FM Group, Make Up, Tattoo Lip Tint (Flamaster do ust)

FM Group, Make Up, Tattoo Lip Tint (Flamaster do ust)

Cena już od 25,20 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zalety:
- nadaje soczysty, długotrwały kolor,
- pozwala na wykonanie precyzyjnego makijażu ust bez użycia konturówki,
- posiada kapilarny system dozowania,
- zawarty w nim pantenol działa regenerująco na nabłonek ust,
- ma zmysłowy aromat mango,
- nie skleja warg i nie pozostawia lepkiej warstwy,
- nie rozmazuje się.

Cena: 25,20zł / 3ml

fajny gadżet

oceniami kolor rózowy (są dwa, jeszcze cappucino). produkt jest fajny, dokładnie taki jak opisuje producent... użycie jest wygodne, poręczne, opakowanie urocze - choć koncówka wydaje mi się zbyt sucha. miałam chyba za duże wyobrażenie o tym podbijaniu koloru, bo na moich ustach ledwo go widac. ot są troche bardziej różowe... i to by było na tyle :) nie robi dramatu, nie wysusza (nadmiernie) ust, nie rozlewa się poza kontur, łatwo go zmyć nawet wodą. ale żeby było widać "to coś" musiałabym go nakładac co kwadrans... sympatyczny gadżet dla nastolatki, który nie robi krzywdy ustom.

Używam tego produktu od: kilka tyg

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[888015].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy barwiący kosmetyk do ust

Flamaster jest super!

Dobrze się nakłada, wytrzymuje cały dzień, naturalnie podbija kolor ust, nie podkreśla suchych skórek, ładnie pachnie, nie wysusza. Ochy i achy:)

Minus to trochę wysoka cena, ale warto!

Różowy kupiłam za 8zł na allegro i troszkę szybko wysechł, ale złamałam końcówkę i chodzi jak nowy:) Poza tym pewnie dlatego był tańszy. Teraz mam też brązowy i równie mocno go uwielbiam. Dużo lepszy od astora i bella.

Szkoda, że nie mają w ofercie innych kolorów.

Ilość zużytych opakowań: Dwa, oba w trakcie używania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[847340].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny ^^

Kupiłam tą oto szminkę w flamastrze gdyż wcześniej miałam i mam z Astora,która strasznie mi sie podoba.Teraz chce wszystkie szminki w pisaku wypróbować z różnych firm bo są najlepsze.Moja koleżanka akurat pracuje dla FM i pokazała mi katalog,o wypatrzeniu tego cuda musiałam go kupić :) Czytałam poprzednie opinie że kolor nie jest taki jaki miał być ale przecież to zależy od koloru naszych ust! Bo może sie przebijać przez kolor szminki i dlatego inny wychodzi kolor końcowy.
Plusy:
-ładny,różowy kolor "Rose Dream"
-jedna warstwa plus rozcieranie jej daje lekki (jasny kolor) na codzień(do szkoły) Dwie lub trzy warstwy dla mocnego i wyrazistego koloru na imprezy itp.
-ładny zapach,owocowy
-łatwa aplikacja
-jest bardziej "wodnisty" niż Astor(bardziej sucha końcówka do malowania) przez to szybciej i łatwiej sie maluje usta
-małe,poręczne opakowanie(Astor jest drugie tyle dłuższe)
-cena normalna jest niższa od Astora (30zł) ale można oba kupić w promocji przecież
-długo się trzyma na ustach nawet przy piciu i jedzeniu
-włosy się nie przyklejają do ust jak przy błyszczykach i zwykłych szminkach

Używam tego produktu od: około tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[751813].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make up - usta

Genialny!

