Alterra, Cream Make Up (Kremowy podkład do twarzy)

Alterra, Cream Make Up (Kremowy podkład do twarzy)

Lekki podkład bardzo delikatnie kryjący, nadaje skórze świeżości. Pielęgnuje ją, nawilża , zawiera olejek jojoba i masło shea, nie podkreśla suchych skorek. 25 % więcej nawilżenia i wygładzenia skóry po 28 dniach. Skład przyjazny dla skory. Dostępny w trzech odcieniach.

Skład: Gereinigtes Wasser, gehärtetes Pflanzenöl, Glyzerin, Sojaöl*, Jojobaöl*, Squalan, Talkum, Kalium-Cetylphosphat, Palmitinsäure, Stearinsäure, Mischung Atherischer Öle, Palmkernfett, Sheabutter*, Zuckeralkohol, Polysaccharid, Xanthan, Lecithin, Granatapfelsamenextrakt*, Kornblumenblütenextrakt*, Natriumcitrat, Vitamin C-Palmitat, Lecithin, Vitamin E, Glimmer, Palmkernfettsäureester, Mineralische Farbstoffe.
*Rohstoffe aus kontrolliert biologischem Anbau.

Cena: 3,49EUR / 30ml

• wit. E,
  • Glimmer,
  • Palmkernfettsäureester

hmmmm

Podklad kupilam po tym jak przeczytalam ze do starszej wymagajacej cery jest polecany, ze poprawia nawilzenie a ja mam z tym problem w zimie. Na poczatku nawet mi sie podobal, ale szybko przestal sie sprawdzac. Nie wiem co jest, ale tanie naturalne marki powoduja ze czuja sie zaklejona, ze na skorze tworzy sie jakas powloka ktora nie przepuszcza powietrza, cera mi sie dusi. I tak bylo z tym podkladem. JUz myslalam, ze ten produkt bedzie inny, ale po miesiacu stalo sie tak jak dzieje sie z kazdym kremem z tanich naturalnych marek i to juz przy pierwszym uzyciu. Wklepalam podklad i mialam wrazenie jak bym sie obwinela folia spozywcza. Cera zaczela sie dusic, wystapilo wrazenie ciepla, cera sie zarumienila i wyskoczyly mi krople potu. bardzo niemile uczucie ;o(

Używam tego produktu od: jesieni 2010
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[550247].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny

Bardziej krem niż podkład, myślę, że świetny dla młodych dziewczyn, które rozpoczynają przygodę z makijażem.
Jest to zamiennik kremu, buzia nim posmarowana pozostaje fajnie nawilżona i promienna.
Jest tak delikatny, że nie ma mowy o efekcie "maski", dobrze wyrównuje koloryt cery, w przypadku krostek na pewno się nie sprawdzi (ale to chyba oczywiste u wszystkich podkładów).
Ładnie pachnie i nietrudno go nałożyć.
Ogólnie POLECAM : )

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[526145].usefull || 0 }}% pomocna.