Shiseido, Suncare, Sun Block Compact SPF 32 (Puder w kamieniu - wysoka ochrona)

Shiseido, Suncare, Sun Block Compact SPF 32 (Puder w kamieniu - wysoka ochrona)

Puder w kamieniu z filtrem 32, zapewnia dodatkową ochronę przeciwsłoneczną latem i naturalny, matowy look. Można stosować na mokro lub na sucho. Wodoodporny. Niekomedogenny, testowany dermatologicznie.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (tj. ok. 1,2 g pudru na samą twarz).

Nie dla mnie

Zacznijmy od zalet. Puder faktycznie ma bardzo wysoką ochronę - SPF 30 w przypadku pdrów prasowanych to rzadkość. Do tego jego opakowanie jest po prostu piękne <3
\\nśliczne, niebieskie, wakacyjne z lusterkiem i gąbeczką, która jest oddzielona od kosmetyku przekładką. Wygląda super :)
\\n
\\nUżywałam go razem z podkładem z tej serii - mam skórę z niedoskonałościami, dlatego sam puder to dla mnie za mało. Chciałam używać go do wykończenia makijażu, by zmatowić nim skórę. Niestety, w takim wariancie nie zdaje egzaminu. Być może stosowany bezpośrednio na skórę daje lepszy rezultat.
\\nMinusy:
\\n- mały wybór odcieni (miałam problem z wybraniem pasującego odcienia),
\\n- stosowany na podkład tworzy smugi, bardzo ciężko się go aplikuje, jesli do tego jest zle dobrany z podkładem (uwaga! kolory fluidów z tej serii nie odpowiadaja odcieniom pudrów prasowanych)
\\n- poziom zmatowienia jest przeciętny
\\nPlusy:
\\n+ wysoka ochrona, która jest rzadkoscia w przypadku pudrów prasowanych,
\\n+ piękne opakowanie
\\n+dołączony aplikator jest bardzo przyjemny w użyciu (duża, puchata gąbka)
\\n
\\nPodkład z tej serii to w mojej ocenie najlepszy podkład, jakiego używałam do tej pory. Puder- wręcz przeciwnie, totalny przecietniak.

CUDO!!! Mój KWC

Zacznę od tego, że mam cerę tłustą, bardzo wymagającą jeżeli chodzi o kosmetyki.
Do wszystkich produktów z racji na rewelacyjne opisy producentów podchodzę bardzo sceptycznie. Tak było i tym razem. W moim przypadku to strzał w 10:)
Jest idealny dla mojej skóry.

Plusy:

+ wysoki filtr- buzia jest chroniona i odporna na działanie czynników zewnętrznych np. mróz, wiatr, słońce itd.

+wydajność!!! puder starcza mi na pół roku albo nawet dłużej w zależności od częstotliwości nakładania

+ kolor- idealnie dopasowany do mojej cery

+ puder nie tworzy efektu maski mimo, że bardzo dobrze kryje

+ bardzo ładne praktyczne opakowanie z lusterkiem i gąbeczką

+ buzia długo jest matowa nie świeci się jak po innych pudrach

+ moja skóra po jego nałożeniu wygląda jak po photoshopie!!

Polecam z czystym sumieniem:)))

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Dobry, ale zle matuje

Ten puder można nakładać na 2 sposoby - albo pędzlem na podkład, albo dołączoną gąbeczką bez podkładu. W tym drugim przypadku chociaż był dość zauważalny na twarzy, więc w końcu używałam w pierwszej wersji. Do zalet należy bez wątpienia wysoki filtr (i można nie szukać kremów na dzień z filtrami), miłe opakowanie oraz niewysoka cena jak na taką markę.
Do minusów należy to, że na krótko matuje - nos zaczynał błyszczeć już po ok. 3 godzinach jak nie wcześniej :(
Więc raczej do niego nie wrócę. Problem z filtrami rozwiązałam w ten sposób, że kupiłam bazę pod makijaż MAC SPF 50 i teraz mam całkowitą wolność przy wyborze pudrów i kremów, co mnie niezmiernie cieszy!

