Johnson's Baby, No More Tears Shampoo (Szampon ułatwiający rozczesywanie)

Johnson's Baby, No More Tears Shampoo (Szampon ułatwiający rozczesywanie)

Zgłaszająca osoba: brave_gril

Dzięki unikalnej formule Johnson's Baby No More Tears szampon jest tak łagodny dla oczu dziecka jak czysta woda. Idealny do delikatnego mycia włosów i główki niemowląt i noworodków. W przeciwieństwie do zwykłych szamponów dla dzieci, nowy szampon Johnson's baby oparty jest na specjalnej formule ułatwiającej rozczesywanie włosów. Łagodnie myje włosy pozostawiając je miękkimi i łatwymi do rozczesywania. Tak łagodny, że może być stosowany dla dzieci od pierwszego dnia życia.

Skład: aqua, coco-glucoside, sodium lauroamphoacetate, sodium laureth sulfate, glycerin, peg-150 distearate, peg-4 rapeseedamide, peg-80 sorbitan laurate, peg-8 dimethicone, cetrimonium laureth-12 succinate, acrylamidopropyltrimonium chloride/ acrylamide copolymer, polyquaternium-10, peg-4,edta, citric acid, iodopropynyl butylcarbamate, phenoxyethanol, methylparaben, parfum, ci 14700

Cena: ok. 6 zł / 200 ml

Nie ułatwia rozczesywania

Kiedy miałam krotsze wlosy uwielbiałam szampony johnsons, które jednak włosy dość mocno plączą. Ten niestety pomimo nazwy działa dokładnie tak samo jak reszta jego pobratyncow.

Pachnie ładnie, mniej intensywnie jak wersja podstawowa, ale w tą samą nutę zapachowa. Pieni się średnio, trzeba go użyć minimum dwa razy. Oczyszcza bardzo ładnie. Przez swoją rzadką konsystencję jest bardzo niewydajny.
Opakowanie ładne, fajnie, że widać zużycie. Po umyciu nim włosy w niestety nie są łatwiejsze w rozczesywaniu pomimo użycia odżywki. Mam też wrażenie ze moja fryzura jest po nim bardzo matowa. Nie tego się spodziewałam, wiec zakupu nie ponowię.

Najlepszy!

Kupiłam ten szampon na promocji w Tesco za śmieszną cenę 4,61. Już od dawna się na niego czaiłam jako,że lubię kosmetyki dziecięce.

Oczywiście , nie omieszkałam wypróbować od razu po zakupie. Moje wrażenia są bardzo pozytywne - aby porządnie umyć włosy (mam długie do szyi i gęste) wystarczyła kropla wielkości pięciozłotówki.

Dobrze się pieni, nie podrażnia skóry głowy, włosy rozczesuję po nim bez szarpania. Ma przemiły zapach.
Poręczna buteleczka, łatwo się ją otwiera.

Używam tego produktu od: luty 2016
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie (200ml)

Pozytywne zdziwienie

Właśnie umyłam włosy tym szamponem i ku mojemu zdziwieniu - świetnie poradził sobie z rozplątaniem moich włosów . Mam włosy do połowy pleców , farbowane , zniszczone prostowaniem , kręcone i puszące się . Poradziłam sobie bez użycia odżywki w sprayu , co jest cudem bo bez niej nie dałam nigdy rady rozszesać włosów po umyciu . Zobaczymy jak włosy będą wyglądać gdy wyschną , podejrzewam że dobrze im to zrobi :) . Plus ode mnie mnie dla tego szamponu .

Wady:
-lejąca się konsystencja
-małe opakowanie :c

Plac zabaw - najlepsza szkoła pod Słońcem

Doskonały, na pewno kupię ponownie

MOJE WŁOSY
No cóż, moje włosy są wyniszczone farbowaniem i rozjaśnianiem, a dzięki szamponom Johnsons Baby wreszcie - po pół roku walki - stały się gładkie, lśniące, lejące w dotyku. Po prostu "moje".
Aha, są długie za łopatki.
I nigdy nie używałam tego szamponu na własnym dziecku, gdyż takowego jeszcze nie posiadam. Stosuję produkty dla dzieci osobiście, bo tylko one mi nie szkodzą.

DZIAŁANIE SZAMPONU (CZYLI SAME ZALETY :D )

+ wydaje mi się jednym z najbardziej wydajnych w serii, w każdym razie jak dotąd zużyłam go najmniej

+ rzeczywiście wygładza włosy, po umyciu łatwo je rozczesać i nie tworzą kołtunów ani suchej szopy. Dodam, że mam tak bardzo zniszczone włosy, że jakiekolwiek inne produkty do mycia włosów powodowały u mnie istnienie gniazda / miotły / siana / mopa zamiast normalnych, wilgotnych włosów

+ ładnie pachnie, mi to chyba odrobinę przypomina jabłko, ale co ja tam mogę wiedzieć ;)

+ kocham wygląd tych małych buteleczek, mogłabym na nie patrzeć i ich dotykać godzinami. Chyba kojarzą mi się z dzieciństwem i wiekiem licealnym

+ tani jak na tak dobry szampon dla dzieci (używałam już praktycznie wszystkich produktów konkurencyjnych marek, ale większość z nich była droższa i straszszszszliwie plątała włosy)

WADY

Powiedzmy to sobie wprost: ten szampon nie ma wad. Niektórym może przeszkadzać, że pieni się CIUT mniej niż zwykłe szampony, ale gwarantuję Wam: Wasze włosy Wam za użycie tego szamponu pięknie podziękują.

