Intensywna Pielęgnacja Włosów, Odzywka `Redukcja łupieżu czarna rzepa`

Intensywna Pielęgnacja Włosów, Odzywka `Redukcja łupieżu czarna rzepa`

Cena już od 3,94 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Aktywny preparat bez spłukiwania o niskim pH, który zamyka łuski i regeneruje włosy, aż po same końce. Doskonale pielęgnuje włosy przetłuszczające się i z łupieżem
Właściwości:
- posiada delikatną formułę o wysokiej skuteczności działania,
- ma świeży, przyjemny zapach i jest wydajna w użyciu.
Działanie:
- zmniejsza aktywność gruczołów łojowych i występowanie łupieżu,
- skutecznie wzmacnia oraz stymuluje cebulki włosowe,
- intensywnie nawilżając włosy chroni przed nadmierną utratą wody,
- wyraźnie zwiększa ich wytrzymałość na uszkodzenia.
Włosy lekkie, nie obciążone i bez łupieżu.
Wskazania: do włosów przetłuszczających się i z łupieżem.
Niewielką ilość odżywki nanieść równomiernie na świeżo umyte włosy. Nie spłukiwać. Przy włosach zbyt obciążonych równie dobre efekty można osiągnąć spłukując odżywkę po 3 - 5 minutach.

Czy to naprawdę Ziaja?

Ziaja ostatnio często mnie rozczarowuje, wiec nie liczyłam na zbyt wiele ze strony tej odżywki i musze przyznać jestem bardzo mile zaskoczona.

Odzywka zapakowana w klasyczną u Ziaji butelkę. Jest to dość wygodne.
Sam produkt ma biały kolor i średnio gęstą konsystencję. Pachnie przepięknie. Uwielbiam ten zapach, dodatkowo utrzymuje się na włosach aż do kolejnego mycia.
Odżywkę zostawiam na włosach na około 5 minut. Po zmyciu moje włosy są wyraźnie wygładzone, odzywione, o wiele łatwiej jest je rozczesać. Problemów z łupieżem nie mam, więc nie jestem w stanie ocenić czy działa w tym kierunku.
Cena bardzo niska. Moja kosztowała nie całe 5 zł w aptece. Wydajność średnia, wystarczyła na dwa tygodnie, ale mam długie, gęste włosy. Dostępność raczej niezła. Nic tylko brać. Bardzo polecam ten produkt i z pewnością kupię go ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1306901].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój pewniak na problemy skóry głowy

Używam jej co jakiś czas ze względu na alergiczną skórę głowy, która po nowych kosmetykach funduje mi czasem łupież, wypadanie włosów, swędzenie czy podrażnienia. Na takie dolegliwości sprawdza się naprawdę dobrze - normalizuje sytuację. Nie zauważyłam przedłużenia swieżości włosów jednak na pewno ich nie obciąża. Najczęściej używam jej na chwilę przed myciem, na skórę głowy i przy okazji na włosy bo skład i pod tym względem jest w porządku. Czasem też aplikuję ją na górę włosów bez spłukiwania i nałożona w małej ilości nie przetłuszcza mi włosów, a przyjemnie koi. Zapach nie jest szczególnie urokliwy, ale nie męczy. Ostatecznie kosmetyk tego typu nie ma być pachnący, a skuteczny. I jako taki - polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1289511].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Moja opinia:
Plusy:
+ nie obciąża nawet używana bez spłukiwania (ale nie radziłabym nakładać na skalp i należy uważać z ilością)
+ megawydajna, bo wystarczy tylko odrobinka
+ wspaniale odżywiła moje przesuszone włosy, są mięciutkie
+ ułatwia rozczesywanie
+ włosy lepiej się układają, są bardziej podatne i pełne życia

Minusy:
- okropny zapach, pachnie jak mieszanina wody kolońskiej i wyciągu z czarnej rzepy, na szczęście krótko utrzymuje się na włosach i szybko słabnie.

Jak najbardziej polecam wam tą odżywkę, bo ma dobry skład. Usuwa łupież oraz nadaje włosom objętość po prostu jest idealna. Moja ocena 9/10.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[924744].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Dobra odżywka.

W połączeniu z szamponem zredukowała mi łupież, ładnie pachnie, ma niską
cenę, włosy są po niej gładsze, dobrze się rozczesują, nie obciąża
włosów. Na początku konsystencja wydawała mi się nienajlepsza, ale z
czasem do niej przywykłam. Ogólnie odżywka sprawdziła się w swojej roli. :)

Używam tego produktu od: Od ok. miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[913820].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Przyjemny produkt. zapach z początku mnie odrzucał, lecz z czasem nawet go polubiłam:brzydal:
Co do redukcji łupieżu - nie zauważyłam żadnej redukcji. Stosowałam razem z szamponem z tej serii, który był okropny i wręcz nasilił problem. Odżywka sama w sobie sprawiała, że włosy lepeij się rozczesywały, były gładsze i miękkie. Intensywna woń utrzymywała się do nastepnego mycia. Ogólnie mogę polecić, mi pupy nie urwała, ale wiadomo, co kto lubi, jak widać, oceny ma niezłe ;)

Używam tego produktu od: już nie używam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[906637].usefull || 0 }}% pomocna.