Używam tego produktu od: 1,5 roku

masaz shiseido

puder nie tylko na lato

Produkt typu 2 w 1. Podkład i puder zarazem.
Obowiązkowo muszę go mieć w kosmetyczce przez cały rok. Nie stosuję tego pudru jednakże codziennie, tylko wtedy kiedy szybko chcę zrobić makijaż. Parę sekund i twarz wygląda pięknie. Puder ładnie kryje, wygładza strukturę skóry i nadaję jej ciepły odcień (posiadam kolor SP40). Na pewno ważną rolę odgrywa tutaj gąbeczka dołączona do opakowania. Dzięki niej puder doskonale się rozprowadza i mamy porządne krycie. Ja jestem posiadaczką wielu naczynek na twarzy i ten produkt naprawdę ładnie je pokrywa.
Nigdy nie stosuję go na pokład bo to bez sensu. Sam w sobie jest genialny. I wydajny - 1 opakowanie na ok 1 rok.

Używam tego produktu od: ładnych paru lat
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4 dokładnie nie pamiętam

3. wodoodporny-zaleta w tropikach czy upałach, bo nie zmywa sie razem z potem
negatywy
1.słabe kolory, mam sp 40 za jasny, ale 60 z ciemny , nie ma pomiedzy
2. tapeciarz, robi maskę, za bardzo matuje, twarz jest płaska
3. trudno sie nakłada bo jest cięzki, czy pędzlem czy dołączoną gąbką jest za dużo
4. za duża cena na taka jakość
5. słabe opakowanie łatwo bedzie uszkodzic puderniczkę w torbie

Używam tego produktu od: 3 -ce
Ilość zużytych opakowań: 1 puderniczka

fantastyczna ochrona latem

Jestem zachwycona tym produktem. Bezproblemowo się nakłada, ujednolica koloryt, dobrze kryje ewentualne mankamenty, świetnie matuje i jest mega trwały. I zapewnia rzetelną ochronę. Używałam tylko w okresie letnim gdy byłam muśnięta słońcem na ciele, ale chciałam oszczędzić twarz. Sprawdza się tak w warunkach plażowych (odporny na wodę i pot), jak i pustynnych. Wydajność w porządku, a efekty poprawek nie przyprawiają o palpitacje serca, nie buduje &quot;tynku&quot;.

Dobry w Ojczyźnie latem, ale dla mnie już niezastąpiony w ekstremalnych &quot;temperaturowo&quot; wakacyjnych warunkach. Oceniam wysoko i na pewno jeszcze zakupię.

Poza tym ma ładne, w letniej kolorystyce opakowanie i gąbkę jak najbardziej do użytku.

Używam tego produktu od: ubiegłorocznych wakacji

przreklamowany

kupiłam ten podkład pod wpływem opinii na wizażu i promocji w sephorze

Szczerze &quot;powiem&quot; że po tych ochach i achach oczekiwałam czegoś więcej a on zachowuje się gorzej niż średniopółkowce. Zanim kupiłam shiseido używałam puder avon z serii anew i gdyby nie tamtejszy brak kolorów nie zdradziłabym go teraz.

Shiseido mówię zdecydowane nie.
- kolor 40 jakiś dziwny Jestem po odbarwianu przebarwień i jest dla mnie za ciemny a kolor 30 niestety nigdzie niedostępny
- strasznie mocno się osypuje i umywalka wygląda jakby ktoś rozsypał pomarańczowa mąkę :)
- ucieka w załamania i wszelkie dostepne zmarszczki
- po czasie zmienia kolor na licu
- nie wiem dlaczego ale na czole tworzy mi zawsze maskę a nakładam naprawde bardzo oszczędnie

Jak ktoś za duzo nie zarabia nie polecam próbować

Ilość zużytych opakowań: 1/5

całkiem, całkiem

Używałam go na wakacjach w Egipcie, gdzie jak wiadomo jest baaaardzo ciepło;) Nie spływa z twarzy, ładnie kryje niedoskonałości (a tych mam sporo), wyrównuje koloryt cery, no i ma wysoki filtr. Wystarczył mi dokładnie na miesiąc, choć gdyby nie fakt, że pod koniec stosowania upadł i się rozkruszył - pewnie wystarczyłby na ok. tydzień dłużej. Używałam go codziennie, 2 razy dziennie.

niestety nie.

Nie rozumiem zachwytów.... Obojętnie jak się go nałoży-gąbeczką,na mokro ,na sucho ,pędzlem- widać go!Robi się tapeta i tyle.A w świetle dziennym- w ostrym słońcu - makabra ,wygląda ciężko,matowo,płasko i mega nienaturalnie...a przecież jest to typowo letni kosmetyk z racji choćby wysokich filtrów.Podkreśla pory ,mam wrażenie ,że są jeszcze bardziej rozszerzone tak wchodzi mocno... no i ściera się.Owszem aplikacja łatwa,super filtry ale nic poza tym.

