Paese, Pielęgnujący zmywacz lakieru z witaminą F do tipsów i delikatnych paznokci

Pielęgnujący, bezacetonowy zmywacz, bezpiecznie usuwa lakier z tipsów i delikatnych paznokci, skłonnych do rozdwajania. Zapewnia paznokciom pełną ochronę,dzięki zawartości witaminy F i gliceryny, które nawilżając płytkę nie dopuszczają do jej nadmiernego wysuszenia.

Cena: 5,90zł / 100ml
/m/

Ok

Bardzo dobrze usuwa lakier, jednak mam wrażenie, że nie pomaga a wręcz niszczy i wysusza paznokcie! No i strasznie czuć aceton czy co to jest... Ale zapewne jego plusem jest wydajność oraz poręczne opakowanie.

Używam tego produktu od: 1 roku

Przejdzie

Był wydajny, w miarę dobrze zmywał, ale żadna rewelacja. Nie wysuszał ani nie nawilżał. Śmierdział tak jak wszystkie. Pojemniczek fajny,mały i poręczny. Dosyć tani, ale troszkę ciężko dostępny.
Wolę zmywacz z biedronki, lepiej zmywa :)

Używam tego produktu od: od paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

całkiem dobry

Przypadł mi do gustu. Dobrze zmywa lakier, nie uszkadza przy tym paznokci ani ich nie osłabia.Więcej od zmywacza nie oczekuję. Stosunek ceny do jakości w porządku. Ma trochę nieporęczne i za duże opakowanie, ale to jego jedyna wada.Polecam.

Ilość zużytych opakowań: kilka

dobry

Bardzo fajny zmywacz, wszystko dobrze zmywa, praktycznie każdy lakier, pozostawia na paznokciach w miarę przyjemny zapach.Nie niszczy paznoki to chyba w nim najważniejsze;) Generalnie polecam bo czego chcieć więcej od zmywacza xd

więcej nie kupię

naprawdę skutecznie i bardzo szybko zmywa wszelkie lakiery z paznokci, i te jasne i te ciemne, nałożone kilkuwarstwowo

niestety, mi nie przypadł do gustu, wysuszył mi paznokcie, dodatkowo pozostawia po sobie jakiś biały proszek po użyciu :((

Używam tego produktu od: 2 tygodnie, kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1- nieskończone