozczesywanie
+ włosy lepiej się układają, są bardziej podatne i pełne życia

Minusy:
- okropny zapach, pachnie jak mieszanina wody kolońskiej i wyciągu z czarnej rzepy, na szczęście krótko utrzymuje się na włosach i szybko słabnie.

Jak najbardziej polecam wam tą odżywkę, bo ma dobry skład. Usuwa łupież oraz nadaje włosom objętość po prostu jest idealna. Moja ocena 9/10.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[924744].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 98

Napisanych recenzji: 124

Dobra odżywka.

W połączeniu z szamponem zredukowała mi łupież, ładnie pachnie, ma niską
cenę, włosy są po niej gładsze, dobrze się rozczesują, nie obciąża
włosów. Na początku konsystencja wydawała mi się nienajlepsza, ale z
czasem do niej przywykłam. Ogólnie odżywka sprawdziła się w swojej roli. :)

Używam tego produktu od: Od ok. miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[913820].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 44

Może być

Przyjemny produkt. zapach z początku mnie odrzucał, lecz z czasem nawet go polubiłam:brzydal:
Co do redukcji łupieżu - nie zauważyłam żadnej redukcji. Stosowałam razem z szamponem z tej serii, który był okropny i wręcz nasilił problem. Odżywka sama w sobie sprawiała, że włosy lepeij się rozczesywały, były gładsze i miękkie. Intensywna woń utrzymywała się do nastepnego mycia. Ogólnie mogę polecić, mi pupy nie urwała, ale wiadomo, co kto lubi, jak widać, oceny ma niezłe ;)

Używam tego produktu od: już nie używam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[906637].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Napisanych recenzji: 42

Przetłuszcza włosy

- JEŚLI MAM BYĆ SZCZERA TO TA ODŻYWKA NIEŹLE WŁOSY PRZETŁUSZCZA, PRÓBOWAŁAM STOSOWAĆ JĄ NA RÓŻNE SPOSOBY, I ZOSTAWIAŁAM NA WŁOSACH, I SPŁUKIWAŁAM PO TYCH 3-5 MINUTACH I EFEKT ZAWSZE BYŁ TAKI SAM- ZAWSZE WŁOSY MYJE CO 3 DNI, A TUTAJ JUŻ NA DRUGI DZIEŃ WYGLĄDAŁY JAKBYM W OGÓLE ICH NIE MYŁA
- ZAPACH MOGŁABY MIEĆ TROSZKĘ LEPSZY, ALE TEŻ AŻ TAK STRASZNIE NIE ŚMIERDZI
- PLĄCZE WŁOSY :/

PLUSY:
+ cena
+ wydajność, starczyła mi na 3/4 zużycia szamponu, gdybym stosowała ją bez spłukiwania to starczyłaby do końca szamponu, a nawet jeszcze dłużej (włosy mam do pasa)
+ świetnie chroniła włosy przed elektryzowaniem się
+ redukcja łupieżu faktycznie wystąpiła, nie zmagałam się z dużym jego nasileniem, ale po eksperymentowaniu z szamponami trochę go było

Nie kupie jej ponownie, gdyż nie zależy mi na przetłuszczaniu włosów, ale jak najdłuższym utrzymaniu świeżości.

Używam tego produktu od: już nie używam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[883115].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 28

Cud, miód i rzepa

Zdecydowałam się na zakup odżywki z powodu (a jakże) cudownych opinii na wizażu. Jako, że Ziaję bardzo lubię (także za cenę) przy okazji wizyty w drogerii zakupiłam ją za śmieszne 5 zł. Moje włosy były zmolestowane niedawną kuracją przeciwłupieżową (oklapnięte, sianowate, bardzo przesuszone) i odżywka w spray\'u po prostu nie dawała im rady. Fryzjerka oczywiście skrytykowała mój zakup, że drogeryjna nic nie da, że muszę fryzjerską kupić, bo moim włosom nic innego nie pomoże. No, ale skoro czekała na półce spróbowałam. I nie żałuję, jest cudowna!