Przetłuszcza włosy

- JEŚLI MAM BYĆ SZCZERA TO TA ODŻYWKA NIEŹLE WŁOSY PRZETŁUSZCZA, PRÓBOWAŁAM STOSOWAĆ JĄ NA RÓŻNE SPOSOBY, I ZOSTAWIAŁAM NA WŁOSACH, I SPŁUKIWAŁAM PO TYCH 3-5 MINUTACH I EFEKT ZAWSZE BYŁ TAKI SAM- ZAWSZE WŁOSY MYJE CO 3 DNI, A TUTAJ JUŻ NA DRUGI DZIEŃ WYGLĄDAŁY JAKBYM W OGÓLE ICH NIE MYŁA
- ZAPACH MOGŁABY MIEĆ TROSZKĘ LEPSZY, ALE TEŻ AŻ TAK STRASZNIE NIE ŚMIERDZI
- PLĄCZE WŁOSY :/

PLUSY:
+ cena
+ wydajność, starczyła mi na 3/4 zużycia szamponu, gdybym stosowała ją bez spłukiwania to starczyłaby do końca szamponu, a nawet jeszcze dłużej (włosy mam do pasa)
+ świetnie chroniła włosy przed elektryzowaniem się
+ redukcja łupieżu faktycznie wystąpiła, nie zmagałam się z dużym jego nasileniem, ale po eksperymentowaniu z szamponami trochę go było

Nie kupie jej ponownie, gdyż nie zależy mi na przetłuszczaniu włosów, ale jak najdłuższym utrzymaniu świeżości.

Używam tego produktu od: już nie używam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[883115].usefull || 0 }}% pomocna.

Cud, miód i rzepa

Zdecydowałam się na zakup odżywki z powodu (a jakże) cudownych opinii na wizażu. Jako, że Ziaję bardzo lubię (także za cenę) przy okazji wizyty w drogerii zakupiłam ją za śmieszne 5 zł. Moje włosy były zmolestowane niedawną kuracją przeciwłupieżową (oklapnięte, sianowate, bardzo przesuszone) i odżywka w spray\'u po prostu nie dawała im rady. Fryzjerka oczywiście skrytykowała mój zakup, że drogeryjna nic nie da, że muszę fryzjerską kupić, bo moim włosom nic innego nie pomoże. No, ale skoro czekała na półce spróbowałam. I nie żałuję, jest cudowna!

Plusy:
+ megawydajna, bo wystarczy tylko odrobinka
+ wspaniale odżywiła moje przesuszone włosy, są mięciutkie
+ ułatwia rozczesywanie
+ włosy lepiej się układają, są bardziej podatne i pełne życia

Minusy:

Jeśli ktoś używa jej jako odżywki wspomagającej kurację przeciwłupieżową lub ograniczającą przetłuszczanie radzę spłukiwać po 5 minutach, inaczej przyklepie nam włosy przy nasadzie.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[841688].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam <3

Kupiłam tę odżywke nie spowodu problemu z łupieżem.... bo go nie mam ;) Tylko z powodu ciekawego składu . Ogólnie nigdy nie lubiłam odżywek b/s bo one zawsze obciążały moje włosy, zawsze po umyciu nakładałam tylko serum na końcówki. Ale będąc w jakimś markecie trafilam na ten produkt, zaciekawiło mnie opakowanie, takie skromne nie krzyczące "Jestem super! kup mnie!", złapałam za butelkę i zdziwiło mnie że ma taki dobry skład, w dodatku cena około 5 zł zachęciła mnie do testu;) Oczywiście musiałam go wypróbować zaraz po powrocie do domu, no i co? Rewelacja! Piękny zapach, świetna konsysencja, niewielka ilość odpowiadająca ziarnku grochu w zupełności wystarcza, ja nakładam od polowy długości włosów, po zastosowaniu włosy są bardzo miekkie, bardzo ładnie pacha, są puszyste, odżywka nie obciąża! tylko zaznaczam że trzeba używać z umiarem ;) bardzo lubie ten produkt, to moja ulubiona odżywka b/s.
Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[836681].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza odżywka

Poleciła mi go znajoma. Moją uwagę najpierw przykuł delikatny zapach.

PLUSY:
-cena
-zapach
-lekkie jedwabiste wlosy

MINUSY:
-jedyny minus to taki że nie zauważylam redukcji łupieżu

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[829933].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra dla włosów zniszczonych i suchych

Po kilku nieudanych próbach z odżywkami bez spłukiwania w końcu znalazłam taką, która mi pasuje :). Nie mam co prawda problemu z łupieżem, ale i tak jestem zadowolona z działania odżywki. Moje zniszczone, suche i puszące się włosy potrzebują porządnego dociążenia i zabezpieczenia po myciu, i to właśnie zapewnia mi Ziaja. Zawartość parafiny i silikonu obciąży delikatne włosy, moje jednak pozostawia gładkie i ładnie wyglądające. Z tego powodu polecam ją dziewczynom szukającym czegoś, co okiełzna ich suche, spuszone włosy, a odradzam posiadaczkom włosów skłonnych do obciążenia- takie po prostu przetłuści.

+wspaniale dociąża i ogranicza puszenie
+wygładza
+dobra dla włosów zniszczonych
+niska cena- ok. 5zł
+całkiem niezły, bogaty skład- ekstrakt z rzepy, panthenol, aloes, jojoba
+wydajność- wystarczy jej odrobina na całe włosy

-odżywka jest ciężka, obciążająca, więc aplikowanie jej na skalp jest ryzykowne- a przecież tak powinno się nakładać odżywkę przeciwłupieżową. Jeżeli ktoś chce jej używać zgodnie z zaleceniem producenta może nie być zadowolony.

Używam tego produktu od: dwóch miesiecy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[815666].usefull || 0 }}% pomocna.