Max Factor, Lashfinity (Tusz wodoodporny)

Max Factor, Lashfinity (Tusz wodoodporny)

W Lashfinity zastosowano najnowszą technologię Permawear, dzięki której maskara nie kruszy się, nie ściera, nie rozmazuje, a przede wszystkim utrzymuje się przez cały dzień. Specjalnie zaprojektowana szczoteczka zapewnia precyzyjne zaaplikowanie odpowiedniej ilości tuszu na każdą pojedynczą rzęsę.
Lashfinity jest niezwykle trwała i pokona wszelkie trudności. Śmiech, płacz, przytulanie, naprawdę nic nie jest w stanie jej zniszczyć. Wystarczy nałożyć ją rano na rzęsy, a pod koniec dnia są one równie idealne jak tuż po zaaplikowaniu tuszu.
Lashfinity zawiera film wzmacniający, którego składniki (specjalne dobrane polimery) odżywiają i wzmacniają rzęsy, zapobiegają kruszeniu się tuszu, jednocześnie czyniąc je elastycznymi. Jednym z podstawowych składników maskary są naturalne woski, odporne na działanie wysokich temperatur. Specjalna technologia Permawear sprawia, że tusz utrzymuje się na rzęsach przez cały dzień (do usuwania maskary należy używać kosmetyków właściwych dla maskar wodoodpornych).
Mascara jest dostępna w trzech kolorach: Black, Black-Brown, Navy.

Cena: ok. 36zł/ 9ml

Kiepski i uczula

Kosmetyka zakupiła szkoła na kierunku wizaż . Ja osobiście nie używałam nigdy, choć miałam nie jeden tusz z tej firmy .

Jestem bardzo zawiedziona - ogólnie koleżanka nie była w stanie pomalowac moich kródkich rzęs tą szczoteczką . Pomalowała praktycznie same końcówki żeby nie zepsuć sowjego make-upu .... i mimo to oczy bardzo szczypały .
Po prowrocie do domu leciałam po chusteczki do demakijażu !!! Zanim doejchałam do domu ze szkoły - ok 20 km - moje oczy wyglądały jak u królika - całe czerwone i podpuchnięte :( A łzy po drodze lały się strumieniami ... masakra jakaś :(

Recenzując w drugą stronę - czyli kiedy to ja wykonywałam makijaż - a koleżanka ma odwrotnie - bardzo długie rzęsy - tusz sprawdził się nieźle ! Rzęsy były ładnie wytuszowane . Minus maskara bardzo grudkuje .

Używam tego produktu od: wcale :)
Ilość zużytych opakowań: żadne jeszcze :D

za szybko wysycha

Na początku podobał mi się bardzo, rzęsy super rozdzielone, ładnie podkreślone, efektu pandy nie było. Niestety po około 3 tygodniach tusz przestał malować, za to pozostawiał grudę na grudzie. Nie oczekuję, że będę używała tuszu całymi latami ale trzy tygodnie to zdecydowanie za mało. Niefajny.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno

jak już to tylko jedna warstwa

Spodziewałam się dobrego tuszu, a jest kiepski. Zaznaczam, że tusze (od razu wzięłam 2 na zapas, o ja głupia :( ) zostały zakupione w Stanach, ale to chyba nie przekłada się na ich jakość (o ile już, to można by się spodziewać lepszej, jak to czasem bywa).
Na plus jedynie to, że rzeczywiście jest trwały i nie kruszy się, czyli obietnica producenta została spełniona (za to 1 *). Tusz jest zdecydowanie za suchy. Dość mocno wydłuża i pogrubia rzęsy, ale co z tego skoro je skleja i "produkuje" gdzie niegdzie owadzie nóżki :( W miarę dobrze wygląda jedna warstwa - rzęsy są jedynie podkreślone kolorem. Druga warstwa gwarantuje sklejanie, nierówne pokrycie tuszem rzęs (grudki). Rzęsy wyglądają po prostu nieładnie, żeby nie powiedzieć, że opłakanie... Do tego są sztywne, zupełnie brak im elastyczności.
Trzeba go zmywać preparatami do makijażu o przedłużonej trwałości i trzeba się porządnie namachać. No, ale producent o tym uprzedził.