Używam tego produktu od: pierwszy raz użyłam go kilkanaście lat temu
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo i będzie jeszcze więcej, bo to doskonały i tani szampon

średni.

Mam mieszane uczucia. Włosy nie rozczesywały się o wiele lepiej, na co liczyłam, ale ogólnie jest to przyjemny produkt, delikatny zarówno dla skóry głowy jak i reszty włosów. Za minus dam słabą wydajność.

Używam tego produktu od: parę tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Lekkie włosy

Kupiłam z ciekawości słyszałam pozytywne opinie więc chciałam wypróbować. Mam go w zielonej buteleczce.

Zalety:
-dobrze myje
-nie przetłuszcza mych włosków są nawet dłużej niż zwykle świeże
-nie plącze jak obiecuje producent
-włosy są miękkie, lekkie i sypkie

Wady:
-konsystencja trochę lejąca ale to chyba nie źle bo być może ma mniej tych "ulepszaczy" tym lepiej dla włosków jednak na wadę daję to że jest mało wydajny i słabo się pieni
-zapach taki sobie (przypomina trochę taki jak czuć od dzieci norma ale przypomina też dzieciństwo) można więc go znieść tylko długo czuć go na włosach

Ogólnie to dobry szampon spełnia swoją funkcję mogę go polecić choć nie wiem czy będzie dobry dla osób z włosami mających tendencję do przesuszania się.

Używam tego produktu od: dwóch tyg
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

ok.

Mam go w zielonym opakowaniu.

+ Zapach
+ Nie szczypie w oczy

- Włosy bardziej się przetłuszczają

+/- Nie wiem jak z rozczesywaniem bo dodatkowo używam odżywki
+/- Wydajność - używam go na zmianę z innym szamponem

Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1.

...

Kiedyś używałam tylko tych szamponów i moje włosy były w świetnym stanie. Teraz już tak nie jest niestety ale i tak kiedyś jeszcze pewnie kupię ten szampon. Jest łagodny i dobrze myje włosy. Do tego właśnie jest prawda?

Czy włosy się po nim mniej plątały niż po innych wersjach? - Raczej nie ale może innym tak.
Zapach też był bardzo fajny.

Używam tego produktu od: od bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

nieee!

Będąc w rossmanie postanowiłam, że kupię sobie jakiś szampon dla dzieci, ponieważ słyszałam że są delikatniejsze no i akurat padło na ten (mam go w innej butelecze-zielonej?)
ZALETY:
-zapach, który przypomina mi dziecinstwo
WADY:
-włosy stają się suche
-wcale nie pomaga w rozczesaniu
-jest nie wydajny (starczył mi tylko na 6 umyć)
-dziwna konsystencja
-myślę że za cene 7 zł można kupić coś lepszego...

Ale wiadomo, to szampon dla maluszków, więc jego zadaniem nie było stworzyć cudu z moich włosow ;]

Jest dobry

Mam go w innej butelce, podejrzewam, że zmienił opakowanie, ale prawdopodobnie skład ten sam

+nie przetłuszcza, wręcz przeciwnie, normalizuje
+brak sls
+ładnie pachnie
+tani
+zmiękcza
+ułatwia rozczesywanie

niestety moje kręcone włosy potrzebują obciążenia, żeby się słuchały, jest dla nich za delikatny. Jestem pewna, że ich nie niszczy, ale pół gwiazdki odejmuję za puszenie.

Używam tego produktu od: 10 dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

nie dla mnie...

W ogóle nie dla mnie... tak jak poprzedniczka moim zdaniem o wiele lepszy jest rumiankowy.
Po tym szamponie moje włosy są sianowate, okropnie sie rozczesują to jest totalna masakra!!! nawet odżywka nie pomaga. Pieni sie w miare ok, ale pachnie dziwnie.... płytko, mdło jeśli mogę to tak określić...

Ok, ale ma kilka minusów

Więc tak, ze wszystkich Johnsonów, których używałam, ten był zdecydowanie najlepszy. Rzeczywiście włosy były mniej splątane, trochę lepiej się pienił (zawsze mnie irytowało ich słabe pienienie). Właściwości myjące są w porządku,choć musiałam myć dwa razy, żeby uzyskać efekt naprawdę umytych włosów,a pielęgnacyjnych nie zauważyłam, ale w końcu nie musi on takowych posiadać. Ogólnie, jak na szampon, który miał być "antysilikonowy", to uważam, że nie jest zły. 2 gwiazdki odejmuję za to trochę słabe pienienie, a drugą za konieczność podwójnego mycia.

Używam tego produktu od: kilku tygodni