Chusteczki oczyszczające

Chusteczki oczyszczające

Pojemność 25 szt

Zauważalnie czysta, świeża i piękna skóra w jeden, prosty sposób. Głęboko Oczyszczające Chusteczki czyszczą głęboko do wnętrza porów usuwając zanieczyszczenia i tłuszcz oraz pomagają zapobiegać powstawaniu pryszczy - wszystko w jeden, prosty sposób. Każda miękka chusteczka zawiera składnik antybakteryjny. Uczucie lekkiego mrowienia skóry wskazuje, że została ona dokładnie oczyszczona.

Cena: 13 zł / 25 sztuk

Rewelacyjne

Używałam ich kilka lat temu. Bardzo dobrze usuwały makijaż z twarzy (tylko do oczu ich nie stosowałam), wystarczyła tylko jedna chusteczka, aby zetrzeć podkład, korektor, puder, czy róż. Miękkość oraz nasączenie chusteczek odpowiednie, nie wystąpiły u mnie podrażnienia oraz przesuszenia skóry twarzy. Polecam.

Używam tego produktu od:6 lat temu?
Ilość zużytych opakowań:kilka opakowań

Świetne 5*

Naprawdę świetne! Ja je kupiłam na wyjazd i sprawdziły się w 100%. Jedna chusteczka wystarcza żeby usunąć makijąż po całym dniu z caluśkiej buzi. Są bardzo dobrze nasączone i mają szczelne opakowanie bo do ostatniej chusteczki nie wysychają. Pozostawiają fajne uczucie chłodu i poczucie takiej przyjemnej czystości. I co jeszcze ważne dla tłustej cery, której jestem posiadaczka niestety, nie pozostawiają one tłustego filmu na twarzy a to jest dla mnie zawsze udręka przy mleczkach wszelkiego rodzaju, nawet tych niby dostosowanych do mojego typu cery dlatego w domciu używam tylko żeli do mycia w połączeniu z wodą, ale na wyjazd te chusteczki to BOMBA oczywiście. POLECAM!!!

Używam tego produktu od:1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań:1 ale przy najbliższym wyjeździe będzie kolejne

ok

dobrze nasączone, w opakowaniu nie wysychają. ładnie oczyszczają skórę i nie wysuszają jej. cena też jest ok. używałam ich będąc na biwaku i byłam bardzo zadowolona.

Cellulit jak stosować kosmetyki

poręczne

Miękkie, dość zwarte, dobrze nasączone. Dobrze oczyszczają, przyjemnie odświeżają, dają uczucie lekkiego chłodu i mrowienia. Lekko wysuszają, działają antybakteryjnie. Nie zauważyłam zmniejszenia porów, ale przy dłuższym stosowaniu, wspomagane innymi kosmetykami, pomagają utrzymać tłustą cerę w ryzach. Niestety, nie można ich używać do oczu.