Mam kolor BLACK/BROWN, który wygląda jak czarny, a szkoda. Jakoś zużyję te tusze do makijażu dziennego, naturalnego. Więcej na pewno nie kupię, bo są o niebo lepsze za połowę jego ceny.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: 1, drugie opakowanie czeka

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

Nie zachwycił mnie :(

Zacznę od tego,że zawsze uzywam zalotki więc nie wiem jak ten tusz (mam granatowy) radzi sobie z podkręcaniem, co mogę stwierdzić : 1) jest odporny na rozmazywanie i oporny na zmywanie - zwykłe mleczko sobie nie radzi, należy zaopatrzyć się w dodatkowy płyn do demakijażu ( - jedna *) 2) raz wytuszowane rzęsy wyglądaja okey ale przy drugim tuszowaniu zaczynają się sklejać - przynajmniej mi ( - druga *) W sumie ten tusz to nie tragedia ale ja stawiam wysoie wymagania jeżeli chodzi o tusze - ten ich nie spełnił - przynajmniej tych najwazniejszych. Tusz idealny na : basen, wesele, dłuuugą imprezę.

idealny

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: używam od kilku lat...
Tusz nie skleja rzęs, nie kruszy się, jest niesamowicie trwały, nie uczula, nie wysycha, wystarcza na bardzo długo

moze byc

maskara jak maskara nic nadzwyczajnego, mam kolor brazowy, nie skleja rzes nie kruszy sie tylko szkoda ze jest wodoodporna bo trudno ja zmyc, chyab ze moja tylko jest wodoodporna , za ta cene moze byc

teraz już będę malować:)

Jestem amatorką, jeśli chodzi o maskary. Powody są bardzo proste:
(1) - po niemal wszystkich pieką mnie oczy
(2) - nie znoszę kruszenia się i rozmazywania, a do tego znikam z domu na cały dzionek i przy tym lubię sobie połzawić i trzeć oczka, więc malowanie rzęs oznaczałoby ciągły niepokój, czu to już aby nie Alice Cooper... :D

Mam dosyć gęste (choć jasne) rzesy, które podkręcam zalotką. Nie wymagam więc cudów od tego tuszu, wymagam delikatności i super trwałości - i lashfinity jest pierwszym tuszem, który mi to zapewnia (a próbowałam wielu różnych tuszy głównie nie swoich ;) ) - nawet po wielu godzinach nie zauważyłam śladu cienia pod oczami.
Jako amatorka powinnam postawić mu czwórkę. Ale ponieważ było jak w reklamie, kiedy to dziewczątko ma problem, kupuje, używa i problem znika (a tak było!), to mu się należy promocja. :)

Jestem bardzo zadowolona.:)

****

Osobiście uważam go za najlepszą maskarę MF. Zapewne sama nie zdecydowałabym się go kupić, uznając za przeciętnie zachęcający produkt, dostałam jednak w prezencie więc dzielę się swoimi spostrzeżeniami :-) Pierwsze, co bardzo zwróciło moją uwagę - trwałość. Pierwszorzędna, zdarza mi się czasem zapomnieć i przetrzeć umalowane oczy, wzruszyć, zmoknąć - przetrwał absolutnie wszystko, bez śladu. Zmywa się natychmiastowo płynem Chanela, innym nie próbowałam, nie było takiej potrzeby. Podkreśla rzęsy, mnie np. nie jest potrzebny silny efekt pogrubienia czy wydłużenia i Lashfinity całkowicie zadowala mnie pod tym kątem.

Nieeeeeeee!

Bardzo lubię i cenię sobie jakość maskar MF (zwłaszcza 2000 Calorie de beściak!!!), skuszona więc marką MF zakupiłam Lashfinity. I to był wielki błąd, którego już nie powtórzę!Okropny! Nie pogrubia, nie wydłuża, rzęsy jakieś takie rachityczne...No i pozbycie się go graniczy z cudem - demakijaż jest mozolny, trzeba użyć mleczka do maskar wodoodpornych, a z tego co wiem, to nie jest maskara wodoodporna. Zawiedziona na maxa! :(Maskarę oddałam mamie. Dalszych jej losów (maskary oczywiście - nie mamy) nie znam.

Trwaly na max

Mnie bardzo odpowiada.Jest wydajny, mam go i mam juz od 9 miesiecy(!) i nadal on sam jest w formie. Dobra konsystencja, nie smierdzi, nie kruszy sie. Caly dzien nic nie dzieje sie z rzesami. Sama mam dlugasne, wiec osiagam zamierzony efekt. Ale nie pogrubia, jedynie wydluza. Jedyny minus to brak idealnego srodka do demakijazu, bo musi byc koniecznie dwufazowy, inaczej tusz nie chodzi z rzes.Ja uzywam dosc taniego na rynku "Dwufazy" firmy Vipera (ok. 14 zl), ktora dokladnie go usuwa. Polecam!

Oceniam na 1.00

Przeciętny, nawet bardzo. Nie wydłuża ani nie podkręca, za to nawet przy usilnych próbach pozbycia się go zawsze zostawały jakieś ślady. W końcu się go pozbyłam.

Oceniam na 3.00

wlasnie,tralosc az za doskonala. trudno go bardzo zmyc. trzeba uwazac zeby sobie rzes nie powyrywac:)doskonaly bo wogle nie skleja rzes, nie osypuje sie, trwa i trwa.taki sobie bo bardzo usztywnia rzesy, wogole nie pogrubia i salbo wydluza.raczej do "naturalnego" malunku.