Używam koloru Coffee Dream

+ naturalny efekt

+ bardzo wytrzymały, mogę jeść, pić, nawet całować się, a wciąż się trzyma

+ nie śmierdzi, właściwie to nawet całkiem fajnie pachnie

+ w ogóle się nie klei się

+ usta wyglądają zdrowo

+ wydajny

+ może służyć jako konturówka

+/- dla mnie bardziej to jest plus, ponieważ nie zmienia drastycznie koloru ust na brązowe, (no, chyba, że nałoży się kilka warstw) a pogłębia ich naturalny kolor ściemniając je w taki... bardzo fajny sposób.
ja na początku nastawiłam się, że pomaluję usta, i będą brązowe, ale kosmetyk mnie zadziwił robiąc dużo lepszy, naprawdę pociągający efekt.

- gdy jest na wykończeniu, mimo, że ciągle maluje, to końcówka się strzępi, przez co traci na precyzji

Jestem totalnie oczarowana!

może wypróbuję też różany :)

Ilość zużytych opakowań: pierwszy zużyty, w trakcie kupowania drugiego :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[714208].usefull || 0 }}% pomocna.

sredniak...

Zachwycona recenzjami na wizazu musialam go miec ... zakupilam kolor rose drim i on wcale nie jest rozowy jak widac na zdjeciu :/ Moje usta po jego nalozeniu wygladaja na czerwone :/ co Mnie nie cieszy! :/

Plusy:
+ fajne opakowanie... no i dozowanie :) mam wrazenie ze maluje sie flamastrem :)
+ wydajnosc
+ nie uczula i nie podraznia
+ dosc dlugo 3ma sie na ustach

+/- kolor... kurcze mial byc pink-rozowy ale on na Moich ustach wyglada jak czerwien! i to bardzo mocna czerwien :/ wiec nie nadaje sie na kazde wyjscie
+/- cena ktora jest dosc przystepna ale nie wiem czy warto wydac chociaz 10zł na ten tzw flamaster
+/- dostepnosc... latwo zamowic przez internet no i u konsultanta no ale taki kosmetyk lepiej kupic na zywo "widzi sie co kupuje i w jakim kolorze" bo na zdjeciu prezentuje sie calkowicie inaczej!

Minusy:
- usta po nalozeniu wygladaja na spierzchniete ... widac wysuszone miejsca :/
- wielka roznica koloru -ten na zdjeciu wcale nie wyglada na ten ktory widzi sie w realu ... czlowiek nie widzi co kupuje :/ A nigdzie nie ma zdjec real produktu :/

Na Mnie ten produkt nie zrobil wrazenia ... ogolnie jesli ktos lubi mocno nasycone kolory i ma pelne usta to tak ale ja nie przepadam za nim!

Używam tego produktu od: ok 3 tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[685791].usefull || 0 }}% pomocna.

warto miec to cacko w kosmetyczce

Mam pare produktów do makijażu z firmy fm i jestem bardzo zadowolona. Zastanawiałam się na kupnem flamastra bo jakby nie patrzec to taki gażdzet. Należy powiendzieć o nim przede wszytkim jedno :
- jest trwały, jak maluję się nim rano do pracy to pije dwie kawy , jem sniadanie dużo gadam i po powrocie po 8 h do domu widze ślady i na szczęscie sciera się w taki sposób ze nie robią sie plamy tylko rownomiernie, naturlanie.
- ma ładny , malinowy kolor , moze idelnie służyc jako kontórówka, fajnie wygląda na ustach zdowo i żywo kolor - róż stonowany, nie ostry.
- łatwa apliakcja - końcówka pozwala na idealne nalożenie, opakowanie jest malutkie, sprytne bardzo ładne - zmieści sie wszedzie.
u mnie : produkt nałożony na całości - daje mi wrazenie ze usta sa suche ale wystarczy dodać błysczyk i już :) mam gwarancje ze kolor utrzyma sie do pożniego popołudnia po porannej aplikacji, stanowi fajna baze pod błyszczyki i szminki - nadaje szmince duza trwałość - mam szminkę tez z fm razem idealnie współgrają .
- nie podkreśla suchych skórek,
- ładnie pachnie choć przy pierwszej aplikacji miałam wrazenie ze jest zbyt chemiczny - strasznie mi to przeszkadzało az czułam jak mi dretwieje jezyk - na szczescie efekt znikną przy drugiej aplikacji .
Musiałm o nim napisać bo jest fajnym , kobiecym gażdzetem do torebki który gwarantuje wysoka trwałość , nie zawodzi, nie robi niespodzianek , może słuzyc jako baza - gdzyz wyglada bardzo naturalnie jednoczecnie dając wrazenie idealnegowręcz permamentnego makijażu ust, szmiknę się zje..a baza zostanie.
Minus .. hmm ... moze jednynie na poczatku maiałm wrazenie ze maluję sie prawdziwym flamastrem pisakiem bo wydał mi sie bardzo chemiczny ale szybko zmieniłam zdanie - choc uwazam ze w tym jego tajemnica trwałosci bo jestem osobą zakochana w błyszczykach i szminkach czesto musialam aplikowac zeby otrzymac zadowalajacy efekt a tu wystarczy rano i poł dnia mam z głowy :)
Uważam że warto zapoznać sie z tym produktem a nawet jak okaże sie za suchy - jako baza jest genialny:)

