Milk & Honey Nourishing Hand & Body Creme

Milk & Honey Nourishing Hand & Body Creme

Lekki i znakomicie się wchłania. Po jego użyciu skóra jest bardzo miła w dotyku. Krótko mówiąc - odrobina luksusu za przystępną cenę.

Bardzo dobry

To był pierwszy z kremów do ciałą jaki kupiłam w oriflame. I to on zachęcił mnie do eksperymentów z tąmarką właśnie w tym asortymencie. A więc krem jest całkiem dobry. Nie rewelacyjny bo nawilżenie nie trwa bardzo długo. Po kilku godzinach aby podczymać efekt nawilżenia trzeba powtórzyć aplikacje. A pozatym zapach aplikacja to czysta fraida. Mi jeden pojemnik starczył na miesiąc bo tak bardzo lubie się nim smarowć, że zużyłam tak szybko:-). Krem nie pozostawia nieprzyjeprzyjemnej warstwy na skórze. Szybko się wchłania. Cena jest dość wysoka, ale w promocji da się ją przeżyć. Narazie kupiłam tylko jedno opakowanie, ale napewno kupie kolejne. Sprawdzam działanie innych kremów tej firmy.

Ilość zużytych opakowań: jak narazie jedno

swietny

Pamietam go jeszcze w innnym opakowaniu- plastikowym przezroczystym dołem, a nakretka miala kolor zołty i mam nadzieje, ze oceniam ten sam krem:D.
Pierwsze co mnie w nim zauroczylo to zapach mimo, ze nie znosze miodu z mlekiem to kremik mial delikatny, lekko słodziutki zapaszek akurat do przyjecia. Własciowsci bardzo dobre odzywial, nawilzal i wygladzal skore po prostu super spełnial swoje zadanie:D. Opakowanie jak zawsze zrobione tak, aby zuzyc caly ksometyk do konca. No i bym zapomniala napisac rewelacyjna wydajnosc i duze opakowanie 250ml sprawia, ze na pewno kiedys jeszcze do niego wroce.

Używam tego produktu od:3lata

nie dla mnie

Balsam ten powinien kosztować 5 zł, a nie ponad 30 zł, bo taka jest jego jakość - nie nawilża, ma dziwną konsystencję, bardzo szybko po jego użyciu skóra chce pić. Jedyną zaletą jest przyjemny zapach

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Makijaż Maybelline

Klapa!

Mam ten produkt, ale w nowym opakowaniu. Jest staraszny! Mało wydajna, rzadka konsystencja, straszliwy zapach, który unosi się jeszcze wiele godzin po "balsamowaniu", nie nawilża w ogóle! Średnio szybko się wchłania. To jego minusy oraz jego cena. Zalety? Po prostu jest.

Używam tego produktu od: luty
Ilość zużytych opakowań: 1/2

bardzo go lubię

Bardzo lubię ten krem, uważam ze jest to jeden z najbardziej udanych produktów Oriflame. Bardzo dobrze nawilża skórę, szybko się wchłania i ma przyjemną budyniowa konsystencję. Jednym minusem może byc zapach, jesli ktoś nie lubi takiego typowo midowego zapachu, no i cena, bo jeśli nie jest w promocji, to kosztuje aż 39 złotych za 250 ml. Jak dla mojego portfela to drogo:( ale jak jest w promocji, to można go kupić nawet i za 15 złotych. Jest dość wydajny, z tym, że ja go używam głównie do rąk i do górnej częsci ciała:) nogi wolę smaruję tańszym balsamem:) Używam tego produktu od: około 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: około 6

przyjemny

Do produktów z tej serii mam stały dostęp, bo moja mama od lat jest ich wierną fanką. Zawsze stoją w naszej łazience. Oceniam je hurtowo, więc część mojej recenzji będzie się powtarzać przy innych produktach.
Ich największy plus to oczywiście zapach- śliczny, cieplutki, luksusowy ;) Ale jak dla mnie z miodem i mlekiem to on ma niewiele wspólnego.
Sam krem jest rewelacyjny. Bardzo przyjemna konsystencja, szybko się wchłania. Kremik dobrze pielęgnuje i nawilża. Używanie go to czysta przyjemność :-)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: dużo (część w starym opakowaniu, ale mom zdaniem sam krem niewiele się zmienił)

w moim typie

Wszystko mi się w nim podoba - począwszy od opakowania po efekt dzałania. Mam słabość do tych kuleczek z kremami do ciała firmy oriflame. Milk & honey ma idealną, nie za gęstą konsystencję, świetnie się wchłania i rozsmarowuje - nie ma mowy o długim wsmarowywaniu. Pachnie pięknie. To mój typ na zimowe wieczory. Chyba znowu go kupię.