Plusy:
+ megawydajna, bo wystarczy tylko odrobinka
+ wspaniale odżywiła moje przesuszone włosy, są mięciutkie
+ ułatwia rozczesywanie
+ włosy lepiej się układają, są bardziej podatne i pełne życia

Minusy:

Jeśli ktoś używa jej jako odżywki wspomagającej kurację przeciwłupieżową lub ograniczającą przetłuszczanie radzę spłukiwać po 5 minutach, inaczej przyklepie nam włosy przy nasadzie.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[841688].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Uwielbiam <3

Kupiłam tę odżywke nie spowodu problemu z łupieżem.... bo go nie mam ;) Tylko z powodu ciekawego składu . Ogólnie nigdy nie lubiłam odżywek b/s bo one zawsze obciążały moje włosy, zawsze po umyciu nakładałam tylko serum na końcówki. Ale będąc w jakimś markecie trafilam na ten produkt, zaciekawiło mnie opakowanie, takie skromne nie krzyczące "Jestem super! kup mnie!", złapałam za butelkę i zdziwiło mnie że ma taki dobry skład, w dodatku cena około 5 zł zachęciła mnie do testu;) Oczywiście musiałam go wypróbować zaraz po powrocie do domu, no i co? Rewelacja! Piękny zapach, świetna konsysencja, niewielka ilość odpowiadająca ziarnku grochu w zupełności wystarcza, ja nakładam od polowy długości włosów, po zastosowaniu włosy są bardzo miekkie, bardzo ładnie pacha, są puszyste, odżywka nie obciąża! tylko zaznaczam że trzeba używać z umiarem ;) bardzo lubie ten produkt, to moja ulubiona odżywka b/s.
Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[836681].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

Najlepsza odżywka

Poleciła mi go znajoma. Moją uwagę najpierw przykuł delikatny zapach.

PLUSY:
-cena
-zapach
-lekkie jedwabiste wlosy

MINUSY:
-jedyny minus to taki że nie zauważylam redukcji łupieżu

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[829933].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Dobra dla włosów zniszczonych i suchych

Po kilku nieudanych próbach z odżywkami bez spłukiwania w końcu znalazłam taką, która mi pasuje :). Nie mam co prawda problemu z łupieżem, ale i tak jestem zadowolona z działania odżywki. Moje zniszczone, suche i puszące się włosy potrzebują porządnego dociążenia i zabezpieczenia po myciu, i to właśnie zapewnia mi Ziaja. Zawartość parafiny i silikonu obciąży delikatne włosy, moje jednak pozostawia gładkie i ładnie wyglądające. Z tego powodu polecam ją dziewczynom szukającym czegoś, co okiełzna ich suche, spuszone włosy, a odradzam posiadaczkom włosów skłonnych do obciążenia- takie po prostu przetłuści.

+wspaniale dociąża i ogranicza puszenie
+wygładza
+dobra dla włosów zniszczonych
+niska cena- ok. 5zł
+całkiem niezły, bogaty skład- ekstrakt z rzepy, panthenol, aloes, jojoba
+wydajność- wystarczy jej odrobina na całe włosy

-odżywka jest ciężka, obciążająca, więc aplikowanie jej na skalp jest ryzykowne- a przecież tak powinno się nakładać odżywkę przeciwłupieżową. Jeżeli ktoś chce jej używać zgodnie z zaleceniem producenta może nie być zadowolony.

Używam tego produktu od: dwóch miesiecy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[815666].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 27

Może zacznę od tego, że nigdy nie lubiłam odżywek ani nawet szamponu z odżywką, bo włosy miałam już po wysuszeniu przetłuszczone. Co prawda nie pamiętam też abym miała tak długie włosy jak teraz. No i właśnie ta długość zmusiła mnie do zakupu odżywki. Włosy mi się bardzo plątały i były suche.
Odżywka:
-tania
-ładnie pachnie
-świetnie nawilża mi końcówki
-włosy nabierają blasku
-są megaaa mięciutkie, aż chce się dotykać
nie przetłuszcza specjanie, tak jak myłam co 2 dni włosy tak myję nadal
-myślę ze będzie wydajna, a nawet jeśli nie to za taką cene :)

POLECAM

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[761433].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 27

Napisanych recenzji: 475

dobra

Mam mieszane włosy. Odżywki używałam codziennie. Zapłaciłam za nią 4,50.

Produkt nie zachwycił mnie zapachem, który jest przeciętny.Zadowalająco nawilża włosy i ułatwia rozczesywanie. Nie wiem, czy usuwa łupież, bo nie mam z nim problemu, poza tym, odżywki nakłada się na włosy a nie na skórę głowy. Odżywka nie nadaje się do użycia bez spłukiwania, bo zostawia tłuste strąki. Co do jej wydajności sie nie wypowiem, bo odżywki do włosów znikają u mnie szybko.

Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[733169].usefull || 0 }}% pomocna.