Używam tego produktu od: 1 m-c

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[678732].usefull || 0 }}% pomocna.

trwałość, cena, zapach- coś jeszcze do dodania?

Sądzę, że moja recenzja tego kosmetyku nie będzie niczym odbiegała od innych wiżanek:)
Kocham go za:
- precyzję;
- śliczny kolor, uwydatnia i podkreśla usta (mam odcień rose dream);
- nie wysusza ust (przy czym i tak stosuję go z błyszczykiem);
- pięknie pachnie;
- jest znacznie tańszy od dostępnych na rynku lip tint-ów np firmy Astor czy Max Factor.

Polecam, jego drugi kolorek też na pewno zaggości w mojej kosmetyczce;)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[673206].usefull || 0 }}% pomocna.

DOSKONAŁY

Flamaster jest rewelacyjny!
Na początku nie byłam przekonana ani do produktu , jego koloru i ceny. Piewotnie kupiłam go siostrze, ale sama zaczęłam go uzywać.

Bardzo miłe zaskoczenie:
- ładny dość głeboki kolor- mam rózowy
- ślicznie wyglada na ustach jak dobra szminka
- jest lekki, wogóle nie czuć go na ustach
- wygodnie sie aplikuje, raczej nie da sie przesadzić
- utrzymuje sie dość długo
- moim zdaniem usta wyglądaja sexy:)

jedyne zastrzeżenie, że sa tylko 2 odcienie do wyboru. Zdecydowanie czekam na większy wybór.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[644178].usefull || 0 }}% pomocna.

2 w 1

Ten flamaster jest GENIALNY! Mam odcień różowy i to właśnie jego jest recenzja. Używam go niemal codziennie jako konturówka i sprawdza się w tej roli cudownie, a od czasu do czasu na jakieś większe wyjścia maluje nim całe usta

+ piękny kolor
+ trwałość
+ rozmazywanie się to pojęcie obce
+ nie klei ust, w ogóle nie czuje się, że ma się coś na ustach
+ wydajny
+ jest to flamaster, więc aplikacja jest precyzyjna i przyjemna
+ zapach przepiękny
+ ładne opakowanie
+cudnie wygląda w połączeniu z błyszczykami FM

Dla jednych minusem może być dostępność, ale ja nie mogę na to narzekać, ponieważ mam to szczęście bycia konsultantką FM Group :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[604639].usefull || 0 }}% pomocna.

choć raz opis produktu sie zgadza

mam kolor różowy

ładnie podkreśla usta, ich kolor
nie rozmazuje się
nie skleja, wręcz nie czuć, iż ma się coś na ustach
dobrze się nakłada
nie da się nim wyjechać
rzeczywiście nie trzeba konturówki
wygląda naturalnie, jakbym taki kolor miała naprawdę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[527903].usefull || 0 }}% pomocna.