Używam tego produktu od:kilka lat

dla mnie ok.

To jest to!! Uwielbiam ten zapach. Cena regularna jest za wysoka, ale w promocji jest ok. Ma fajną konsystenjcę, taka budyniowa, jest taki "śliski" - spada z paców jak się nabiera;), dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Używam go na noc jako balsamu po kąpieli. Przeważnie nakładam na nogi po goleniu :) następnego dnia rano skóra nie jest jeszcze sucha, ale już koło południa przydałoby się znów coś wsmarować, po skóra zaczyna być sucha. Ładne opakowanie, ale wolałam by to w atomizerze, ot tak żeby używając nie nabierało się pod paznokcie. Jest wydajny, używam go razem z innymi balsamami bo sam nie daje sobie rady z suchą skórą.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1, będzie więcej.

Dobrze się wchłania

Dla mnie to bardziej balsam do ciała. Tak jak dziewczyny uważam, że ma konsystencję żelową, budyniową ;) Dobrze się wchłania nie jest tłusty, ładnie pachnie i nawilża moją skórę. Jak dla mnie nie ma szczególnych wad.
(Ten drugi różowy z tej serii też jest fajny ;) )

Lubię go

Bardzo przyjemny krem. Ma wspaniałą dla mnie konsystencje, jest taki lekki, sliski, łatwo go rozprowadzić. Wchłania się bardzo dobrze. Ślicznie pachnie! Uwielbiam jego zapach.
Wolałam stare opakowanie, jedno nawet zmieniło sie w pojemniczek na kolczyki :) wciaz gdzieś jest.
Krem nawilżał jak na potrzeby mojej normalnej skóry całkiem ok. Nie używałam go na całe ciało, tylko dłonie, ramiona i dekolt. Spisywał się bardzo dobrze.

Odejmuję gwiazdkę za cenę, 36 zl to za dużo, ale jamam mame konsultantke, wiec kupuje taniej i czekam dodatkowo na promocje :D

Ewentualnie ...

Ja również miałam w dawnym opakowaniu...
Bardzo przyjemny budyniek...
Konsystencja żelowo-budyniowa;)
Rozprowadzał sie dość dobrze i tak samo wchłaniał...
Zapach miał delikatny,nie przytłaczający...
Tylko czasami zdarzało mu się,że się wałkował...
Przez co zrażał...
Ale ogólnie na *** zasługuje na więcej raczej nie...

cudowny na lato

Miałam wersję w starym opakowaniu, mam nadzieję, że w nowym zawartość pozostała bez zmian. Rzadko kupowałam, bo cena... no cóż, Oriflame w ogóle jest drogi w stosunku do jakości i mimo, że baaaaardzo lubię ten kosmetyk, nie dałabym tyle za głupie pudełko. W końcu za 36 zł można mieć dwie butelki dobrego balsamu. Do rzeczy:
Pięknie pachnie.
Przemiła konsystencja, taka kremowo-żelowa, leciutka.
Bardzo dobrze się wchłania.
Bardzo dobrze wygładza skórę.
Nawilża też dobrze, ale nie natłuszcza - dlatego lepszy jest na lato.
Zdecydowanie lepszy do ciała niż do rąk, do rąk jest za słaby. Ale do ciała... miodzio.
W ogóle jest taki... mniamuśny, niesamowicie przyjemnie się go używa. Jeden z bardzo niewielu kosmetyków Oriflame, które wspominam z przyjemnością.
Niestety niezbyt wydajny, ale przyjemność używania wynagradza mi to.
Jakkolwiek nowe opakowanie akurat tego kremu jest całkiem ładne, to reszta serii wygląda tragicznie - jak kosmetyki z kiosku.