Body Clinic, Hydrating Skin Relief Cream

Body Clinic, Hydrating Skin Relief Cream

Naprawdę kojący krem. Polecam po wyjściu z solarium. Zdarzyło mi się przesadzić ze "słoneczkiem" i nie zawiodłam się na nim.

najlepszy

Najlepszy krem do ciała jaki miałam ,być może są lepsze ,ale jeszcze nie odkryłam.Wspaniale nawilża moją skórę.Jest dosyć gęsty,co akurat mi bardzo odpowiada.Nie mam suchej skóry,ale lubię czuć,że jest dobrze nawilżona.Poza tym bardzo lubię jego zapach taki delikatny i świeży zarazem.Podoba mi się,że jest zamknięty w tubie.Mógłby być troszkę większy,ale za to nie odejmę *,ponieważ w promocji i tak warto kupić.Coś mi się wydaje,że nie ma go już w ofercie.Typowe,że zawsze jakiś super kosmetyk wycofują.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: kilka
Recenzja: ...

Rewelka:)

Bardzo fajny kremik:)świetna konsystencja mleczka , doskonałe wchłanianie, cudne uczucie nawilżenia, poprostu Rewelka:)Mam pewne zastrzeżenia co do wydajności , ale działanie doskonałe.Nie dostał pięciu gwiazdek tylko dlatego , że znam lepszy

fajny

Krem godny polecenia.Bogato nawilża,ślicznie pachnie,troche "tępawo" sie rozsmarowywuje bo jego konsystencja jest troche topornawa i gesta,niezmiennie jednak sadze że ten produkt jest wspaniały.Pozostawia delikatny film który szybko sie wchłania,skóra jest mięciutka,nawilżona :D Używam go również profilaktycznie na starte kolana ,łokcie,na biust przed "tymi dniami"(jakos mniej boli)i na przypieczona skóre po opalaniu.Polecam.Jest bardzo wydajny.

depilacja ciąża

bardzo dobry

Naprawdę delikatny, dobrze nawilżający krem.Bezzapachowy, gęsty, dobrze się wchłania, nie podrażnia skóry.

Oceniam na 4.00

Naprawdę wygładza skórę czyni ją bardziej nawilżoną gładszą i jędrną, koi skórę co naprawdę przynosi ulgę przy przedobrzeniu słońca.

Oceniam na 4.00

Potwierdzam opinię Jagody.I dodam że jest to także świetny produkt dla osób o skłonnościch do uczuleń i podrażnień.Baaardzo delikatny.Wart swoich pieniedzy :)