Używam tego produktu od: przeszło rok
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

REWELACJA!

Kupiłam ten produkt kilka dni temu, ale już pragne podzielić się moją opinią. Wypróbowałam go zupełnym przypadkiem, tydzień temu, pozyczając go na imprezie od koleżanki. Zdziwil mnie natychmiastowy, wspaniały efekt. łatwa aplikacja (gąbeczka w środku), nakładasz, rozsmarowujesz, a on działa jak podkład i puder matujacy w jednym. Używam podkładu Chanel Vitalumiere, ale odkąd kupilam puder shiseido suncare odstawiłam go, bo po prostu go nie potrzebuje. jest to ogromna oszczędność czasu. w kilka chwil moja buzia nabiera pięknego zdrowego wyglądu, opalonej skóry, a musze dodać, że ogólnie się nie opalam, tym bardziej na twarzy, dlatego też ten produkt to dla mnie wybawienie, bo z przyjemnością patrzę w lustro. Mam SP70 jest bardzo ciemny, ale jak się stopi ze skóra wygląda idealnie. Polecam, polecam gorąco!

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

fajny kosmetyk na lato

Po nieudanej przygodzie z fluidem z tej serii, postanowiłam dać szansę kompaktowi,bo z potrzeby ochrony skóry, ten produkt z kolorówki daje wysoką ochronę - tym bardziej, że konsultantka była nim pomalowana i wyglądała dobrze. No więc usiadłam na fotel i dałam się &quot;wypaćkać&quot; - poprosiłam o użycie gąbeczki. Moje pierwsze wrażenie było na &quot;nie&quot;. Zbyt widoczny, co potwierdził mój spacer na światło dzienne (nie znoszę testować kolorówki w tym obłędnym świetle w Douglasie-choć uwielbiam tą sieć). Moje pierwsze wrażenie: o, nie: zbyt widoczny i mało naturalny. Pojechałam do domu i wciąż obserwowałam swoją twarz- z biegiem czasu, kiedy kompakt zaczął współpracować z moją skórą było- co raz lepiej. Na drugi dzień wrócilam do perfumerii, pewna zakupu. Kupiłam SP 60 oraz SP 70. Dlaczego dwa? Bo mam śniadą cerę nie opalam jej,ale SP 70 fajnie wygląda w słoneczne dni, ładnie stapia się i twarz jest taka jak po udanym urlopie i randce ze słoneczkiem, a SP 60 świetnie stapia się ze skórą(ale w świetle dziennym jest za jasny) w sztucznym świetle jest bardzo naturalny, ładnie rozświetla-co również potwierdziły konsultantki, ale wybór dały mnie. Zdecydować się nie umiałam-to wzięłam. Nie jest to produkt matujący na długo (w upały wymaga częstszego zmatowienia u mnie, w mniej słoneczne daje radę matowić na dłużej), ale poprawki w ciągu dnia przy użyciu gąbeczki-dają naturalny efekt i matowią. Świetne krycie, naprawdę fajny i praktyczny kosmetyk na lato i ta ochrona -duży plus !! Jeśli stosujemy tylko przy użyciu gąbki, efekt tzw.maski, tylko na początku, trzeba mu dać szansę żeby popracował ze skórą, na mokro już łatwiej przedbrzyć. Podsumowując: jak dla mnie zdecydowanie lepszy od fluidu i na tem moment najlepszy kolorowy kosmetyk na lato. Jestem na TAK !! Jeśli jesteście ciekawe to pędzcie do perfumerii, bo ta seria sprzedaje się bardzo dobrze i są duże braki na magazynach, a w kolejnych dostawach dziewczyny mówią, ze nie zawsze już przychodzą.

Polecam!

Przed tym kompaktem używałam kompaktu z serii Pureness. Dla mnie są podobne, ale Suncare jest bardziej jedwabisty na twarzy no i daje dobrą ochronę przeciwsłoneczną.
Sprawdza się zarówno na mokro zamiast podkładu jak i na sucho do poprawek w ciągu dnia.
Nie zapycha, ładnie matuje.
Bardzo praktyczne opakowanie, nie psuje się, a śliczny turkusowy kolor kojarzy się pozytywnie.
Całkiem wydajny - starcza mi na prawie rok.
Kolory mi odpowiadają, ale nie jestem typem bladolicym, miałam nr 50 teraz mam 60.
Zdecydowanie polecam, szkoda tylko, że nie można kupić samych wkładów do puderniczki.