Garnier, Fructis, Fresh, Szampon (stara wersja)

Garnier, Fructis, Fresh, Szampon (stara wersja)

Szampon do włosów normalnych ze skłonnością do przetłuszczania się. Doskonały do codziennego stosowania, delikatnie myje, a dzięki wyciągom z owoców ogranicza prztłuszczanie się włosów.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocoamidopropyl Betaine, Cocamide MIPA, Dimethicone, Distearyl Ether, Sodium Chloride, Behenyl Alcohol, Niacinamide, Saccharum Offinarum, Sodium Methylparaben, DMDM Hydantoin, PPG-5-Ceteth-20, Polyquaternium-10, Camelia Sinensis, Pyrus Malus, CArbomer, Pyridoxine HCl, Citric Acid, Citrus Limonum, Citrus Dulcis, Citrus Grandis, Laureth-2, Parfum (C15320/1)

Cena: 9 zł / 250 ml

kompletna porażka

szampon okazał się kompletną porażką nigdy wiecej go nie kupię oprócz ladnego zapachu nic wiecej nie może być na plus dla tego produktu
moje włosy po chwili od umycia były tłuste
szampon obciąża strukturę włosa

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Nigdy więcej.

Szampon strasznie przetłuścił mi włosy, dosłownie po 2 godzinach moje włosy były posklejane i przyklapnięte.. po prostu tragedia.

Jedyny plus to cena, szampon nie jest drogi.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

ukryty niszczyciel

Rozczarował mnie ten szampon. Na początku byłam zachwycona jego efektami, ale później to była jakaś kompletna porażka.

Po stosowaniu szamponu:

- zaczęły mi wypadać włosy, tonami, nie mogłam nic zrobić, mnóstwo włosów zostawało mi na szczotce i pod prysznicem;

- włosy zaczęły się plątać, nigdy nie miałam z tym problemu; rozczesywanie było dosyć problematyczne;

- z czasem zauważyłam, że z jednej strony włosy są bardziej przesuszone, a z drugiej szybciej się przetłuszczają - porażka!

Szampon jest tani, mocno się pieni i ładnie pachnie, ale na tym kończą się jego zalety.

Używam tego produktu od: kilku tygodnii
Ilość zużytych opakowań: jedno (i chyba go nie skoncze)

Manicure - klasyczny

Lubie

Naprawde lubie ten kosmetyk- ma bardzo ladny "swiezy" zapach, odpowiednią konsystencję. A tak poza tym fantastyczie sie pieni i wyjątkowo dobrze oczyszcza wlosy. Po uzyciu wlosy sa niesplątane, troche wygładzone, nawilżone.

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: pierwsze zwykłe w uzyciu

dramat

Nie jestem pewna czy ten produkt powinien nazywać się szamponem. Moj fryzjer polecil mi go raczej do mycia samochodu. Pieni sie tak mocno ze powinno to dac do myslenia. Potem jest tylko gorzej. Co prawda wlosy nie wypadaly, ale dostalam potwornego lupiezu ktorego dlugo nie moglam sie pozbyc. Opakowanie wygodne, ale mysle ze jesli chodzi o koszt szamponu to nie powinien byc rozdawany nawet za darmo.

Nigdy więcej

Na samym początku było ok. Późnej tragedia, nigdy więcej tego szamponu.
Plusy
- ładny zapach
-wydajny
Minusy:
- WYPADAJĄ WŁOSY - nie mogłam tego opanować. Najpierw jak je suszyłam ręcznikiem po umyciu, później jak je rozczesywałam, sypały się jak opętane, co przejechałam szczotką to zawsze zostawał na niej pęk włosów.
- włosy stały się strasznie suche, wyglądały jak miotła
- włosy szybko się przetłuszczały - na drugi dzień wieczorem już nie mogłam się w nich pokazać
-plątał włosy
Kiedy zmieniłam szampon powoli wszystko wróciło do normy.

Uwielbiam

Bardzo go lubie i nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Włosy są po nim miękke, gładkie i miłe w dotyku. A co najważniejsze czuć, że są świeże!:) Nawet do 2 dni! A i włosy są naprawdę lekkie, idealny na lato :) I dzięki niemu moje włosy się nie elektryzują np. od czapki.

Ilość zużytych opakowań: Dużooo :)

idealny dla moich wlosow.

Po użyciu włosy są gładkie, miękkie i odżywione. Moje skłone do kołtunienienia się i przetłuszczania włosy zaczęly się łatwo rozczesywać. Po użyciu nawet 2 dni mogę nie myć włosów.
Polecam !

Używam tego produktu od: wielu wielu lat
Ilość zużytych opakowań: milion

przereklamowana tandeta

używałam go bardzo dawno w czasach, kiedy to w ogóle nie miałam pojęcia o pielęgnacji włosów i kupowałam co reklamowali co wydawało się takie skuteczne...

ale zapamiętałam sobie ten szampon i przez myśl by mi nie przeszło, żeby go przy jakiejkolwiek okazji kiedykolwiek zakupić, wolałabym nie myć włosów.

mam taką awersję ponieważ ten szampon strasznie zniszczył mi włosy i doprowadzał do łupieżu. od tamtego momentu nie dałam jeszcze szansy żadnemu szamponowi garniera.

odradzam i przestrzegam.

Używam tego produktu od: nie używam

Ilość zużytych opakowań: ok 2-3 opakowania

Eeee...

Dla mnie ten szampon to jeden wielki dylemat xD

Plusy:
- nie przetłuszcza
- ładny zapach

Minusy:
- włosy myć myje, ale jakoś nie odczułam tego Super Wzmocnienia, a głównie na to liczyłam.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

PRZETŁUSZCZACZ!!!

TEN SZAMPON TO KOSZMAR!
zakupiony do przetluszcajacych sie włosów, przetłuszczał je przeokropnie.
Włosy były przykłapniete po wieczornym myciu a nad ranem nów wygladały nieswizo i tłusto!
nigdy go juz nie kupie

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: pierwsza i ostatnia butelka

Katastrofa-jak dla mnie

Kupiłam go jakiś czas temu i niestety po umyciu moje włosy były sklejone! Myślałam, że może źle spłukałam szampon, dlatego od razu umyłam je ponownie i BARDZO dobrze spłukałam szampon i stało się to samo. Włosy były sklejone jakbym je nażelowała. Nie wiem dlaczego tak się stało, ale to nie jest szampon dla mnie. Próbowałam też szamponu tej firmy z innej serii i nie było takich problemów, ale włosy były po nim w kiepskim stanie. Tej firmie mówię nie. Negatywne opinie stąd, że każda z nas ma inne włosy i dla jednej będzie to dobry szampon, a dla drugiej nieodpowiedni.

Używam tego produktu od: już nie używam;)
Ilość zużytych opakowań: niecała butelka