Kids, Szampon do włosów i żel pod prysznic

Kids, Szampon do włosów i żel pod prysznic

Schauma Kids to wyjatkowy łagodny szampon do wlosów i żel pod prysznic, opracowany ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb dzieci. Dzięki wyjatkowo łagodnej formule szampon do włosów i żel pod prysznic delikatnie i dokładnie myje wlosy oraz skórę. Nie szczypie w oczy i nie podrażnia wrażliwej skóry dziecka. Dzięki specjalnym składnikom preparat sprawia, ze nawet dłuższe włosy łatwo się rozczesują i zachowują naturalny, jedwabisty polysk. Specjalna formula z witaminami sprawia, ze Schauma wzmacnia delikatne wlosy dziecka ? aż po same końce, sprawia, że wlosy stają się mocniejsze i wygladają zdrowo. Schauma Kids ma pH neutralne dla skóry i chroni ją przed przesuszeniem. Preparat zawiera specjalny skladnik, nadający mu gorzki smak, co zapobiega wypiciu przez dzieci.

nie

Miałam kiedyś szampon Schaumy dla dzieci, ale truskawkowy. Ładne opakowanie, ale zapach dziwny. Sztuczny. Bardzo szybko ulatniał się w czasie kąpieli, ale to dobrze, bo mi chemiczne truskawki nie podchodzą. Trudno po nim było włosy rozczesać. Włosy po nim były nijakie, lekko przesuszone na końcach. Dlatego byłam zmuszona stosować po nim odżywkę, co robię nie często. Zużyłam go jako żel pod prysznic, bo do włosów kiepski, a z myciem ciała radził sobie całkiem w porządku. Być może dla dziecka ten szampon się nadaje, bo w końcu to dzieci są grupą docelową, a nie stare studentki ;) Używam tego produktu od: dawno temu jedno opakowanie

średniak

Mam wersję o zapachu melona, używałam jako płyn do kąpieli. Zapachw opakowaniu przyjemny - niestety ginie w wodzie. Płyn pieni się przeciętnie, dobrze spłukuje ze skóry nie wysusza ale też nie nawilża. Taki ot sobie płyn.Ilość zużytych opakowań: 1